Connect with us

Інтернет

Toshiba представила ємні жорсткі диски з гелієм

Опубліковано

Компанія Toshiba представила нові моделі жорстких дисків для мережевих накопичувачів NAS і високопродуктивних HDD-накопичувачів на 12 і 14 ТБ. 3,5-дюймові корпуси дисків заповнюються гелієм, що дозволило домогтися більшої ємності та зниженого енергоспоживання.

«Правильне застосування сучасних технологій забезпечує високу ступінь надійності та мале енергоспоживання, а також збільшену ємність і продуктивність нових накопичувачів Toshiba. І воно ж дозволяє компанії залишатися лідером і новатором у сфері систем для зберігання даних», – зазначив Ларрі Мартінес-Паломо, керівник напрямку жорстких дисків європейського підрозділу компанії Toshiba.

У нових накопичувачах застосована технологія лазерного зварювання, розроблена Toshiba, і особлива конструкція корпусу, що повністю виключають витік гелію і порушення роботи дисків. Крім того, в накопичувачах N300 та X300 застосовується фірмова технологія Toshiba Stable Platter Technology, що дозволяє мінімізувати рівень вібрації за рахунок стабілізації обох кінців вала двигуна, щоб поліпшити точність позиціонування і продуктивність жорстких дисків в процесі читання/запису. Обидві моделі працюють зі швидкістю 7200 обертів/м і використовують 256-МБ буфер даних. 

У накопичувачах лінійки N300 застосовуються датчики кутових коливань, що дозволяє досягти швидкості передачі до 260 МБ/с і 253 МБ/с для версій на 14 і 12 ТБ відповідно. Завдяки підтримці RAID-масивів до восьми жорстких дисків моделі N300 підходять для використання в системах NAS, в яких кількість накопичувачів з часом необхідно збільшувати в міру зростання обсягів даних користувача. Крім того, диски захищені трирічною гарантією.

Жорсткі диски лінійки X300 відрізняються максимальною продуктивністю і високою місткістю, що корисно фахівцям творчих професій, які займаються графічним дизайном, анімацією, обробкою фото і відеофайлів, а також любителям комп’ютерних ігор. Завдяки ємності накопичувачів до 14 ТБ можна зберігати величезні масиви даних та ігор.

У продажу нові моделі накопичувачів надійдуть у грудні 2018 року.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Huawei додасть в смартфони NFC платежі в Україні без Google Pay

Опубліковано

Huawei додасть в смартфони NFC платежі в Україні без Google Pay

Введення санкцій з боку уряду США поки не дозволяє Huawei використовувати в нових смартфонах сервіси Google, в тому числі безконтактну оплату NFC через Google Pay. Але для українського ринку компанія знайшла вихід з цієї ситуації, вже в третьому кварталі цього року вона обіцяє в партнерстві з EasyPay запустити підтримку NFC-платежів на своїх смартфонах з AppGallery. Цей крок дозволить повернути в апарати виробника можливість настільки популярною в Україні безконтактної оплати.

При цьому наголошується, що рішення буде працювати під брендом Фінтех компанії EasyPay на основі її розробок і без участі комерційних банків. Як саме буде функціонувати система оплати через NFC, чи зможе вона відбуватися автоматично або користувачеві треба буде запускати додаток, в Huawei поки не розкривають. Але з огляду на, що компанія тепер самостійно розробляє сервіси для своїх смартфонів на основі Android, це дозволяє їй інтегрувати сторонні рішення, в тому числі по NFC-платежів, без оглядки на Google.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Користувачі Facebook і WhatsApp зможуть спілкуватися між собою

Опубліковано

Korystuvachi Facebook i WhatsApp zmozhutʹ spilkuvatysya mizh soboyu

Користувачі «Facebook і WhatsApp» з дня на день отримають можливість спілкуватися один з одним. У майбутньому до них можуть приєднатися «Інстаграм». Про виявлення зачатків майбутньої крос-платформи розповіли опитані тематичним медіа-ресурсом WABetaInfo експерти.

Подробиці

Виявити підготовку інтеграції WhatsApp з месенджером Facebook вдалося випадково. Забравшись в налаштування сервісів фахівці побачили спроби веб-ресурсів підвести до спільного знаменника контакти, функціональність чатів та інші параметри.

Нагадаємо, що ідею створення єдиної платформи для Facebook, WhatsApp і Instagraм просуває Марк Цукерберг. Виявлені хлопцями з WABetaInfo напрацювання свідчать про активізацію зусиль у цьому напрямку.

Нагадаємо, що напередодні користувачі ПК знайшли доступ до «темної» теми WhatsApp і інших можливостей месенджера. Детальніше – в нашому ранковому матеріалі.

 

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Чому варто подумати, бути клієнтом монобанк чи ні

Опубліковано

Чому варто подумати, бути клієнтом монобанк чи ні

Хоча НБУ видало указ про те, що переклади понад 5000 гривень повинні підлягати перевірці у разі відсутності ідентифікації клієнтів, деякі фінансові установи сприйняли цей указ дуже по-своєрідному.

Подробиці
Як тільки в нашому місті з’явилася можливість оформити картку монобанк і я про це дізнався – тут же подав заявку в додатку і відправився оформляти заповітну карту.

Симпатична дівчина прийняла «повний пакет» документів, які вимагають більшість інших банків і забувши мене сфотографувати випустила з приміщення вже щасливим користувачем самого інноваційного банку без відділень.

Я розраховував отримати кредитний ліміт і використовувати нову “кредитку” замість аналогічного продукту ПриватБанку. Але вже на цьому етапі мене чекало розчарування – кредитний ліміт мені не надали. Гаразд, минув час і я почав використовувати її як дебетову карту. Як виявилося, це була моя фатальна помилка.

Кілька продажів на OLX, а також досить безвинні надходження на карту не віщували біди. Але минулого місяця на карту надійшов платіж в розмірі 7000 гривень. Хоча правильніше сказати – не надійшов, так як від відправника гроші “пішли”, а мені на карту так і “не впали”. У додатку вони “засвітилися”, але при цьому дана сума позначалася як заблокована.

Для з’ясування в чому суть проблеми звичайно-ж звернувся в підтримку. Там сказали чекати лист з роз’ясненнями та ось тут починається найцікавіше.

У листі заявили, що мені приходять кошти (хто б міг подумати) і потрібно дати документальне підтвердження їх походження. Я відразу ж відправив їм боргову розписку, за якою мені і видали в борг згадані вище 7000 гривень. Але виявилося, що цього мало. Далі фінмоніторинг банку зажадав документи, що підтверджують обгрунтованість всіх операцій, які проводилися за весь період володіння мною картою. Тобто я повинен був згадати і підтвердити документально надходження коштів, проведені з зими минулого року! Наприклад я вказав що продавав деякі товари на OLX, на що банк зажадав ось що:

Чому варто подумати, бути клієнтом монобанк чи ні

Для себе я висновки зробив, а вихід із ситуації все ж виявився простішим ніж пропонував фінмоніторинг банку – заява на повернення коштів відправнику і блокування карти. Так що якщо ви хочете користуватися самим інноваційним банком, то приготуйтеся до того, що ваші кошти будуть під пильним наглядом його співробітників незалежно від того, є у них приписи з цього приводу, чи ні.

 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.