Connect with us

Інтернет

Google зобов’яже вендорів випускати оновлення безпеки Android протягом двох років

Опубліковано

Контракт, який потрапив у розпорядження видання The Verge, говорить, що більшість виробників тепер мають конкретні зобов’язання перед Google з приводу оновлення системи своїх смартфонів.

Кожна модель, запущена після 31 січня 2018 року і активована більш ніж в 100 тисячах примірниках, зобов’язана отримати не менше чотирьох патчів безпеки Android в перший рік і, як мінімум, одне в другий рік існування. З 31 липня ці вимоги застосовані до 75 відсотків «обов’язкових для безпеки моделей», а з 31 січня 2019 року частка повинна бути доведена до 100 відсотків.

Щомісячні оновлення безпеки Android, що випускаються Google, виправляють знайдені вразливості в системі і раніше були необов’язкові до використання виробниками.

В останні роки Google активно намагається усунути фрагментованість Android-пристроїв. З виходом Android Oreo з’явилася система Project Treble, що спрощує випуск оновлень, а програма Enterprise Recommended радить бізнесу обрані моделі смартфонів, які отримають поточні оновлення і максимально захищені з точки зору програмного забезпечення.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Google заборонила популярні додатки на Android

Опубліковано

Операційна система Android є найпоширенішою у світі, так як зараз більш ніж 3/4 від загальної кількості смартфонів у світі працюють саме на її базі. Вона розвивається вже більше ніж 12 років, і весь цей час Google прагне зробити її якомога кращою в усіх відношеннях. Якщо ще на старті даного проекту основна ставка робилася на свободу і велику кількість можливостей, то тепер, зараз, все вже далеко не так. Дійшла справа до того, що «пошуковий гігант» вирішив просто заборонити популярні додатки для цієї ОС, хоча ніяких законів вони не порушують. Це просто рішення керівництва компанії, причому воно абсолютно ніяк НЕ аргументується. Нововведення зачіпає мільйони користувачів, що використовують це ПЗ, тому що вони більш не зможуть ним користуватися, принаймні без додаткових маніпуляцій.

За останні п’ять років у багатьох штатах США, а також в деяких країнах світу, повністю або частково легалізували продаж легких наркотиків, до складу яких входить такий компонент, як THC (тетрагідроканнабінол). Його містить в собі в тому числі марихуана. Дійшла справа до того, що такі легкі наркотичні препарати можна купити у звичайному магазині і без будь-якого рецепту, немов це якась петрушка. Заробити на всій цій ситуації вирішили хитрі розробники. Вони за останні 24 місяці випустили в магазин Google Play більше двох десятків програм, що дозволяють зробити покупку наркотиків з доставкою в будь-яке зручне місце, причому абсолютно законно і легально.

Сумарно такі додатки з магазину Google Play для гаджетів на базі Android завантажили більше ніж 10 млн раз, тобто. вони користуються дуже великою популярністю. Дохід розробників, творців таких, обчислюється десятками мільйонів доларів, які вони отримують за залучення покупців. Дійшло навіть до того, що в деяких регіонах такого роду програми так і зовсім увійшли в топ-250 найпопулярніших додатків. У кінцевому підсумку «пошуковий гігант» вирішив змінити правила свого магазину, заборонивши повністю розміщувати в плеймаркеті будь-які програми, які пов’язані з наркотиками в реальному світі. Під удар потрапили навіть такі популярні сервіси, як Eaze і Weedmaps, яким довелося видаляти наркотики з асортименту доступних у продажі товарів.

Компанія Google ніяк не коментує свого рішення, але всі програми з подібними можливостями вже вилучені з Google Play, тому завантажити і встановити їх на гаджети під управлінням Android не представляється можливим, принаймні, якщо не використовувати відкриті джерела.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

YouTube запускає шоу про штучний інтелект. Його буде вести Залізна людина

Опубліковано

Найбільший у світі відеохостинг YouTube випустить документальний серіал про штучний інтелект з Робертом Дауні-молодшим у ролі ведучого.

«Ера ШІ» складається з восьми серій. Передплатникам сервісу YouTube Premium будуть доступні відразу чотири серії, для решти платформа буде випускати нові серії щотижня.

Серіал обіцяє глибоке занурення в історію виникнення та впливу на сучасний світ. Хто, якщо не Тоні Старк краще розбирається в цьому?

Прем’єра серіалу «Ери ШІ» відбудеться на YouTube 18 грудня.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Microsoft показала новий логотип для Windows

Опубліковано

Компанія Microsoft представила понад 100 нових іконок стандартних додатків і новий логотип Windows.

Найбільший у світі розробник софту почав рестайлінг зі значків додатків MS Office в кінці 2018 року. Тепер Microsoft призводить всі значки до єдиного вигляду з використанням Fluent Design.

Компанія продемонструвала злегка змінений логотип Windows на презентації операційної системи Windows 10X ще на початку 2019 року. Нова ОС призначена для пристроїв з двома екранами.

Microsoft продовжить роботу з переходу від Metro до Fluent Design протягом 2020 року.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.