Connect with us

Софт

Windows 10 отримувала критично важливу функцію, про яку мріяли всі

Опубліковано

Американська корпорація Microsoft продовжує робити все можливе заради того, щоб операційна система Windows 10 ставав якомога більш популярною і відомою, а для цього в хід йдуть всі засоби і методи. Сьогодні, 13 березня 2019 року, вона додала в десяту «вінду» нову функцію, про яку мріяли все, тому як ніхто і уявити собі не міг, що щось подібне станеться. Так, зокрема, тепер дана ОС може самостійно видаляти оновлення, які заважають включенню комп’ютера після установки апдейта.

Простіше кажучи, якщо після установки оновлення Windows 10 перестане включатися, система зможе сама відключити апдейт, який заважає включенню. В такому випадку, вже після завантаження комп’ютера, в нижньому правому кутку з’явиться повідомлення зі словами типу «Ми видалили встановлене оновлення через помилку при включенні вашого пристрою». Подібним чином Microsoft, ймовірно, намагається вирішити проблему, через яку десятки тисяч людей фактично на щоденній основі стикаються з великими проблемами.

Дуже часто після установки оновлення на Windows 10 відбувається така неприємна річ, як відмова всієї системи включатися. Відбуватиметься це може через безліч причин, в тому числі з-за конфлікту драйверів або випадкового видалення системних файлів. На жаль, з кожним роком якість програмного забезпечення від Microsoft лише падає, тому впровадження такого нововведення в десяту «вінду», напевно, потрібно вважати цілком логічним кроком. Основне питання в тому, наскільки ефективною виявиться нова система захисту проти збоїв.

Після отримання повідомлення про те, що одне з недавно встановлених оновлень були видалено через помилку при завантаженні комп’ютера, операційна система Windows 10 не намагатиметься встановити його знову протягом 30 днів, а потім, після цього, вона знову його встановить. Протягом цього часу Microsoft, як вона стверджує, вирішить будь-які неполадки, в результаті чого власник комп’ютера вдруге отримає якісне програмне забезпечення, працювати яке зможе без будь-яких неполадок.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Google Chrome отримав корисну функцію, яка стане в нагоді всім

Опубліковано

Google Chrome отримав корисну функцію, яка стане в нагоді всім

Як відомо, найбільш популярним і відомим браузером в світі є Google Chrome, а користується він просто величезною популярністю серед всіх користувачів. Команда розробників Google, в свою чергу, продовжує його активно покращувати, впроваджуючи нові функції і можливості, а разом з тим підвищувати швидкість роботи і, крім того, посилювати захищеність. Сьогодні, 8 грудня 2019 року, відбувся реліз нової версії даного веб-браузера, в яку додали вкрай важливу і корисну функцію, яку багато хто зовсім точно знайдуть дуже корисною. Так, зокрема, тепер в це засіб для серфінгу по глобальній мережі вбудований спеціальний генератор кодів QR, тобто таких спеціальних цифрових номерів, якими можна обмінюватися в реальному або ж віртуальному світі.

Суть їх зводиться до того, що в код можна зашифрувати будь-яку інформацію, а щоб потім передати її будь-кому виявиться досить просто навести камеру смартфона на такий код, слідом за чим дані миттєво вважаються. Подібним чином можна легко і просто обмінюватися будь-якими даними в реальному світі без необхідності використання зв’язують технологій. Дуже часто код QR вказують різного роду компанії в своїх матеріалах, щоб користувачі неможливо не забивати вручну URL-адресу сайту, а просто навести камеру і відкрити посилання, якого б великого розміру вона не була. Створити такий код можна через сторонній сервіс, але тепер, починаючи з сьогоднішнього дня, зробити це можна прямо через Google Chrome.

Google Chrome отримав корисну функцію, яка стане в нагоді всім

Лічені години назад відбувся реліз свіжої версії даного браузера, яка має номер версії 80.0.3987.0. Вона поки що носить статус бета-версії, тому встановити її можливо тільки в рамках збірки Canary, але така є загальнодоступною. В меню настройки інтернет-браузера з’явилася опція під назвою «Відкрити спільний доступ до сторінки через QR-код», після включення якої потрібно перезапустити оглядач глобальної мережі. Слідом за цим з’явиться можливо перетворювати адресу будь-якої сторінки в інтернеті в звичайний код QR, який потім стане можливим відправити кому-небудь, або ж роздрукувати. Спеціальна відповідна кнопка додана в контекстне меню, а називається вона «Генерувати QR-код».

Поки що нова можливість тільки тестується, але вже на початку наступного року вона повинна стати доступна у фінальній стабільної версії браузера Google Chrome, причому за замовчуванням її, швидше за все, включать. За рахунок цього всі користувачі зможуть без зайвих складнощів обмінюватися кодами QR, що містять в собі різні відомості. Так, наприклад, можна буде роздрукувати такий і повісити на стіну, щоб завжди мати під рукою доступ до будь-яких даних з будь-гаджета. Не можна не помітити, що вбудований распознаватель посилань вже вбудований в додаток «Камера» на гаджетах під управлінням Android і iOS, тому завантажувати додаткове програмне забезпечення абсолютно точно не доведеться. Нова можливість гарантовано рано чи пізно стане в нагоді всім, тому що вона насправді є вкрай корисною.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Прошивка MIUI 11 для смартфонів Xiaomi і Redmi сильно зміниться

Опубліковано

Прошивка MIUI 11 для смартфонів Xiaomi і Redmi сильно змінилася

Всі виробники мобільних пристроїв прагнуть до того, щоб їх фірмову електроніку собі купував якомога ширше коло покупців, і заради цього в неї впроваджується підтримка новітніх технологій. Проте, в останні роки все більше в більше уваги приділяється програмному забезпеченню, яке намагаються робити все краще і краще з кожним роком. Особливо багато уваги такому приділяє Xiaomi, яка в нинішньому році це в черговий раз довела, випустивши прошивку MIUI 11 для своїх власних смартфонів, а також для таких від дочірнього бренду Redmi. Навіть не дивлячись на те, що всі телефони від даного виробника вже оновлені до цієї ОС, незабаром вийде її нова версія, яка зробить користувальницький досвід ще краще, ніж будь-коли раніше.

Так, як стало відомо, китайська корпорація Xiaomi в даний час тестує нову функцію, яка незабаром з’явиться в прошивці MIUI 11 для смартфонів під її брендом, а також таким від Redmi. Новітнє програмне забезпечення, як очікується, вийде вже в найближчі кілька тижнів, а отримають його всі телефони компанії, які зараз вже працюють на цій прошивці. Так, новітня ОС принесе з собою виправлення різних багів і недоліків, а також, крім того, посилення системи захисту. За словами розробників цього програмного забезпечення, користувачі повідомляють їм про різні неполадки, з якими вони стикаються, тому всі такі було вирішено виправити, щоб забезпечити кращий досвід використання фірмової продукції.

Прошивка MIUI 11 для смартфонів Xiaomi і Redmi сильно змінилася

Втім, і це ще далеко не все, чим може приємно порадувати нова прошивка. У неї додали функцію Focus Mode для складання розкладу, що дозволяє не відволікатися на будь-які додаткові другорядні завдання. Крім того, дана прошивка містить в собі хмарний буфер обміну, за рахунок якого весь скопійований звідки-небудь текст завжди буде зберігатися в пам’яті, завдяки чому потім стане можливим легко і просто вставити його. Також користувачам у свіжій збірці MIUI 11 запропонують спеціальні настройки, призначені для підвищеної персоналізації режиму Always-On Display, при якому на дисплеї завжди щось відображається. Втім, і це ще не все, чим виявиться здатна порадувати новітня операційна система.

Як стало відомо, свіжа прошивка має функцію створення замальовок в додатку за заміток, завдяки чому власники смартфонів Xiaomi і Redmi зможуть використовувати рукописний ввід, а також малювати різні ілюстрації. Це може бути дуже корисне для студентів, які за рахунок цього зможуть зберігати всі відомості в цифровому форматі. За словами китайської корпорації, нова операційна система для її смартфонів вже активно тестується, а відбудеться реліз її фінальної стабільної версії до кінця грудня. Проте, швидше за все, до кінця нинішнього місяця дана прошивка вийде лише всередині Китаю, тоді як на міжнародний ринок вона надійде тільки на початку наступного року.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi готова видавати гроші всім користувачам для покупку фірмової електроніки

Опубліковано

Xiaomi готова видавати гроші всім користувачам для покупку фірмової електроніки

Китайська корпорація Xiaomi намагається робити ставку не тільки на нові електронні пристрої і підтримку сучасних технологій, але ще і на своє власне програмне забезпечення, за рахунок якого її смартфони виявляються більш привабливими в усіх відношеннях. Сьогодні, 6 грудня 2019 року, даний виробник електроніки вважав за необхідне випустити новий додаток для мобільних пристроїв, що працюють на базі операційної системи Android. Його запуск приурочений до появи спеціального нового сервісу, здатного зацікавити десятки мільйонів чоловік. Новітнє програмне забезпечення може бути завантажене з магазину Google Play, а підтримує воно абсолютно всі моделі телефонів, починаючи з найдешевших і закінчуючи вкрай дорогими.

При цьому не має ніякого значення, яким брендом був випущений смартфон – нова програма працює на абсолютно будь-яких, і вона не містить в собі реклами, тому використовувати її виявиться максимально зручно і приємно у всіх відношеннях. Новітнє програмне забезпечення, доступне для завантаження з сьогоднішнього дня, називається, Mi Credit, а являє воно з себе спеціальний сервіс, що дозволяє отримувати гроші в борг на покупку фірмової електроніки на особливих вигідних умовах. По суті, через ці програми можна оформити мікропозик на невеликий період часу, аж до двох-трьох місяців, але при цьому ніяких відсотків платити не потрібно, якщо повернути кошти в термін. Витратити такі можна лише на техніку від Xiaomi.

Xiaomi готова видавати гроші всім користувачам для покупку фірмової електроніки

Ліміт кредиту досягає $ 1400, тобто закупитися чимось можна на суму в розмірі приблизно 100 тисяч рублів. Новітнє програмне забезпечення дозволяє легко і просто подати заявку на отримання мікропозик і, в разі її схвалення, отримати все необхідне для покупки техніки Xiaomi в невеликий кредит на вигідних умовах. Розмір ліміту такого залежить від безлічі факторів, тому у випадку з кожною людиною він виявиться індивідуальним. За словами Xiaomi, новий сервіс дозволяє полегшити процес покупки будь-фірмової техніки в роздрібних торгових точках бренду і в онлайн-магазині, тому що він дозволяє не просто уникнути паперової тяганини, але ще і отримати будь-які гаджети відразу, а не через кілька місяців.

В даний час програма Mi Credit працює тільки в Індії, а пов’язано це з тим, що даний ринок здається китайської корпорації найбільш підходящим і перспективним для просування такого роду сервісу. Очікується, що він запрацює в Україні, Європи, США та інших країнах світу вже в наступному 2002 році, завдяки чому покупці зможуть легко і просто здійснювати покупку фірмової електроніки в межах лімітах. Такий діє на будь-які фірмові гаджети, в тому числі на смартфони, телевізори, ноутбуки, планшети, монітори, принтери, бездротові навушники, портативні акумулятори, смарт-годинник, наручні гаджети, а також багато інших найменування, яких в даний час вкрай багато. Завантажити цю програму вже можна з безлічі магазинів, в тому числі з Xiaomi App та Google Play.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.