Connect with us

MOBILZONE

Експерти DxOMark назвали камеру iPhone XS Max однією з кращих на ринку

Опубліковано

Авторитетний портал DxOMark опублікував докладний огляд камери нового iPhone XS Max. Фотоможливості смартфона вже встигли вразити кінорежисера  і фотографа . Нагадаємо, що в iPhone XS і iPhone XS Max використовуються подвійна камера зі збільшеним розміром сенсора і нова технологія HDR Smart, яка дозволяє розширити динамічний діапазон і уникнути засвітів та «провалів» в тінях. Співробітники DxOMark протестували камеру в різних умовах, оцінивши точність передачі кольору, кількість шумів, деталізацію, якість портретної зйомки і інші параметри.

Huawei P20 Pro

iPhone XS

iPhone X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За підсумками тестування камери iPhone XS Max експерти DxOMark відзначили наступне при зйомці фото:

 • дуже хороша експозиція і динамічний діапазон при яскравому освітленні і в приміщенні;
 • хороша деталізація в усіх умовах зйомки;
 • яскраві і приємні кольори в більшості сценаріїв;
 • швидке і точне автофокусування;
 • дуже гарне визначення об’єкта і приємний ефект підсвічування в портретному режимі.

iPhone XS Max

iPhone X

Huawei P20 Pro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виявлено і деякі мінуси при створенні знімків:

 • при використанні спалаху зображення часто недоекспонувати;
 • помітний цифровий шум при низькому освітленні і в тінях сцен високої контрастності;
 • сильний цифровий шум і недолік деталізації при масштабуванні.

iPhone XS Max

Huawei P20 Pro

Samsung Galaxy Note 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

iPhone XS Max

Huawei P20 Pro

Samsung Galaxy Note 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також було протестовано запис відео. В цілому співробітники DxOMark залишилися задоволені, зазначивши:

 • дуже широкий динамічний діапазон;
 • дуже хорошу стабілізацію зображення;
 • швидке автофокусування;
 • високу деталізацію, особливо при зйомці на вулиці.

iPhone XS Max

iPhone X

Google Pixel 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

iPhone XS Max

iPhone X

Google Pixel 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Недоліків під час запису відео у камери нового iPhone зовсім небагато:

 • нестійкий баланс білого при зйомці в приміщенні з штучним освітленням;
 • цифровий шум при нестачі світла.

iPhone XS Max

iPhone X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Apple iPhone XS Max оснащений однією з кращих мобільних камер, яку ми коли-небудь тестували. У багатьох областях вона помітно покращилася в порівнянні з торішнім iPhone X. Якість зображення при яскравому освітленні відмінне з дуже широким динамічним діапазоном і хорошою деталізацією. Автофокусування і стабілізація зображення працюють швидко і ефективно. Камера дуже надійна в цілому і забезпечує постійно хороші результати », – йдеться в огляді.

Новий iPhone XS Max отримав 110 балів за фото і 96 – за відео. Середня оцінка склала 105 балів. Лідером в загальному рейтингу залишається Huawei P20 Pro із середнім результатом в 109 очок (114 – фото, 98 – відео).

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк анонсував серйозні зміни з 1 червня: що потрібно знати

Опубліковано

ПриватБанк анонсував серйозні зміни з 1 червня: що потрібно знати

«ПриватБанк» звернувся з важливим повідомленням до своїх клієнтів. Вже за тиждень буде скасовано кредитні канікули, які банк започаткував на початку війни.

Під час кредитних канікул клієнти могли не вносити мінімальний обов’язковий щомісячний платіж. Багато хто втратит свої домівки, роботу, а канікули дозволяли не сплачувати кредит. Крім того, банк не нараховував штраф за прострочений платіж. Проте, всі ці послаблення перестануть діяти з 1 червня.

Кредитна ставка з початку літа зросте до 3,5%. Банк завчасно попереджає клієнтів, що вже незабаром доведеться сплачувати щомісячні платежі. Також, прес-служба фінансової установи заявила, що якщо громадяни з поважних причин не можуть сплатити кредити, то їм запропонують інший варіант вирішення проблеми.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році для України

Опубліковано

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році для України

Щоб встановити будь-яке з цих або інших розширень для Chrome, необхідно натиснути на три крапки у верхньому лівому куті, потім вибрати рядок “Додаткові інструменти” > “Розширення”. Після цього натискаємо на три смужки у верхньому лівому кутку та вибираємо знизу “Відкрити інтернет-магазин Chrome”.

 

ZenMate — безкоштовний додаток, в якому можна підключитися до VPN-серверів у 4 країнах. Усі бажаючі можуть отримати розширений доступ, заплативши від $1.99 на місяць. Серед безкоштовних країн – Німеччина, Румунія, США та Сінгапур. Є пробний період, який дозволить оцінити якість сервісу та швидкість роботи.

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році

Browsec VPN — один із найкращих сервісів. Тут також доступні 4 країни для безкоштовного підключення, платним передплатникам надається можливість підключення до VPN у 42 країнах. Ціна платної версії від $2.99. Досить простий і зрозумілий інтерфейс, який збігається з однойменною програмою для смартфонів.

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році

Hotspot Shield Free VPN Proxy буде цікавим для мешканців України, оскільки розробник надає жителям цієї країни безкоштовний доступ до преміальної версії.

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році

SetupVPN – Lifetime Free VPN підійде тим користувачам, які хочуть придбати одразу річну передплату. Її вартість становитиме $24, за ці гроші користувач може підключатися до VPN у 42 країнах, однак вам знадобиться реєстрація.

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році

Windscribe надає користувачам 10 ГБ безкоштовного трафіку для ознайомлення з можливостями програми. А в день доступно 1 ГБ трафіку. Платна версія надає доступ до серверів у 69 країнах та 112 містах.

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році

TunnelBear VPN – один з найпростіших і зрозуміліших VPN сервісів, користувачеві доступно 10 ГБ трафіку в місяці. Збільшити кількість трафіку можна запрошуючи друзів та розміщуючи посилання на додаток до різних соціальних мереж. Існує також необмежена платна версія.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Київстар надав своїм користувачам корисні поради

Опубліковано

Київстар надав своїм користувачам корисні поради

Мобільний оператор «Київстар» звернувся до абонентів з важливим повідомленням. Мова йде не про тарифи, пакети послуг, чи інші операторські штучки. Мова йде про більш важливу складову людського життя — психологічне здоров’я. Оператор підготував рятівні поради, що можуть врятувати життя:

 • Якщо у вас обмаль продуктів, пийте склянку води за 15 хв до їжі. Пережовуйте кожен шматочок 36 разів.
 • Якщо ви не можете рухатися, міцно притискайте до підлоги ступні лівої, а потім правої ніг протягом кількох хвилин. Водночас почергово стискайте та розтискайте кулаки. Дихайте повільно та глибоко.
 • Якщо у вас обмаль води, полощіть нею рот протягом кількох секунд перш, ніж проковтнути.
 • Якщо поруч вибухнула бомба та контузила вас, негайно видихайте одним довгим звуком, допоки не буде більше повітря для видиху. Якщо це сталося із дитиною, попросіть її потрястися, як собака, яка виходить із води. Робіть це після кожного вибуху.
 • Якщо у вас напад клаустрофобії (про це свідчать широко розплющені очі й зіниці), повільно, глибоко дихайте. Радимо не торкатися до людини в такому стані.
 • Якщо у вас панічна атака, покладіть руки на обличчя так, щоб подушечки долонь були на очах. Ніжно масажуйте очні яблука протягом 15 секунд. Якщо інша людина перебуває у цьому стані, візьміть її руки до своїх і починайте разом повільно дихати протягом п’яти хвилин.
 • Якщо сирена дуже лякає вас, співайте вголос будь-яку мелодію. Якщо страх у дитини, запропонуйте їй вити, як вовченя.
 • Якщо вам нестерпно від темряви й тиші в укритті, обійміться із людьми навколо й гойдайтеся разом вперед-назад. Також можна натискати один одному руки.
 • Якщо ви постійно відчуваєте стрес, дозволяйте собі відкрито гніватися. Проте зважайте на людей навколо й намагайтеся не образити їх.

Діліться порадами з близькими та друзями й залишайтеся у безпеці!

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.