Connect with us

Статті

Google Асистент став ще більш «матеріальним»

Опубліковано

На конференції I/O 2018 корпорація Google пообіцяла впровадити у власного голосового помічника просунуті картки, що вміщують більшу кількість інформації. Із сьогоднішнього дня вони з’явилися у частини користувачів.

Не обійшлося і без приведення дизайну до Material Theme: активніше використовується шрифт Google Sans, округлені кути і м’які тіні.

Важлива інформація, наприклад, поточна погода, відображається великим шрифтом, а більший розмір карток легше сприймається користувачами.

Невідомо, коли Google поширить оновлення для всіх користувачів: зараз воно тестується на обмеженій кількості пристроїв.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гаджети

Перший розумний годинник Oppo отримає функцію ЕКГ

Опубліковано

Інсайдер під ніком Digital Chat Station поділився в китайській соціальній мережі Weibo інформацією про те, що перший розумний годинник Oppo отримає датчик ЕКГ.

Вперше Oppo оголосила про те, що готує розумний годинник у грудні 2019 року. Тоді стало відомо, що він отримає прямокутний дисплей. За словами віце-президента компанії Брайана Шена, це дозволить розмістити більше інформації на екрані. Поки компанія не розкрила інших подробиць про новий продукт.

Датчик ЕКГ виявляє електричні сигнали серця, а також зчитує частоту ударів на хвилину і серцевий ритм. За допомогою цієї функції розумний годинник може виявити ознаки миготливої ​​аритмії.

Першим розумним годинником з функцією ЕКГ став Apple Watch Series 4. Крім Apple, датчик ЕКГ є в Samsung Galaxy Watch Active 2, Withings ScanWatch і Amazfit Verge 2.

Очікується, що годинник Oppo буде представлений у першому кварталі 2020 року.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Microsoft випустить ще одне оновлення Windows 7 після закінчення підтримки

Опубліковано

Microsoft оголосила, що випустить ще одне оновлення для Windows 7 та Windows Server 2008 після закінчення їх офіційної підтримки. Апдейт покликаний усунути баг, допущений в релізі під кодовим номером KB4534310.

Останній на сьогоднішні апдейт KB4534310 випущено 14 січня 2020 року – в останній день підтримки Windows 7 і Windows Server 2008. Якщо встановити режим зображення робочого столу в положення «Розтягнути», воно могло відображатися як чорне.

Терміни випуску оновлення з виправленням помилки не оголошуються, але Microsoft рекомендує тимчасово вибрати будь-який інший доступний режим: «Заповнення», «Замостити», «За розміром» або «По центру».

Microsoft випускає апдейт ОС після завершення її підтримки у винятковому порядку: зазвичай їх продовжують оновлювати тільки платно і корпоративним користувачам в рамках Extended Security Updates.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Концепт системи реверсивної зарядки Apple PowerDrop

Опубліковано

Сайт The Apple Post опублікував концепт системи Apple PowerDrop. Як представляють творці, технологія дозволить зручно ділитися енергією свого iPhone за допомогою бездротової зарядки.

Натхненний процесом сполучення AirPods і HomePod, концепт PowerDrop показує користувачеві на екрані спливаюче вікно, якщо в безпосередній близькості до нього звертається інший власник iPhone з проханням поділитися енергією.

Користувач, запитувач енергії, зможе встановити необхідний йому відсоток заряду акумулятора, по досягненню якого зарядка по PowerDrop призупиниться автоматично. Вікно також демонструє зразковтий час завершення процесу.

Для передачі енергії необхідно притулити обидва смартфона задніми панелями один до одного.

Опція Power Cap дозволить припинити передачу енергії, якщо заряд акумулятора джерела опустився нижче позначки в 35%, також можна встановити тільки прийом або тільки передачу заряду.

The Apple Post сподівається, що функція реверсивної бездротової зарядки з’явиться в iPhone 12 разом з iOS 14. Схожа функціональність передбачена у флагмани Samsung (технологія PowerShare) та ряді інших смартфонів.

Очікувалося, що реверсивна зарядка з’явиться в iPhone 11. Нібито для цього Apple змістила логотип в центр задньої панелі смартфонів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.