Connect with us

Гаджети

Найголовніша особливість Xiaomi Mi Band 4 здивує всіх фанатів

Опубліковано

Кожен прожитий день наближає все людство до появи на ринку такого спортивного браслета, як Xiaomi Mi Band 4, який отримає передове технічне оснащення в рамках своєї цінової категорії, а також, звичайно, унікальні особливості. Про одну з таких, найголовнішою нової, вдалося з’ясувати сьогодні, 16 квітня 2019 року. Нововведення, яке вдасться зустріти в даному наручні гаджет, гарантовано повалить всіх покупців і користувачів в шок, тому що ніхто не очікує нічого подібного.

Як стало відомо з бази даних сертифікованого відомства Bluetooth SIG, де обов’язково повинні пройти сертифікацію будь-які пристрої з використанням даної технології, в фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 4 використовується не стандарт Bluetooth 4.2 LE, як в моделі Mi Band 3, а новий – Bluetooth 5.0 . Саме це і стане головною особливістю новинки по частині технічного оснащення, але потрібно обов’язково розуміти, які переваги це в собі несе, адже на перший погляд, по суті, нічого не зміниться.

Якщо технологія Bluetooth 4.2 дозволяє обмінюватися даними на відстані до 15 метрів (на відкритій місцевості), то офіційний радіус роботи Bluetooth 5.0 досягає 50 метрів. За рахунок цього, при використанні сумісного смартфона, всі користувачі Xiaomi Mi Band 4 зможуть підключати свій телефон до фітнес-трекера навіть на величезній відстані, наприклад, коли він знаходиться в іншій частині квартира або ж заміського будинку. Така особливість гарантовано порадує всіх користувачів.

Крім того, більш новий протокол передачі даних економить більше енергії, а за рахунок цього новий спортивний браслет буде працювати довше, ніж всі його попередники. Особливо сильно різниця буде помітна в разі, якщо Xiaomi Mi Band 4 буде постійно підключатися до смартфону на базі Android або iOS, тому що за рахунок цього він зможе працювати до двох разів довше. Все це стало можливим завдяки використанню Bluetooth 5.0, однак для отримання доступу до всіх цих переваг необхідно, щоб смартфон також підтримував цю технологію.

Facebook Comments

MOBILZONE

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Опубліковано

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Так, виходячи із даних ПриватБанку, за перше півріччя 2022 року він отримав 6,3 млрд грн чистого прибутку. Це практично вдвічі менше за аналогічний період 2021 року. При цьому сума недоотриманих доходів за час війни оцінюється у понад 5,5 мільярдів гривень.

У банку пояснили, що результат зумовлений низкою заходів щодо підтримки держави, клієнтів та співробітників в умовах воєнного стану.

До того ж, на покриття кредитних ризиків за 6 місяців 2022 року банк сформував 6,9 мільярдів гривень резервів. Це з тим, більшість клієнтів що неспроможні обслуговувати свої зобов’язання.

“Втім, рівень проблемних кредитів ще не до кінця визначено як на рівні банку, так і на рівні всієї банківської системи України”, – наголосили у ПриваБанку.
За словами заступника голови правління банку Ганни Самаріної, ПриватБанк завершив півріччя з прибутком, “проте усвідомлюємо, що попереду складний період сьогодні передбачити всі ризики неможливо”.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.