Connect with us

MOBILZONE

OPPO почне ліцензувати свою надшвидку зарядку

Опубліковано

У Шанхаї пройшла відкрита конференція OPPO, присвячена стандарту швидкої зарядки SuperVOOC. У ході заходу було оголошено, що компанія почне видавати офіційні ліцензії на технології VOOC і SuperVOOC. OPPO вже підписала патентно-ліцензійні угоди з шістьма виробниками апаратних елементів і контактів.

Іжень Шень, глобальний віце-президент компанії OPPO і президент по китайському регіону

«Від початку запуску зарядних пристроїв VOOC в 2014 році компанія OPPO ніколи не припиняла досліджувати, розвивати і розширювати межі швидкостей зарядки. Технологія швидкої зарядки VOOC зазначила важливу віху в своєму існуванні: насьогодні вона використовується в більш ніж 100 мільйонах пристроїв по всьому світі. Будучи лідером в області технологій швидкої зарядки, ми маємо намір поширити переваги швидкої зарядки VOOC на всю галузь. Ми дякуємо нашим першим партнерам-ліцензіаріям за підтримку. Ми будемо разом працювати над розвитком екосистеми VOOC, щоб більше людей могли користуватися перевагами цієї технології», – розповів Іжень Шень, глобальний віце-президент компанії OPPO і президент по китайському регіону.

Технологія швидкої зарядки VOOC застосовується більш ніж в 1000 базових патентів у всьому світі, а також використовується для оптимізації існуючих схем. OPPO мають намір продовжувати вдосконалювати цю опцію, виводячи її на більш високий рівень. Система SuperVOOC вперше була представлена ​​на Світовому конгресі з мобільних технологій в 2016 році та у 2018-му застосована в комерційних пристроях. Флагманські смартфони OPPO Find X і RX17 Pro заряджаються на 40% всього за 10 хвилин завдяки адаптеру потужністю 50 Вт. 

OPPO Find X

SuperVOOC стала першою технологією швидкої зарядки в галузі, що дозволила реалізувати ефективну систему зарядки і розрядки пристроїв. Особливий двосекційний акумулятор, підтримка специфікацій 3C і алгоритму VFC істотно підвищили швидкість зарядки. Зарядні пристрої SuperVOOC оснащуються інтелектуальною пятирівневою системою захисту, в якій використані високонадійні апаратні компоненти та смарт-чіпи, що гарантує користувачам високу безпеку, швидкість і надійність зарядки мобільного пристрою.

OPPO RX17 Pro

Система VOOC пройшла сертифікацію в міжнародних агентствах з контролю безпеки. На додаток до Find X, модель OPPO RX17 Pro, оснащена технологією швидкої зарядки SuperVOOC, також пройшла перевірку безпеки у німецькому агентстві TÜV Rheinland. У ході оцінки гаджет пройшов 1000 тестових випробувань, що істотно перевищує загальні галузеві вимоги, а також 600 незалежних перевірок акумулятора в режимі швидкої зарядки і розрядки та 10 000 випробувань на стійкість «гарячого» підключення контактів при зарядці. Результати випробувань, підкріплені більш ніж 30 тестами системного рівня, підтверджують надійність технології швидкої зарядки. 

Сертифікат безпеки TUV Rheinland

Тепер компанія OPPO прийняла рішення почати видавати ліцензії на технологію VOOC своїм партнерам по галузі на справедливих, розумних та рівних умовах. Насьогодні, шість партнерів OPPO мають дозвіл на розробку, виробництво і продаж чіпів і аксесуарів, що підтримують технологію швидкої зарядки VOOC. Надалі OPPO буде поступово розширювати обсяги ліцензування, щоб партнери компанії могли створювати нові продукти і пропонувати кращі рішення своїм покупцям. 

Facebook Comments

MOBILZONE

Українцям пояснили, чи можна мешкати в Німеччині без закордонного паспорта

Опубліковано

Українцям пояснили, чи можна мешкати в Німеччині без закордонного паспорта

Як і в інших країнах, українці у Німеччині зіткнулися з проблемою призупиненням видачі закордонних паспортів. Але, потрапити до Німеччини й мешкати там без закордонного паспорта, теоретично можливо.

Про це інформує Федеральне відомство з питань міграції та біженців.

З 2017 року громадяни України, які є власниками біометричних паспортів, можуть скористатися безвізовим режимом для короткострокових поїздок з ЄС. Однак для українців, які не мають біометричного паспорта, зберігається візовий режим, але у деяких випадках, країни ЄС можуть зробити винятки та дозволити в’їзд за іншими документами.

Німеччина є однією з країн, яка пропонує таку можливість. Відповідно до ухваленого закону німецьким урядом, громадяни України, які не мають біометричного паспорта, можуть в’їжджати на територію Німеччини й перебувати там без оформлення посвідки на проживання. Ця постанова діє до 23 лютого 2025 року.

Тобто, починаючи з 2022 року, для перетину та легального перебування в країні протягом 90 днів потрібно лише мати при собі посвідчення особи (ID-карту) українського громадянина нового зразка (виданого після 2015 року).

При цьому:

  • В’їзд можливий лише наземним транспортом.
  • При перетині кордону необхідно пред’явити один із зазначених документів.
  • Термін перебування в Шенгенській зоні не повинен перевищувати 90 днів протягом 180 днів.

Іншими словами, згідно з чинним законодавством, ви повинні залишити Німеччину після закінчення цього періоду.

Водночас українці можуть отримати тимчасового захисту – Aufenthaltstitel або Fiktionsbescheinigung.

Fiktionsbescheinigung в імміграційній службі, видається як доказ того, що заява про тимчасовий захист є дійсною.

Цей документ видається, коли прибулий біженець або іммігрант втратив документи і прибув без українського паспорта. Тобто цей варіант діє у випадках, коли українське консульство призупиняє видачу закордонних паспортів.

З Fiktionsbescheinigung ви можете подорожувати в межах Німеччини, а також ви можете подорожувати й в інші країни ЄС або Україну, лише треба мати при собі біометричний паспорт та не перевищувати термін перебування в ЄС у рамках безвізового режиму – до 90 днів протягом 180-денного періоду.

Fiktionsbescheinigung припиняється після отримання дозволу на проживання Aufenthaltstitel. Однак цей вид на проживання може стати недійсним, якщо іммігрант повністю покине Німеччину або не залишиться в Німеччині понад шість місяців.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українцям назвали варіанти узаконити перебування у Польщі без паспорту

Опубліковано

Українцям назвали варіанти узаконити перебування у Польщі без паспорту

З 23 квітня 2023 року консульство припиняє надання послуг з оформлення закордонних паспортів. Українці, які втратили закордонний паспорт або термін дії якого закінчився в Польщі, мають кілька варіантів.

Про це заявили в Юридичній фірмі Sheviakov Consult

Тобто для українців, котрі знаходяться у Польщі є два варіанти дій.

Перший варіант – дочекатися розпорядження міністра внутрішніх справ Польщі про видачу проїзного документа (dokument podróży) громадянам України. Таке рішення може бути прийняте через те, що подібний варіант був запропонований громадянам Білорусі після того, як консульство Республіки Білорусь відмовило у видачі та продовженні паспорта

Другий варіант – звернення за міжнародним захистом. У цьому випадку заявник отримає право на проживання та документи, що посвідчують особу в Польщі. Рішення про надання захисту не підлягає строку дії.

Тому українці з простроченими або втраченими закордонними паспортами в Польщі можуть чекати спеціального розпорядження польської влади або подавати документи на отримання статусу особи що шукає притулку. Обидва варіанти дозволять узаконити своє становище на час відсутності можливості отримати новий паспорт в Україні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Україні роз’яснили рішення щодо паспортів чоловікам за кордоном

Опубліковано

В Україні роз'яснили рішення щодо паспортів чоловікам за кордоном

У Міністерстві закордонних справ України прокоментували ситуацію з обслуговуванням громадян в ДП «Документ».

У відповідь на численні запити, в МЗС нагадали, що ДП «Документ» не входять до сфери управління міністерства, а також не належать до дипломатичних чи консульських служб.

Консульські послуги громадянам України за кордоном надають виключно закордонні дипломатичні установи — посольства, генеральні консульства та консульства України. ДП «Документ» є самостійним державним підприємством, що підпорядковується Державній міграційній службі України.

Нагадуємо в Кабміні заборонили пересилати за кордон паспорти чоловікам призивного віку(18 – 60 років). Про це стало відомо з постанови уряду №443 від 23 квітня.

В постанові йдеться, що було внесено зміни до пункту 11 Порядку реалізації експериментального проєкту щодо оформлення українських та закордонних паспортів громадянам України. Тобто, щоб оформити закордонний паспорт або його поновити прийдеться вернутися в Україну.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Українцям пояснили, чи можна мешкати в Німеччині без закордонного паспорта
MOBILZONE20 хв. тому

Українцям пояснили, чи можна мешкати в Німеччині без закордонного паспорта

Українцям назвали варіанти узаконити перебування у Польщі без паспорту
MOBILZONE1 годину тому

Українцям назвали варіанти узаконити перебування у Польщі без паспорту

В Україні роз'яснили рішення щодо паспортів чоловікам за кордоном
MOBILZONE3 години тому

В Україні роз’яснили рішення щодо паспортів чоловікам за кордоном

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація
MOBILZONE4 години тому

В Україні стартувала “м’яка“ мобілізація

У Київстар повідомили про впровадження нового коду для номерів: деталі
MOBILZONE5 години тому

У Київстар повідомили про впровадження нового коду для номерів: деталі

Кабмін заборонив видавати паспорти українським чоловікам
MOBILZONE8 години тому

Кабмін заборонив видавати паспорти українським чоловікам

Повторна ВЛК для "обмежено придатних": юрист розвінчав популярний міф
MOBILZONE19 години тому

Повторна ВЛК для “обмежено придатних”: юрист розвінчав популярний міф

Українці масово позбавляються авто після прийняття закону про мобілізацію
MOBILZONE19 години тому

Українці масово позбавляються авто після прийняття закону про мобілізацію

Схоже на помсту: юрист про наслідки рішення щодо консульських послуг за кордоном
MOBILZONE1 день тому

Схоже на помсту: юрист про наслідки рішення щодо консульських послуг за кордоном

Номери "Київстару" починатимуться з нового коду
MOBILZONE1 день тому

Номери “Київстару” починатимуться з нового коду

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.