Connect with us

Бізнес

Як приймати платежі та контролювати бізнес за допомогою мобільного додатку?

Опубліковано

Для контролю бізнесу, включаючи приймання та обробку платежів, більше не потрібно купувати обладнання за кілька тисяч доларів, оплачувати послуги програміста та бухгалтера. Платіжна система FONDY розробила мобільний додаток для підприємців. Він дозволяє відстежувати аналітику по транзакціях незалежно від місця розташування та часу доби.

Які переваги роботи з сервісом інтернет-еквайрінгу від FONDY?

Платіжні системи спрощують управління бізнесом. Вони забезпечують своїх партнерів сервісом інтернет-еквайрінгу – обробкою платежів в додатках для мобільних пристроїв та на веб-ресурсах.

Індивідуальні підприємці та компанії отримують можливість приймати оплату за послуги /товари в 100+ локальних валютах. Виплати здійснюються на Р/С підприємця та юридичної особи, карту фізичної особи. Клієнти можуть оплатити замовлення банківською картою, через додаток Приват24, переказати гроші з електронного гаманця.

Для прийому платежів власнику комерційного сайту досить пройти три етапи:

  1. Реєстрація. На офіційному сайті платіжної системи користувачеві потрібно вказати посилання на веб-ресурс, ім’я та тип компанії, вибрати країну.
  2. Внести особисті дані. Для виплат відшкодувань потрібно вказати фінансові реквізити – номер карти або розрахункового рахунку в банку. Далі в особистому кабінеті партнер повинен завантажити документи.
  3. Використовувати доступні способи створення платежу. Партнеру потрібно дочекатися активації прийняття платежів. В середньому процес займає один день. Далі можна виставити рахунок за допомогою інвойсінга, спеціальної кнопки або модуля для CMS.

Платіжні системи додатково допомагають убезпечити ведення бізнесу в інтернеті. FONDY підтримує сертифікацію PCI DSS Level 1, яка гарантує виконання платформою строгих вимог до безпеки. При прийнятті платежів використовується захищений канал, власна система виявлення шахраїв та двухфакторна ідентифікація.

Мобільний додаток для управління бізнесом

Після підключення інтернет-еквайрінгу потрібно постійно відслідковувати аналітику по платежах, особливо на перших етапах створення бізнесу. Платіжна система розробила мобільний додаток Fondy Merchant Portal. Його можна завантажити в Google Play та App Store.

Використовуючи програму для смартфонів, підприємцю відкриваються різноманітні можливості:

  • прийняття платежів за безконтактною технологією NFC;
  • автоматичне створення звітів, можливість зберегти їх в будь-якому зручному форматі;
  • React Native бібліотека для двох операційних систем – Android та iOS;
  • наявність можливості автоматично сканувати банківську карту.

У додатку для мобільних пристроїв є можливість вивчити аналітику по платежах, переглянути кожну транзакцію, дізнатися деталі певного грошового переказу. Дані про фінансовий стан компанії надходять в режимі реального часу. Аналізувати та зберігати звіти можна в одному з численних форматів.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

You must be logged in to post a comment Login

Залишити коментар

Бізнес

Qualcomm очікує падіння ринку смартфонів на 30% у наступному кварталі

Опубліковано

Qualcomm прогнозує зниження обсягу поставок смартфонів на 30% у другому кварталі поточного року. Про це сказано у фінансовому звіті компанії за перші три місяці року. 

Прогноз заснований на результатах першого кварталу: за цей період мобільний ринок впав на 21%. Через це Qualcomm показала погіршення результатів у чистому прибутку (-29% у порівнянні з минулим роком), хоча і досягла поставленої мети за загальними доходами. 

На думку Qualcomm, три фактори можуть вплинути на продажі смартфонів у наступні місяці: стан глобального ланцюжка поставок, попит на нові смартфони і вплив політики держав щодо запобігання поширенню COVID-19 на довіру бізнесу і покупців.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Apple сподівається знову відкрити роздрібні магазини у травні

Опубліковано

Віце-президент Apple із роздрібної торгівлі та персоналу, Дейдра О’Брайан, розповіла своїм підлеглим, що вона очікує відкриття «багатьох» роздрібних магазинів у травні. На поточний момент всі торгові точки Apple за межами Китаю закриті через COVID-19. 

О’Брайан не уточнила, про які регіони йде мова, але заявила, що компанія «продовжує відстежувати ситуацію в кожній локації». Про це повідомляють джерела Bloomberg серед співробітників магазинів Apple, прес-служба компанії не прокоментувала інформацію. 

У кінці березня повідомлялося, що Apple сподівається відкрити як мінімум частину магазинів у першій половині квітня. Компанія закривала Apple Store і в Китаї, однак, на початку березня знову запустила їх роботу через зниження загрози. 

Невідомо, коли до роботи в офісах зможуть повернутися корпоративні співробітники Apple, але глава корпорації Тім Кук заявив, що коли це станеться, всім доведеться проходити перевірку температури і заповнювати чек-листи із самопочуття. 

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Масове виробництво iPhone 12 затримується

Опубліковано

Компанія Apple затримує початок масового виробництва iPhone 12, як мінімум на місяць, через пандемію COVID-19, повідомляє The Wall Street Journal.

За даними WSJ, Apple також скоротила кількість iPhone, які вона планує випустити в другій половині цього року, на 20%.

З чуток, Apple планує представити нові iPhone у вересні 2020 року, але в продаж вони надійдуть у жовтні або листопаді.

Очікується, що в цьому році Apple випустить чотири моделі iPhone з підтримкою 5G, включаючи одну 5,4-дюймову, дві 6,1-дюймові та одну 6,7-дюймову версію.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
У ТЦК починають примусово доставляти водіїв: їх мобілізація стоїть першочергово
MOBILZONE5 днів тому

У ТЦК починають примусово доставляти водіїв: їх мобілізація стоїть першочергово

Після оновлення даних у Резерв+ можуть бути неприємності: за що штрафуватимуть
MOBILZONE5 днів тому

Після оновлення даних у Резерв+ можуть бути неприємності: за що штрафуватимуть

Стало відомо, скільки чоловіків не оновило дані в ТЦК: що їм загрожує
MOBILZONE4 дні тому

Стало відомо, скільки чоловіків не оновило дані в ТЦК: що їм загрожує

Як каратимуть українців, яких ТЦК "спіймає" без військово-облікового документа
MOBILZONE6 днів тому

Як каратимуть українців, яких ТЦК “спіймає” без військово-облікового документа

В ТЦК будуть знати, якщо військовозобов'язаний не оновив свої дані вчасно
MOBILZONE2 дні тому

В ТЦК будуть знати, якщо військовозобов’язаний не оновив свої дані вчасно

Українців штрафуватимуть за помилки ТЦК: що відомо
MOBILZONE6 днів тому

Українців штрафуватимуть за помилки ТЦК: що відомо

При виїзді за кордон чоловіків їх будуть перевіряти СБУ: що відомо
MOBILZONE2 дні тому

При виїзді за кордон чоловіків буде перевіряти СБУ: що відомо

Хто з українців першими отримає повістки поштою після 17 липня
MOBILZONE7 днів тому

Хто з українців першими отримає повістки поштою після 17 липня

Автоматична відстрочка від мобілізації в Резерв+: хто зможе отримати
MOBILZONE3 дні тому

Автоматична відстрочка від мобілізації в Резерв+: хто зможе отримати

Як стягуватимуть штрафи ТЦК із чоловіків, які не мають доходів і майна
MOBILZONE4 дні тому

Як стягуватимуть штрафи ТЦК із чоловіків, які не мають доходів і майна

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.