Connect with us

MOBILZONE

Наскільки круто знімає Razer Phone 2 з портом Google Camera?

Опубліковано

Один із членів команди XDA поділився кількома знімками, знятими на новий ігровий смартфон Razer Phone 2 в стоковому додатку «Камера» і з портом Google Camera, призначеним для Xiaomi Mi 8.

Кадри, зроблені в додатку Google Camera, демонструють вищу роздільну здатність, широкий динамічний діапазон і підвищену деталізацію в умовах з поганим освітленням.

                                                              Стоковий додаток

                                                                  Google Camera

                                                                Стоковий додаток

                                                              Google Camera

                                                                Стоковий додаток

                                                                      Google Camera

Razer Phone 2 комплектується подвійною основною камерою на 12 + 12 Мп (f / 1,75 + f / 2,6) і фронтальним модулем на 8 Мп (f / 2,0).

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Останні флагмани Huawei навчили вимірювати температуру тіла

Опубліковано

Як виявилося, під час недавньої презентації Huawei розкрила в повному обсязі особливості смартфонів лінійки P40. Топ-менеджер компанії Річард Ю (Richard Yu) розповів про одну цікаву опції новинок, та ще й актуальною зараз, під час пандемії коронавирусной інфекції. Останні флагмани Huawei розробники навчили вимірювати температуру тіла.

Ця функція, схоже, є тільки у старшої моделі – Huawei P40 Pro Plus. Смартфон може досить точно визначати температуру тіла користувача за допомогою основної камери. Річард Ю також зазначив, що представники компанії, відповідальні за міжнародні продажі, спочатку наполягали на тому, що така опція в смартфоні не потрібна. Але розробники в результаті вирішили все-таки її додати.

Крім того, в майбутньому можна очікувати від смартфонів Huawei функцій по вимірюванню частоти дихання, тиску, частоти серцевих скорочень і т.д.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Huawei заплатить гроші всім власникам смартфонів на базі Android

Опубліковано

В даний час на ринку існують дві платформи, на базі яких можна випускати електронні пристрої. Це Android і iOS, причому якщо останню може використовувати тільки Apple, то перша доступна абсолютно всім компаніям без будь-яких винятків. Дана операційна система містить в собі безліч різних особливостей, за рахунок яких багато людей вважають її найкращою на ринку. Можливо це насправді так, проте в ній все ж є і певні недоліки, що стосуються питань оновлення ПЗ і безпеки. Особливо великою популярністю в останні роки користуються смартфони від компанії Huawei, тому що дуже багато брендів знаходять їх вкрай вдалими в усіх відношеннях, адже вони пропонують оптимальне співвідношення ціни і якості.

Проте, сталося зовсім несподіване, тому що американська влада запровадили щодо корпорації Huawei з Китаю потужні санкції, звинувативши даного виробника в тому, що у всіх його електронних пристроях на рівні програмного забезпечення є спеціальні проломи, використовуючи які треті особи можуть без зусиль отримати доступ до особистих даних користувачів. Як зазначила влада США, такі уразливості активно використовуються китайськими спецслужбами, які роблять все заради того, щоб стежити за людьми по всьому світу. Саме ці звинувачення і послужили приводів для того, щоб повністю заборонити всім місцевим американським компаніям співпрацю з даним виробником електроніки.

З огляду на такого стану справ репутація компанії Huawei виявилася дуже сильно підірвана, тому вона вважає за необхідне заплатити гроші всім власникам смартфонів на базі операційної системи Android, щоб тим самим вселити впевненість в тих, хто використовує її продукцію або хто хоче почати це робити в майбутньому. Спеціально заради досягнення всіх таких цілей виявилася запущена спеціальна програма грошового заохочення, в рамках якої даний виробник електроніки обіцяє заплатити гроші кожному, хто виявивши в його програмному забезпеченні будь-які недоліки, що стосуються безпеки. Заплатити обіцяють дуже навіть великі суми грошей, а отримати їх легше простого.

 

Компанія Huawei обіцяє заплатити 1 000 євро за вразливість початкового незначного рівня, що дозволяє, наприклад, дізнатися ім’я користувача або якісь інші відомості, які не уявляють практично ніякої цінності. За пролом у захисті середнього рівня платять уже 50 000 євро, а за неполадку високого рівня – 100 000 євро. Якщо раптом в мобільному пристрої виявиться Виявлено проблему критичного рівня, яка насправді є вкрай важливою, за неї так і зовсім вдасться отримати 200 000 євро, тобто просто величезну суму грошей. Отримати гроші дуже просто, тому що для цього потрібно написати листа до служби підтримки, в якому потрібно докладно описати неполадку. Інформація по заявці виявиться перевірена протягом 48 годин, а закриють пролом шляхом випуску нового ПО в термін до 90 днів.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Google зробила повідомлення SMS безкоштовними на всіх Android смартфонах

Опубліковано

Американська корпорація Google є одним з найвідоміших в світі брендів, а її сервісами на постійній щоденній основі користуються більш ніж 4 млрд чоловік, тобто чи не всі користувачі інтернету. Ця компанія постійно щось створює і покращує, роблячи це заради того, щоб стати ще більш відомою. Дійшла справа до того, що вона створила технологію під назвою RCS (Rich Communication Services), яка представляє з себе сучасну заміну SMS. Ця саму технологію створили ще в 2014 році, проте лише в цьому 2020 року вона нарешті стала доступна для повноцінного використання. Головна перевага такого протоколу передачі даних в тому, що він працює без інтернету, що робить його дуже і дуже вигідним в повній мірі.

Платити за повідомлення RCS нічого не потрібно, і вони при цьому вигідно відрізняються від SMS ще й тим, що не містять в собі ніяких обмежень щодо загальної тривалості одного повідомлення. Якщо класичне повідомлення обмежена 140 символами (латиниця) або 70 символами (кирилиця), то при використанні нового формату повідомлень ніяких обмежень немає, тому можна пересилати величезні тексти, роблячи це за частки секунди і без підключення до інтернету. Більш того, підтримується звіт про доставку, тому коли повідомлення надійшло на смартфон будь-якої людини, відправник такого отримає про це повідомлення. Нічим таким звичні текстові повідомлення навіть близько похвалитися не можуть.

Компанія Google вже переконала понад чотирьох десятків стільникових операторів по всьому світу додати підтримку повідомлень RCS в свою інфраструктуру, завдяки чому тепер всі їхні абоненти вже можуть такими обмінюватися без будь-яких складнощів, не відчуваючи при цьому ніяких обмежень, а платити за все це нічого не потрібно. Поки що такий формат повідомлень доступний виключно на смартфонах під управлінням Android, але зате підходять всі версії такої операційної системи. Щоб обмінюватися такого роду безкоштовними повідомленнями потрібно просто встановити на смартфон додаток Android Messages, після чого, слідом за чим, його налаштувати, а займає дана процедура не більше двох хвилин.

 

Коли все налаштовано, можна починати відправляти текстові повідомлення через протокол RCS, але при тому працювати будуть і класичні SMS. Нова технологія, як очікується, в найближчі п’ять років стане масовою, а станеться це відразу після того, як всі оператори зв’язку в світі впровадять її підтримку і, крім того, коли Apple і інші компанії впровадять в свою продукцію сумісність з Rich Communication Services. Стільниковим операторам вигідно впроваджувати її підтримку в першу чергу для того, щоб підвищити привабливість своїх послуг для клієнтів, адже очевидно, що будь-якої абонент не використовуватиме тільки таку функцію, а значить він буде платити за що-небудь ще, в тому числі за голосові дзвінки і мобільний інтернет.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.