Компанія Samsung опублікувала список розробок, які будуть представлені в ході майбутньої CES 2019. Лабораторія Samsung C-Lab привезе на виставку вісім нових проектів, у тому числі, як мультимедійні напрацювання, призначені для професіоналів в певних областях, так і побутові прилади для використання в повсякденному житті .
Tisplay – додаток доповненої реальності для стримерів. Тепер, щоб прорекламувати щось під час трансляції, зовсім необов’язково чекати, поки привезуть потрібний Мерч. Tisplay дозволяє розміщувати в кадрі будь-які, в тому числі, рекламні повідомлення і картинки, прямо на одязі ведучого.
aiMo – пристрій для запису ASMR-аудіо. Професійне обладнання не буде потрібне – досить буде смартфона і спеціального чохла, що імітує людські вуха. Алгоритм ШІ аналізує звук, а потім проводить обробку, роблячи запис більш якісним та реалістичним навіть при роботі в шумному оточенні або на вулиці.
MEDEO – додаток, здатний швидко створювати з відзнятого матеріалу відеоролики для соціальних мереж. Поліпшити якість зображення, додати спецефекти або музику або вставити у відео ще один ролик – це лише частина можливостей програми.
PRISMIT – сервіс для читання новин і пошуку передуючих їм подій. При відкритті користувачем чергових новин спеціальний алгоритм ШІ самостійно аналізує текст і знаходить додаткову інформацію, яка з ним пов’язана.
Perfume Blender – програма, що дозволяє користувачеві самостійно створити відповідний йому аромат. Щоб штучний інтелект міг щось порадити, досить просто сфотографувати флакон з улюбленим парфумом, а додаток сам згенерує декілька відповідних варіантів.
Girin Monitor Stand – розумна підставка для монітора, здатна регулювати кут нахилу дисплея. Якщо аксесуар зауважив, що користувач псує поставу, вона починає автоматично підлаштовувати положення екрану таким чином, щоб змусити людину змінити становище на більш зручне і поліпшити його поставу.
Alight – звичайна на вигляд настільна лампа, яка забезпечена власним алгоритмом штучного інтелекту, здатним аналізувати рівень освітленості в приміщенні та підлаштовувати його до оптимальних значень. Це робиться для того, щоб господар не зіпсував зір – наприклад, читаючи в темряві.
SnailSound – спеціальна гарнітура і додаток для людей з порушеннями слуху. Воно дозволить власнику чіткіше чути звуки. У деяких ситуаціях це може виявитися дуже корисною можливістю.
У блозі компанії опубліковано лише короткий опис кожного з восьми проектів. Подробиці розробники озвучать в ході виставки.
Xiaomi продовжує розкривати подробиці про новинки, що дебютують 26 жовтня. На цей раз компанія розповіла про телевізор Xiaomi TV S Pro 85 флагманської лінійки.
Пристрій отримає панель Mini LED з діагоналлю 85 дюймів, роздільною здатністю 4К та кадровою частотою 144 Гц. Екран має 1440 зон підсвічування, максимальна яскравість складе 2400 кд/кв.м. Xiaomi не розкрила вартість телевізора, але назвала його «суперекраном у ціновій ніші 10 тис. юанів [1370 доларів]». Тобто ціна не перевищить цієї позначки.
85-дюймова версія доповнить раніше випущені Xiaomi TV S Pro з діагоналлю 65 та 75 дюймів. Ці телевізори, нагадаємо, оснащуються чотириядерними процесорами Arm Cortex-A73, мають 4 ГБ ОЗУ та 64 ГБ флеш-пам’яті, підтримують Wi-Fi 6, наділені чіпом NFC та парою портів HDMI 2.1.
Напередодні інсайдер Digital Chat Station повідомив, що MIUI 14 стане останньою версією оболонки, і після неї Xiaomi представить інший інтерфейс користувача. Але, за інформацією порталу XiaomiUI, це не відповідає дійсності.
На підтвердження своїх слів сайт опублікував скріншоти найменувань тестових збірок MIUI 15 для Redmi K60 Pro (Socrates), MIX Fold 3 (Babylon), Xiaomi 14 Ultra (Ishtar), 13 (Fuxi) та 12T (Plato). Також інсайдери повідомляють, якщо заміна MIUI 15 у вигляді MiOS і з’явиться, то буде доступна тільки в Китаї.
Певні українці продовжують отримувати матеріально допомогу від державних таміжнародних організацій. Спочатку виплати були призначені лише для внутрішньо переміщених осіб, проте зараз коло отримувачів розширилось. Допомогу від держави зможуть отримати ті, хто постраждали від повномасштабного вторгнення рф до України. Допомога розрахована на: пенсіонерів, осіб з інвалідністю, самотніх матерії чи батьів, а також багатодітні сім’ї.
Майте на увазі, що для цього вам потрібно:
знаходиться на тимчасово окупованих територіях;
знаходиться на деокупованих територіях;
знаходиться на територіях, на яких відбуваються активні бойові дії
Мінінтеграція постійно оновлювює список громад, які можуть отримати матеріальну допомогу. Наразі всього у переліку, затвердженому відповідним наказом Мінреінтеграції, 323 громад у 9 областях, а саме: Донецька – 66 громад; Харківська – 56 громад; Луганська – 37 громад; Запорізька – 54 громад;Херсонська – 49 громад; Миколаївська – 26 громад; Сумська – 21 громада; Чернігівська – 5 громада.
Крім того, у Мінсоцполітики наголосили, що запити від міжнародних організацій на реєстри заявок, як правило, мають кілька критеріїв.
“Наприклад, це пенсіонер+певний регіон або інша соціальна категорія! Так, наприклад, у крайньому реєстрі, наданому Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, було вказано інформацію щодо заявок із перелюбююіку категорій, таких як: малозабезпечені сім’ї та особи з інвалідністю другої групи, зареєстровані у визначених міжнародною організацією територіях (Луганська, Донецька, Херсонська, Миколаївська, Сумська, Чернігівська та Запорізька області)”, – йдеться у повідомленні.