Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi випустила поліпшену прошивку MIUI 10 для смартфонів

Опубліковано

Китайські розробники з компанії Xiaomi постійно працюють над створенням нового програмного забезпечення, щоб встановити його на свої гаджети могли всі користувачі. Сьогодні, 1 лютого 2019 року, вони випустили поліпшену прошивку MIUI 10 для смартфонів, яку вже зараз можуть встановити на свої телефони всі бажаючі. Новітнє програмне забезпечення підвищує швидкість роботи і стабільність, а також позитивно позначається на роботі фотокамери і часу автономної роботи. Вага нового ПО – цілих 1,4 ГБ.

З сьогоднішнього дня для завантаження і установки на смартфони Xiaomi доступна прошивка MIUI 10.2.3, яка зараз доступна для моделей Redmi 5 і Redmi 5 Plus, проте вже в найближчі дні її повинні отримати і багато інших моделей. Її основою є операційна система Android 8.1 Oreo, проте в ряді випадків також може використовуватися Android 9.0 Pie. Конкретний білд ОС від Google вибирається виходячи з конкретної моделі мобільного пристрою, тобто на нових використовується найактуальніше і свіже ПО.

Після установки поліпшеною прошивки MIUI 10 користувачі побачать оновлений екран блокування, доопрацьоване верхнє меню, а також змінений дизайн повідомлень. Новітнє програмне забезпечення, за словами розробників, відчутно підвищує якість фотографій, тому як в нього була впроваджена підтримка нових сучасних ІІ, що відповідають за поліпшення знімків різними алгоритмами. Також свіжа збірка прошивки для смартфонів XIaomi містить в собі січневе оновлення для системи безпеки Android від Google.

Так як оновлення важить цілих 1,4 ГБ, перед його уставкой найкраще підключитися до швидкісної мережі Wi-Fi, а перед початком цього процесу акумулятор мобільного пристрою необхідно заряджати щонайменше до 50%, або ж взагалі підключити телефон до зарядки. При установці апдейта «по повітрю» все особисті дані користувачів залишаться на своїх місцях, як це завжди буває при такому способі оновлення. Новітнє програмне забезпечення від Xiaomi рекомендовано до установки всім користувачам мобільних пристроїв, а отримати його повинні більше двадцяти моделей, випущених на ринок переважно за останні два роки.

Facebook Comments

MOBILZONE

Українці зможуть заробляти за допомогою “Дії”

Опубліковано

Додаток "Дія" виявилася небезпечним

Навіть у період воєнного стану уряд намаг підтримувати українців. Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації, повідомив про гарну можливість, якою може скористатись кожен. Тепер за допомогою державного порталу «Дія» українці зможуть опанувати сферу IT.

Держава вирішила надати можливість українцям мати стабільний дохід. Навчання буде безкоштовним, а взяти участь може 1000 українців. Через деякий час буде набрано ще 2000 бажаючих. Річ у тім, зо ІТ-сфера залишилась одною з сфер, яка має стабільні надходження до державного бюджету у валюті. Влада планує підвищити рівень ВВП ІТ-експорту з 5% до 10%.

Міністр зазначив, що задля цієї цілі буде підібрано найкращі онлайн та офлайн школи, які навчають ІТ професіям. Єдиною умовою для кандидатів стала відсутність досвіду в цій сфері. Бажаючі зможуть подати заявки з наступного тижня, а навчання розпочнеться у серпні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чи буде “Дія” присилати повістки для українців

Опубліковано

Чи буде "Дія" присилати повістки для українців

Громадяни занепокоїлися: в мережі з’явилась інформація, нібито у державному порталі «Дія» громадянам будуть надходити повістки. Але це лише провокації фашистських ЗМІ. Михайло Федоров, глава Мінцифри, пояснив у чому річ.

Міністр заявив, що жодних повісток українці не будуть отримувати у державному порталі «Дія». Такої функції немає і не буде. Єдині повістки, які ви можете отримати у порталі, це ті, що стосуються судових процесів. Також у порталі існує функція, яка дозволяє українцям перевіряти, чи немає у них кримінальних проваджень. Тому, питання повісток є лише маніпуляцією.

Уряд радить громадянам громадянам не читати рашистські новини, адже й так зрозуміло, що там суцільна брехня. Не дозволяєте пропаганді проникнути у ваш розум. Ми радимо читати правдиві новини на офіційних сторінках Міністерства цифрової трансформації та на особистій сторінці Михайла Федорова.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати в “Дії” на свій бізнес 250000 гривень

Опубліковано

Українці можуть отримати в "Дії" на свій бізнес 250000 гривень

Уряд повідомив українцям гарну новину: вже незабаром буде запуск програми «єРобота», яка спрямована на підтримку українського бізнесу. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про надання грантів. Заявку можна подати починаючи з 1 липня у державному порталі «Дія». Тиждень тому уряд виділив 16 млрд грн на реалізацію проєкту.

Кошти будуть надаватись на відкриття власної справи та її підтримки. Поки «єРобота» охоплює 6 напрямків. Саме гранти допоможуть створити в Україні кілька сотень тисяч робочих місць. Гранти будуть видаватись для:

  • розширення виробничих можливостей з переробки (до 8 млн грн);
  • запуск малого бізнесу (250 тис. грн);
  • створення фруктових садів (до 400 тис. грн);
  • ІТ-стартапи та нові навички;
  • будівництво теплиць та комплексів (до 7 млн грн);
  • установа IT-стартапів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.