Connect with us

MOBILZONE

Samsung відкрила лаштунки тестування смартфонів

Опубліковано

Samsung розповіла про те, як вона тестує нові смартфони Galaxy перед їх запуском в масове виробництво. Шляхом різноманітних випробувань виробник перевіряє, як пристрій поведе себе при щоденному використанні. Крім того, компанія ретельно тестує нові функції, щоб вони повністю відповідали заявленим специфікаціям. Також, смартфони піддають екстремальних умов.

Samsung Galaxy Note9

«Як тільки приймається рішення про новий пристрій або моделі, в роботу вступає група тестування надійності. Після визначення специфікацій і функцій група рахує, які частини вимагають тестування і перевірки, а сам процес починається ще до того, як функції були повністю інтегровані. Результати випробувань відразу ж передаються у відділ розробки для поліпшення. Протягом всієї розробки тестова група постійно бере участь у виробничому процесі, обробляючи відгуки про пристрій навіть після його запуску і випуску. Для перевірки продукту потрібно більше десятка тестів. У той час, як їх число варіюється від пристрою до пристрою, перед запуском тестуються тисячі моделей. Тести призначені для оцінки того, як пристрої працюють у звичайному повсякденному використанні і чи відповідають вони стандарту, заснованому на міжнародно-сертифікованих умовах тестування», – розповіли в Samsung.

Тестування якості зйомки

Камери смартфонів Galaxy проходять як кількісні, так і якісні оцінки, щоб перевірити їх роботу. На етапі кількісної оцінки вимірюється діапазон критеріїв, включаючи яскравість, чіткість кольору і гучність зображення. Використовуючи джерела світла різної інтенсивності, моделюється широкий діапазон умов. Зроблені фотографії оцінюються за допомогою спеціальної програми, яка оцінює ключові характеристики камери.

У ході якісної оцінки моделюються різні умови зйомки усередині приміщень і на вулиці. Існує також штучна система сонячного світла, яка може імітувати різні умови освітлення, від темної ночі до яскравого дня. Тести також проводяться поза лабораторією в реальних умовах.

Тестування звуку

Мелодії, музика і голосові дзвінки – лише частина різноманітної звукової сцени, з якої смартфони стикаються протягом усього свого життя. Щоб забезпечити необхідну якість звуку, пристрої тестуються в двох різних камерах.

Перша камера, безлунна, являє собою спеціальну кімнату, призначену для усунення зовнішнього шуму, щоб можна було оцінити чисту акустичну якість. Друга камера імітує звук смартфона під час розмови по телефону в різних сценаріях: звичайна розмова по телефону, використання гучного зв’язку, навушників або підключення до Bluetooth-гарнітури. Отримані результати аналізуються комп’ютером для забезпечення зворотного зв’язку з командою розробників.

Теплові випробування

При тестуванні смартфонів Samsung відтворює умови інтенсивного використання, такі як запуск важких ігор і використання ресурсоємних додатків, вимірюючи температуру пристрою за допомогою теплової камери. У ході тесту визначається, де і скільки тепла генерується. Результати тесту відправляються назад команді розробників для коригування відповідним чином.

Випробування на падіння

Кожен тестовий зразок кидають з різних висот, під різними кутами і на різні типи поверхонь, часто неодноразово, щоб перевірити надійність пристрою.

У цьому тесті також використовуються високошвидкісні камери для зйомки смартфонів, щоб експерти потім могли аналізувати падіння. Це допомагає їм зрозуміти, як падає пристрій, під яким кутом і що може бути причиною будь-якої поломки.

Тестування міцності

Велика кількість людей користуються одним пристроєм протягом багатьох років, тому гаджет повинен бути досить міцним, щоб витримувати щоденне використання. Смартфони Galaxy поміщаються в машину, яка дозволяє визначити вплив численних падінь з невеликої висоти.

Міцність також перевіряється за допомогою ряду повторюваних дій, таких як натискання кнопок, використання роз’ємів для навушників і відкриття лотка SIM-карт. Команда навіть вимірює, наскільки добре смартфон може витримувати вагу і тиск людини, що сидить на телефоні, коли той перебуває в задній кишені брюк.

Тестування захисту від води

На цьому етапі проводяться випробування на відповідність міжнародних стандартів заявленого для пристрою рейтингу IP. Тести складаються з моделювання дощу, водяних струменів і занурення, кожен з яких має відповідний рейтинг IP. Наприклад, смартфон з IPX8 може працювати, навіть якщо він був занурений на 1,5 метра в воду на 30 хвилин.

Galaxy Watch, Gear Sports і Gear Fit2 Pro призначені для використання під час плавання, та вимагають інших випробувань для забезпечення відповідності стандарту атмосферного тиску 5 атмосфер. Samsung розробила тест, який оцінює працездатність пристроїв під час плавання.

Екологічні випробування

Оскільки пристрої використовуються в різних кліматичних умовах по всьому світу, довговічність і продуктивність повинні залишатися незмінними незалежно від навколишнього середовища.

У ході екологічних випробувань використовуються камери для тестування при різних рівнях вологості та температурах, імітуючи клімат по всій Землі.

Facebook Comments

MOBILZONE

Скільки військовослужбовців в Україні досі не були на фронті: офіційні дані

Опубліковано

Скільки військовослужбовців в Україні досі не були на фронті: офіційні дані

Уже третій рік, як в Україні триває повномасштабна війна через вторгнення Росії. У цей період сотні тисяч українців вступили до лав збройних сил і на полі бою захищають свою державу від загарбників. Водночас залишається певна кількість військових, які були мобілізовані фактично з початку війни, але їх так і не відправили на передову.

Про це розповів голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія

Відтак, за інформацією народних обранців, новий головком ЗСУ Олександр Сирський взявся за аудит Сил оборони, щоб з’ясувати, скільки за два роки людей було мобілізовано. Під час перевірки виявилося, що приблизно 8 тисяч мобілізованих чоловіків за цей період не брали участь у бойових діях.

Про перші результати перевірки також розповів член Верховної ради з питань державної безпеки, оборони та розвідки, народний обранець від «Слуги народу» Федір Веніславський.

Це питання я ставив колишньому начальнику Генштабу Сергію Шапталу на одному із закритих засідань РНБО. Якщо провести перевірку в середині Генерального штабу, Міноборони та інших центральних військових органів управління, які не виконують бойових завдань, то ми можемо отримати, щонайменше, одну-дві бригади резерву. Це тому, що в цих органах роздуті штати, які виконують незначні функції в секторі безпеки та оборони. Також потрібно розібратися з тим, як мобілізовані чоловіки, які служать в армії два роки, так і не були відправлені на лінію фронту. – зазначив Веніславський

Нардеп додав, що в цих напрямках є “позитивні зрушення”. Депутат відмовився назвати конкретні цифри, але зазначив, що понад 8 тисяч військових ще не були на передовій.

Також читайте:

У ТЦК пояснили спалахи агресії по відношенню до чоловіків.

В одній з областей України виявили 40 тисяч ухилянтів, які переховуються від мобілізації.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Україні готуються до запуску “Електронної гривні” : плюси та мінуси цифрової валюти

Опубліковано

В Україні готуються до запуску "Електронної гривні" : плюси та мінуси цифрової валюти

В Україні готуються до запуску електронної гривні. Спочатку буде проводитися тест цифрової валюти, а згодом узгодять терміни її запуску. В НБУ зазначили, що найбільшим плюсом е-гривні є те, що її легко контролювати.

Тестування е-гривні проведе Нацбанк, після чого буде прийнято рішення, чи “ходитиме” вона на постійній основі.

Електронна гривня – це не те саме, що криптовалюта, хоча обидві вони функціонують на блокчейні. Основна відмінність полягає в тому, що цифровими валютами управляє регулятор – НБУ. Курс електронної гривні буде таким же, як і звичайної гривні.

Зазначається, що українці зможуть розплачуватися електронною гривнею за допомогою електронних гаманців, які в нашій країні законодавчо прирівнюються до банківських рахунків.

Також важливим пунктом е-гривні є те, що вона залишає цифровий слід. Таким чином, за допомогою неї можна в майбутньому краще боротися з корупцією відстежуючи доходи і витрати громадян, контролювати бізнес тощо. Хоча не всім дана ідея подобається, але за цифровими технологіями майбутнє, підкреслили в НБУ.

Також ми розповідали, що в додатку “Дія” можна підтримати армію та ще заробити на цьому.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У Windows 11 “авансом” з’явилися нові функції з майбутнього патчу

Опубліковано

У Windows 11 "авансом" з'явилися нові функції з майбутнього патчу

Компанія Microsoft випустила необов’язкове оновлення KB5035942 для Windows 11. Воно включає кілька нововведень, які стануть доступними після виходу великого квітневого патчу. Портал Bleepingcomputer вже випробував поточний апдейт і розповів, що він додає до десктопної ОС.
У Windows 11 "авансом" з'явилися нові функції з майбутнього патчу

 

Пакет KB5035942 можна інсталювати вручну через «Центр оновлень». Він додає функції віртуального помічника Copilot на комп’ютери без облікового запису Microsoft (до 10 запитів), оновлений екран блокування, відеоредактор Clipchamp з ШІ-функціями, нові можливості вбудованої галереї, додаткові шаблони прив’язування вікон у багатозадачному режимі та покращений алгоритм розпізнавання голосу.

Крім того, встановлення KB5035942 виправляє декілька відомих помилок. Тепер програма “Параметри” не зависає під час видалення Bluetooth-пристроїв, а USB-аудіопристрої не “фарбуються” незалежно від моделі CPU (раніше ця помилка була помічена у складі ПК з деякими процесорами).

Заодно були виправлені проблеми зі зникаючими додатками та функціями ОС, а також з обрізаними назвами додатків в панелі завдань. До нововведень для бізнес-користувачів увійшов новий спосіб авторизації: якщо залогінитись у ноутбуці або ПК, який видав роботодавець, система автоматично входить до хмарного комп’ютера Windows 365.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Скільки військовослужбовців в Україні досі не були на фронті: офіційні дані
MOBILZONE3 години тому

Скільки військовослужбовців в Україні досі не були на фронті: офіційні дані

В Україні готуються до запуску "Електронної гривні" : плюси та мінуси цифрової валюти
MOBILZONE4 години тому

В Україні готуються до запуску “Електронної гривні” : плюси та мінуси цифрової валюти

У Windows 11 "авансом" з'явилися нові функції з майбутнього патчу
MOBILZONE15 години тому

У Windows 11 “авансом” з’явилися нові функції з майбутнього патчу

Xiaomi випустила нову недорогу мініатюрну електробритву
MOBILZONE18 години тому

Xiaomi випустила нову недорогу мініатюрну електробритву

У Китаї назвали вартість електрокара Xiaomi SU7
MOBILZONE18 години тому

У Китаї назвали вартість електрокара Xiaomi SU7

Бронювання за гроші: ухвалили рішення про зміни у мобілізації
MOBILZONE21 годину тому

Бронювання за гроші: ухвалили рішення про зміни у мобілізації

Київстар підвищує тарифи на мобільний зв'язок та інтернет
MOBILZONE22 години тому

Київстар підвищує тарифи на мобільний зв’язок та інтернет

В одній з областей України виявили 40000 ухилянтів від мобілізації: поліції доручили примусово доставляти їх у ТЦК
MOBILZONE23 години тому

В одній з областей України виявили 40000 ухилянтів від мобілізації: поліції доручили примусово доставляти їх у ТЦК

У ТЦК пояснили спалахи агресії по відношенню до чоловіків
MOBILZONE1 день тому

У ТЦК пояснили спалахи агресії по відношенню до чоловіків

Закон про повторний медогляд обмежено придатних чоловіків заблокували
MOBILZONE1 день тому

Закон про повторний медогляд обмежено придатних чоловіків заблокували

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.