Connect with us

Бізнес

Bitcoin активно росте вперше з кінця 2017

Опубліковано

Bitcoin почав відігравати позиції через два роки падінь. На момент написання новини курс криптовалюта становить приблизно 5140 доларів. 

Це трохи нижче значення при відкритті вчорашніх торгів. Однак, такий стан справ не віщує подальшого зниження показників нижче психологічної позначки в 4000 доларів. Причин для особливих коливань в даний час теж немає через відхід з ринку багатьох ризикованих спекулянтів.

В останній період ринок криптовалюта помітно пожвавився, отримуючи все більше нового капіталу. З початку місяця обсяг торгів біткоіни-ф’ючерсами (контрактами з відстрочкою платежу) біржі CME підскочив на 950%. Поточна капіталізація ринку біткоінів становить близько 85 825 млрд. доларів США. Керівник відділу інвестицій Cryptolife.World Мансур Гусейнов пояснив подібний рух поверненням на ринок великих гравців.

«Вважаю, що” ведмежий ринок “закінчився. Тепер або біткоіни будуть торгуватися в діапазоні від $ 3,2 до 5-6 тисяч, або будуть тільки рости. Великих новин на ринку немає. Зростання може бути пов’язане зі зміною настроїв і приходом великих гравців на ринок »

Глава біржі BTCC Боббі Лі в кінці минулого року зробив ще більш сміливий прогноз, згідно з яким до грудня 2021 року ціна Bitcoin підніметься до 333 000 доларів, а потім впаде до 41 000 вже в січні 2023 року.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бізнес

Qualcomm очікує падіння ринку смартфонів на 30% у наступному кварталі

Опубліковано

Qualcomm прогнозує зниження обсягу поставок смартфонів на 30% у другому кварталі поточного року. Про це сказано у фінансовому звіті компанії за перші три місяці року. 

Прогноз заснований на результатах першого кварталу: за цей період мобільний ринок впав на 21%. Через це Qualcomm показала погіршення результатів у чистому прибутку (-29% у порівнянні з минулим роком), хоча і досягла поставленої мети за загальними доходами. 

На думку Qualcomm, три фактори можуть вплинути на продажі смартфонів у наступні місяці: стан глобального ланцюжка поставок, попит на нові смартфони і вплив політики держав щодо запобігання поширенню COVID-19 на довіру бізнесу і покупців.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Apple сподівається знову відкрити роздрібні магазини у травні

Опубліковано

Віце-президент Apple із роздрібної торгівлі та персоналу, Дейдра О’Брайан, розповіла своїм підлеглим, що вона очікує відкриття «багатьох» роздрібних магазинів у травні. На поточний момент всі торгові точки Apple за межами Китаю закриті через COVID-19. 

О’Брайан не уточнила, про які регіони йде мова, але заявила, що компанія «продовжує відстежувати ситуацію в кожній локації». Про це повідомляють джерела Bloomberg серед співробітників магазинів Apple, прес-служба компанії не прокоментувала інформацію. 

У кінці березня повідомлялося, що Apple сподівається відкрити як мінімум частину магазинів у першій половині квітня. Компанія закривала Apple Store і в Китаї, однак, на початку березня знову запустила їх роботу через зниження загрози. 

Невідомо, коли до роботи в офісах зможуть повернутися корпоративні співробітники Apple, але глава корпорації Тім Кук заявив, що коли це станеться, всім доведеться проходити перевірку температури і заповнювати чек-листи із самопочуття. 

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Масове виробництво iPhone 12 затримується

Опубліковано

Компанія Apple затримує початок масового виробництва iPhone 12, як мінімум на місяць, через пандемію COVID-19, повідомляє The Wall Street Journal.

За даними WSJ, Apple також скоротила кількість iPhone, які вона планує випустити в другій половині цього року, на 20%.

З чуток, Apple планує представити нові iPhone у вересні 2020 року, але в продаж вони надійдуть у жовтні або листопаді.

Очікується, що в цьому році Apple випустить чотири моделі iPhone з підтримкою 5G, включаючи одну 5,4-дюймову, дві 6,1-дюймові та одну 6,7-дюймову версію.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.