Connect with us

Інтернет

У Android Q можна активувати десктопний режим

Опубліковано

У новій Beta версії Android Q з’явилася можливість включити режим робочого столу. Згадка про новий режим була ще в злитій попередній версії системи, але тоді його не можна було запустити.

Подивитися, як виглядає робочий стіл десятої версії Android можна навіть без Pixel пристроїв. Досить мати Android Studio зі встановленим ADB (Android Debug Bridge), і завантажити образ системи. Після цього, в залежності від завантаженої версії, запустити в ADB одну з команд:

  • Non-GMS : adb shell am start -n “com.android. Launcher3 / com.android.launcher3.SecondaryDisplayLauncher”
  • GMS : adb shell am start -n “com.google.android. Apps.nexuslauncher / com. Android.launcher3 .SecondaryDisplayLauncher”

Перед запуском видаліть прогалини в команді після launcher3.

На робочому столі можна додавати іконки, змінювати шпалери, а всі додатки відкриваються в окремому вікні. Рядок стану і панель управління зберігають свій зовнішній вигляд, як і в звичайному, мобільному варіанті.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бізнес

Microsoft видалила згадки про пристрої Huawei зі свого сайту

Опубліковано

Компанія Microsoft прибрала пристрої Huawei з одного зі своїх веб-сайтів. Видання Bloomberg повідомило, що представник Microsoft відмовився обговорювати, які дії зробить компанія для дотримання обмежень США.

На сайті сервісу Azure Stack, що пропонує хмарне обладнання, повністю пропала інформація про Huawei. Раніше пристрої китайської корпорації входили в каталог обладнання, сумісного з хмарним сервісом Microsoft. 

Залишилася одна згадка про Huawei – у списку партнерів Azure Stack.

Американський виробник як і раніше офіційно не заявляв про анулювання ліцензії Huawei на використання операційної системи Windows. У свою чергу, Huawei вже назвала дати виходу власної ОС для своїх ноутбуків. 

Про припинення співпраці з Huawei стало відомо 22 травня. Тоді Microsoft направила відповідні листи у свої представництва в різних країнах.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Смартфони Apple, Samsung, Xiaomi і інших компаній скоро подорожчають на 25%

Опубліковано

Назвати ціни на сучасну електроніку низькими ніяк не можна, причому такі з кожним днем ​​стає все вище і вище. У всьому цьому звичайно ж немає нічого хорошого, але смартфони та інші гаджети стають дорожче поступово, в результаті чого збільшення вартості продукції не надто сильно хвилює покупців. Проте, вже незабаром станеться те, чого ніхто не чекав – смартфони Apple, Samsung, Xiaomi, Google, Motorola і безлічі інших компаній стануть дорожче на 25%, про що сьогодні, 25 травня 2019 року, повідомив глава роздрібної мережі магазинів Best Buy .

Даний ритейлер є одним з найбільших в США, а продає він десятки тисяч різних гаджетів, які купують жителі країни. Лічені години назад виконавчий директор найбільшої американської мережі споживчої електроніки Best Buy Хьюберт Джолі зробив несподівану заяву. За його словами, вже скоро компанія виявиться змушена збільшити ціни на всі сучасні смартфони та інші гаджети, які потрапили в новий указ американського виробника. В його рамках для всіх товарів китайського походження передбачене мито в розмірі 25%.

У цей список потрапили 3805 продуктів, при спробі ввезення яких в США буде стягуватися мито в розмірі 25% від їх вартості. Як заявив глава Best Buy, все це змушує американські магазини на 1/4 збільшити ціни на різні електронні гаджети, які виробляються на території Китаю. Можна було б припустити, що підвищення вартості продукції Apple, Samsung, Xiaomi, Google, Motorola і інших компаній абсолютно ніяк не позначиться на жителям України, Європи та інших країн світу, але насправді це величезна помилка.

Всі американські компанії прагнуть продавати свою продукцію на місцевому американському ринку за найнижчими в світі цінами. Після підвищення вартості продукції на 25% в США вийде так, що купувати гаджети від Apple, Google, Microsoft, Samsung і інших компаній вигідніше навіть в Україні. Навряд чи якийсь виробник допустить подібне, тому вони виявляться змушені збільшити ціни на всі свої гаджети для всього міжнародного ринку. За рахунок цього вдасться зберегти баланс, при якому в США ціни на всі фірмові смартфони та інші пристрої будуть нижче, ніж в інших регіонах світу.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Instagram IGTV отримав підтримку відео в горизонтальному форматі

Опубліковано

Фунцкція, яка з’явилася майже рік тому – додаток для перегляду довгих відео в Instagram IGTV отримає підтримку відео в горизонтальному форматі.

Компанія погодилася піти на дану поступку після численних прохань авторів відеоконтенту. Для них виявилося проблематичним викладати свої ролики на інші майданчики, такі як YouTube. Вертикальні записи погано масштабуються, що ускладнює перехресну публікацію на сторонніх платформах.

Ми [команда розробників] розуміємо, що це еволюція для IGTV. Ми також вважаємо, що це правильна зміна як для авторів, так і для глядачів.

Для користувачів нововведення означає збільшення доступного контенту від блогерів і творців контенту.

Сервіс IGTV запущений в червні минулого року, в тому числі в якості конкурента популярному додатку для публікації роликів TikTok. Поява IGTV позитивно вплинула на приріст аудиторії Instagram.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.