Connect with us

Гаджети

Купувати сірі Xiaomi стало небезпечно: чому і як уникнути проблем?

Опубліковано

З метою боротьби із сірим ринком компанія Xiaomi ввела регіональні обмеження у своїх смартфонах. Відтепер пристрої з китайською прошивкою призначені тільки для Китаю, а з глобальною – для всіх інших регіонів. Процес перепрошивки був помітно ускладнений, через що постраждали вже тисячі користувачів, які отримали «цеглини». Тому, тримайте днкілька корисних поради для фанатів китайського бренду.

Що трапилось?

Смартфони Xiaomi в залежності від ринку поставляється з глобальною або китайською прошивкою. В останній немає ніяких мов крім китайської та англійської, а також, не встановлені сервіси Google. Продавці і самі користувачі раніше замовляли моделі для китайського ринку, а потім ставили на них глобальну прошивку. Але, в середині серпня почали з’являтися перші повідомлення про те, що перепрошивка апарату для китайського ринку на глобальну прошивку призводить до «окирпічування» смартфона.

12 вересня на офіційному форумі MIUI з’явилося повідомлення від адміністратора наступного характеру:

“Дорогі Mi-фанати, є дещо вкрай важливе, що вам слід знати перед установкою прошивки або поновлення.

1. Смартфони Xiaomi, що випускаються для китайського ринку, не призначені для установки глобальної версії MIUI.

2. Смартфони Xiaomi, що випускаються для глобального ринку, не призначені для установки китайської версії MIUI.

Ми рекомендуємо вам купувати смартфони Xiaomi через офіційні або авторизовані канали продажів і двічі перевіряти інформацію про систему перед прошивкою або оновленням.

Дякую за розуміння.”

Оголошення від Xiaomi надійшло занадто пізно. На той час проблема вже отримала масовий характер, і кількість власників «цегли» обчислювалося тисячами.

Для кого це важливо і чому?

Головний резон купувати смартфони Xiaomi з Китаю полягав в економії. У себе на батьківщині вони коштують в середньому на 30% дешевше, ніж в офіційному українському роздрібі. Також, заощадити можна було, купуючи сірі Xiaomi в невеликих українських інтернет-магазинах. І китайські продавці на умовному AliExpress, й українськи перекупники дуже часто прошивали глобальну версію MIUI самостійно. І, навіть якщо Вам у руки потрапляв суто китайський смартфон, не викликало особливих труднощів встановити прошивку з українською та російською мовою, Google Play, Google Pay та іншими необхідними сервісами.

Від нової політики китайської компанії постраждали не тільки любителі заощадити, але й ентузіасти, які купували глобальні версії смартфонів, а потім ставили на них свіжі китайські збірки MIUI для розробників, які включають насвіжіші нововведення.

Тепер простих способів встановити нову прошивку на сучасні смартфони Xiaomi не залишилося.

Згідно з повідомленнями користувачів на офіційному форумі Xiaomi та інших профільних ресурсах, проблема торкнулася абсолютно всіх моделей смартфонів Xiaomi, випущених у 2018 році. Винятком став лише Pocophone F1, на який нове обмеження не поширюється. Нагадаємо, що він працює на модифікованій версії MIUI і випускається суббрендом Xiaomi.

Як не отримати «цеглину»?

Перепрошити смартфон Xiaomi і не отримати «цеглину» все ж можна. Для цього необхідно попередньо розблокувати завантажувач і залишити його в цьому стані після установки нової прошивки. Зробити це можна офіційно, подавши заявку на розблокування, або ж скористатися неофіційною утилітою XiaoMiTool. У разі використання останньої успіх не завжди гарантується і все ж таки доведеться звертатися до виробника, а в цьому випадку заявку можуть розглядати до місяця.

Відразу відзначимо, що звертатися у фірмовий сервісний центр Xiaomi безглуздо, так як при з’ясуванні причини поломки співробітники тут же «порадують» вас відмовою в прийомі пристрою на ремонт.

Чи можна врятувати «брикнутий» смартфон?

Пожвавити смартфон після невдалої перепрошивки все ж можна, але це вимагає відповідних знань і займає чимало часу. Для цього необхідно встановити вихідну прошивку через EDL-режим:

  1. Вимкніть смартфон і потім одночасно затисніть клавіші живлення та збільшення гучності.
  2. Дочекавшись вібрації, відпустіть клавішу живлення, продовжуючи тримати кнопку гучності “вгору”.
  3. У меню вибирайте пункт Download і встановлюйте стокову прошивку за допомогою офіційної Windows-утиліти MiFlash, виконуючи вказівки в ній.

Описаний вище спосіб допомагає не у всіх випадках. Якщо відновлення через EDL не вдалося, то повернути смартфон в робочий стан можна платним способом, скориставшись послугами людей, які володіють авторизованим аккаунтом. Важливо відзначити, що в цьому випадку необхідно розбирати пристрій.

Що робити фанатам Xiaomi далі? Три рішення:

  1. Купувати пристрої з китайською прошивкою, і чекати до місяця офіційного розблокування, подавши заявку Xiaomi.
  2. Використовувати для розблокування завантажувача сторонні утиліти, які не завжди спрацьовують.
  3. Купувати смартфони з глобальною прошивкою в офіційному магазині або у авторизованих продавців.

 

Facebook Comments

Гаджети

Прощай MIUI: список смартфонів, які першими отримають глобальну версію HyperOS

Опубліковано

Прощай MIUI: список смартфонів, які першими отримають глобальну версію HyperOS

Після презентації HyperOS у мережі почали розповсюджувати інформацію, що ця прошивка тільки для китайського ринку, а в решті світу Xiaomi продовжить випускати MIUI. І хоча компанія так ніколи не заявляла, тепер з’явилося офіційне спростування всіх спекуляцій — анонс глобального розгортання прошивки.

Цікаво, що на опублікованому зображенні йдеться про реліз у першому кварталі 2024 року, але компанія Xiaomi вже оголосила про поширення оновлення. Першими за межами Китаю HyperOS отримають власники наступних апаратів:

  • Xiaomi 13, 13 Pro та 13 Ultra;
  • Xiaomi 13T та 13T Pro;
  • Xiaomi Pad 6;
  • Redmi Note 12;
  • Redmi Note 12S;
  • POCO F5.

Прощай MIUI: список смартфонів, які першими отримають глобальну версію HyperOS
Оновлення поширюватиметься поетапно. Більше підтримуваних моделей компанія оголосить пізніше. У той же час важливо нагадати, що Xiaomi не оновить пристрої HyperOS, якщо у них розблокований завантажувач.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Мобільний оператор запустив тарифи за 24 гривні на місяць

Опубліковано

Мобільний оператор запустив тарифи за 24 гривні на місяць

Мобільний оператор Lykamobile має найдешевші тарифи в Україні, один з яких коштує входить всього лиш 24 гривні.

Цей мобільний оператор уже понад 6 років на українському ринку. Він має три тарифи, яку мають невисоку ціну, але включають в себе дзвінки за кордон та інтернет.

Тарифи Lykamobile та їхні ціни

Тариф “XS”, в нього входить :

  • 200 хв на дзвінки на інші мережі по Україні
  • 30 SMS на інші мережі
  • 4 Гб Мобільного Інтернету
  • Необмежені дзвінки в мережі Lyca Mobile Україна
  • Необмежені SMS в мережі Lyca Mobile Україна
  • 300 хв Дзвінків в мережі Lyca Mobile World

Ціна цього тарифу становить 30 гривень на місяць, якщо оплатити тариф зразу за рік, то його вартість становитиме 24 гривні на місяць.

Тариф “S”, в нього входить :

  • 650 хв на дзвінки на інші мережі по Україні
  • 50 SMS на інші мережі
  • 8 Гб Мобільного Інтернету
  • Необмежені дзвінки в мережі Lyca Mobile Україна
  • Необмежені дзвінки в мережі Lyca Mobile Світ
  • Необмежені SMS в мережі Lyca Mobile Україна
  • 30 хв дзвінки за кордон на інші мережі.

Ціна цього тарифу становить 45 гривень на місяць, якщо оплатити тариф зразу за рік, то його вартість становитиме 40 гривні на місяць.

Тариф “M”, в нього входить:

  • 800 хв дзвінки на інші мережі по Україні
  • 100 SMS на інші мережі
  • 12 Гб Мобільного Інтернету
  • Необмежені дзвінки в мережі Lyca Mobile Україна
  • Необмежені дзвінки в мережі Lyca Mobile Світ
  • Необмежені SMS в мережі Lyca Mobile Україна
  • 40 хв дзвінки за кордон на інші мережі

Ціна цього тарифу становить 72 гривень на місяць, якщо оплатити тариф зразу за рік, то його вартість становитиме 64 гривні на місяць.

Перейти на сайт Lykamobile та ознайомитися з тарифами можна за посиланням.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Київстар почав безкоштовно подвоювати гігабайти

Опубліковано

Київстар почав безкоштовно подвоювати гігабайти

Київстар вирішив зробити подарунок своїм клієнтам та дав змогу абонентам подвоїти гігабайти практично у всіх тарифах безкоштовно. Також клієнти отримають додаткові 100 хвилин для спілкування по Україні.

Про це мобільний оператор повідомив на своєму веб-порталі.

Подвоїти гігабайти та отримати додаткових 100 хвилин можна у додатку “Мій Київстар”.

В компанії Київстар пояснив, що бонуси нараховуються незалежно від того, яким тарифом користується абонент.

Якщо тариф підписки з безлімітним інтернетом, то інтернет так і залишиться безлімітним, а абоненту нарахують додаткові 100 хвилин розмов по Україні.

Для контрактних тарифів, у яких  безлімітний інтернет буде можливість підключити послугу “Турбо без доплат.” Акція діє до 31 грудня 2023 року.

Раніше ми розповідали, що ПриватБанк повертатиме гроші при знятті готівки.

Також наша редакція писала, що ПриватБанк запустив розіграш новеньких iPhone 15.

 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.