Connect with us

MOBILZONE

Samsung відкрила лаштунки тестування смартфонів

Опубліковано

Samsung розповіла про те, як вона тестує нові смартфони Galaxy перед їх запуском в масове виробництво. Шляхом різноманітних випробувань виробник перевіряє, як пристрій поведе себе при щоденному використанні. Крім того, компанія ретельно тестує нові функції, щоб вони повністю відповідали заявленим специфікаціям. Також, смартфони піддають екстремальних умов.

Samsung Galaxy Note9

«Як тільки приймається рішення про новий пристрій або моделі, в роботу вступає група тестування надійності. Після визначення специфікацій і функцій група рахує, які частини вимагають тестування і перевірки, а сам процес починається ще до того, як функції були повністю інтегровані. Результати випробувань відразу ж передаються у відділ розробки для поліпшення. Протягом всієї розробки тестова група постійно бере участь у виробничому процесі, обробляючи відгуки про пристрій навіть після його запуску і випуску. Для перевірки продукту потрібно більше десятка тестів. У той час, як їх число варіюється від пристрою до пристрою, перед запуском тестуються тисячі моделей. Тести призначені для оцінки того, як пристрої працюють у звичайному повсякденному використанні і чи відповідають вони стандарту, заснованому на міжнародно-сертифікованих умовах тестування», – розповіли в Samsung.

Тестування якості зйомки

Камери смартфонів Galaxy проходять як кількісні, так і якісні оцінки, щоб перевірити їх роботу. На етапі кількісної оцінки вимірюється діапазон критеріїв, включаючи яскравість, чіткість кольору і гучність зображення. Використовуючи джерела світла різної інтенсивності, моделюється широкий діапазон умов. Зроблені фотографії оцінюються за допомогою спеціальної програми, яка оцінює ключові характеристики камери.

У ході якісної оцінки моделюються різні умови зйомки усередині приміщень і на вулиці. Існує також штучна система сонячного світла, яка може імітувати різні умови освітлення, від темної ночі до яскравого дня. Тести також проводяться поза лабораторією в реальних умовах.

Тестування звуку

Мелодії, музика і голосові дзвінки – лише частина різноманітної звукової сцени, з якої смартфони стикаються протягом усього свого життя. Щоб забезпечити необхідну якість звуку, пристрої тестуються в двох різних камерах.

Перша камера, безлунна, являє собою спеціальну кімнату, призначену для усунення зовнішнього шуму, щоб можна було оцінити чисту акустичну якість. Друга камера імітує звук смартфона під час розмови по телефону в різних сценаріях: звичайна розмова по телефону, використання гучного зв’язку, навушників або підключення до Bluetooth-гарнітури. Отримані результати аналізуються комп’ютером для забезпечення зворотного зв’язку з командою розробників.

Теплові випробування

При тестуванні смартфонів Samsung відтворює умови інтенсивного використання, такі як запуск важких ігор і використання ресурсоємних додатків, вимірюючи температуру пристрою за допомогою теплової камери. У ході тесту визначається, де і скільки тепла генерується. Результати тесту відправляються назад команді розробників для коригування відповідним чином.

Випробування на падіння

Кожен тестовий зразок кидають з різних висот, під різними кутами і на різні типи поверхонь, часто неодноразово, щоб перевірити надійність пристрою.

У цьому тесті також використовуються високошвидкісні камери для зйомки смартфонів, щоб експерти потім могли аналізувати падіння. Це допомагає їм зрозуміти, як падає пристрій, під яким кутом і що може бути причиною будь-якої поломки.

Тестування міцності

Велика кількість людей користуються одним пристроєм протягом багатьох років, тому гаджет повинен бути досить міцним, щоб витримувати щоденне використання. Смартфони Galaxy поміщаються в машину, яка дозволяє визначити вплив численних падінь з невеликої висоти.

Міцність також перевіряється за допомогою ряду повторюваних дій, таких як натискання кнопок, використання роз’ємів для навушників і відкриття лотка SIM-карт. Команда навіть вимірює, наскільки добре смартфон може витримувати вагу і тиск людини, що сидить на телефоні, коли той перебуває в задній кишені брюк.

Тестування захисту від води

На цьому етапі проводяться випробування на відповідність міжнародних стандартів заявленого для пристрою рейтингу IP. Тести складаються з моделювання дощу, водяних струменів і занурення, кожен з яких має відповідний рейтинг IP. Наприклад, смартфон з IPX8 може працювати, навіть якщо він був занурений на 1,5 метра в воду на 30 хвилин.

Galaxy Watch, Gear Sports і Gear Fit2 Pro призначені для використання під час плавання, та вимагають інших випробувань для забезпечення відповідності стандарту атмосферного тиску 5 атмосфер. Samsung розробила тест, який оцінює працездатність пристроїв під час плавання.

Екологічні випробування

Оскільки пристрої використовуються в різних кліматичних умовах по всьому світу, довговічність і продуктивність повинні залишатися незмінними незалежно від навколишнього середовища.

У ході екологічних випробувань використовуються камери для тестування при різних рівнях вологості та температурах, імітуючи клімат по всій Землі.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Kyivstar заманює абонентів новими тарифними планами

Опубліковано

Kyivstar заманює абонентів новими тарифними планами

У прес-службі мобільного оператора Kyivstar недавно розповіли про те, що компанія створила багато нових цікавих тарифів, які сподобаються багатьом користувачам. Дані тарифи повинні дуже добре підійти для багатьох користувачів, незважаючи на достаток “ідеальних тарифів” на ринку. Дані тарифи будуть з лінійок “Все разом” і “Kyivstar TV”.

Компанія Kyivstar запустить багато нових тарифів в Kyivstar TV, “Базовому”, “Сімейному”, “вигідно”, “Premium HD”. Що цікаво, у всіх тарифах, крім “Базового”, буде включена відеобібліотекі IVI, в якій зібрали вже більше 7 тисяч серіалів, фільмів та іншого медіаконтенту. Раніше доступ до IVI можна було отримати тільки в рамках тарифного плану “Максимальний HD”.

Kyivstar заманює абонентів новими тарифними планами

В “вигідно”, “Сімейному” і “Базовому” тарифних планах також буде доступ до даних бонусів, але тимчасово, в рамках акційної пропозиції. Kyivstar TV “Легкий” буде в абсолютно всіх тарифах, причому як в передплатних, так і в контрактних. Від користувача потрібно лише завантаження Kyivstar TV на свій смартфон.

У тарифах “Все разом” також з’явилося два нових тарифних планах, які називаються “Базовий + TV” і “Вигідний + TV”. Завдяки цим пропозиціям можна отримати доступ до мобільного інтернету, домашнього інтернету і ТБ. Також, що цікаво, в рамках тарифу “Базовий + TV” користувач отримає безлімітний доступ до мобільного інтернету. Також в рамках цих тарифних планів користувач буде отримувати 50 гривень на рахунок – щось подібне “Кешбек”.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi redmi 10X і 10X Pro пройшли «фруктовий» тест на міцність

Опубліковано

Xiaomi redmi 10X і 10X Pro пройшли «фруктовий» тест на міцність

Смартфони Redmi 10X і 10X Pro розстріляли овочами і фруктами, запущеними зі швидкістю понад 50 км / год, після чого апарати залишилися неушкодженим.

На цьому тижні компанія Xiaomi представила досить цікаві 5G-смартфони Redmi 10X і Redmi 10X Pro, які засновані на новій платформі MediaTek Dimensity 820. Також новинки можуть похвалитися 6,57-дюймовими AMOLED-дисплеями, прикритими склом Gorilla Glass 5, непоганими камерами і захистом від вологи і пилу за стандартом IP53.

 

Сьогодні виробник вирішив ще раз прорекламувати Redmi 10X і Redmi 10X Pro, опублікувавши цікаве відео, на якому смартфони розстріляли овочами і фруктами, запущеними зі швидкістю понад 50 км / год, після чого апарати залишилися неушкодженим.

Відео, звичайно, постановочне і як воно знімалося насправді мало хто знає, але, потрібно відзначити, виглядає це досить ефектно.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Випущений Xiaomi Mi Band 4 з NFC для безконтактних платежів в Україні

Опубліковано

Випущений Xiaomi Mi Band 4 з NFC для безконтактних платежів в Україні

Ще влітку 2019 року в продаж на території Китаю і інших країн світу вступив фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 4, оснащений за останнім словом техніки і технологій. Проте, повноцінна версія даного спортивного браслета вийшла тільки на китайському ринку, тому що лише в цій країні світу продається модель з чіпом NFC. Вона, в свою чергу, дозволяє оплачувати покупки в магазинах, платити за проїзд в транспорті, розплачуватися в закладах і здійснювати цілу масу інших дій. Сьогодні, 29 травня 2020 року, відбулася велика презентація Xiaomi, в ході якої вона офіційно представила таку новинку, як Mi Smart Band 4, причому ця модель має чіп NFC і вона підтримує безконтактні платежі.

Як стало відомо від офіційного джерела, вже 16 червня 2020 року в продаж надійде спеціальна нова версія спортивного браслета Mi Smart Band 4, що володіє підтримкою безконтактних платежів. Купити новинку користувачі зможуть за 1200 гривень, тоді як звичайна модель на старті продажів оцінювалася в 750 гривень, а зараз багато магазинів продають її менш ніж за 600 гривень. Головним нововведенням такого трекера став чіп NFC, який дозволяє користуватися безконтактними платежами, просто прикладаючи фітнес-трекер до платіжного терміналу. Безконтактна оплата можлива при використанні банківської карти MasterCard, причому така обов’язково повинна бути випущена певними банками.

Випущений Xiaomi Mi Band 4 з NFC для безконтактних платежів в Україні

Список банків, банківські картки яких будуть підтримуватися, обіцяють розкрити ближче до старту продажів новинки. Швидше за все, як вважає видання tehnofan, новий фітнес-трекер під назвою Mi Smart Band 4 NFC є копією моделі Xiaomi Mi Band 4 для китайського регіону, де вже давно доступна версія з NFC, а коштує вона 219 юанів. Виходить, якщо все насправді саме так, даний фітнес-браслет збираються продавати з націнкою практично в два рази. Чи варто можливість оплати покупок в магазинах переплати в три рази – кожен повинен вирішувати сам, але слід враховувати, що все інше технічне оснащення браслета в повній мірі ідентично.

Щоб додати банківську карту банку в Mi Smart Band 4 необхідно встановити на смартфон додаток Mi Fit, доступне в магазинах Google Play і App Store. Потім, після цього, потрібно просто прив’язати картку за допомогою спецмулистих розділу в меню налаштувань. Компанія-виробник відзначає, що новенький фітнес-трекер не вимагає підтвердження покупок зі смартфона, тобто, простіше кажучи, потрібно просто підносити браслет до платіжного терміналу, і відразу після цього з банківської карти, яка працює через платіжну систему Mi Pay, спишуться грошові кошти. Ніякої комісії при цьому, звичайно, не стягуватиметься. Згодом, що очевидно, повинна буде з’явитися підтримка і банківських карт Visa, завдяки чому всі власники таких зможуть оплачувати покупки в магазинах за рахунок спортивного браслета.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.