Connect with us

Бізнес

Компанія Meizu нехтує власними користувачами

Опубліковано

Meizu робить дійсно хороші телефони, але багато хто з них доступні тільки в Китаї. Китайський бренд почав розширювати своє портфоліо в інших регіонах і почав випускати глобальні версії своїх телефонів, які можна придбати в інтернет-магазинах в Китаї. Наприклад, Meizu Note 9 вже має глобальну версію. Тим не менш, є скарги на відсутність підтримки Meizu для глобальної версії своїх телефонів.

Користувач Meizu з Франції звернувся зі скаргою на ситуацію. Олександр, який також є реселлером смартфонів Meizu, написав повідомлення на офіційному форумі Meizu, скаржачись на погану програмну підтримку компанією глобальної версії своїх телефонів.

Посилаючись на Meizu 16-й, яким він володіє як приклад, він сказав, що флагман 2018 року оновлювався тільки один раз з моменту його випуску, і вказане оновлення виправило тільки одну помилку.

У своєму пості він розповів, як адміністратори глобальних форумів не слухають скарги користувачів і не збирають подробиці про помилки. Він також згадав, що адміністратори повідомили приватним групам, що глобальний відділ Meizu «майже мертвий», і розробники більше не дбають про бренд.

Сумно бачити, що Meizu не може надати відмінні послуги для своїх користувачів. Підтримка програмного забезпечення дуже важлива і є важливим аспектом післяпродажного обслуговування телефону. Якщо виробник відомий поганою підтримкою програмного забезпечення або післяпродажним обслуговуванням в цілому, покупці уникають протегувати їм.

Якщо Meizu серйозно ставиться до свого бізнесу і поважає своїх шанувальників, ми очікуємо, що він вирішить ці проблеми якомога швидше.

У Вас є глобальна версія телефону Meizu? Який Ваш досвід щодо підтримки програмного забезпечення? Дайте нам знати в поле для коментарів.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бізнес

Стала відома дата припинення роботи BlackBerry Messenger

Опубліковано

Emtek Group, індонезійський власник месенджера BlackBerry Messenger (BBM), оголосив, що сервіс перестане працювати для більшості користувачів 31 травня поточного року.

BBM не витримав конкуренції з такими великими гравцями, як WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Telegram та іншими. Emtek Group намагалася врятувати проект, додавши в нього нову функціональність і рекламу.

До 31 травня всі користувачі можуть вивантажити фото і відео на свої пристрої, так як після офіційного закриття авторизація в додатку стане недоступна. Експорт контактів не передбачений.

Корпоративна версія BBM Enterprise з наскрізним шифруванням продовжить існування. Перший рік обійдеться безкоштовно, подальше використання буде коштувати 2,49 долара за півроку.

BlackBerry Messenger випущений в 2005 році, а після спаду популярності виявився викуплений холдингом Emtek Group в 2016 році.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Google помилково вислала клієнту 10 смартфонів Pixel на 9000 доларів

Опубліковано

Один американський покупець отримав від Google десять смартфонів Google Pixel 3 сумарною вартістю понад 9000 доларів, просто намагаючись домогтися відшкодування за несправність приладу.

Куплений раніше чоловіком Pixel 3 в білому кольорі на 128 ГБ виявився несправний. Той відправив його назад Google, щоб отримати грошову компенсацію, паралельно замовивши новий пристрій тієї ж моделі, але вже в кольорі Not Pink. Податок за минулу покупку був швидко відшкодований, на відміну від вартості самого смартфона в 900 доларів, який покупець досі не дочекався.

Замість цього вантажовідправник відіслав одразу 10 нових Pixel 3 Not Pink замість одного. При цьому на офіційному сайті можна одночасно замовити максимум два смартфона лінійки.

Відповідно до законів штату, чоловік не зобов’язаний повертати помилкову відправку.

Хоч покупець і міг продати зайві смартфони, він просто хоче отримати компенсацію і віддати дев’ять зайвих пристроїв назад. Схоже, ні сам герой історії, ні співробітники Google ще не знають, як вирішити поточну ситуацію.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Першу партію Galaxy Fold розпродали менше ніж за день

Опубліковано

Samsung змогла реалізувати першу партію Galaxy Fold в США через власний сайт менше ніж за день.

Людям, які залишали попереднє замовлення на смартфон, прийшло повідомлення про те, що всі смартфони розпродані.

Якщо для смартфонів Xiaomi це вже стало буденністю, то для смартфона за 2000 доларів це однозначно успіх. На офіційному сайті інформація про попередні замовлення була видалена, а на AT & T дату поставок перенесли на початок червня (спочатку було 25 квітня).

Даних про кількість смартфонів в першій поставці не розголошується, але викликаний інтерес все одно вражає. Тим більше на тлі неоднозначних перших оглядів смартфона.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.