Connect with us

HARDNEWS

Samsung покаже на CES 2019 свої передові розробки

Опубліковано

Компанія Samsung опублікувала список розробок, які будуть представлені в ході майбутньої CES 2019. Лабораторія Samsung C-Lab привезе на виставку вісім нових проектів, у тому числі, як мультимедійні напрацювання, призначені для професіоналів в певних областях, так і побутові прилади для використання в повсякденному житті .

Tisplay – додаток доповненої реальності для стримерів. Тепер, щоб прорекламувати щось під час трансляції, зовсім необов’язково чекати, поки привезуть потрібний Мерч. Tisplay дозволяє розміщувати в кадрі будь-які, в тому числі, рекламні повідомлення і картинки, прямо на одязі ведучого.

aiMo – пристрій для запису ASMR-аудіо. Професійне обладнання не буде потрібне – досить буде смартфона і спеціального чохла, що імітує людські вуха. Алгоритм ШІ аналізує звук, а потім проводить обробку, роблячи запис більш якісним та реалістичним навіть при роботі в шумному оточенні або на вулиці.

MEDEO – додаток, здатний швидко створювати з відзнятого матеріалу відеоролики для соціальних мереж. Поліпшити якість зображення, додати спецефекти або музику або вставити у відео ще один ролик – це лише частина можливостей програми.

PRISMIT – сервіс для читання новин і пошуку передуючих їм подій. При відкритті користувачем чергових новин спеціальний алгоритм ШІ самостійно аналізує текст і знаходить додаткову інформацію, яка з ним пов’язана.

Perfume Blender – програма, що дозволяє користувачеві самостійно створити відповідний йому аромат. Щоб штучний інтелект міг щось порадити, досить просто сфотографувати флакон з улюбленим парфумом, а додаток сам згенерує декілька відповідних варіантів.

Girin Monitor Stand – розумна підставка для монітора, здатна регулювати кут нахилу дисплея. Якщо аксесуар зауважив, що користувач псує поставу, вона починає автоматично підлаштовувати положення екрану таким чином, щоб змусити людину змінити становище на більш зручне і поліпшити його поставу.

Alight – звичайна на вигляд настільна лампа, яка забезпечена власним алгоритмом штучного інтелекту, здатним аналізувати рівень освітленості в приміщенні та підлаштовувати його до оптимальних значень. Це робиться для того, щоб господар не зіпсував зір – наприклад, читаючи в темряві.

SnailSound – спеціальна гарнітура і додаток для людей з порушеннями слуху. Воно дозволить власнику чіткіше чути звуки. У деяких ситуаціях це може виявитися дуже корисною можливістю.

У блозі компанії опубліковано лише короткий опис кожного з восьми проектів. Подробиці розробники озвучать в ході виставки.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

HARDNEWS

Lifecell створив тарифний план для дітей та школярів

Опубліковано

Lifecell створив тарифний план для дітей та школярів

Lifecell презентував майже безлімітний тариф для школярів. Популярний мобільний оператор повідомив про те, що запускає новий тарифний план “Шкільний лайф”. Пакет надає можливість необмеженого використання соціальних мереж та дзвінків на інші номери.

Новинка призначена для школярів: користувачі матимуть змогу здійснювати необмежені дзвінки на декілька номерів інших мобільних операторів. Це зроблено для того, аби учні без обмежень спілкувались зі своїми друзями чи батьками.

Умови:

  • надається 50 хвилин в день на вибрані номери. Якщо ліміт вичерпано, то наступні вихідні дзвінки на номери інших операторів буде обмежено до трьох хвилин. є
  • можливість додати більш ніж два номери інших операторів. lifecell надав можливість додати ще три номери, тобто, загалом можна буде дзвонити на 5 номерів інших операторів. Для цього необхідно буде заплатити 25 гривень на 4 тижні за кожен номер.
  • мобільний інтернет – 7 ГБ.
  • безліміт у соціальний мережах (Facebook, Instagram, Twitter) та месенджерах (BiP, Facebook, Skype, Telegram, Viber і WhatsApp).
  • безлімітні та необмежені дзвінки всередині мережі.

 

Facebook Comments
Читати далі

HARDNEWS

Poster – єдина система інформаційного простору для ресторану

Опубліковано

Автоматизація об’єкта громадського харчування не є примхою його власників, а нагальною потребою, щоб виграти конкуренцію і сформувати порядок взаємодії між різними відділами. Впровадження інформаційного простору повинне забезпечуватися ще до того, як заклад буде відкрито. Це гарантує програмування всіх моментів і доскональний результат.

Суть автоматизації полягає в установці програмного забезпечення Poster, яке може працювати на планшетах, смартфонах і ПК. Детально про це можна прочитати за посиланням, де є позначення кожного інформаційного блоку і загальні рекомендації. До системи можуть підключатися додаткові модулі: принтер чеків, грошові ящики, сканер штрих-кодів і т.д.
Комплексна автоматизація бізнесу
Система зачіпає всі робочі моменти в ресторані, синхронізуючи їх в одне ціле:

⦁ Зал. За допомогою планшета офіціант приймає замовлення, яке автоматично відправляється на кухню для підготовки;
⦁ Кухня. Кухар отримує замовлення, аналізує технологічну карту і приступає до готування страви;
⦁ Бар. Такий же алгоритм і принцип, як і у випадку з кухнею. Після кожного відкривання пляшки відбувається фіксація в програмі;
⦁ Склад. Списання інгредієнтів автоматично враховується, щоб була можливість поповнити складські запаси і відновити баланс;
⦁ Каса. Оплата доступна готівковим і безготівковим розрахунком. Дані автоматично фіксуються в ОФД з подальшою передачею в податкову службу;
⦁ Бухгалтерія. Настроюються звіти і детальна інформація за допомогою панелі адміністрування, що є гарантом ведення правильної бухгалтерії.
Робота з системою Poster виключає покупку дорогого устаткування, що дозволяє додатково економити.

Функціонал програмного забезпечення
Кожен співробітник ресторану матиме доступ до єдиного інформаційного простору Poster. У відповідності зі своїми правами співробітники мають різну ступінь доступу до обраних даних. Основою роботи є фронт-офіс, де є наочне меню і зал з розташуванням столиків. Кожен з пунктів можна детально змінювати, підганяючи їх під свій бренд і особливості. Подробиці управління є тут joinposter.com, але також фахівці нададуть повну консультацію щодо роботи з програмним забезпеченням.

Бек-офіс використовується керівництвом і адміністраторами, щоб змінювати дані і отримувати звітність. Настроюються звіти, розрахунок заробітної плати, фінансовий і складський облік – це все бек-офіс зі швидким доступом до всіх масивів даних.

 

 

Facebook Comments
Читати далі

HARDNEWS

Непомітна фішка клавіатури нових MacBook Pro. Її схвалив Артемій Лебедєв

Опубліковано

Дизайнер Артемій Лебедєв звернув увагу на одне з нововведень свіжих MacBook Pro. Виявляється, заради зручності Apple не тільки повернула нормальну клавіатуру, але і поправила розташування деяких клавіш.

Крім повернення клавіатури типу «ножиці» купертіновци повернули Т-подібне розташування клавіш зі стрілками. «Ніяке інше розташування просто не працює, люди вже відкрили ідеальну конфігурацію», – зауважив Тьома. За його словами, під час створення клавіатур класу «Оптимус» студія вивчала різні варіації, але не придумала, як поліпшити цю перевірену роками схему.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Одним з останніх комп’ютерів зі звичним розташуванням стрілок виявився MacBook Pro 2015 року випуску – настуані моделі Apple випускала з «метеликом» і стрілками, не залишає вільного простору на топкейса. Навіть деякі актуальні бездротові клавіатури мають повнорозмірні стрілки «вліво» і «вправо».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крім вимушеного даунгрейду в сторону «ножниць» Apple винесла Esc з панелі тачбара, перетворивши її в окрему фізичну клавішу. Судячи зі скарг багатьох користувачів, вони так і не навчилися потрапляти на неї наосліп.

 

 

 

 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.