Connect with us

MOBILZONE

Huawei представила революційні смартфони Huawei P30 і Huawei P30 Pro

Опубліковано

Huawei P30 і Huawei P30 Pro задають нові стандарти фотозйомки завдяки прогресивному сенсору, об’єктивам і процесору

Париж, 26 березня 2019 р. – Підрозділ Huawei Consumer Business Group (BG) представив смартфони Huawei P30 і Huawei P30 Pro під час ексклюзивного заходу в Парижі. Сьогодні мобільні пристрої Huawei серії P30 – найпрогресивніші смартфони компанії з інноваційною камерою, яка не поступається за якістю професійним. Камери нових смартфонів оснащені унікальним сенсором Huawei SuperSpectrum, безпрецедентним телеоб’єктивом Huawei SuperZoom, новою ToF-камерою (Time of Flight), а також поліпшеною технологією стабілізації зображення OIS та AIS. З P30 або P30 Pro користувачі можуть створювати неймовірні фотографії та відео в будь-яких умовах.

 

«Новітні смартфони Huawei серії P30 є проривом у десятирічній історії розвитку технологій цифрових камер. Вони задають нові стандарти і змінюють уявлення користувачів про мобільну фотографію. Такі інновації, як сенсор Huawei SuperSpectrum та об’єктив SuperZoom, дозволяють вийти за рамки не тільки фотографії, але і відеозйомки. Це кордони, які давно час зруйнувати. Смартфони Huawei серії P30 зададуть темпи розвитку наступних поколінь смартфонів», – прокоментував Річард Ю (Richard Yu), генеральний директор бізнес-підрозділу Huawei Consumer BG.

 

Нові стандарти фотозйомки: професійні та реалістичні зображення в будь-яких умовах

Смартфони Huawei серії P30 змінюють уявлення користувачів про фотографії, зняті на смартфон. Huawei P30 Pro досяг рекордних результатів у категорії фотографії та відеозйомки за версією DxOMark. Смартфон оснащений новою камерою Leica з чотирма камерами, включаючи 40-мегапіксельну основну камеру з сенсором Huawei SuperSpectrum, 20-мегапіксельну ультраширококутну камеру, 8-мегапіксельний телеоб’єктив, камеру Huawei TоF, а також 32-мегапіксельну фронтальну камеру для зйомки селфі нового рівня.

 

1/1,7-дюймовий сенсор Huawei SuperSpectrum сприймає світло абсолютно по-новому. Сенсор RYYB SuperSpectrum відрізняється від звичайного фільтра Баєра (RGBG) – зелені пікселі замінили жовтими, що забезпечило максимальний діапазон чутливості для Huawei P30 і Huawei P30 Pro – ISO 204 800 та ISO 409 600 відповідно. Завдяки цій ключовій зміні в технології сенсорів, а також використанню більших пікселів, Huawei забезпечує неймовірні можливості фото- і відеозйомки для різних сценаріїв і умов освітлення.

Камера, що відкриває більш широкі можливості. Сенсор з діафрагмою f/1,6 забезпечує зйомку ультрашироких зображень, фіксуючи всю картину видимого нам світу. Одночасна робота сенсора RYYB і технологій стабілізації Huawei AIS + OIS дозволяє Huawei P30 Pro робити яскраві насичені фотографії при будь-яких умовах освітлення. Навіть при зйомці з рук у нічний час знімки виходять деталізованими і різкими.

 

Об’єктив Huawei SuperZoom – це новий рівень масштабування фотографії для компактних пристроїв. Завдяки конструкції, що нагадує перископ, SuperZoom забезпечує рекордне збільшення: 5-кратне оптичне наближення, 10-кратне гібридне масштабування і 50-кратний цифровий зум. Призма телеоб’єктива вигинає промінь світла під прямим кутом і дає змогу збільшити фокусну відстань, не збільшуючи висоту камери і не змінюючи конструкцію пристрою.

 

Камера, яка вражає вашу уяву. Смартфон P30 Pro оснащений ToF-камерою Huawei, яка вимірює точну відстань до об’єктів і дозволяє надати зображенню вражаючого ефекту боке – від фокусування на задньому фоні до м’якого, розмитого в стилі Leica фону.

 

Штучний інтелект (AI) допомагає об’єднати всі елементи в єдиний чудовий кадр. При зйомці на фронтальну й основну камери режим Huawei AI HDR+ об’єднує різні фотографії, зняті у швидкій послідовності, для оптимізації переекспонованих або засвічених селфі. Крім того, режим Super Portrait передає на зображенні найдрібніші деталі, такі як пасмо волосся. Він об’єднує дані про глибину різкості, інформацію з сусідніх пікселів і запатентовані алгоритми для створення неймовірних знімків з розмитим фоном і високою деталізацією об’єктів, що виводить портретну зйомку на новий рівень.

 

Новий формат відеозйомки за допомогою смартфона

Камера смартфона має кінематографічні можливості. Широкий вибір функцій відеозйомки Huawei P30 відкриває нову еру відеографії студійного рівня. Сенсор SuperSpectrum від Huawei пропонує незрівнянну якість зйомки при слабкому освітленні, тому навіть нічні сцени виходять кришталево чистими. Huawei AIS та OIS тепер підтримують стабілізацію для всіх налаштувань відеозапису, в тому числі 4K-відео зі швидкістю 60 кадрів на секунду для отримання щоразу ідеального стабільного результату, в той час як об’єктив SuperZoom дозволяє робити чіткі фотографії великим планом. AI Movie Editor («Інтелектуальний редактор відео») автоматично визначає ключові об’єкти відеосюжету та надає користувачам інструменти для додавання фонової музики і спецефектів, таких як прискорена й уповільнена зйомка, для створення якісного відеоконтенту.

 

Два погляди кращі за один. Передовий режим зйомки Dual-View від Huawei відкриває нові можливості для відео. Смартфони Huawei серії P30 дозволяють використовувати дві основні камери для одночасного запису різних відео. У режимі Dual-View ви можете знімати як надширококутне відео, так і зум-кадри: пропонуючи панораму справа, великий план зліва і відкриваючи нові можливості для зйомки мальовничого відео.

 

Спадок великого дизайну

Зовнішній вигляд модельного ряду P30 заснований на провідному в галузі дизайні P-серії. Великий японський архітектор Тадао Андо (Tadao Ando) говорить, що витончений дизайн зачіпає струни людської душі. Беручи це до уваги і надихаючись природою, творці лінійки P30 розробили її з використанням нових оригінальних матеріалів.

6,1-дюймовий Huawei P30 і 6,47-дюймовий Huawei P30 Pro надійдуть у продаж у класичному чорному і двох нових градієнтних кольорах – «Перлинний» (Breathing Crystal) і «Полярне Сяйво» (Aurora), створених завдяки новому технологічному процесу, розробленому Huawei. Дисплей з роздільною здатністю FHD+ (2340×1080) і краплеподібним вирізом забезпечує максимальну площу огляду при естетичному і симетричному вигляді фронтальної панелі.

 

 

Головні інновації

Інновації – це основа ДНК компанії Huawei. Ця традиція продовжується і в смартфонах Huawei серії P30. Моделі P30 і P30 Pro оснащені передовими технологіями, випереджають конкурентів за продуктивністю та енергоефективністю:

  • Серія P30 забезпечує найвищу швидкодію завдяки процесору Huawei Kirin 980. Виконаний за 7-нм технологією та оснащений подвійним нейроморфним процесором NPU, він підтримує більш швидке розпізнавання зображень.

·         Під практично безрамковим переднім склом розташований вбудований в екран сканер відбитка пальця для швидкого та безпечного розпізнавання особи. Huawei P30 Pro також оснащений технологією передачі звуку за допомогою електромагнітної левітації Huawei Acoustic Display. Вбудований в екран електромагнітний динамік забезпечує відмінну якість звучання.

 

  • Смартфони Huawei P-серії працюють під управлінням інтерфейсу EMUI 9.1 з файловою системою EROFS, що значно підвищує швидкість читання даних з пам’яті. Остання версія ОС також підтримує Huawei Share OneHop для безперешкодного обміну файлами між смартфонами і комп’ютерами Huawei.

 

·         Технологія швидкої зарядки Huawei SuperCharge потужністю 40 Вт і акумулятор ємністю 4200 мА*год означають, що навіть при активному використанні пристрої будуть працювати довше одного дня.

 

·         Серія Huawei P включає в себе систему охолодження з елементами з графену, яка ефективно контролює рівень нагріву пристрою.

 

  • Теми Huawei дають можливість користувачам налаштовувати екран смартфона завдяки вибору красивих і різноманітних художніх зображень. Користувачі смартфонів Huawei P30 першими отримають ексклюзивний доступ до колекції з десяти тем, які включають відомі твори мистецтва класичних художників з усього світу, таких як Мікеланджело, Клімт, Піссарро та інші.

 

З 26 березня зі смартфонами Huawei P30 і Huawei P30 Pro можна буде познайомитися у фірмових магазинах у Києві (на вул. Хрещатик, в ТЦ Ocean Plaza, «Городок» і Dream Town) та Херсоні (вул. Залаегерсег, 18). Оформити попереднє замовлення на нові моделі можна з 27 березня до 4 квітня у партнерів Huawei, хто оформить попереднє замовлення, отримає у подарунок Huawei Watch GT (Sport (Black) або Classic (Silver)), а також VIP-сервіс – одноразову безкоштовну заміну розбитого екрана або скла протягом 3 місяців з моменту покупки.

 

Старт продажів Huawei P30 і Huawei P30 Pro заплановано на 5 квітня. Рекомендовані роздрібні ціни на нові смартфони Huawei в Україні: Huawei P30 (128 ГБ) – 22 999 грн, Huawei P30 Pro (128 ГБ) – 27 999 грн, Huawei P30 Pro (256 ГБ) – 32 999 грн.

 

Технічні характеристики

 

Характеристика Huawei P30 Pro Huawei P30
Екран 6.47”, OLED, 19.5:9, 2340×1080, вигнутий екран 6.1”, OLED, 19.5:9, 2340×1080
ОС Android 9 + EMUI 9.1 Android 9 + EMUI 9.1
SIM-карти 2 x Nano-SIM 2 x Nano-SIM
Процесор HiSilicon Kirin 980:

2xCortex-A76 2.6 ГГц

2xCortex-A76 1.92 ГГц 4xCortex-A55 1.8 ГГц

+Mali G76 720 МГц

Dual NPU (нейроморфний процесор для функцій ШІ)

HiSilicon Kirin 980:

2xCortex-A76 2.6 ГГц

2xCortex-A76 1.92 ГГц 4xCortex-A55 1.8 ГГц

+Mali G76 720 МГц

Dual NPU (нейроморфний процесор для функцій ШІ)

Оперативна пам’ять 6/8 ГБ, 6 ГБ
Вбудована пам’ять 128/256 ГБ 128 ГБ
Основна камера ·         40 Мп (ширококутна, f/1.6, OIS/AIS, AF)

·         20 Мп (ультраширококутна, f/2.2, AIS, AF)

·         8 Мп (телеоб’єктив перископічного типу, f/3.4, OIS/AIS, AF)

·         камера Huawei TоF

·         40 Мп (ширококутна f/1.8, AIS, AF)

·         16 Мп (ультраширококутна, f/2.2 AIS, AF)

·         8 Мп (телеоб’єктив, f/2.4 AF, OIS/AIS, AF)

Фронтальна камера 32 Мп (f/2.0, FF) 32 Мп (f/2.0, FF)
Зум 5-кратний – оптичний

10х – гібридний

50х – цифровий

3x – оптичний

5х – гібридний

30х – цифровий

Батарея 4200 мА*год 3650 мА*год
Швидка зарядка Huawei SuperCharge (40 Вт)

швидка бездротова зарядка (15 Вт) + зворотна бездротова зарядка

Huawei SuperCharge (22,5 Вт)
Комунікації BT 5.0, BLE, aptX, aptX HD, LDAC HD, HWA Audio

802.11 a/b/g/n/ac (wave2), 2.4G/5G, Wi-Fi direct, NFC

GPS/AGPS/Glonass/BeiDou/Galileo, USB 3.1 Type-C

BT 5.0, BLE, aptX, aptX HD, LDAC HD, HWA Audio

802.11 a/b/g/n/ac (wave2), 2.4G/5G, Wi-Fi direct, NFC

GPS/AGPS/Glonass/BeiDou/Galileo, USB 3.1 Type-C

Інше Huawei Acoustic Display, вбудований в екран сканер відбитків пальців

захист від вологи IP68

вбудований в екран сканер відбитків пальців, mini-jack 3,5 мм

захист від пилу і бризок IP53

Розміри, мм 158 x 73,4 x 8,4, 149,1 x 71,4 x 7,6
Вага, г 192 165
Кольори «Перлинний» (Breathing Crystal), «Полярне Сяйво» (Aurora) и «Чорний» (Black) «Перлинний» (Breathing Crystal), «Полярне Сяйво» (Aurora) и «Чорний» (Black)

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Всі власники PlayStation 4 захочуть обновитися до Sony PlayStation 5

Опубліковано

Всі власники PlayStation 4 захочуть обновитися до Sony PlayStation 5

Інтерес людей по всьому світу до відеоігор стрімко зростає, а відбувається все це з тієї простої причини, що все більше людей бачать сенс в тому, щоб проводити з їх допомогою вільний час, знаходячи подібний спосіб проведення дозвілля максимально цікавим у всіх відносинах. На радість всіх тих, хто хоче отримати абсолютно новий досвід від покупки будь-яких товарів, сталося те, чого багато хто давно чекали, тому що компанія Sony оголосила про те, що вже в кінці 2020 року всі бажаючі зможуть без праці і зайвих труднощів купити собі ігрову приставку наступного покоління, тобто PS5, оснащену за останнім словом техніки і технологій. Їй приписують цілу масу особливостей, якими вона абсолютно точно приємно здивує всіх тих, хто чекають її появи на полицях магазинів.

Повідомляється, що ця приставка має вкрай потужним процесором, доповнений який значним обсягом оперативної пам’яті і, крім того, ще й неймовірно продуктивною графічною картою. Така зв’язка дозволяє ігровій приставці Sony PlayStation 5 запускати гри в дозволі 4K Ultra HD (3840 на 2160 пікселів) при частоті 60 кадрів в секунду, причому геймери також можуть розраховувати на підтримку апаратної системи трасування променів на базі архітектури AMD RDNA 2, тому всі покупці новенької консолі отримають доступ до всіх особливостей і переваг, які вона в собі містить. Також новинка отримає флеш-пам’ять останнього покоління зі швидкістю передачі даних понад 2000 МБ / с, тобто дуже і дуже швидку, тому всі дані, ігри та програми, зможуть запускатися миттєво.

Проте, буде в новенькій ігрової приставки, крім топового «заліза», і дещо ще, що гарантовано дуже приємно порадує всіх користувачів. Так, зокрема, вона отримає підтримку всіх доступних зараз на ринку ігор для PS4, тобто, іншими словами, консоль Sony PlayStation 5 отримає зворотну сумісність абсолютно зі всіма відеоіграми, які зараз, в даний час, доступні для цієї ігрової приставки нинішнього покоління. Таких сумарно понад 1500, а випущені вони були за практично цілих сім років перебування PlayStation 4 в продажу. Вкрай важливо, що доплачувати гроші за такого роду можливості абсолютно точно гарантовано не доведеться, що, в свою чергу, є дуже і дуже великим плюсом, адже за рахунок цього не буде потрібно нести додаткові витрати.

Якщо якась гра доступна у версії на оптичному накопичувачі, вона також буде в повній мірі сумісна з PS5, а все цифрові копії ігор можна буде без зайвих труднощів завантажити з магазину PS Store, зробивши це безкоштовно, якщо раніше вона була куплена. За рахунок такої особливості, що всім напевно очевидно, користувачі новенької ігрової приставки Sony PlayStation 5 зможуть легко і просто грати як в старі відеоігри, так і в будь-які нові, які будуть випускатися для неї протягом усього життєвого циклу консолі. Залишилося тільки дочекатися, коли новинка нарешті надійде в продаж, що має статися вже в грудні 2020 року, а продаватися вона буде за приблизно $ 650 , однак точних даних про ціну приставки поки що ще немає.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Компанія Motorola анонсувала нові бюджетні Moto G Fast і Moto E до 5000 гривень

Опубліковано

Компанія Motorola анонсувала нові бюджетні Moto G Fast і Moto E до 5000 гривень

Компанія Motorola анонсувала дві нові моделі – Moto G Fast і Moto E. Вони позиціонуються, як доступні рішення компанії для міжнародного ринку.

Moto G Fast
Старша модель, повинна запропонувати хорошу продуктивність за невисокою ціною, про що говорить і назва моделі. Новинка отримала чіпсет Snapdragon 665, 3 Гб оперативної пам’яті і 32 Гб вбудованої пам’яті невідомого стандарту. На передній панелі розміщений дисплей діагоналлю 6.4 дюйма з роздільною здатністю HD +, співвідношення сторін дисплея становить 19: 9.

Ззаду виробник розмістив основну потрійну камеру, що складається з головного сенсора на 16 МП, другого, ультрашірокого на 8 МП і сенсора для аналізу глибини сцени на 2 МП. Автономність також не повинна бути проблемою завдяки акумулятору на 4000 мАг – цього повинно вистачати на два дні роботи, враховуючи дозвіл дисплея і чіпсет. Є підтримка зарядки потужністю всього 10 Вт.

Moto G Fast і Moto E стали найдоступнішими смартфонами компанії

На даний модель Moto G Fast – найдоступніший смартфон в лінійці “G”, а обійдеться він в 199 доларів на старті продажів, який призначений на 12 червня, тобто смартфон буде доступний до придбання вже буквально через тиждень.

Moto E
Модель Moto E – це ще більш доступний пристрій, яке, відповідно, більш слабке в плані заліза. Новинка отримала дисплей з роздільною здатністю HD + діагоналлю 6.2 дюйма, співвідношення сторін також становить 19: 9. Варто відзначити, що в смартфоні використовується Snapdragon 632, який чомусь не став особливо популярним в бюджетних пристроях, при цьому є відносно новим. При цьому тут в парі з чіпсетом лише 2 Гб оперативної пам’яті, а внутрішньої – 32 Гб.

Акумулятор також значно слабший – всього лише 3550 мАг, чого вистачить приблизно на день активного використання. Смартфон отримав подвійну камеру 13 МП + 2 МП, а також фронтальну камеру на 5 МП.

Moto G Fast і Moto E стали найдоступнішими смартфонами компанії

Moto E на даний момент є однією з найбільш бюджетних смартфонів компанії Motorola, при цьому доступним до придбання він стане одночасно зі старшою моделлю. Рекомендована ціна становить 149 доларів.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Vodafone перезапустив пакет Vodafone TV «Оптимальний» без підвищення абонплати

Опубліковано

Vodafone перезапустив пакет Vodafone TV «Оптимальний» без підвищення абонплати

Оператор мобільного зв’язку Vodafone Україна перезапустив пакет «Оптимальний» в рамках послуги Vodafone TV. Тепер в ньому представлений каталог Amediateka c серіалами і фільмами від HBO, СBS, Showtime, Starz, Sony. Також в пакеті «Оптимальний» є понад 190 телеканалів, включаючи FOX, канали групи Viasat і спортивний канал Setanta.

Вартість пакета залишилася колишньою – 109 грн на 30 днів. При цьому в пакет увійшли такі фільми і серіали з каталогу Amediateka, як «Гра престолів», «Світ Дикого Заходу», «Ейфорія», «Чорнобиль», «Новий Папа», «Секс у великому місті».

Для активації пакету «Оптимальний» необхідно відправити безкоштовне SMS з текстом «1» на номер 30044. Один аккаунт Vodafone TV можна використовувати на 5 різних пристроях. Якщо ви використовуєте програму абонент не платить за інтернет-трафік і не витрачаєте пакетні мегабайти.

Vodafone перезапустив пакет Vodafone TV «Оптимальний» без підвищення абонплати

Перегляд Vodafone TV доступний на будь-якому пристрої: мобільних пристроях і планшетах з будь-якої ОС, телевізорах Smart TV (Samsung і LG), домашніх комп’ютерах і ноутбуках через спеціально адаптований портал tv.vodafone.

Додаток Vodafone TV можна встановити на смартфон або планшет з магазинів додатків Google Play (для Android) і App Store (для iOS), на телевізори Smart TV з магазинів додатків Samsung Smart Hub (для Samsung) і LG Smart World (для LG).

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.