Connect with us

Інтернет

Google Lens приходить в мобільний пошук

Опубліковано

Сервіс Google Lens, що допомагає знайти товари і бренди на зображенні, з’явився в мобільному пошуку «Google Зображення».

Тут Google Lens працює так само, як і в «Google Асистент» і «Google Фото»: зображення аналізується алгоритмом машинного навчання, після чого виводяться виявлені логотипи і товари. На останні сервіс пропонує онлайн-магазини, де їх можна придбати. Можна обвести сегмент зображення, який цікавить: так Lens буде шукати тільки в ньому.

Кнопка Google Lens знаходиться поруч із функцією «Поділитися» на сторінці зображення. На сторінку можна потрапити з пошукової видачі Google.

Функція активна для користувачів США з встановленою англійською мовою пошуку, для інших країн і мов вона з’явиться пізніше.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

З Android Pie пристрої Samsung отримають новий жест активації Always-on

Опубліковано

І чому до цього не додумалися раніше?

Остання тестова збірка Samsung Experience 10 на основі Android Pie для Galaxy S9 привносить новий жест активації функції Always-on Display.

Samsung тестує виклик екрану Always-on за допомогою дотику до виключеного дисплею, в той час, як пристрій знаходиться в «сплячому» режимі. У поточних стабільних збірках Samsung Experience Always-on Display працює тільки за розкладом або активний завжди.

Дата релізу стабільної версії Samsung Experience 10 до цих пір невідома. Крім нових функцій, 10-а версія фірмової оболонки Samsung оновить дизайн інтерфейсу.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

iOS 12.1 дозволяє переглядати список контактів на заблокованому iPhone

Опубліковано

У випущеному днями оновленні iOS під номером 12.1 була виявлена уразливість, що дозволяє при фізичному доступі до iPhone отримати список усіх контактів без необхідності його розблокувати.

Для отримання списку контактів необхідно на заблокованому екрані викликати голосового асистента Siri та ініціювати з його допомогою дзвінок будь-якого контакту. Потім дзвінок буде поставлено на FaceTime, який тепер підтримує групові дзвінки до 32 осіб.

За допомогою меню додавання нового користувача в поточний дзвінок FaceTime зловмисник може переглядати повний список контактів на пристрої, а також отримати детальну інформацію про будь-який контакт за допомогою технології 3D Touch.

Щоб убезпечити себе від виявленої уразливості користувачі iPhone з iOS 12.1 повинні відключити Siri на заблокованому екрані у відповідній опції, яка знаходиться в розділі налаштувань «Siri і пошук».

Facebook Comments
Читати далі

Ігри

Слух: кривавий екшен з 90-х отримає нове життя

Опубліковано

На сторінці Nightdive Studios знайшли натяк на ремастер окультного і нелюдського шутера Blood. Геймери, як відомо, здатні роздути навіть із найбільш крихітної мухи величезного слона, а вже коли справа доходить до класики, утримати в узді свої божевільні фантазії складно подвійно. Червона крапля на чорному тлі в мріях фанатів без проблем перетворюється в ріки крові, моря жорстокості та океани насильства. Невже і справді настав час знову схопитися за вила?!

Сьогодні в офіційному співтоваристві студії, відомої своїми перевиданнями, з’явилося лаконічне зображення, яке тут же викликало багато галасу. Чорний фон, червона крапля в кутку – що тут такого? Але фанати хардкорних розваг з минулого тут же вгадали в зображенні відсилання до воістину культового витвору 90-х – Blood. У 1997 році шутер вразив публіку своєю неприкритою агресивністю, жорстокістю і чорним гумором. Геймери безсоромно зносили голови служителям релігійного культу, розкидали по сторонах людські кінцівки та від душі насолоджувалися тим, що відбувається.

Можливо, саме на повернення Blood і натякає Nightdive Studios. Крапля на сторінці студії дуже схожа на аналогічне зображення на одному з дисків шутера, і фанати вірять, що цей збіг невипадковий. У портфоліо у команди пристойний список перевидань легенд минулого начебто Turok 2: Seeds of Evil і System Shock: Enhanced Edition, так що здогадки користувачів не здаються зовсім вже безпідставними.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді


© 2018 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.