Connect with us

MOBILZONE

Huawei представила революційні смартфони Huawei P30 і Huawei P30 Pro

Опубліковано

Huawei P30 і Huawei P30 Pro задають нові стандарти фотозйомки завдяки прогресивному сенсору, об’єктивам і процесору

Париж, 26 березня 2019 р. – Підрозділ Huawei Consumer Business Group (BG) представив смартфони Huawei P30 і Huawei P30 Pro під час ексклюзивного заходу в Парижі. Сьогодні мобільні пристрої Huawei серії P30 – найпрогресивніші смартфони компанії з інноваційною камерою, яка не поступається за якістю професійним. Камери нових смартфонів оснащені унікальним сенсором Huawei SuperSpectrum, безпрецедентним телеоб’єктивом Huawei SuperZoom, новою ToF-камерою (Time of Flight), а також поліпшеною технологією стабілізації зображення OIS та AIS. З P30 або P30 Pro користувачі можуть створювати неймовірні фотографії та відео в будь-яких умовах.

 

«Новітні смартфони Huawei серії P30 є проривом у десятирічній історії розвитку технологій цифрових камер. Вони задають нові стандарти і змінюють уявлення користувачів про мобільну фотографію. Такі інновації, як сенсор Huawei SuperSpectrum та об’єктив SuperZoom, дозволяють вийти за рамки не тільки фотографії, але і відеозйомки. Це кордони, які давно час зруйнувати. Смартфони Huawei серії P30 зададуть темпи розвитку наступних поколінь смартфонів», – прокоментував Річард Ю (Richard Yu), генеральний директор бізнес-підрозділу Huawei Consumer BG.

 

Нові стандарти фотозйомки: професійні та реалістичні зображення в будь-яких умовах

Смартфони Huawei серії P30 змінюють уявлення користувачів про фотографії, зняті на смартфон. Huawei P30 Pro досяг рекордних результатів у категорії фотографії та відеозйомки за версією DxOMark. Смартфон оснащений новою камерою Leica з чотирма камерами, включаючи 40-мегапіксельну основну камеру з сенсором Huawei SuperSpectrum, 20-мегапіксельну ультраширококутну камеру, 8-мегапіксельний телеоб’єктив, камеру Huawei TоF, а також 32-мегапіксельну фронтальну камеру для зйомки селфі нового рівня.

 

1/1,7-дюймовий сенсор Huawei SuperSpectrum сприймає світло абсолютно по-новому. Сенсор RYYB SuperSpectrum відрізняється від звичайного фільтра Баєра (RGBG) – зелені пікселі замінили жовтими, що забезпечило максимальний діапазон чутливості для Huawei P30 і Huawei P30 Pro – ISO 204 800 та ISO 409 600 відповідно. Завдяки цій ключовій зміні в технології сенсорів, а також використанню більших пікселів, Huawei забезпечує неймовірні можливості фото- і відеозйомки для різних сценаріїв і умов освітлення.

Камера, що відкриває більш широкі можливості. Сенсор з діафрагмою f/1,6 забезпечує зйомку ультрашироких зображень, фіксуючи всю картину видимого нам світу. Одночасна робота сенсора RYYB і технологій стабілізації Huawei AIS + OIS дозволяє Huawei P30 Pro робити яскраві насичені фотографії при будь-яких умовах освітлення. Навіть при зйомці з рук у нічний час знімки виходять деталізованими і різкими.

 

Об’єктив Huawei SuperZoom – це новий рівень масштабування фотографії для компактних пристроїв. Завдяки конструкції, що нагадує перископ, SuperZoom забезпечує рекордне збільшення: 5-кратне оптичне наближення, 10-кратне гібридне масштабування і 50-кратний цифровий зум. Призма телеоб’єктива вигинає промінь світла під прямим кутом і дає змогу збільшити фокусну відстань, не збільшуючи висоту камери і не змінюючи конструкцію пристрою.

 

Камера, яка вражає вашу уяву. Смартфон P30 Pro оснащений ToF-камерою Huawei, яка вимірює точну відстань до об’єктів і дозволяє надати зображенню вражаючого ефекту боке – від фокусування на задньому фоні до м’якого, розмитого в стилі Leica фону.

 

Штучний інтелект (AI) допомагає об’єднати всі елементи в єдиний чудовий кадр. При зйомці на фронтальну й основну камери режим Huawei AI HDR+ об’єднує різні фотографії, зняті у швидкій послідовності, для оптимізації переекспонованих або засвічених селфі. Крім того, режим Super Portrait передає на зображенні найдрібніші деталі, такі як пасмо волосся. Він об’єднує дані про глибину різкості, інформацію з сусідніх пікселів і запатентовані алгоритми для створення неймовірних знімків з розмитим фоном і високою деталізацією об’єктів, що виводить портретну зйомку на новий рівень.

 

Новий формат відеозйомки за допомогою смартфона

Камера смартфона має кінематографічні можливості. Широкий вибір функцій відеозйомки Huawei P30 відкриває нову еру відеографії студійного рівня. Сенсор SuperSpectrum від Huawei пропонує незрівнянну якість зйомки при слабкому освітленні, тому навіть нічні сцени виходять кришталево чистими. Huawei AIS та OIS тепер підтримують стабілізацію для всіх налаштувань відеозапису, в тому числі 4K-відео зі швидкістю 60 кадрів на секунду для отримання щоразу ідеального стабільного результату, в той час як об’єктив SuperZoom дозволяє робити чіткі фотографії великим планом. AI Movie Editor («Інтелектуальний редактор відео») автоматично визначає ключові об’єкти відеосюжету та надає користувачам інструменти для додавання фонової музики і спецефектів, таких як прискорена й уповільнена зйомка, для створення якісного відеоконтенту.

 

Два погляди кращі за один. Передовий режим зйомки Dual-View від Huawei відкриває нові можливості для відео. Смартфони Huawei серії P30 дозволяють використовувати дві основні камери для одночасного запису різних відео. У режимі Dual-View ви можете знімати як надширококутне відео, так і зум-кадри: пропонуючи панораму справа, великий план зліва і відкриваючи нові можливості для зйомки мальовничого відео.

 

Спадок великого дизайну

Зовнішній вигляд модельного ряду P30 заснований на провідному в галузі дизайні P-серії. Великий японський архітектор Тадао Андо (Tadao Ando) говорить, що витончений дизайн зачіпає струни людської душі. Беручи це до уваги і надихаючись природою, творці лінійки P30 розробили її з використанням нових оригінальних матеріалів.

6,1-дюймовий Huawei P30 і 6,47-дюймовий Huawei P30 Pro надійдуть у продаж у класичному чорному і двох нових градієнтних кольорах – «Перлинний» (Breathing Crystal) і «Полярне Сяйво» (Aurora), створених завдяки новому технологічному процесу, розробленому Huawei. Дисплей з роздільною здатністю FHD+ (2340×1080) і краплеподібним вирізом забезпечує максимальну площу огляду при естетичному і симетричному вигляді фронтальної панелі.

 

 

Головні інновації

Інновації – це основа ДНК компанії Huawei. Ця традиція продовжується і в смартфонах Huawei серії P30. Моделі P30 і P30 Pro оснащені передовими технологіями, випереджають конкурентів за продуктивністю та енергоефективністю:

  • Серія P30 забезпечує найвищу швидкодію завдяки процесору Huawei Kirin 980. Виконаний за 7-нм технологією та оснащений подвійним нейроморфним процесором NPU, він підтримує більш швидке розпізнавання зображень.

·         Під практично безрамковим переднім склом розташований вбудований в екран сканер відбитка пальця для швидкого та безпечного розпізнавання особи. Huawei P30 Pro також оснащений технологією передачі звуку за допомогою електромагнітної левітації Huawei Acoustic Display. Вбудований в екран електромагнітний динамік забезпечує відмінну якість звучання.

 

  • Смартфони Huawei P-серії працюють під управлінням інтерфейсу EMUI 9.1 з файловою системою EROFS, що значно підвищує швидкість читання даних з пам’яті. Остання версія ОС також підтримує Huawei Share OneHop для безперешкодного обміну файлами між смартфонами і комп’ютерами Huawei.

 

·         Технологія швидкої зарядки Huawei SuperCharge потужністю 40 Вт і акумулятор ємністю 4200 мА*год означають, що навіть при активному використанні пристрої будуть працювати довше одного дня.

 

·         Серія Huawei P включає в себе систему охолодження з елементами з графену, яка ефективно контролює рівень нагріву пристрою.

 

  • Теми Huawei дають можливість користувачам налаштовувати екран смартфона завдяки вибору красивих і різноманітних художніх зображень. Користувачі смартфонів Huawei P30 першими отримають ексклюзивний доступ до колекції з десяти тем, які включають відомі твори мистецтва класичних художників з усього світу, таких як Мікеланджело, Клімт, Піссарро та інші.

 

З 26 березня зі смартфонами Huawei P30 і Huawei P30 Pro можна буде познайомитися у фірмових магазинах у Києві (на вул. Хрещатик, в ТЦ Ocean Plaza, «Городок» і Dream Town) та Херсоні (вул. Залаегерсег, 18). Оформити попереднє замовлення на нові моделі можна з 27 березня до 4 квітня у партнерів Huawei, хто оформить попереднє замовлення, отримає у подарунок Huawei Watch GT (Sport (Black) або Classic (Silver)), а також VIP-сервіс – одноразову безкоштовну заміну розбитого екрана або скла протягом 3 місяців з моменту покупки.

 

Старт продажів Huawei P30 і Huawei P30 Pro заплановано на 5 квітня. Рекомендовані роздрібні ціни на нові смартфони Huawei в Україні: Huawei P30 (128 ГБ) – 22 999 грн, Huawei P30 Pro (128 ГБ) – 27 999 грн, Huawei P30 Pro (256 ГБ) – 32 999 грн.

 

Технічні характеристики

 

Характеристика Huawei P30 Pro Huawei P30
Екран 6.47”, OLED, 19.5:9, 2340×1080, вигнутий екран 6.1”, OLED, 19.5:9, 2340×1080
ОС Android 9 + EMUI 9.1 Android 9 + EMUI 9.1
SIM-карти 2 x Nano-SIM 2 x Nano-SIM
Процесор HiSilicon Kirin 980:

2xCortex-A76 2.6 ГГц

2xCortex-A76 1.92 ГГц 4xCortex-A55 1.8 ГГц

+Mali G76 720 МГц

Dual NPU (нейроморфний процесор для функцій ШІ)

HiSilicon Kirin 980:

2xCortex-A76 2.6 ГГц

2xCortex-A76 1.92 ГГц 4xCortex-A55 1.8 ГГц

+Mali G76 720 МГц

Dual NPU (нейроморфний процесор для функцій ШІ)

Оперативна пам’ять 6/8 ГБ, 6 ГБ
Вбудована пам’ять 128/256 ГБ 128 ГБ
Основна камера ·         40 Мп (ширококутна, f/1.6, OIS/AIS, AF)

·         20 Мп (ультраширококутна, f/2.2, AIS, AF)

·         8 Мп (телеоб’єктив перископічного типу, f/3.4, OIS/AIS, AF)

·         камера Huawei TоF

·         40 Мп (ширококутна f/1.8, AIS, AF)

·         16 Мп (ультраширококутна, f/2.2 AIS, AF)

·         8 Мп (телеоб’єктив, f/2.4 AF, OIS/AIS, AF)

Фронтальна камера 32 Мп (f/2.0, FF) 32 Мп (f/2.0, FF)
Зум 5-кратний – оптичний

10х – гібридний

50х – цифровий

3x – оптичний

5х – гібридний

30х – цифровий

Батарея 4200 мА*год 3650 мА*год
Швидка зарядка Huawei SuperCharge (40 Вт)

швидка бездротова зарядка (15 Вт) + зворотна бездротова зарядка

Huawei SuperCharge (22,5 Вт)
Комунікації BT 5.0, BLE, aptX, aptX HD, LDAC HD, HWA Audio

802.11 a/b/g/n/ac (wave2), 2.4G/5G, Wi-Fi direct, NFC

GPS/AGPS/Glonass/BeiDou/Galileo, USB 3.1 Type-C

BT 5.0, BLE, aptX, aptX HD, LDAC HD, HWA Audio

802.11 a/b/g/n/ac (wave2), 2.4G/5G, Wi-Fi direct, NFC

GPS/AGPS/Glonass/BeiDou/Galileo, USB 3.1 Type-C

Інше Huawei Acoustic Display, вбудований в екран сканер відбитків пальців

захист від вологи IP68

вбудований в екран сканер відбитків пальців, mini-jack 3,5 мм

захист від пилу і бризок IP53

Розміри, мм 158 x 73,4 x 8,4, 149,1 x 71,4 x 7,6
Вага, г 192 165
Кольори «Перлинний» (Breathing Crystal), «Полярне Сяйво» (Aurora) и «Чорний» (Black) «Перлинний» (Breathing Crystal), «Полярне Сяйво» (Aurora) и «Чорний» (Black)

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Google офіційно презентувала Pixel 4 і 4 XL

Опубліковано

Google провела у Нью-Йорку традиційну презентацію Made by Google, на якій розповіла про нові смартфони Pixel 4 і 4 XL. Сюрпризів завдяки низці витоків не виявилося.

Технічні характеристики Google Pixel 4 і 4 XL:

 

Габарити 147,1×68,8×8,2 мм, 162 г 160,4×75,1×8,2 мм, 193 г
Дисплей 5,7″, Full HD+, Smooth Display, Ambient EQ, HDR, Gorilla Glass 5 6,3″, Quad HD+, Smooth Display, Ambient EQ, HDR, Gorilla Glass 5
Процесор 8-ядерний Qualcomm Snapdragon 855, 2,64 ГГц, Adreno 640 8-ядерний Qualcomm Snapdragon 855, 2,64 ГГц, Adreno 640
Пам’ять 6 ГБ оперативної LPDDR4X, 64/128 ГБ постійної 6 ГБ оперативної LPDDR4X, 64/128 ГБ постійної
Камера 16+12,2 Мп, f/1,7+f2,4 (основна подвійна), 8 Мп (фронтальна) 16+12,2 Мп, f/1,7+f2,4 (основна подвійна), 8 Мп (фронтальна)
Батарея 2800 мАч, швидка зарядка 18 Вт, беспроводна зарядка 3700 мАч, швидка зарядка 18 Вт, беспроводна зарядка
ОС Android 10 Android 10
Зв’язок USB 3.1 Type-C, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0, GPS, LTE, NFC USB 3.1 Type-C, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0, GPS, LTE, NFC

Нове покоління фірмових смартфонів Google забезпечили рядом унікальних функцій, які навряд чи надійдуть на інші Android-смартфони. Принаймні, найближчим часом.

У верхній рамці фронтального боку смартфона Google розмістила кілька сенсорів, які забезпечують роботу функції Motion Sense. Новими Pixel можна управляти, не торкаючись екрану – наприклад, управляти музикою або відхиляти вхідний дзвінок. Використовується розробка Google Project Soli.

Сенсори також використовуються для розпізнавання власника по обличчю – Google називає технологію найшвидшою на ринку. За безпеку відповідає виділений чіп Titan M, а співпроцесор Pixel Neural Core виконує обчислення, пов’язані з нейронними мережами.

Як і очікувалося, частота оновлення кадрів дисплеїв може встановлюватися на рівні 60 і 90 Гц. OLED-матриці оцінені лабораторією DisplayMate як заслуговуючі найвищої оцінки А +.

Смартфон оснащений новою версією «Google Асистента» з новим дизайном вікна виклику і значно збільшеною швидкістю роботи. Ще є додаток Recorder з функцією транскрибування записаного за допомогою штучного інтелекту.

Другий сенсор, що вперше з’явився у складі основної камери смартфонів Pixel, виконує дворазове оптичне збільшення. Але разом з алгоритмами Google можливий і більший зум практично без зниження якості. З’явилися режими астрофотографії (в рамках Night Sight) і Live HDR + з подвійною експозицією. Баланс білого тепер налаштовується за допомогою ШІ.

Офіційні ціни Google Pixel 4 і 4 XL:

  • Google Pixel 4 6+64 ГБ — 799 доларів 
  • Google Pixel 4 XL 6+64 ГБ — 899 доларів 

У США і ряді інших західних країн попередньо замовити новинки можна з 15 жовтня, продажі почнуться 24 жовтня. Доступні кольори корпусу – Just Black, Clearly White і лімітована Oh, So Orange. Покупці отримають 100 ГБ місця в Google One на три місяці безкоштовно.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Офіційно представлені флагмани Google Pixel 4 і Pixel 4 XL

Опубліковано

Ось і настав той самий момент, якого любителі фотографій на смартфони точно давно чекали, тому що лічені хвилини назад в США були офіційні представлені такі мобільні пристрої, як Google Pixel 4 і Pixel 4 XL. Новинки сильно відрізняються від своїх попередників за сукупністю чинників, починаючи від основної камери і закінчуючи вкрай цікавим зовнішнім виглядом корпусу, який вигідно вирізняється на тлі китайських моделей. Крім того, і це ще далеко не все, чим приємно радують дані мобільні пристрої топового рівня, оснащені за останнім словом техніки. Вони можуть похвалитися великою кількістю особливостей, зустріти які в продукції інших брендів зараз не можна, принаймні відразу в рамках одного пристрою.

Смартфон Google Pixel 4 оснащений 5,7-дюймовим OLED-екраном з роздільною здатністю 2340 на 1080 пікселів (FHD +), восьмиядерна процесором Qualcomm Snapdragon 855 з тактовою частотою 2,84 ГГц, 6 ГБ оперативної і 64/128 ГБ постійної пам’яті, подвійний основний ( 12,2 Мп + 16 Мп) і 8 Мп фронтальною камерами, сканером відбитків пальців в екрані, роз’ємом USB Type-C, акумуляторною батареєю ємністю 2800 мАг з підтримкою технології швидкої зарядки Quick Charge 4.0 потужністю 18 Вт, а також захистом від води і пилу за стандартом IPX8. Серед інтерфейсів можна виділити Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0 LE, A-GPS, 4G VoLTE, GLONASS і звичайно ж NFC.

Що стосується моделі Google Pixel 4 XL, то вона відрізняється тільки більшим 6,3-дюймовим OLED-дисплеєм з роздільною здатністю 3120 на 1440 пікселів (QHD +), збільшеними розмірами корпусу і підвищеною місткістю батареї, так як в даному мобільному пристрої використовується така на 3700 мАг. Обидві новинки сумісні з технологією бездротової зарядки за стандартом Qi. Прямо «з коробки» на момент початку продажів на новинки виявиться встановлена ​​операційна система Android 10. Мобільні пристрої отримали дисплей під назвою Smooth Display, який володіє частотою оновлення інформації 90 Гц. Нічний режим фотозйомки Night Sight в даних флагмани працює набагато краще, ніж в моделях 2018 року, хоча вони вважаються одними з кращих на ринку до цих пір.

За рахунок безлічі різних технологій і алгоритмів покупці Google Pixel 4 і Pixel 4 XL можуть розраховувати на те, що вони купують собі смартфон з найкращою в світі фотокамерою, яка робить дивовижні знімки в будь-яких умовах. Ще одна «фішка» цих моделей – підтримка жестів, завдяки чому можна, наприклад, просто провести рукою над лежачим на столі телефонів, як слідом за цим він виконає будь-яку дію. Впровадження такої можливості виявилося можливим за рахунок використання просунутого сканера особи, який є поліпшеним аналогом Face ID від Apple, що використовується в iPhone 11. На вибір покупців пропонують три кольори, в число яких потрапили чорний (Just Black), білий (Clearly White) і помаранчевий (Oh, So Orange).

Офіційні продажі новинок почнуться вже 24 жовтня, а з сьогоднішнього дня на такі збирають попередні замовлення. Купити звичайний «піксель» можна за $ 799 у версії 64 ГБ, тоді як модель на 128 ГБ обійдеться в $ 899. Його збільшена в розмірах версіях коштує $ 899 і $ 999) за версією з 64 ГБ і 128 ГБ вбудованої флеш-пам’яті відповідно. Інформації про появу в Україні поки що немає. Раніше з’явилася інформація про те, що компанія Google зробила Android 10 обов’язковим для всіх смартфонів.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Розкрито дизайн фірмових чохлів Fabric Cases для смартфона Google Pixel 4

Опубліковано

Сьогодні Google представить серію смартфонів Pixel 4 в рамках заходу Made by Google. Портал PhoneArena отримав від індійського інсайдера Ішана Агарвал рендери фірмових чохлів Fabric Cases, створених спеціально для смартфона.

Усього їх три: чорний, синій, а також сірий з помаранчевим логотипом і кнопками. Чохли покриті якісною тканиною і мають м’який вкладиш з мікрофібри, який захищає смартфон від подряпин.

Джерело також говорить, що в майбутньому компанія може випустити більше кольорів, хоча, якщо це станеться, вони не повинні коштувати більше, ніж версії, показані на зображенні вище. Чохли Pixel 4 Fabric будуть доступні для попереднього замовлення за 45 євро в Європі вже з 15 жовтня.

Очікується, що серія Pixel 4 вийде в продаж з цінником в 949 євро. Пристрої будуть пропонувати процесор Snapdragon 855, 6 ГБ оперативної і 64 ГБ вбудованої пам’яті поряд з подвійною камерою і дисплеєм з частотою 90 Гц.

Крім смартфонів, на заході Google будуть продемонстровані ноутбук PixelBook Go, колонка Nest Mini і навушники Pixel Buds 2.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.