Connect with us

Інтернет

Google Chrome для Android запозичить жести з Chrome OS

Опубліковано

У новому коментарі, опублікованому в системі відстеження вихідного коду Chromium Gerrit, згадується робота над новою версією управління жестами Google Chrome для Android.

За допомогою довгих свайпів справа або зліва веб-сторінки буде здійснюватися переміщення по історії браузера. Наприклад, жест зліва поверне на попередній відкритий сайт. Судячи з коментаря розробника, команда Chrome хоче домогтися відповідності навігаційних жестів на Android таким в Chrome OS.

Як тільки правки коду потраплять в основний репозиторій, Chrome Canary для Android отримає експериментальну настройку enable-gesture-navigation. Її можна буде активувати на сторінці chrome: //flags.

У мобільному браузері вже є жест поновлення сторінки – для цього необхідно потягнути зверху вниз. Перемикання між вкладками здійснюється свайпами вправо або вліво від країв адресного рядка.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Microsoft оновила іконку Skype для Android та iOS

Опубліковано

Microsoft оновила логотип Skype на смартфонах і планшетах під управлінням Android. Користувачі iOS-пристроїв отримали оновлення тижнем раніше. Новий логотип виконаний в стилістиці Fluent Design, яку компанія розвиває з конференції Microsoft Build 2017.

Іконка стала меншою та об’ємнішою, при цьому форма «хмари» і фірмовий колір зберігся. Але тепер в блакитний відтінок забарвлена ​​тільки основна частина логотипу, а область навколо і буква S стали білими.

У листопаді 2018 року компанія оголосила про плани  змінити дизайн стандартних додатків. Спочатку зміни торкнулися офісних додатків у Windows і онлайні, зараз черга дійшла і до головного месенджера Microsoft.

Fluent Design дозволяє створювати інтерфейси, які однаково добре виглядають на різних платформах. Його використання є частиною плану компанії зі збільшення охоплення мобільних користувачів і технологій віртуальної і доповненої реальностей. 

Facebook Comments
Читати далі

Ігри

Співробітники Apple тестують новий ігровий сервіс

Опубліковано

Apple запустила внутрішню програму раннього доступу до ігрового сервісу Apple Arcade, його тестують співробітники компанії, деякі розробники і журналісти. Платформа була анонсована в березні разом з Apple Card, Apple News + і Apple TV +.

Пробна місячна версія сервісу доступна безкоштовно, після чого на час тестування її можна продовжити за $ 0,49. Спочатку очікувалося, що вартість передплати складе близько $ 15, зараз є підстави вважати, що вартість Apple Arcade не перевищуватиме ціну підписки на Apple Music.

Apple заявила більш 100 ігор в спеціальному каталозі в App Store. Зараз тестерам доступні тільки декілька з них: Way of the Turtle, Down in Bermuda, Hot Lava, Sneaky Sasquatch, Kings of the Castle, Frogger in Toy Town і Lame Game 2. Серед інших заявлених проектів – Oceanhorn 2 (RPG в стилі Зельди) і гри серії Lego.

Запуск Apple Arcade повинен відбутися з релізом нових операційних систем у вересні. Сервіс буде доступний всім користувачам iOS, Mac і Apple TV.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Google повідомила про тотальне злом мільйонів облікових записів

Опубліковано

Компанія Google, на радість усіх користувачів інтернету, дуже відповідально підходить до питання зберігання особистих даних користувачів, а також їх захисту. Сьогодні, 18 серпня 2019 року, вона виступила зі спеціальною заявою, передає видання «Прайм». Стверджується, що тисячі різних паролів користувачів були скомпрометовані, тобто підібрані зловмисниками. Такі паролі використовують десятки мільйонів людей по всьому світу, все з яких тепер знаходяться в небезпеці, якщо говорити про інформаційний простір. Знаючи пароль від аккаунта, зловмисник може увійти в обліковий запис електронної пошти, а потім, вже через неї, потрапити майже куди-небудь ще, в тому числі в банк.

Оскільки існує сильна загроза витоку особистих даних користувачів, компанія Google радить користувачам якомога швидше змінити паролі на більш складні, якщо вони складаються з менш ніж десяти символів (цифр і букв). Дані про компрометацію особистих даних мільйонів людей, що використовують ідентичні паролі, надійшли від спеціального розширення під назвою Password Checkup. Воно провело анонімне дослідження, в ході якого стало відомо про те, що дуже багато людей використовують вкрай небезпечні паролі, підібрати які зловмисники зможуть буквально за кілька хвилин, або ж годин.

Ключі в анонімному знеособленому вигляді були звірені з попадавшими за останні два роки в мережу хакерськими базами даних, на підставі чого вдалося з’ясувати, що сила-силенна користувачів використовують небезпечні паролі. Це означає, що зловмисники можуть у будь-який момент зробити тотальний злом акаунтів, в зв’язку з чим особисті дані мільйонів людей потраплять у руки третіх осіб. Такими можуть виявитися фотографії особистого характеру, цінні замітки, банківські реквізити і багато інших відомостей подібного роду.

Компанія Google стверджує, що 21 млн користувачів Gmail, тобто популярного поштового сервісу, вона направило повідомлення електронної пошти з інформацією про те, що обліковий запис можуть зламати в будь-який момент, тому що пароль є вкрай небезпечним. Всі ці люди знаходяться в зоні ризику, і це тільки в рамках одного сервісу, а подібних у світі десятки. Залишається вірити, що нічим поганим вся ця історія не закінчиться, а всі, хто не надто сильно переймаються про свою безпеку в інформаційному просторі, нарешті почнуть більш усвідомлено користуватися різними акаунтами, в тому числі в соціальних мережах і месенджерах.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.