Connect with us

MOBILZONE

Huawei пояснила причину завищення результатів своїх пристроїв в бенчмарках

Опубліковано

Huawei офіційно відреагувала на недавні звинувачення в завищенні продуктивності апаратів компанії в бенчмарках. Нагадаємо, розробники 3DMark провели дослідження, за результатами якого з’ясувалося, що при запуску бенчмарків смартфони Huawei включають режим підвищеної продуктивності, недоступний користувачам. У результаті ряд апаратів Huawei і Honor були видалені з бази 3DMark.

Деякі пристрої Huawei показують в бенчмарках удвічі більшу продуктивність

Компанія опублікувала відкрите звернення з поясненнями з приводу завищених показників продуктивності:

«Huawei і UL (творці 3DMark) провели на цьому тижні всебічні обговорення роботи бенчмарків, і досягли позитивної угоди щодо наступних кроків спільної роботи.

У ході обговорення Huawei пояснила, що її смартфони використовують механізм розподілу ресурсів на базі штучного інтелекту. Оскільки, різні сценарії мають різні потреби в ресурсах, останні смартфони Huawei використовують інноваційні технології для оптимізації розподілу ресурсів таким чином, щоб обладнання могло повною мірою продемонструвати свої можливості при виконанні вимог користувачів у всіх сценаріях.

UL розуміє намір підходу Huawei, але виступає проти примусового використання «Режиму продуктивності» за замовчуванням при виявленні пристроєм бенчмарка. Правила UL вимагають, щоб смартфон запускав тест, так якби б це був будь-який інший додаток.

Huawei поважає право споживачів вирішувати, що і як робити з їх гаджетами. Тому, вони нададуть користувачам відкритий доступ до «Режиму продуктивності» в EMUI 9.0, щоб вони могли вибирати, коли активувати максимальну потужність свого пристрою.

Щоб уникнути плутанини навколо поточних результатів бенчмарків, після обговорення UL і Huawei тимчасово відмовилися від тестування ряду смартфонів Huawei, і відновлять їх після того, як компанія надасть всім користувачам фірмових смартфонів доступ до «Режиму продуктивності».

Підсумовуючи вищесказане, Huawei не приховує, що в бенчмарках її пристрої включали спеціальний режим поліпшеної продуктивності, який при звичайному використанні не був доступний. Гарна новина полягає в тому, що з оновленням до EMUI 9.0 користувачі зможуть активувати його за своїм бажанням.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

У Xiaomi знову серйозні проблеми з оновленнями оболонки

Опубліковано

Оновлення для Mi A3 за липень

Xiaomi просить власників смартфонів Mi A3 утриматися від установки надісланого «по повітрю» оновлення ПЗ. Суть помилки – розсилка мексиканської версії апдейта по всьому світу.

Номер проблемної прошивки – V11.0.3.0.QFQMXTC. Це липневе 1,4-гігабайтну оновлення для Xiaomi Mi А3 пропонує підвищити безпеку Android. Розісланий по світу іспаномовний апдейт нейтралізує другу СІМ-карту і нав’язує користувачам казна-звідки взялися додатки без можливості їх видалення.

Керівництво Xiaomi вельми оперативно відреагувало на скарги клієнтів. Виявилося, що винен у всьому горезвісний людський фактор (співробітники помилково розіслали призначену для мексиканського провайдера мобільного зв’язку Telcel прошивку по всьому світу).

Оновлення для Mi A3 за липень

Винних в збої пообіцяли покарати. Власникам Mi A3 рекомендовано не встановлювати оновлення V11.0.3.0.QFQMXTC. Тим, хто вже встиг зробити це, пропонується користуватися однією СІМ-картою до усунення проблеми.

Смартфони Mi A3 працюють на «чистому» Android. До установки на ці пристрої фірмової оболонки MIUI справа поки не дійшла.

Джерело

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нові iPhone 12 засмутили потенційних покупців

Опубліковано

Нові iPhone 12 засмутили потенційних покупців

Акумулятори всіх різновидів iPhone 12, за винятком одного, будуть менше в порівнянні з батареями смартфонів попередньої серії. Про це на умовах анонімності повідомили відразу три незалежних один від одного китайських джерела.

Всі акумулятори для «дванадцаток» вже пройшли необхідні сертифікаційні процедури на території Піднебесної.

Ємність найменшою з батарей з модельним номером А2472 для базової версії iPhone 12 з екраном на 5,4 “складе всього 2227 мА * ч (-883 мА * ч в порівнянні з базовою версією iPhone 11).

«Дванадцятка» у версіях МАХ і Pro з дисплеями на 6,1 “отримають одинакові батареї на 2775 мА * ч з номером A2431. Ємність призначеного для цих різновидів акумулятора на 415 мА * ч менше щодо встановленого на 11 Pro аналога.

Найпрестижніша версія iPhone 12 Pro МАХ з екраном на 6,7 “отримає L-образну батарею A2466 ємністю 3687 мА * год (+187 мА * ч щодо акумулятора 11 Pro Max).

Таким чином, лише одна з чотирьох різновидів айфонів дванадцятої серії отримає більш ємну, в порівнянні з «одинадцятим» аналогами, батарею.

Чи відповідає що потрапила в Мережу інформація фактичному стану справ, стане відомо вже у вересні (саме на цей місяць «яблучники» запланували прем’єрний показ всіх різновидів iPhone 12). Церемонія презентації через безперервної коронавирусной істерії пройде в онлайн-форматі.

 

Джерело

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Гугл заборонить рекламу GPS трекерів, камер, диктофонів і всього що призначене для шпигунства

Опубліковано

Гугл заборонить рекламу GPS трекерів, камер, диктофонів і всього що призначене для шпигунства

Компанія Google (Гугл) заборонить рекламу шпигунських технологій і буде попереджувати всіх хто захоче такі собі купити. Йдеться про заборону оголошень з приводу товарів і послуг, призначених для спостереження або спостереження за іншою людиною.

Відповідні правила сприяння непристойна поведінка в Google Ads оновлять в серпні, повідомляє прес-служба компанії.

Ми додамо обмеження по рекламі шпигунських програм і технологій для спостереження, а саме заборонимо рекламувати товари і послуги, призначені для спостереження або спостереження за іншою людиною або його діяльністю (без дозволу такої особи). Ці правила будуть застосовуватися в усіх країнах світу, – йдеться в повідомленні Google.

З 11 серпня 2020 року Google почне стежити за дотриманням нових правил реклами. Зокрема, буде заборонена реклама таких шпигунських програм і технологій для стеження:

шпигунське / зловмисне програмне забезпечення, за допомогою якого можна прослуховувати телефонні дзвінки, переглядати SMS-повідомлення або історію відвіданих сторінок;
GPS-трекери, призначені для спостереження або спостереження за людиною без її згоди;
реклама обладнання для спостереження (наприклад, камер, диктофонів, відеореєстраторів), призначеного спеціально для шпигунства.

Гугл заборонить рекламу GPS трекерів, камер, диктофонів і всього що призначене для шпигунства
Це правило не поширюється на послуги приватних детективних агентств, а також на товари і послуги, за допомогою яких батьки можуть відслідковувати місцезнаходження неповнолітніх дітей.

У компанії додали, що в разі порушення правил будуть посилати попередження мінімум за сім днів до блокування облікового запису.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.