Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi обігнала Apple з поставок переносних пристроїв у всьому світі

Опубліковано

Міжнародна дослідницька компанія IDC надала звіт про обсяг поставок переносних пристроїв у світі в третьому кварталі 2018 року. Перше місце зайняла китайська компанія Xiaomi, на другому місці – Apple.

Всього було продано 32 млн гаджетів. До них відносять «розумні» годинники, екшн-камери, фітнес-трекери і Bluetooth-гарнітури.

Обсяг поставок Xiaomi виріс майже в три рази: корпорація відвантажила 6,9 млн пристроїв і зайняла 21,5% всього ринку. Такому успіху компанія зобов’язана фітнес-трекеру Mi Band і високим продажам у Європі, Індії та на Близькому Сході.

Apple, торішній лідер за обсягом поставок, в цей раз втратила свої позиції, зайнявши всього 13,1% ринку і відвантаживши 4,2 млн пристроїв. На це вплинули високі ціни на нове покоління годинників Apple Watch .

Далі за списком виявилася американська компанія Fitbit з 3,5 млн пристроїв, яка зайняла 10,9% ринку. Аналітики IDC відзначають, що розумні годинники Versa допомогли сповільнити зниження обсягу поставок Fitbit у порівнянні з попередніми кварталами.

Четверте місце зайняла інша китайська компанія Huawei. Їй вдалося відвантажити 1,9 млн пристроїв і зайняти 5,9% на ринку. У порівнянні з минулим роком, показник Huawei впав на одну десяту.

П’яте місце в списку дісталося корейському виробнику Samsung, який вивантажив 1,8 млн пристроїв і зайняв 5,6% ринку. Інші виробники відвантажили разом тільки 13,7 млн ​​пристроїв.

За третій квартал 2018 року обсяг поставок носяться пристроїв збільшився на 21,7%. Найбільший попит на такі гаджети припав на Азіатсько-Тихоокеанський ринок, не включаючи Японії. Зростанню поставок посприяли нові гаджети від Fitbit, Garmin і Huawei, пояснюють в IDC.

Це не перший випадок, коли Xiaomi випереджає Apple.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Мін-Чі Куо: продажі iPhone в першому кварталі знизяться на 20 відсотків

Опубліковано

Авторитетний аналітик Мін-Чі Куо з TF International Securities значно знизив свій прогноз поставок iPhone в найближчий квартал. На його думку, низький попит на iPhone XR спричинить падіння продажів смартфонів Apple у порівнянні з минулим роком.

Для першого кварталу 2019 року Куо прогнозує продажі iPhone в розмірі 38-42 млн одиниць у порівнянні з 50 млн за аналогічний період 2018 року.

Аналітик очікує, що загальний обсяг поставок iPhone в 2018 році складе 210 млн, в наступному – 188-194 млн, що означає зниження показника на 5-10 відсотків.

Apple оголосила, що в майбутніх фінансових звітах не відображається публічно інформація про обсяги продажів, тому, інвестори будуть уважно стежити за доходами від iPhone, щоб оцінити стан смартфонного бізнесу компанії.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Deep Black – темна тема для смартфонів на EMUI 9

Опубліковано

Користувач форуму XDA Developers з ніком maurydes випустив тему оформлення Deep Black для оболонки EMUI 9. Вона привносить справжній чорний фон в настройки і більшість стандартних додатків смартфонів Huawei і Honor.

У Huawei Mate 20 Pro і Mate 20 X є штатна функція Darken Interface Colors, яка застосовує темну тему до всієї ОС, але у інших смартфонів компанії цієї опції немає.

Deep Black покликана заощадити енергію на AMOLED-екранах: чорні пікселі на таких матрицях вимикаються, а значить, не витрачають заряд акумулятора.

Завантажити Deep Black можна з форуму XDA Developers.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Продажі смартфонів падають, але повернуться до зростання в 2019 році

Опубліковано

Згідно з останнім звітом дослідницької компанії International Data Corporation, світові поставки смартфонів скоротяться на 3 відсотки в 2018 році, але повернуться до невеликого зростання в наступному.

IDC вважає, що триваюча експансія виробників на ринки, що розвиваються в Азії та потенціал мереж 5G стануть причинами зростання ринку смартфонів в майбутньому.

Очікується, що в 2018 році буде відвантажено 1,42 млрд одиниць смартфонів у порівнянні з 1,47 млрд в 2017 році. Що стосується довгострокової перспективи, то до 2022 року обсяги поставок повинні досягти позначки 1,57 млрд пристроїв.

Дослідники відзначають зростання інтересу покупців до смартфонів з діагоналлю екрану від 6 до 7 дюймів. У 2018 році ця категорія виросла в чотири рази і в кількісному вираженні складе 947,1 млн пристроїв. Частка Android-пристроїв збережеться на рівні 85 відсотків до 2022 року, а iOS може знизитися на 2,5 відсотка.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді


© 2018 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.