Connect with us

Бізнес

Продукти Apple можуть подорожчати через мит США

Опубліковано

Apple попередила торгове представництво США про можливе зростання цін на продукцію купертіновской компанії. Підвищення вартості товарів викличуть нові мита на імпорт з Китаю.

Уряд планує встановити підвищений тариф для «записуючих, що перетворюють або передавальних голос пристроїв», а також «вилки для підключення до електричних мереж». Так, ціни можуть збільшитися на Apple Watch, AirPods, Mac mini, Apple Pencil, адаптери, зарядні пристрої та інші комплектуючі.

На думку представників Apple, 25-відсоткові мита «найбільше вдарять по США» і збільшать вартість продукції, «на яку наші клієнти покладаються в своєму повсякденному житті». Застереження підтримала і Intel, назвавши вводяться тарифи перешкодою для домінування США в телекомунікаційних технологіях.

На початку вересня стало відомо, що президент США Дональд Трамп планує обкласти ввозяться з Китаю товари на загальну суму 267 млрд доларів. Раніше американський уряд кілька разів розширювали дію підвищених тарифів в 25% на імпорт ряду товарів. Влада КНР відповідали тим же.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бізнес

Huawei обогнала Apple по продажам смартфонів і догоняє Samsung

Опубліковано

Аналітична агенція Gartner опублікувала результати продажу світового ринку смартфонів за підсумками другого кварталу цього року. За даними, поставки мобільних пристроїв зросли на 2% і склали 374 млн. Одиниць, а разом з цим змінилася трійка лідерів ринку.

Як і оголосив IDC минулого тижня, китайська Huawei вперше обігнала Apple за світовими продажами смартфонів і зайняла друге місце на п’єдесталі. Продажі цього бренду зросли на 38,6% в порівнянні з аналогічним результатом минулого року і досягли 49,84 млн. Одиниць при долі ринку в 13,3%. Результати Apple покращилися з 44,31 до 44,71 млн., Проте частка ринку компанії скоротилася з 12,1% до 11,9%.

Перше місце займає Samsung раніше, частка в 19,3% і продажі на рівні 72,33 млн. Пристроїв – проти 22,6% та 83 млн. У другому кварталі 2017 року. Четвертое і п’яте місце займають Xiaomi і Oppo з результатом у 8.8% та 7.6% відповідно.

Якщо розглядати мобільний ринок щодо операційних систем, то тут змін немає – Android продовжує лідирувати з величезним відривом від iOS та інших платформ. За другий квартал цього року було продано 329,5 млн. Android-смартфонів, 44,71 млн iPhone та 112,1 млн. Пристроїв на базі інших мобільних ОС.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Amazon може обігнати Apple і досягти капіталізації в 2,5 трлн доларів США

Опубліковано

Незважаючи на передбачення багатьох аналітиків, які пророкували Amazon стати першою компанією в історії США, що досягла позначки в 1 трлн доларів, Apple випередила інтернет-рітейлера. Тепер Amazon підняла планку до 2,5 трлн доларів до 2024 року.

За прогнозами MKM Partners, Amazon може досягти позначки в 2,5 трлн доларів США протягом наступних п’яти років, причому тільки на частку інтернет-послуг буде припадати 1 трлн доларів.

«Ми, як і раніше, вважаємо, що акції AMZN – кращі довгострокові інвестиції з відмінним показником зростання, доступні для вкладників», – написав у звіті Роб Садерсон з MKM Partners.

Сандерсон припустив, що до 2024 року Amazon буде контролювати 14,5% роздрібного ринку США.

Apple проти Amazon: Битва титанів
Аналітик не дав прогнозів щодо компанії Apple і не став порівнювати можливі результати капіталізації найбільшого інтернет-ритейлера з корпорацією з Купертіно.

В цьому році Amazon трохи випередила Apple в загальному зростанні акцій. Компанія, заснована Джобсом, на початку року торгувала акціями на рівні 172,26 долара США за штуку і тепер кожна оцінюється в 215,49 доларів, що відповідає приблизно 25% зростання. Amazon почала рік з позначки в 1 189,01 доларів і зараз 1 акція торгується на рівні 1 902,90 доларів. Зростання склало приблизно 38%.

Багато що може змінитися в технологічному світі, але, якщо на біржах зростання акцій так і буде тривати, то Amazon в найближчому майбутньому обжене Apple.

 

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Рекордний заробіток AliExpress здивував усіх

Опубліковано

Всі китайські компанії розвиваються з рекордною швидкістю. Вони вчаться на своїх помилках, роблячи все для того, щоб розширювати зону свого впливу і звичайно ж заробляти якомога більше грошей. Сьогодні, 24 серпня 2018 року, адміністрація холдингу Alibaba Group оголосила про те, скільки коштів вона зуміла заробити за останній час, але це не головне. Найважливіше те, що було озвучено число користувачів торговельного майданчика AliExpress, на якій активно купують різні товари жителі України, Росії, Іспанії, Франції, а також десятків інших країн.

Зокрема, за три місяці в другому кварталі 2018 року компанія Alibaba Group отримала 12,2 млрд доларів прибутку, тобто величезну суму грошей. Це на 61,25% більше, ніж роком раніше. Все вказує на те, що китайська корпорація дуже швидко розвивається, стаючи багатшими буквально з кожною хвилиною. Загальна кількість активних користувачів сервісів даної компанії, включаючи AliExpress, перевищило 576 млн осіб, і це абсолютний рекорд.

Виходить, що 576 млн осіб мають свій обліковий запис на AliExpress, де вони хоча б іноді щось собі купують. Важливо зауважити, що обліковий запис в рамках екосистеми Alibaba Group є єдиною, тобто створивши аккаунт, наприклад, для даної торгової площадки, він також підійде для багатьох інших сервісів компанії. Більшу частину свого прибутку (85,5%) китайська корпорація отримує від електронної торгівлі, тоді як решту принесли хмарні, розважальні та мультимедійні сервіси.

Також стало відомо про те, що більше 80% від усього свого доходу компанія Alibaba Group отримує в Китаї, тобто на своєму домашньому ринку. У зв’язку з цим очевидно, що їй абсолютно не страшні ніякі санкції, тому як її послугами в більшості своїй користуються жителі Піднебесної, а не громадяни інших регіонів світу. Хоча тут слід розуміти, що Китай знаходиться на першому місці в світі за загальною чисельністю населення, тому в цьому немає нічого дивного.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді


© 2018 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.