Connect with us

Інтернет

В мережі виявилися скріншоти нового Microsoft Edge

Опубліковано

Ресурс Neowin опублікував скріншоти попередньої версії настільного браузера Microsoft Edge на базі проекту Chromium. Про переведення продукту з движка EdgeHTML на Blink компанія оголосила в грудні 2018 року.

Новий Edge схожий на Chrome не тільки «нутрощами», а й зовні: іконки встановлених розширень і аватар користувача також розташовуються праворуч від універсального вікна пошуку, форма вкладок та іконка відкриття нової нагадує такі ж у браузері Google, а номер тестової версії, схоже, взятий із поточної Chrome Canary.

Помітно відрізняється інтерфейс налаштувань, хоча додаткові функції не показані. На одному зі скріншотів зафіксований власний магазин розширень Edge Insider Addons, на іншому – нова вкладка з пошуком Bing, віконцями збережених сайтів і оновлюваним фоновим зображенням. Нижче вкладка містить персоналізовану новинну стрічку.

Microsoft повідомляла, що перехід Edge на новий движок здійсниться протягом 2019 року.

Facebook Comments

MOBILZONE

“Монобанк” почав блокувати навіть дрібні грошові перекази: без пояснення причин

Опубліковано

"Монобанк" почав блокувати навіть дрібні грошові перекази: без пояснення причин

Один з найбільш “молодих” банків України “монобанк”, який вже встиг завоювати популярність і прочтно влаштуватися серед банківських установ потрапив в неприємну ситуацію. Не так давно в “монобанк” стався прикрий інцидент. У банку заморозили переклад дрібної суми грошей одного з клієнтів.

Неприємна ситуація сталася з головою Асоціації постачальників торговельних мереж Олексієм Дорошенко. Він зазначив, що його брат перевів на рахунок грошову суму в сто п’ятдесят гривень, які банк заморозив. Однак в банку про замороження коштів ніхто не повідомив. Єдине, що змусило запідозрити проблему, це те, що обидві сторони знали про те, що переказ грошей стався. В результаті для того, щоб гроші таки надійшли на рахунок потрібно було відправити податкову декларацію брата Олексія в банк.

Сам Дорошенко зазначає, що в принципі банк надійшов в рамках закону, однак сума для того, щоб вимагати декларацію не так вже й велика, щоб викликати підозри. Він вказав на інший недолік банку, а саме те, що ніхто не повідомив про блокування коштів. Він додав, що це якраз той випадок, коли закони, а в даному випадку нормативні акти про посилення фінансового моніторингу стосуються не тих, по кому повинні були вдарити. Дорошенко підкреслив, що найчастіше це законодавство поширюється не на шахраїв, які незаконно виводять кошти за допомогою різних махінацій, а на простих українців. Це не виняток, а в більшій мірі закономірність в нашій країні, підсумував Дорошенко.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Оновлене додаток «Дія» спростить життя багатьом українцям

Опубліковано

Оновлене додаток «Дія» спростить життя багатьом українцям

В Україні почалося бета-тестування програми «Дія 2.0». Учасникам проекту направлені відповідні інструкції, повідомили працюють у співпраці з Мінціфри розробники з компанії Diia. Ключове нововведення в другій версії програми – опція ідентифікації по штрих-коду при оплаті / замовленні різних послуг, в т.ч. поштових. Наявність відповідної можливості припало до душі партнеру проекту в особі «Нової пошти».

Алгоритм роботи системи ідентифікації передбачає користування встановленими на зворотному боці е-документа штрих і QR-кодами. Перший з них дозволяє оперативно підтвердити особистість при отриманні посилок в відділеннях «НП» ціною до ₴ 5 000. Відбуватиметься процес приблизно так: працівник поштового офісу просканує штрих-код спеціальним пристроєм, «Дія» відреагує на запит і відправить результат на комп’ютер співробітника.

У версії 2.0, тестування якої почнеться з дня на день, з’явиться можливість передавати цифрову копію документа заради подальшого отримання послуг.

Розробники з Diia Company обіцяє обдарувати користувачів новими можливостями «вже скоро», не уточнюючи при цьому конкретних термінів. Про дату виходу стабільної «Дії 2.0» автори проекту також вважають за краще не поширюватися.

«Дія» – українська відповідь на російський Портал держпослуг. У мобільному додатку планується об’єднати всі існуючі і перспективні online-сервіси від держави. В середині весни Мінціфри доповнило мобільний додаток однойменною сайтом електронного уряду, який в перспективі повинен вміщати в себе все госсервіси, укупі з інструментами для бізнесу і фізосіб.

Джерело

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Паспортний контроль в аеропорту «Бориспіль» тепер можна пройти за допомогою програми «Дія»

Опубліковано

Паспортний контроль в аеропорту «Бориспіль» тепер можна пройти за допомогою програми «Дія»

Як повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, в аеропорту «Бориспіль» тепер можна використовувати електронні паспорти з програми «Дія». Правда, тільки для внутрішніх авіарейсів.

«З сьогоднішнього дня в аеропорту« Бориспіль »мандрівники можуть пред’являти цифрові версії паспорта громадянина України або біометричний закордонний паспорт через додаток« Дія »замість звичайного. Відповідні зміни в технологічні інструкції аеропорту затвердила Державна авіаційна служба України »- уточнив міністр.

Після прибуття в аеропорт пасажиру необхідно відкрити програму «Дія» та показати екран смартфона на пункті контролю авіабезпеки для зчитування QR-коду. Після цього пасажиру дозволено здійснити політ.

Паспортний контроль в аеропорту «Бориспіль» тепер можна пройти за допомогою програми «Дія»

Також Владислав Криклій додав, що незабаром така ж можливість з’явиться в аеропортах і деяких інших великих міст України, включаючи Одесу, Львів та Херсон. Планується впровадити таку опцію вже до кінця нинішнього тижня.

«Опція стосується тільки внутрішніх рейсів і особливо актуальна зараз, в період карантину», – підсумував міністр інфраструктури.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.