Connect with us

Бізнес

Google витратила 40 мільйонів доларів на секретну технологію для розумних годинників від Fossil

Опубліковано

Google і компанія з виготовлення годинників Fossil Group оголосили про угоду, згідно з якою пошуковий гігант отримує технології, розробки та членів команди, відповідальних за розробку розумних годинників. Операція оцінюється в 40 мільйонів доларів.

У результаті Google отримає команду з досвідом роботи з WearOS, що дозволить розвивати переносну електроніку. Стейсі Берр, президент з управління продуктами для платформи Google WearOS, сказав наступне:

Додавання технологій і команди Fossil Group в Google демонструє нашу відданість індустрії переносних речей, дозволяючи урізноманітнити портфоліо розумних годинників і підтримати потреби споживача, які постійно розвиваються.

У число придбаних технологій також увійшли «інновації, які ще не потрапили на ринок». Подробиць немає, але Google розраховує на допомогу Fossil скласти конкуренцію Apple Watch. 

Fossil – одна з небагатьох компаній, яка співпрацює з Google з моменту виходу WearOS. Остання новинка вийшла  в листопаді, годинник отримав вбудований GPS і NFC для безконтактної оплати.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Нові смартфони OnePlus 8 помітно зростуть у ціні

Опубліковано

Презентація лінійки смартфонів OnePlus 8 відбудеться уже незабаром – 14 квітня. Про смартфони ми знаємо вже практично все, але поки не було даних про ціну. І ось зараз цей аспект прокоментував особисто генеральний директор OnePlus Піт Лау.

Само собою, ніяких конкретних даних про ціну глава OnePlus не надав. Більш того, зроблену ним заяву, що «OnePlus 8 будуть коштувати дешевше $ 1000», більше схоже на тролінг. У той же час є попередні дані про ціни на смартфони лінійки OnePlus 8 для ринку Китаю. Наводимо їх нижче в таблиці.

Для порівняння, у Китаї, де смартфони, як відомо, апріорі дешевші, OnePlus 7 стартував із ціни $ 435, OnePlus 7 Pro – з $ 580, а OnePlus 7T Pro – з $ 635. Тобто, в США вартість OnePlus 8 Pro цілком імовірно, що може опинитись на рівні $ 900- $ 1000.

З огляду на загальну тенденцію зростання цін на світовому ринку смартфонів та дивлячись на досить істотний список нововведень, такий результат був цілком передбачуваний. Власне, особливо дивуватися тут нема чому. Після нового флагмана від Xiaomi – Mi 10 Pro за 1000 євро було зрозуміло, що доступні китайські флагмани залишаться у минулому.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Apple купила черговий стартап з ШІ для поліпшення Siri

Опубліковано

Компанія Apple придбала стартап з розробки штучного інтелекту Voysis з метою поліпшення голосового асистента Siri.

Стартап Voysis пропонує платформу, яка дозволяє цифровим голосовим помічникам краще розуміти природну мову.

Компанія працювала над поліпшенням голосових помічників у додатках для онлайн-покупок, дозволяючи програмному забезпеченню краще інтерпретувати запити користувачів. На сайті стартапу було зазначено, що ця технологія використовує клієнтські бази даних з інструментами ШІ, які розуміють специфіку продуктів і послуг, а також мають великий словниковий запас, щоб спростити процес взаємодії з користувачами.

Видання Bloomberg передбачає, що Apple має намір використовувати технології Voysis для поліпшення розуміння природної мови голосовим помічником Siri.

Варто відзначити, що за останні 5 років Apple придбала кілька стартапів, які займаються штучним інтелектом, включаючи Xnor.ai, Turi, VocalIQ, Perceptio, Emotient та інші.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Samsung дарує смартфони ізольованим пацієнтам із коронавірусом

Опубліковано

Південнокорейський виробник техніки Samsung заявив про активне пожертвування смартфонів пацієнтам, хворим коронавірусом.

Таким чином, компанія хоче допомогти ізольованим зараженим залишатися на зв’язку зі своїми близькими.

Крім того, фірма постачає безліч очищувачів повітря та іншого устаткування госпіталям і карантинним центрам. А, щоб діти могли продовжувати навчатися дистанційно, корпорація роздає планшети освітнім установам. 

За заявами Samsung, вони вже встигли пожертвувати близько 29 мільйонів доларів уряду і громадам США, які найбільше постраждали від пандемії COVID-19. Їх інженери також співпрацюють з виробниками масок, допомагаючи поліпшити виробництво і налагодити ланцюг поставок. 

Багато філії Samsung по всьому світу закриті для запобігання поширенню інфекції. Також, були скасовані конференції і відрядження.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.