Connect with us

Бізнес

Компанія Meizu нехтує власними користувачами

Опубліковано

Meizu робить дійсно хороші телефони, але багато хто з них доступні тільки в Китаї. Китайський бренд почав розширювати своє портфоліо в інших регіонах і почав випускати глобальні версії своїх телефонів, які можна придбати в інтернет-магазинах в Китаї. Наприклад, Meizu Note 9 вже має глобальну версію. Тим не менш, є скарги на відсутність підтримки Meizu для глобальної версії своїх телефонів.

Користувач Meizu з Франції звернувся зі скаргою на ситуацію. Олександр, який також є реселлером смартфонів Meizu, написав повідомлення на офіційному форумі Meizu, скаржачись на погану програмну підтримку компанією глобальної версії своїх телефонів.

Посилаючись на Meizu 16-й, яким він володіє як приклад, він сказав, що флагман 2018 року оновлювався тільки один раз з моменту його випуску, і вказане оновлення виправило тільки одну помилку.

У своєму пості він розповів, як адміністратори глобальних форумів не слухають скарги користувачів і не збирають подробиці про помилки. Він також згадав, що адміністратори повідомили приватним групам, що глобальний відділ Meizu «майже мертвий», і розробники більше не дбають про бренд.

Сумно бачити, що Meizu не може надати відмінні послуги для своїх користувачів. Підтримка програмного забезпечення дуже важлива і є важливим аспектом післяпродажного обслуговування телефону. Якщо виробник відомий поганою підтримкою програмного забезпечення або післяпродажним обслуговуванням в цілому, покупці уникають протегувати їм.

Якщо Meizu серйозно ставиться до свого бізнесу і поважає своїх шанувальників, ми очікуємо, що він вирішить ці проблеми якомога швидше.

У Вас є глобальна версія телефону Meizu? Який Ваш досвід щодо підтримки програмного забезпечення? Дайте нам знати в поле для коментарів.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бізнес

Apple закрила доступ до інтернет-магазину для старих версій macOS

Опубліковано

Apple обмежила доступ до свого онлайн-магазину для старих версій macOS. На це звернуло увагу видання Macotakara.

Тепер мінімальна версія операційної системи macOS для використання інтернет-магазину Apple – 10.10.5 Yosemite. Крім цього, потрібно браузер Safari версії 10.1.2 або новіше. Зміни пов’язані з забезпеченням безпеки користувачів – свіжі випуски програмного забезпечення підтримують необхідні інструменти для захисту.

Обійти обмеження, скориставшись стороннім браузером, не вийде: сумісні з macOS Yosemite версії Google Chrome і Mozilla Firefox також вже не підтримуються Apple Store. Оновити до наступної версії macOS під назвою El Captain не вдасться комп’ютери і ноутбуки Apple, випущені до 2007-2009 років.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Уряд США відстрочило частину санкцій щодо Huawei

Опубліковано

Адміністративно-бюджетне управління Білого дому заявило Конгресу США про визначення дворічного терміну для введення заборони федеральних контрактів з компанії, які знаходяться в торговельних відносинах з китайською Huawei. Про це повідомило Reuters.

За останні дні Конгрес ясно дав зрозуміти важливість введення закону в силу в протягом двох років, і ми це ми зробимо, – Расселл Воут, заступник директора Адміністративно-бюджетного управління

Заборона є частиною Закону про державну оборону. Мова йде про те, щоб компанії, які отримують федеральні кредити або гранти, отримали час на вихід з відносин із Huawei. Усе ж агенції уряду повинні будуть припинити використовувати обладнання Huawei в кінці цього року.

Huawei Technologies звинувачується урядом США у шпигунстві та крадіжці інтелектуальної власності. Технологічний гігант неодноразово заперечував, що він контролюється китайською владою або військовими.

Обмеження щодо надання технологій і компонентів американськими фірмами, які встановлені у травні, зберігаються. До 19 серпня діє тимчасова відстрочка.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Huawei спільно з Audi і Toyota розробляє самоврядні автомобілі

Опубліковано

Згідно з даними Financial Times, Huawei веде розробки зі створення автономного автомобіля. Випуск першого транспортного засобу запланований на 2021 рік.

Головний стратегічний розробник Huawei Денг Веншуан розповів, що компанія тестує свої розробки на європейських заводах Audi, Toyota Motor і китайських Beijing New Energy Automobile і Changan Automobile.

Ми працюємо разом, щоб отримати автомобіль, який з’явиться в 2021 або 2022 році і буде використовувати ці компоненти [автономного водіння]. Це буде не тільки в Китаї, але і в Європі.

За словами Данга, Китай буде в авангарді світової автономної автомобільної промисловості, коли він почне розвиватися в 2021 і 2022 роках, через розміри і динамічність свого ринку.

Відповідаючи на питання, автомобіль чийого виробництва швидше з’явиться на ринку, він відповів наступне:

З точки зору переходу на підключений або самоврядний автомобіль, китайські виробники автомобілів рухаються швидше.

Huawei на даний момент знаходиться в центрі політичної і торговельної війни між США і Китаєм. Раніше президент США Дональд Трамп заборонив американським компаніям співпрацювати з Huawei, санкції набудуть чинності в кінці серпня.

Ця одна з ключових проблем, яка підштовхнула Huawei вийти за рамки своєї традиційної галузі телекомунікаційного устаткування і спробувати охопити інші ринки, в тому числі, штучний інтелект.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.