Connect with us

MOBILZONE

Google представила фінальну версію Android P

Опубліковано

Після п’яти тестових збірок, випущених протягом останніх місяців, компанія Google без жодного попередження вивела нову версію своєї мобільної ОС зі статусу бети і оновила лінійку смартфонів Pixel і Essential Phone до повноцінної релізной Android 9.0. Ще більшим сюрпризом виявилося назва збірки – воно повністю спростувало ходили раніше чутки про чергове «кондитерському» імені дев’ятого пришестя зеленого робота.

Першими ознайомитися з Android P змогли власники смартфонів Google Pixel і Pixel 2 і Essential Phone. Ці користувачі вже дізналися, що P в назві збірки розшифровується, як Pie ( «пиріг») – а не Pistachio ( «фісташка»), як стверджувалося раніше.

Android 9 – велике оновлення, в якому Google зосередилася на «простоті» і «інтелекті» інтерфейсу. Особливістю дев’ятої версії стала навігація на основі жестів. Управління смартфоном здійснюється за допомогою універсального значка, який замінив звичний «будиночок» в нижній частині екрана. За допомогою свайпа вгору користувач потрапляє на новий екран огляду запущених додатків з можливістю повноекранного перегляду. Свайп вправо в будь-якому місці, в тому числі на робочому столі, призводить до повернення останнім запущене застосування, спрощуючи використання багатозадачності на будь-яких пристроях.

Утримання кнопки Home викликає менеджер скріншотів. В Android Pie з’явився новий інструмент Markup, що дозволяє швидко обрізати зображення, що вийшло і при необхідності додати до нього рукописні правки.

У Pixel Launcher з’явилася панель пошуку і меню закріплених додатків. У цьому меню користувачі можуть скористатися інтелектуальним редактором: наприклад, швидко скопіювати і відправити виділений текст на вказаний номер або електронну адресу. Також Android Pie отримав нову екранну лупу, що забезпечує точне позиціонування на виділених ділянках тексту.

Швидкі настройки були перероблені: нова панель містить шість найбільш актуальних перемикачів. На жаль, з швидкого меню зникла можливість утримувати іконку потрібної настройки для доступу до списку мереж Wi-Fi і пристроїв Bluetooth. Зробити це можливо в повноцінному меню налаштувань, яке також було перероблено на пристроях Pixel і Pixel 2.

З видимих ​​змін варто також відзначити список недавно відправлених повідомлень. Режим економії енергії став менш помітним: при його включенні панель навігації більше не стає яскраво-оранжевою. Замість цього помаранчевим кольором тепер виділяється іконка батареї. Повідомлення були перероблені з допомогою більш оптимізованого інтерфейсу для обміну повідомленнями. Тепер бесіду можна продовжити прямо з вікна повідомлення.

Змінилася і регулювання гучності: фізичні клавіші не тільки регулюють її рівень, а й надають швидкий доступ до режимів «без звуку» і «вібрація». Функція автоматичного повороту екрану доповнено новим значком обертання, який з’являється на панелі навігації для ручного повороту.

Витрата акумулятора контролюється системою за допомогою машинного навчання, розподіляючи пріоритети навантаження відповідно до частоти використання додатків і сервісів. Також був поліпшений алгоритм автояркость для оптимізації енергозбереження. Крім того, ОС пропонує певні дії, запам’ятовуючи попередні послідовності. Наприклад, при підключенні навушників автоматично запуститься плейлист, а при введенні слова «Гаваї» в рядок пошуку на екран буде виведена галерея зображень з Google Фото.

Істотним нововведенням Android P стала функція Digital Wellbeing ( «Цифрове здоров’я»). Її завдання – збір точної статистики про те, як саме користувач взаємодіяв зі смартфоном протягом дня. Завдяки їй стає набагато простіше контролювати час, проведений за екраном пристрою, і дізнатися, які програми найчастіше запускалися. Це може допомогти позбутися від «смартфонів залежності», обмеживши час використання певного додатка.

Android 9 Pie доступна вже сьогодні для смартфонів Google Pixel, Pixel XL, Pixel 2 і Pixel 2 XL, а також Essential Phone. Google вже випустила як оновлення «по повітрю», так і заводські образи прошивки для самих нетерплячих. Повідомляється, що пристрої від Sony Mobile, Xiaomi, HMD Global, Oppo, Vivo і OnePlus будуть оновлені «в кінці осені». Крім того, компанія вже веде переговори з іншими виробниками з приводу поновлення їх пристроїв до актуальної версії ОС в 2018 році.

Джерело: 9to5google.com

Facebook Comments

MOBILZONE

Грошова допомога від благодійного фонду: хто отримає та як зареєструватись

Опубліковано

Грошова допомога від благодійного фонду: хто отримає та як зареєструватись

Благодійний фонд «Помагаєм» розпочав реєстрацію та відбір жителів одного з регіонів, які отримають багатоцільову матеріальну допомогу.

Жителі мікрорайону Дергачів Харківської області можуть претендувати на фінансову допомогу благодійного фонду «Помагаєм, якщо вони відповідають критеріям відбору.

Грошова допомога буде надана жителям Дергачівського району Харківської області, які протягом останніх трьох місяців не отримували кошти від інших благодійних організацій і належать до однієї з наступних уразливих категорій населення, а саме:

 • особи, чиї домівки були зруйновані внаслідок війни;
 • сім’ї з неповнолітніми дітьми/дітьми, які мають лише одного з батьків (батька чи матір);
 • самотні громадяни похилого віку (старше 60 років), які виховують неповнолітніх дітей;
 • сім’ї, в яких хтось із близьких загинув під час війни (батьки, діти, онуки, правнуки);
 • особи з інвалідністю старше 60 років;
 • сім’ї, у яких є дитина з інвалідністю;
 • вагітні жінки або сім’ї з дітьми, які годують груддю;
 • опікунська, прийомна, патронатна сім’я, дитячий будинок сімейного типу;
 • сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу або розлученими з батьками (необхідне підтвердження документів);
 • багатодітні сім’ї, у яких 3 і більше дітей;
 • Сім’ї ВПО з неповнолітніми дітьми.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк і Ощадбанк в березні суттєво підвищать заробіток українців на депозитах

Опубліковано

ПриватБанк і Ощадбанк в березні суттєво підвищать заробіток українців на депозитах

У березні очікуються зміни на депозитному ринку України. Прибутковість депозитів підвищиться в короткостроковій перспективі. Про це повідомляє керівник департаменту роздрібного бізнесу “Глобус Банку” Дмитро Замотаєв.

Зазначено, що процентна ставка за депозитами в гривні може досягати 17% річних. Це залежатиме від терміну розміщення коштів в банку.

За словами Замотаєва, до кінця березня облікова ставка Нацбанку, як і ставки за тримісячними вкладами, ймовірно, залишаться незмінними: 15% і 19% відповідно. Тому у сегменті гривневих депозитів сформуються дві паралельні тенденції.

Перша передбачає стагнацію процентних ставок. Більшість банків вже переглянули прибутковість гривневих депозитів з кінця грудня 2023 року, тому їх умови фактично не зміняться. Середня дохідність вкладів терміном на 3-6 місяців становитиме 13,5% річних, а на 9-12 місяців – 12,5-13%.

Друга – це посилення “депозитної конкуренції” між банками: клієнти намагатимуться знайти більш привабливі умови для зберігання своїх заощаджень. Тому на ринку з’являтимуться нові депозитні пропозиції для процентних ставок з підвищеними відсотками – до 15,5-17% річних. Однак така ситуація триватиме недовго, впевнений експерт.

«Зростання прибутковості депозитів у березні навряд чи буде системним або довгостроковим: швидше за все, ці «покращувальні» депозити будуть точковими, спеціально призначеними для збільшення депозитного портфеля банків».

Дмитро Замотаєв уточнив, що українці віддають перевагу гривневим вкладам, оскільки це простий і зрозумілий спосіб отримання пасивного доходу, який майже втричі перевищує дохід з валютних вкладів. Аналітик також вважає, що наступного місяця продовжиться інерційний період поступового зниження ставок за депозитами в іноземній валюті.

Нагадаємо, що українці мають на депозитах у банках понад 250 мільярдів гривень. Тому гривневі депозити рахуються найпривабливішими.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову

Опубліковано

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову

У Комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглядають правки до законопроєкту №10449 про посилення мобілізації. Про тих, кого звільнять від призову, повідомив представник «Голосу» Роман Костенко.

Повідомляється, що в парламенті узгодили категорії громадян, які будуть звільненні від призову в новому мобілізаційному законопроєкті, а саме:

 • Українці, в яких є дитина/діти, батько чи мати яких померли, зникли безвісти або позбавлені батьківських прав.
 • Багатодітні батьки, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років. Виняток становлять чоловіки, у яких заборгованість по аліментам більше 3 місяців.
 • Члени сімей українців з інвалідністю І та ІІ груп.
 • Опікуни, прийомні батьки, батьки-вихователі, на утриманні яких перебувають діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування віком до 18 років;

Члени комітету також зійшлися на тому, що поліція не буде вручати повістки. Водночас вони можуть спільно з працівниками ТЦК оповіщати українських військовозобов’язаних та резервістів, знімаючи процес на фото і відеофіксацію.

Крім того, він зазначив, що окремим блоком члени комітету розглянули і підтримали надання права засудженим особам, які звільнені від відбування покарання з випробуванням, за бажанням бути призваним на військову службу під час мобілізації.

Раніше ми розповідали, що українці з 3 групою інвалідності більше не будуть мати відстрочки від мобілізації.

Також наша редакція писала, що було переглянуто електронні повістки, бронювання та інші найрезонансніші питання мобілізації.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Грошова допомога від благодійного фонду: хто отримає та як зареєструватись
MOBILZONE25 хв. тому

Грошова допомога від благодійного фонду: хто отримає та як зареєструватись

ПриватБанк і Ощадбанк в березні суттєво підвищать заробіток українців на депозитах
MOBILZONE4 години тому

ПриватБанк і Ощадбанк в березні суттєво підвищать заробіток українців на депозитах

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову
MOBILZONE5 години тому

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову

З березня користувачі Телеграм зможуть отримувати гроші за свою роботу
MOBILZONE19 години тому

З березня користувачі Телеграм зможуть отримувати гроші за свою роботу

У Верховній Раді розповіли, які зміни внесенні в мобілізаційний законопроєкт
MOBILZONE21 годину тому

У Верховній Раді розповіли, які зміни внесенні в мобілізаційний законопроєкт

Українці з 3 групою інвалідності більше не будуть мати відстрочки від мобілізації
MOBILZONE22 години тому

Українці з 3 групою інвалідності більше не будуть мати відстрочки від мобілізації

Bitcoin вже дорожчий за $62 000, а Ethereum перевищив $3500: що прогнозують експерти
MOBILZONE23 години тому

Bitcoin вже дорожчий за $62 000, а Ethereum перевищив $3500: що прогнозують експерти

Не оновлюйтесь: останній апдейт UX-плагіна вбиває смартфони Xiaomi, POCO та Redmi
MOBILZONE23 години тому

Не оновлюйтесь: останній апдейт UX-плагіна вбиває смартфони Xiaomi, POCO та Redmi

Як подати заяву на відстрочку особам з інвалідністю
MOBILZONE24 години тому

Як подати заяву на відстрочку особам з інвалідністю

"Київстар" використовуватиме новий код мобільної мережі
MOBILZONE1 день тому

“Київстар” використовуватиме новий код мобільної мережі

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.