Connect with us

Софт

Xiaomi розкрила список смартфонів, які обновляться до прошивки MIUI 11

Опубліковано

Жоден сучасний смартфон не зможе повноцінно коректно працювати без сучасного програмного забезпечення, а щоб воно було гарним апдейти для нього повинні випускатися на постійній основі. На відміну від багатьох інших виробників мобільних пристроїв, компанія Xiaomi з кожним роком робить все більшу ставку на ПЗ для своїх фірмових телефонів, а вже в нинішньому 2019 року відбудеться реліз прошивки MIUI 11, яку зможуть встановити власники безлічі моделей.

Сьогодні, 12 квітня 2019 року, китайська корпорація Xiaomi нарешті розкрила список смартфонів, які обновляться до прошивки MIUI 11, а її реліз повинен відбутися в найближчі кілька місяців. Очікується, що презентація даної ОС для мобільних пристроїв, хоча її також отримають і кілька планшетів, відбудеться в кінці травня цього року, тоді як перша тестова зборка побачить світло в першій половині червня, але її отримають лише передові і найновіші моделі телефонів.

Фінальний остаточний білд MIUI 11 має побачити світ у другій половині 2019 року, а станеться це, швидше за все, у вересні-жовтні, коли власники більшості смартфонів Xiaomi зможуть завантажити і встановити нову операційну систему. Вона принесе разом з собою підтримку темної теми оформлення (Dark Theme), оновлені іконки більшості стандартних програм, покращений екран блокування, ряд нових можливостей, а також, крім того, значне підвищення якості фотографій за рахунок нових алгоритмів.

Як стало відомо, прошивку отримають всі смартфони під брендами Pocophone і Black Shark, а якщо говорити про телефони Redmi, то на MIUI 11 можуть розраховувати власники моделей Redmi 3S, Redmi 3X, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 5, Redmi 5A , Redmi 5 Plus, Redmi 6, Redmi 6A, Redmi 6 Pro, Redmi Note 4, Redmi Note 4X, Redmi Note 5, Redmi Note 5A, Redmi Pro, Redmi S2 і Redmi Note 7. Що стосується гаджетів з лінійки Mi, то нову ОС отримають Mi 9, Mi 9 SE, Mi 9 EE, Mi Mix 3, Mi 8, Mi 8 Pro, Mi 8 EE, Mi 8 SE, Mi 8 Lite, Mi Mix, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, Mi 6, Mi 6X, Mi Note 2, Mi Note 3, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 5с, Mi 5X, Mi Max, Mi Max 2, Mi Max 3 і Mi Play.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Google Pixel 4 під керуванням Android R протестований у GeekBench

Опубліковано

У базі даних бенчмарка GeekBench v5 виявлені результати тестування продуктивності смартфона Google Pixel 4 під керуванням ще невипущеної операційної системи Android R.

За Android R, імовірно, ховається Android 11. У 2019 Google відмовилася від іменування редакцій ОС «солодкими» назвами, але ЗМІ припускають, що традиція називати попередні версії буквою за алфавітом залишиться.

Уже відомо, що в Android 11 зникне проблема, при якій активація «Режиму польоту» викликає відключення Bluetooth-навушників. Google також прибере обмеження на розмір записуваних відеороликів і додасть функцію активації темної теми за розкладом.

Передбачається, що перші попередні збірки Android 11 вийдуть в кінці першого кварталу цього року.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Google створила програму, яка зможе знищити WhatsApp

Опубліковано

Google створила програму, яка зможе знищити WhatsApp

Американська корпорація Google представляє з себе один з найвідоміших в світі брендів, а робить він все заради того, щоб ставати ще більш популярним. За останні п’ять років «пошуковий гігант» вже двічі запускав свій фірмовий мессенджер, проте в кінцевому підсумку обидва проекти виявилися провальними, тому їх згорнули в повній мірі через якийсь час після запуску. До сих пір на ринку сервісів для спілкування перше місце займає WhatsApp від Facebook, а використовують його на постійній основі більш ніж 1,5 млрд чоловік, тобто вкрай багато людей. У такій його популярності немає нічого дивного, адже даний сервіс став першим у своєму класі, і все більш ніж 12 років з моменту його запуску розробники активно впроваджували в нього нові функції і можливості, прагнучи зробити його якомога більш функціональним в усіх відношеннях.

На радість всіх тих, хто з якихось причин недолюблює WhatsApp, тепер можна використовувати його новий аналог від Google, але не простий, а такий, який на цілу голову вище, тому що він має підтримку технології RCS (Rich Communication Services). Це, якщо говорити зовсім просто, сучасна заміна SMS, в якій немає обмежень на обсяг символів. За допомогою нового програмного забезпечення можна легко і просто абсолютно безкоштовно без підключення до інтернету відправку повідомлень, і при цьому будуть навіть приходити повідомлення з інформацією про те, чи було прочитано повідомлення, або ж ще немає. За рахунок такої особливості фірмовий мессенджер від Google можна використовувати навіть без підключення до інтернету, і це вже можуть робити всі бажаючі без зайвих складнощів, тому як це ПО є для всіх бажаючих без будь-якої плати.

Головне розуміти, що підтримка RCS повинна бути впроваджена на рівні інфраструктури оператори зв’язку, і робота в цьому напрямку активно ведеться по всьому світу. Новий месенджер від Google має ще одну конкурентну перевагу перед WhatsApp. Так, зокрема, фірмове програмне забезпечення для спілкування вдає із себе просто оновлену версію програми Android Messages, а таке прямо «з коробки» встановлено на безліч мобільних пристроїв з різних цінових категорій. Таким чином, тепер на сотні мільйонів смартфонів вже встановлений мессенджер від «пошукового гіганта», і таким можна використовувати як через інтернет, так і без нього. Нічого такого WhatsApp запропонувати не може, а для його використання потрібно встановлювати на телефон додаткове програмне забезпечення, нехай зробити це і простіше простого.

 

Запущений сервіс для спілкування від Google буде активно розвиватися, тобто в нього постійно впроваджуватимуть нові функції і можливості. За принципом своєї роботи Android Messages більше схожий не на WhatsApp, а саме на iMessage від Apple, проте підтримку RCS можуть впровадити будь-які компанії в свою продукцію за своїм бажанням, і тоді цей месенджер стане крос-платформна. Для того, щоб почати використовувати це програмне забезпечення для спілкування, багато чого робити не потрібно, тому що потрібно лише оновити програму до останньої версії через магазин Google Play, після чого запустити і зробити базову настройку, давши згоду на використання сервісу.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Нова операційна система від Microsoft зможе знищити Windows 10

Опубліковано

Нова операційна система від Microsoft «вбила» Windows 10

Найбільш відомою і поширеною операційною системою для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв зараз є Windows 10, а вийшла вона більш ніж чотири роки тому. Весь цей час для неї випускали поновлення, роблячи це заради поліпшення даної платформи, проте досягти бажаного так і не вдалося. Ця ОС не зуміла стати ідеальною, тому що до сих пір, навіть через стільки часу після її релізу, власники електронних пристроїв знову і знову стикаються з різними неполадками, починаючи з подтормаживаний і закінчуючи раптовими перезавантаженнями, які виникають зазвичай в самі невідповідні моменти. На щастя, терпіти весь цей жах залишилося не дуже довго, тому що Microsoft збирається вже в нинішньому році випустити на ринок нову платформу для різних самих різних електронних пристроїв.

За рахунок модульного ядра Windows Core новітня платформа отримає вкрай велику універсальність, тобто стане можливим її легко і просто встановити на комп’ютери, ноутбуки, планшети, моноблоки, сервера, а також багато інших електронних пристроїв. Користувачі в її рамках можуть розраховувати на високу швидкість роботи, на захопленість автономність, на абсолютно новий інтерфейс і дизайн, на повністю перероблені стандартні програми, на нове меню «Пуск», на посилену систему захисту, на новий принцип установки апдейтів, а також на безліч інших приємних особливостей, за рахунок яких нова ОС виявиться кращою серед усіх, які коли-небудь випускала компанія Microsoft. На радість всіх користувачів, її повноцінна презентація повинна відбутися вже в найближчі кілька місяців.

Простіше кажучи, занадто довго чекати релізу такої платформи гарантовано не доведеться, і це цілком собі реальний факт. За рахунок модульного ядра новітня операційна система виявиться вкрай стабільною і надійною, а всі апдейти зможуть встановлюватися у фоновому режимі без зайвих додаткових перезавантажень і всього подібного. За попередніми даними, нова платформа носить назву Lite OS, проте як вона буде називатися, коли вийде на ринок, ніхто з журналістів і інсайдерів ще не знає. Важливо розуміти, що мова йде про не про якусь то доопрацьованій або навпаки урізаною версією Windows 10, а про абсолютно новій платформі, яка має широкими функціональними можливостями. Справа в тому, що вона в повній мірі підтримує універсальні додатки UWP, PWA і Win32, що робить її максимально універсальною для вирішення будь-яких завдань.

Нова операційна система від Microsoft «вбила» Windows 10

Операційна система Windows 10 є найпопулярнішою в своєму класі, але вже незабаром все зміниться, тому що багато власників більш ніж 900 млн електронних пристроїв, на які вона зараз встановлена, майже напевно відразу ж встановлять собі Lite OS, як тільки вона вийде. Очікується, що цю платформу анонсують вже в найближчі місяці, після чого почнеться її повноцінне бета-тестування, а прийняти в такому участь зможуть всі бажаючі без будь-яких обмежень. Що ж стосується термінів релізу фінальної версії десятої «вінди», то така повинна побачити світ вже в другій половині 2020 року, коли скачати і встановити її без зайвих складнощів зможуть абсолютно всі бажаючі. За деякими даними, вона буде поширюватися безкоштовно.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.