Connect with us

Софт

Google підтвердила енергоефективність темних тем в додатках Android

Опубліковано

Google на минулому заході Android Dev Summit 2018 розповіла про дослідження впливу кольору додатків на час автономної роботи. Компанія з’ясувала, що чорний колір задіює набагато менше енергії, ніж інші.

Очевидним виглядає графік співвідношення споживаної енергії і яскравості дисплея – чим більше остання, тим швидше смартфон розряджається. Хоча графік і неідеально лінійний, він досить близький до цього.

Цікавіші графіки про споживання енергії конкретними кольорами: синій, наприклад, вимагає у два рази більше, ніж зелений, а білий, у порівнянні з чорним, енерговитратніший у п’ять разів.

“Вгадайте, який колір ми активніше використовували протягом останніх двох років. Material Design три роки тому замінив Holo, який є приємною темної темою. У цьому відношенні ми як би вистрілили собі в ногу.”

Дослідження в додатках також показали ефективність темних кольорів у порівнянні зі світлими, як в YouTube і Gboard, так і в «Google Картах».

 

 

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

У tvOS 13.3 можна замінювати дизайн головного екрану

Опубліковано

Користувачі першої бета-версії tvOS 13.3 виявили можливість змінювати вміст верхнього розділу головного екрану ТВ-приставки.

Apple змінила головний екран Apple TV у tvOS 13, додавши повноекранний панорамний перегляд «верхньої полиці» і замінивши чергу телешоу на добірку серіалів та фільмів Apple. Це рішення компанії викликало скарги користувачів. Тепер Apple тестує функцію вибору «верхньої полиці» для майбутнього оновлення tvOS 13.3.

Щоб змінити налаштування у tvOS 13.3 beta 1 необхідно зайти в Налаштування> Програми> TV> Головний екран. Там можна вибрати між варіантами «Що подивитися» або «Наступне».

Очікується, що фінальний реліз tvOS 13.3 відбудеться до кінця листопада.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Windows 10 запустили на калькуляторі

Опубліковано

Windows 10 запустили на калькуляторі

У розробника вже є досвід установки Windows 10 на OnePlus 6. Тепер в список заслуг можна додати і калькулятор.

Windows пережила безліч експериментів, старі редакції операційної системи Microsoft встановлювали на різні гаджети. Мабуть, прийшов час і Windows 10. Розробникові під ніком @imbushuo в Twitter вдалося встановити програмне забезпечення софтверного гіганта на калькулятор. Правда це була незвичайна версія Windows 10 і незвичайний калькулятор.

Мова йде про Windows 10 IoT Core, яка призначена для IoT-пристроїв, невеликих вбудованих систем, побутової техніки і, звичайно ж, Rasberry Pi – одноплатного комп’ютера розміром з кредитну карту.

@imbushuo встановив систему нема на звичайному калькуляторі, а на більш передовому HP Prime Graphing Calculator. Цей апарат обладнаний екраном з роздільною здатністю 320х240 пікселів і 256 МБ оперативної пам’яті. Схоже, зробити це було не так просто, на сторінці розробника в Twitter є ціла гілка, де він викладає фотографії та ділиться проблемами, що виникли на різних етапах установки. В остаточному підсумку логотип Windows 10 все-таки з’явився на екрані калькулятора.

Попереду ще багато роботи, оскільки проект не завершений. Очікується, що найближчим часом розробник поділиться більш детальною інформацією про виконану роботу. До слова, раніше він уже «портував» Windows 10 на смартфон OnePlus 6.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Операційна система Windows 11 зможе знищити Windows 10

Опубліковано

Випущена влітку 2015 року операційна система Windows 10 зараз встановлена ​​на більш ніж 900 млн електронних пристроїв, а вже в кінці цього року, найімовірніше, буде досягнута відмітка в 1 млрд гаджетів, які працюють під управлінням даної ОС. Втім, навіть не дивлячись на таку велику популярність даної платформи, вона гарантовано незабаром стане частиною історії, тому що її знищить нова Windows 11, презентація якої відбудеться вже в першій половині 2020 року, а проведе її звичайно ж Microsoft, яка в даний час займається її активною розробкою, нехай така і перейшла в останню заключну стадію. Користувачів чекає безліч вкрай важливих і корисних нововведень.

Всі такі нововведення зроблять це програмне забезпечення краще, ніж Windows 10, яка зараз доступна на ринку. Якщо проаналізувати поведінку Microsoft на ринку операційних систем для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків, а також інших електронних пристроїв, то можна легко помітити, що вона випускає нові ОС один раз в 3 – 5 років, в залежності від успішності останньої випущеної платформи. Так як десята «вінда» виявилася більш-менш нормальної, вона стала популярною у всьому світі, але вже в наступному 2020 році їй виповниться цілих п’ять років, а значить варто чекати появи на ринку нового програмного забезпечення, яке поліпшить користувальницький досвід використання мобільних пристроїв бренду , а також, крім того, принесе з собою значні нововведення.

Windows 11 зможе знищити Windows 10

Хоч поки що Windows 11 ще й не представили офіційно, але вже відомо, що саме вона зможе порадувати всіх покупців, готових її собі придбати. Так, користувачі можуть розраховувати на підвищену швидкість роботи, на установку всіх оновлень у фоновому режимі без постійних перезавантажень, на збільшення автономності, на більш надійну систему захисту, на абсолютно новий інтерфейс і перероблений дизайн всіх елементів меню, а також на масу інших нововведень, які зроблять це програмне забезпечення кращим в своєму класі, що дозволить йому без праці знищити доступну зараз Windows 10. Простіше кажучи, користувачів чекає покращена в усіх відношеннях версія доступною зараз десятої «Вінди».

Новітнє програмне забезпечення зможе без будь-яких складнощів запускати додатки в форматах PWA, UWP і Win32, а це, поза будь-якими сумнівами, вкрай сильно порадує всіх користувачів, адже за рахунок цього вже випущені раніше програми та ігри зможуть повною мірою працювати без проблем. Очікується, що Windows 11 анонсують на початку 2020 року, після чого почнеться її публічне тестування, а прийняти в такому випадку зможуть без бажаючі без будь-яких складнощів. Що стосується релізу фінальної стабільної версії нової ОС, то такий очікується влітку, тобто до 5-річного ювілею Windows 10. Є всі підстави вважати, що всім користувачам ліцензійної десятої «вінди» оновлення до нової нададуть абсолютно безкоштовно, а це дозволить заощадити велику суму грошей.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.