Connect with us

Бізнес

Рекордний заробіток AliExpress здивував усіх

Опубліковано

Всі китайські компанії розвиваються з рекордною швидкістю. Вони вчаться на своїх помилках, роблячи все для того, щоб розширювати зону свого впливу і звичайно ж заробляти якомога більше грошей. Сьогодні, 24 серпня 2018 року, адміністрація холдингу Alibaba Group оголосила про те, скільки коштів вона зуміла заробити за останній час, але це не головне. Найважливіше те, що було озвучено число користувачів торговельного майданчика AliExpress, на якій активно купують різні товари жителі України, Росії, Іспанії, Франції, а також десятків інших країн.

Зокрема, за три місяці в другому кварталі 2018 року компанія Alibaba Group отримала 12,2 млрд доларів прибутку, тобто величезну суму грошей. Це на 61,25% більше, ніж роком раніше. Все вказує на те, що китайська корпорація дуже швидко розвивається, стаючи багатшими буквально з кожною хвилиною. Загальна кількість активних користувачів сервісів даної компанії, включаючи AliExpress, перевищило 576 млн осіб, і це абсолютний рекорд.

Виходить, що 576 млн осіб мають свій обліковий запис на AliExpress, де вони хоча б іноді щось собі купують. Важливо зауважити, що обліковий запис в рамках екосистеми Alibaba Group є єдиною, тобто створивши аккаунт, наприклад, для даної торгової площадки, він також підійде для багатьох інших сервісів компанії. Більшу частину свого прибутку (85,5%) китайська корпорація отримує від електронної торгівлі, тоді як решту принесли хмарні, розважальні та мультимедійні сервіси.

Також стало відомо про те, що більше 80% від усього свого доходу компанія Alibaba Group отримує в Китаї, тобто на своєму домашньому ринку. У зв’язку з цим очевидно, що їй абсолютно не страшні ніякі санкції, тому як її послугами в більшості своїй користуються жителі Піднебесної, а не громадяни інших регіонів світу. Хоча тут слід розуміти, що Китай знаходиться на першому місці в світі за загальною чисельністю населення, тому в цьому немає нічого дивного.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бізнес

Стала відома дата припинення роботи BlackBerry Messenger

Опубліковано

Emtek Group, індонезійський власник месенджера BlackBerry Messenger (BBM), оголосив, що сервіс перестане працювати для більшості користувачів 31 травня поточного року.

BBM не витримав конкуренції з такими великими гравцями, як WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Telegram та іншими. Emtek Group намагалася врятувати проект, додавши в нього нову функціональність і рекламу.

До 31 травня всі користувачі можуть вивантажити фото і відео на свої пристрої, так як після офіційного закриття авторизація в додатку стане недоступна. Експорт контактів не передбачений.

Корпоративна версія BBM Enterprise з наскрізним шифруванням продовжить існування. Перший рік обійдеться безкоштовно, подальше використання буде коштувати 2,49 долара за півроку.

BlackBerry Messenger випущений в 2005 році, а після спаду популярності виявився викуплений холдингом Emtek Group в 2016 році.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Google помилково вислала клієнту 10 смартфонів Pixel на 9000 доларів

Опубліковано

Один американський покупець отримав від Google десять смартфонів Google Pixel 3 сумарною вартістю понад 9000 доларів, просто намагаючись домогтися відшкодування за несправність приладу.

Куплений раніше чоловіком Pixel 3 в білому кольорі на 128 ГБ виявився несправний. Той відправив його назад Google, щоб отримати грошову компенсацію, паралельно замовивши новий пристрій тієї ж моделі, але вже в кольорі Not Pink. Податок за минулу покупку був швидко відшкодований, на відміну від вартості самого смартфона в 900 доларів, який покупець досі не дочекався.

Замість цього вантажовідправник відіслав одразу 10 нових Pixel 3 Not Pink замість одного. При цьому на офіційному сайті можна одночасно замовити максимум два смартфона лінійки.

Відповідно до законів штату, чоловік не зобов’язаний повертати помилкову відправку.

Хоч покупець і міг продати зайві смартфони, він просто хоче отримати компенсацію і віддати дев’ять зайвих пристроїв назад. Схоже, ні сам герой історії, ні співробітники Google ще не знають, як вирішити поточну ситуацію.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Першу партію Galaxy Fold розпродали менше ніж за день

Опубліковано

Samsung змогла реалізувати першу партію Galaxy Fold в США через власний сайт менше ніж за день.

Людям, які залишали попереднє замовлення на смартфон, прийшло повідомлення про те, що всі смартфони розпродані.

Якщо для смартфонів Xiaomi це вже стало буденністю, то для смартфона за 2000 доларів це однозначно успіх. На офіційному сайті інформація про попередні замовлення була видалена, а на AT & T дату поставок перенесли на початок червня (спочатку було 25 квітня).

Даних про кількість смартфонів в першій поставці не розголошується, але викликаний інтерес все одно вражає. Тим більше на тлі неоднозначних перших оглядів смартфона.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.