Connect with us

MOBILZONE

Інтерв’ю з регіональним директром компанії Xiaomi Томмі Ліу в Україні

Опубліковано

Після щорічної презентації Xiaomi, що проходила в Москві 2 серпня, журналістам вдалося поспілкуватися з регіональним директром компанії по Росії і Україні, Томмі Ліу (Tommy liu). Вони дізналися про особливості ринку, стратегії компанії, а також поцікавилися про життя всередині бренду. Задали деякі питання які нас цікавлять:

1. Ви вчилися на території України і точно знайомі з нашою культурою, людьми і моделлю поведінки. Які особливості ринку ви можете виділити?

Якщо порівнювати Китай з іншими ринками, то як російський и укаїнський ринок, вони діляться на федеральних рітейлерів. У нас же розподіл відбувається по провінціях, це створює велике відміну від внутрішнього ринку. Тут, в Росії і Україні, ми спостерігаємо високу стабільність.

2. Наскільки відомо по пріоритетам, російський і український ринок іде після індійського і китайського? Це так? У чому основні критерії ранжирування?

Так, російський і український ринок є для нас одним із пріоритетних і ми намагаємося надати нашим користувачам максимальну кількість наших продуктів, щоб дати можливість зануритися в нашу екосистему.

Якщо порівнювати зі світом, то досить складно когось поставити вище або нижче. Безумовно, Індія для нас теж дуже цікава, тому що там багато потенційних споживачів, але ви велика країна, в якій кожна компанія бачить свій потенціал.

3. Чи бачите ви серйозних конкурентів для Xiaomi на російському ринку?

Так звичайно. Samsung, Apple, Huawei – це дійсно сильні компанії. І вони давно на ринку, але ми молоді і розвиваємося швидше. Ми дійсно не хочемо протиставляти себе іншим брендам. Ми те, що ми надаємо споживачеві. І нам куди важливіше пропонувати дійсно якісний товар за адекватну ціну.

4. Коли продукти суббрендов компанії (Mijia і інші) з’являться офіційно на російському ринку?

Сьогодні ми поповнили нашу екосистему новим пристроєм, Mi robot, який буде доступний в Росії і Україні. І ми намагаємося надати доступ до всіх наших продуктів, але стикаємося з локальними труднощами на ринку. Та ж сертифікація, девайс має пройти певний тестування і бути локалізована.

5. Який продукцією суббрендов ви особисто користуєтеся? І чи є серед цього продукт, який ви можете виділити?

У моєму будинку безліч продуктів екосистеми Xiaomi. Навіть окуляри, які зараз на мені, теж продукція суббренда. Смартфон, телевізор, робот пилосос. У моєї дружини є свій гіроскутер, у мене особисто Ninebot. Знаєте, у мене вдома три камери. І що мені подобається, все це легко контролювати з одного додатка Mi Home.

6.Видно, як компанія експериментує з різними технологіями, на зразок побутової техніки або персонального транспорту, але не хотілося вам чогось більш глобального? Може, машина або літак?

Я вам скажу, у нас вже є це. Ви можете зайти в будь-який пошуковик, наприклад Google або Yandex. І знайти там спеціальний аксесуар, який перетворює Nineboot в карт. Виходить міні-машинка, на зразок карта.

7. Чи планує Xiaomi випустити ноутбук на Chrome OS?

На внутрішньому ринку ми маємо лінійку ноутбуків на операційній системі від Microsoft, де залізо повністю відповідає потребам програмного забезпечення. Відносно використання сторонніх операційних систем, напевно, я не готовий зараз міркувати на цю тему, тому що не володінню достатнім обсягом інформації з цього питання.

8.Mi Mix 2s отримав бета-версію Android P, чи можливо, що незабаром для більшості пристроїв компанії буде доступний стоковий Android?

Ми тестуємо оболонку разом з нашими фанатами, вони можуть впливати на розробку більшості модулів системи. Втім, не виключено, що ми будемо експериментувати, щоб порадувати тих, хто цінує чистий Android.

9.MIUI 10 увійшла в топ найпродуктивніших графічних оболонок Master LU Benchmark, зайнявши 4 місце. Чи пишаєтеся ви результатом? Чи будете намагатися увійти в топ-3?

Так звичайно. Одна зі сторін будь-якого бізнесу, це намагатися стати краще конкурентів. І для нас це теж завдання. Зараз ми четверті, значить потрібно входить в топ-3, потім в топ-2, і потім ставати топ-1.

10. На презентації ви акцентували увагу на тому, що компанія не буде заробляти з кожного пристрій більше 5%, вам вистачає цих коштів на розвиток або ви чимось жертвуєте?

Ці 5 відсотків виходять від вартості пристрою, від його реальної вартості. І ми не хочемо багато заробляти на цьому, виставляючи високу маржу. Ми любимо всіх наших фанатів і прагне зробити для них наші пристрої максимально доступними, часом навіть реалізуючи спеціальні акції та знижки.

Ми не розглядаємо залізо як об’єкт заробітку. Для нас це просто платформа. Наприклад, наші телевізори та смартфони мають фірмову оболонку. Покупцям зручно користуватися сервісами, які ми надаємо. Xiaomi – це інтернет компанія, а не виробник заліза. Ми ніколи не заробляли багато грошей на хардверних частини.

Джерело Prostotech.com

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

You must be logged in to post a comment Login

Залишити коментар

MOBILZONE

Нові сервіси у «Дії»: що буде доступно українцям

Опубліковано

Нові сервіси у «Дії»: що буде доступно українцям

Незабаром у додатку «Дія» запрацює кабінет пацієнта із push-повідомленнями, пізніше також з’являться послуги для ветеранів. Про це під час телемарафону заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Найближчим часом ми запустимо «кабінет пацієнта» і медичні push-повідомлення в «Дії». Це важливо з точки зору збереження персональних даних в медичній системі», — зауважив віцепремʼєр.

Крім того, Федоров нагадав, що Мінцифри працює над запуском послуги одруження онлайн.

«Це такі перші важливі нотаріальні дії, які будуть відбуватися за допомогою «Дії», — сказав він.

Також, є ймовірність, що невдовзі у застосунку з’явиться послуга розмитнення авто.

«Це важливий антикорупційний законопроєкт, однак треба дочекатись голосування у Верховній Раді, щоб його узаконити.», — зазначив Федоров.

Разом з тим міністерство цифрової трансформації активно працює над запуском послуг для ветеранів у «Дія», й «Дія” Підпис» для юридичних осіб. Це все те, що планують запустити найближчим часом, запевнив Михайло Федоров.

Також читайте:

У державному додатку “Дія” з’явилися нові документи

Військові облігації в “Дії”, як заробити та допомогти армії.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Скільки військовослужбовців в Україні досі не були на фронті: офіційні дані

Опубліковано

Скільки військовослужбовців в Україні досі не були на фронті: офіційні дані

Уже третій рік, як в Україні триває повномасштабна війна через вторгнення Росії. У цей період сотні тисяч українців вступили до лав збройних сил і на полі бою захищають свою державу від загарбників. Водночас залишається певна кількість військових, які були мобілізовані фактично з початку війни, але їх так і не відправили на передову.

Про це розповів голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія

Відтак, за інформацією народних обранців, новий головком ЗСУ Олександр Сирський взявся за аудит Сил оборони, щоб з’ясувати, скільки за два роки людей було мобілізовано. Під час перевірки виявилося, що приблизно 8 тисяч мобілізованих чоловіків за цей період не брали участь у бойових діях.

Про перші результати перевірки також розповів член Верховної ради з питань державної безпеки, оборони та розвідки, народний обранець від «Слуги народу» Федір Веніславський.

Це питання я ставив колишньому начальнику Генштабу Сергію Шапталу на одному із закритих засідань РНБО. Якщо провести перевірку в середині Генерального штабу, Міноборони та інших центральних військових органів управління, які не виконують бойових завдань, то ми можемо отримати, щонайменше, одну-дві бригади резерву. Це тому, що в цих органах роздуті штати, які виконують незначні функції в секторі безпеки та оборони. Також потрібно розібратися з тим, як мобілізовані чоловіки, які служать в армії два роки, так і не були відправлені на лінію фронту. – зазначив Веніславський

Нардеп додав, що в цих напрямках є “позитивні зрушення”. Депутат відмовився назвати конкретні цифри, але зазначив, що понад 8 тисяч військових ще не були на передовій.

Також читайте:

У ТЦК пояснили спалахи агресії по відношенню до чоловіків.

В одній з областей України виявили 40 тисяч ухилянтів, які переховуються від мобілізації.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Україні готуються до запуску “Електронної гривні” : плюси та мінуси цифрової валюти

Опубліковано

В Україні готуються до запуску "Електронної гривні" : плюси та мінуси цифрової валюти

В Україні готуються до запуску електронної гривні. Спочатку буде проводитися тест цифрової валюти, а згодом узгодять терміни її запуску. В НБУ зазначили, що найбільшим плюсом е-гривні є те, що її легко контролювати.

Тестування е-гривні проведе Нацбанк, після чого буде прийнято рішення, чи “ходитиме” вона на постійній основі.

Електронна гривня – це не те саме, що криптовалюта, хоча обидві вони функціонують на блокчейні. Основна відмінність полягає в тому, що цифровими валютами управляє регулятор – НБУ. Курс електронної гривні буде таким же, як і звичайної гривні.

Зазначається, що українці зможуть розплачуватися електронною гривнею за допомогою електронних гаманців, які в нашій країні законодавчо прирівнюються до банківських рахунків.

Також важливим пунктом е-гривні є те, що вона залишає цифровий слід. Таким чином, за допомогою неї можна в майбутньому краще боротися з корупцією відстежуючи доходи і витрати громадян, контролювати бізнес тощо. Хоча не всім дана ідея подобається, але за цифровими технологіями майбутнє, підкреслили в НБУ.

Також ми розповідали, що в додатку “Дія” можна підтримати армію та ще заробити на цьому.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Нові сервіси у «Дії»: що буде доступно українцям
MOBILZONE39 хв. тому

Нові сервіси у «Дії»: що буде доступно українцям

Скільки військовослужбовців в Україні досі не були на фронті: офіційні дані
MOBILZONE4 години тому

Скільки військовослужбовців в Україні досі не були на фронті: офіційні дані

В Україні готуються до запуску "Електронної гривні" : плюси та мінуси цифрової валюти
MOBILZONE5 години тому

В Україні готуються до запуску “Електронної гривні” : плюси та мінуси цифрової валюти

У Windows 11 "авансом" з'явилися нові функції з майбутнього патчу
MOBILZONE16 години тому

У Windows 11 “авансом” з’явилися нові функції з майбутнього патчу

Xiaomi випустила нову недорогу мініатюрну електробритву
MOBILZONE20 години тому

Xiaomi випустила нову недорогу мініатюрну електробритву

У Китаї назвали вартість електрокара Xiaomi SU7
MOBILZONE20 години тому

У Китаї назвали вартість електрокара Xiaomi SU7

Бронювання за гроші: ухвалили рішення про зміни у мобілізації
MOBILZONE22 години тому

Бронювання за гроші: ухвалили рішення про зміни у мобілізації

Київстар підвищує тарифи на мобільний зв'язок та інтернет
MOBILZONE23 години тому

Київстар підвищує тарифи на мобільний зв’язок та інтернет

В одній з областей України виявили 40000 ухилянтів від мобілізації: поліції доручили примусово доставляти їх у ТЦК
MOBILZONE1 день тому

В одній з областей України виявили 40000 ухилянтів від мобілізації: поліції доручили примусово доставляти їх у ТЦК

У ТЦК пояснили спалахи агресії по відношенню до чоловіків
MOBILZONE1 день тому

У ТЦК пояснили спалахи агресії по відношенню до чоловіків

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.