Connect with us

Статті

NVIDIA довірить створення віртуальних світів нейромережі

Опубліковано

Штучний інтелект не тільки продовжує освоювати творчі професії, а й загрожує скласти конкуренцію розробникам ігор. На недавній конференції фахівці NVIDIA представили нейромережу, здатну створювати віртуальні інтерактивні світи на основі реального оточення.

Для навчання алгоритму використовувалися матеріали, відзняті в декількох містах камерами безпілотних автомобілів. Потім йому надали можливість самостійно відтворити «побачене» за допомогою графічного движка Unreal Engine 4, застосовуваного в розробці багатьох сучасних хітів. У результаті комп’ютера вдалося створити нескладний автосимулятор на основі запису, отриманого з відеореєстратора.

При створенні віртуального оточення розробники часто стикаються з дорожнечею виробництва чергового блокбастера – адже, кожен об’єкт доводиться спочатку малювати вручну. Створені ж штучним інтелектом елементи можна змінювати і модифікувати в традиційному редакторі ресурсів, скорочуючи час створення ігрових локацій.

                         Зліва – кадр з відеореєстратора, праворуч – згенеровані нейромережею об’єкти

Такий підхід дозволить значно спростити процес розробки, автоматизувавши його і частково поклавши рутинні обов’язки дизайнерів на нейромережу, яка безперервно навчається в процесі вивчення реального світу.

«NVIDIA винаходить нові способи створення інтерактивної графіки вже 25 років, і вперше ми можемо зробити це з нейронною мережею. Нейромережі змінять спосіб створення графіки. Це дозволить розробникам створювати нові сцени значно дешевше», – заявив Брайан Катандзаро, віце-президент відділу NVIDIA з прикладного глибокого навчання.

У демонстраційному відеоролику розробники розповіли і про інші можливості алгоритму. Наприклад, один з його авторів створив тривимірну модель свого колеги, який танцює популярний танець Gangnam Style. Фахівець відзначив, що віртуальна копія його напарника танцює набагато краще, ніж це міг би зробити справжній програміст, що послужив для штучного інтелекту прототипом.

Терміни комерційного запуску нейромережі поки невідомі.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статті

Водовідштовхуюча куртка з обігрівом від Xiaomi

Опубліковано

На платформі Youpin фірма Xiaomi представила обновку CHI ZHANG. Ця куртка в стилі унісекс захищена від води і доповнена акумулятором та інфрачервоним обігрівачем. Створили її з особливого матеріалу, відштовхуючого воду. Підкладка на 90% складається з кашеміру. Водонепроникна куртка може  бутидоповнена капюшоном.

Головна ж «фішка» новинки – інфрачервоний знімний обігрівач, захищений від перепадів напруги і володіє антистатичними якостями. Передбачено три режими обігріву: зелений – 40 ° C, синій – 48 ° C і червоний – 55 ° C. Для включення одного з них досить натиснути на відповідну кнопку і потримати її протягом декількох секунд. Нагрівається пристрій за хвилину.

Живлення обігрівача здійснюється від мобільного акумулятора з ємністю в 10 000 мАг. Одного заряду вистачає на 10 годин роботи в зеленому режимі, 8 – в синьому, 6 – в червоному. Ті, хто візьме участь в зборі коштів з колективним фінансуванням, придбають куртку лише за 43 долари США. Є два забарвлення на вибір: темно-зелена і чорна. З розмірів запропоновані S, M, L, XL, XXL.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Мін-Чі Куо: продажі iPhone в першому кварталі знизяться на 20 відсотків

Опубліковано

Авторитетний аналітик Мін-Чі Куо з TF International Securities значно знизив свій прогноз поставок iPhone в найближчий квартал. На його думку, низький попит на iPhone XR спричинить падіння продажів смартфонів Apple у порівнянні з минулим роком.

Для першого кварталу 2019 року Куо прогнозує продажі iPhone в розмірі 38-42 млн одиниць у порівнянні з 50 млн за аналогічний період 2018 року.

Аналітик очікує, що загальний обсяг поставок iPhone в 2018 році складе 210 млн, в наступному – 188-194 млн, що означає зниження показника на 5-10 відсотків.

Apple оголосила, що в майбутніх фінансових звітах не відображається публічно інформація про обсяги продажів, тому, інвестори будуть уважно стежити за доходами від iPhone, щоб оцінити стан смартфонного бізнесу компанії.

Facebook Comments
Читати далі

Статті

Microsoft подарує різдвяний светр у стилі Windows 95

Опубліковано

Microsoft представила в Twitter жартівливий варіант різдвяного светра. Замість оленів і сніжинок на ньому – логотип ОС Windows 95.

Компанія пообіцяла подарувати її «декільком фанатам», які напишуть у відповідь на твіт. За кілька годин набралося понад три тисячі відповідей. Користувачі публікували фото з іншими речами в стилі Windows і Microsoft.

Windows 95 випущена в 1995 році. З тих пір шанувальники запускали систему в емуляторах на Android, PlayStation Portable і браузері.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді


© 2018 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.