Connect with us

Бізнес

Рекордний заробіток AliExpress здивував усіх

Опубліковано

Всі китайські компанії розвиваються з рекордною швидкістю. Вони вчаться на своїх помилках, роблячи все для того, щоб розширювати зону свого впливу і звичайно ж заробляти якомога більше грошей. Сьогодні, 24 серпня 2018 року, адміністрація холдингу Alibaba Group оголосила про те, скільки коштів вона зуміла заробити за останній час, але це не головне. Найважливіше те, що було озвучено число користувачів торговельного майданчика AliExpress, на якій активно купують різні товари жителі України, Росії, Іспанії, Франції, а також десятків інших країн.

Зокрема, за три місяці в другому кварталі 2018 року компанія Alibaba Group отримала 12,2 млрд доларів прибутку, тобто величезну суму грошей. Це на 61,25% більше, ніж роком раніше. Все вказує на те, що китайська корпорація дуже швидко розвивається, стаючи багатшими буквально з кожною хвилиною. Загальна кількість активних користувачів сервісів даної компанії, включаючи AliExpress, перевищило 576 млн осіб, і це абсолютний рекорд.

Виходить, що 576 млн осіб мають свій обліковий запис на AliExpress, де вони хоча б іноді щось собі купують. Важливо зауважити, що обліковий запис в рамках екосистеми Alibaba Group є єдиною, тобто створивши аккаунт, наприклад, для даної торгової площадки, він також підійде для багатьох інших сервісів компанії. Більшу частину свого прибутку (85,5%) китайська корпорація отримує від електронної торгівлі, тоді як решту принесли хмарні, розважальні та мультимедійні сервіси.

Також стало відомо про те, що більше 80% від усього свого доходу компанія Alibaba Group отримує в Китаї, тобто на своєму домашньому ринку. У зв’язку з цим очевидно, що їй абсолютно не страшні ніякі санкції, тому як її послугами в більшості своїй користуються жителі Піднебесної, а не громадяни інших регіонів світу. Хоча тут слід розуміти, що Китай знаходиться на першому місці в світі за загальною чисельністю населення, тому в цьому немає нічого дивного.

Facebook Comments

Бізнес

Qualcomm очікує падіння ринку смартфонів на 30% у наступному кварталі

Опубліковано

Qualcomm прогнозує зниження обсягу поставок смартфонів на 30% у другому кварталі поточного року. Про це сказано у фінансовому звіті компанії за перші три місяці року. 

Прогноз заснований на результатах першого кварталу: за цей період мобільний ринок впав на 21%. Через це Qualcomm показала погіршення результатів у чистому прибутку (-29% у порівнянні з минулим роком), хоча і досягла поставленої мети за загальними доходами. 

На думку Qualcomm, три фактори можуть вплинути на продажі смартфонів у наступні місяці: стан глобального ланцюжка поставок, попит на нові смартфони і вплив політики держав щодо запобігання поширенню COVID-19 на довіру бізнесу і покупців.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Apple сподівається знову відкрити роздрібні магазини у травні

Опубліковано

Віце-президент Apple із роздрібної торгівлі та персоналу, Дейдра О’Брайан, розповіла своїм підлеглим, що вона очікує відкриття «багатьох» роздрібних магазинів у травні. На поточний момент всі торгові точки Apple за межами Китаю закриті через COVID-19. 

О’Брайан не уточнила, про які регіони йде мова, але заявила, що компанія «продовжує відстежувати ситуацію в кожній локації». Про це повідомляють джерела Bloomberg серед співробітників магазинів Apple, прес-служба компанії не прокоментувала інформацію. 

У кінці березня повідомлялося, що Apple сподівається відкрити як мінімум частину магазинів у першій половині квітня. Компанія закривала Apple Store і в Китаї, однак, на початку березня знову запустила їх роботу через зниження загрози. 

Невідомо, коли до роботи в офісах зможуть повернутися корпоративні співробітники Apple, але глава корпорації Тім Кук заявив, що коли це станеться, всім доведеться проходити перевірку температури і заповнювати чек-листи із самопочуття. 

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Масове виробництво iPhone 12 затримується

Опубліковано

Компанія Apple затримує початок масового виробництва iPhone 12, як мінімум на місяць, через пандемію COVID-19, повідомляє The Wall Street Journal.

За даними WSJ, Apple також скоротила кількість iPhone, які вона планує випустити в другій половині цього року, на 20%.

З чуток, Apple планує представити нові iPhone у вересні 2020 року, але в продаж вони надійдуть у жовтні або листопаді.

Очікується, що в цьому році Apple випустить чотири моделі iPhone з підтримкою 5G, включаючи одну 5,4-дюймову, дві 6,1-дюймові та одну 6,7-дюймову версію.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.