Connect with us

MOBILZONE

Інтерв’ю з регіональним директром компанії Xiaomi Томмі Ліу в Україні

Опубліковано

Після щорічної презентації Xiaomi, що проходила в Москві 2 серпня, журналістам вдалося поспілкуватися з регіональним директром компанії по Росії і Україні, Томмі Ліу (Tommy liu). Вони дізналися про особливості ринку, стратегії компанії, а також поцікавилися про життя всередині бренду. Задали деякі питання які нас цікавлять:

1. Ви вчилися на території України і точно знайомі з нашою культурою, людьми і моделлю поведінки. Які особливості ринку ви можете виділити?

Якщо порівнювати Китай з іншими ринками, то як російський и укаїнський ринок, вони діляться на федеральних рітейлерів. У нас же розподіл відбувається по провінціях, це створює велике відміну від внутрішнього ринку. Тут, в Росії і Україні, ми спостерігаємо високу стабільність.

2. Наскільки відомо по пріоритетам, російський і український ринок іде після індійського і китайського? Це так? У чому основні критерії ранжирування?

Так, російський і український ринок є для нас одним із пріоритетних і ми намагаємося надати нашим користувачам максимальну кількість наших продуктів, щоб дати можливість зануритися в нашу екосистему.

Якщо порівнювати зі світом, то досить складно когось поставити вище або нижче. Безумовно, Індія для нас теж дуже цікава, тому що там багато потенційних споживачів, але ви велика країна, в якій кожна компанія бачить свій потенціал.

3. Чи бачите ви серйозних конкурентів для Xiaomi на російському ринку?

Так звичайно. Samsung, Apple, Huawei – це дійсно сильні компанії. І вони давно на ринку, але ми молоді і розвиваємося швидше. Ми дійсно не хочемо протиставляти себе іншим брендам. Ми те, що ми надаємо споживачеві. І нам куди важливіше пропонувати дійсно якісний товар за адекватну ціну.

4. Коли продукти суббрендов компанії (Mijia і інші) з’являться офіційно на російському ринку?

Сьогодні ми поповнили нашу екосистему новим пристроєм, Mi robot, який буде доступний в Росії і Україні. І ми намагаємося надати доступ до всіх наших продуктів, але стикаємося з локальними труднощами на ринку. Та ж сертифікація, девайс має пройти певний тестування і бути локалізована.

5. Який продукцією суббрендов ви особисто користуєтеся? І чи є серед цього продукт, який ви можете виділити?

У моєму будинку безліч продуктів екосистеми Xiaomi. Навіть окуляри, які зараз на мені, теж продукція суббренда. Смартфон, телевізор, робот пилосос. У моєї дружини є свій гіроскутер, у мене особисто Ninebot. Знаєте, у мене вдома три камери. І що мені подобається, все це легко контролювати з одного додатка Mi Home.

6.Видно, як компанія експериментує з різними технологіями, на зразок побутової техніки або персонального транспорту, але не хотілося вам чогось більш глобального? Може, машина або літак?

Я вам скажу, у нас вже є це. Ви можете зайти в будь-який пошуковик, наприклад Google або Yandex. І знайти там спеціальний аксесуар, який перетворює Nineboot в карт. Виходить міні-машинка, на зразок карта.

7. Чи планує Xiaomi випустити ноутбук на Chrome OS?

На внутрішньому ринку ми маємо лінійку ноутбуків на операційній системі від Microsoft, де залізо повністю відповідає потребам програмного забезпечення. Відносно використання сторонніх операційних систем, напевно, я не готовий зараз міркувати на цю тему, тому що не володінню достатнім обсягом інформації з цього питання.

8.Mi Mix 2s отримав бета-версію Android P, чи можливо, що незабаром для більшості пристроїв компанії буде доступний стоковий Android?

Ми тестуємо оболонку разом з нашими фанатами, вони можуть впливати на розробку більшості модулів системи. Втім, не виключено, що ми будемо експериментувати, щоб порадувати тих, хто цінує чистий Android.

9.MIUI 10 увійшла в топ найпродуктивніших графічних оболонок Master LU Benchmark, зайнявши 4 місце. Чи пишаєтеся ви результатом? Чи будете намагатися увійти в топ-3?

Так звичайно. Одна зі сторін будь-якого бізнесу, це намагатися стати краще конкурентів. І для нас це теж завдання. Зараз ми четверті, значить потрібно входить в топ-3, потім в топ-2, і потім ставати топ-1.

10. На презентації ви акцентували увагу на тому, що компанія не буде заробляти з кожного пристрій більше 5%, вам вистачає цих коштів на розвиток або ви чимось жертвуєте?

Ці 5 відсотків виходять від вартості пристрою, від його реальної вартості. І ми не хочемо багато заробляти на цьому, виставляючи високу маржу. Ми любимо всіх наших фанатів і прагне зробити для них наші пристрої максимально доступними, часом навіть реалізуючи спеціальні акції та знижки.

Ми не розглядаємо залізо як об’єкт заробітку. Для нас це просто платформа. Наприклад, наші телевізори та смартфони мають фірмову оболонку. Покупцям зручно користуватися сервісами, які ми надаємо. Xiaomi – це інтернет компанія, а не виробник заліза. Ми ніколи не заробляли багато грошей на хардверних частини.

Джерело Prostotech.com

Facebook Comments Box
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Стало відомо, як одною простою дією зробити так, щоб ваш iPhone розряжався не так швидко

Опубліковано

Стало відомо, як одною простою дією зробити так, щоб ваш iPhone розряжався не так швидко

Відоме видання New York Post повідомляє, що перевертання iPhone екраном донизу може допомогти зменшити споживання енергії, зберігаючи заряд акумулятора. Це порада, яку дають експерти з технологій, адже в такому положенні деякі функції телефону можуть працювати менш інтенсивно.

Особливо корисно це може бути, якщо ви не використовуєте телефон, а хочете, щоб він споживав мінімум енергії. Деякі користувачі вже помітили покращення тривалості роботи акумулятора після того, як почали практикувати цей трюк.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

У ТЦК дали офіційну відповідь, чи будуть вони штрафувати людей за неоновлення даних після 17 липня

Опубліковано

У ТЦК дали офіційну відповідь, чи будуть вони штрафувати людей за неоновлення даних після 17 липня

У 2024 році в Україні вступило в дію нове мобілізаційне законодавство, яке зобов’язало всіх військовозобов’язаних чоловіків оновити свої військово-облікові дані у територіальних центрах комплектування (ТЦК та СП) у період з 18 травня до 16 липня 2024 року. За даними Міноборони, з 11 мільйонів військовозобов’язаних чоловіків, близько 5 мільйонів не виконали цієї вимоги.

За порушення передбачено адміністративне покарання, а саме – штраф від 17 до 25 тисяч гривень відповідно до статті 210-1 Кодексу про адміністративні правопорушення (КУпАП). Проте стаття 38 цього ж кодексу уточнює, що адміністративне стягнення під час воєнного стану може бути накладено не пізніше ніж через рік з моменту вчинення правопорушення.

Таким чином, після 17 липня 2025 року накладати штраф за неоновлення даних вже буде неможливо, адже термін відповідальності уже сплив.

Цю інформацію підтвердив речник Полтавського обласного ТЦК Роман Істомін у коментарі до видання «Telegraf». Він зазначив, що такі справи дійсно анулюються, якщо протокол не був складений протягом року. Але при цьому він наголосив, що  уникнути відповідальності повністю все одно не вийде, якщо будуть виявлені інші порушення.

«Я не можу представити ситуацію, що людина протягом усього свого життя виконувала правила військового обліку, а саме вимогу оновити військово-облікові дані проігнорувала. Якщо чоловік не виконав цю конкретну вимогу, то певно у нього є й інші порушення», – наголосив Істомін.

Також він зазначив, що штрафи винесені до 16 липня 2024 року, залишаються чинними.

Попри закінчення терміну адміністративної відповідальності за несвоєчасне оновлення даних, Істомін зазначив, що військовозобов’язані зобов’язані мати при собі військово-обліковий документ і пред’являти його за вимогою представників ТЦК або поліції.

«Штрафи ніколи не були метою ТЦК. Для нас головне, щоб дані в базах були актуальними. Але в умовах війни найголовніше – це своєчасне поповнення лав Збройних Сил України», – підсумував речник.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi випустила розумний дзвінок Smart Doorbell 4 з розпізнаванням облич

Опубліковано

Xiaomi випустила розумний дзвінок Smart Doorbell 4 з розпізнаванням облич

Майже через чотири роки з моменту виходу Smart Doorbell 3 компанія Xiaomi анонсувала четверте покоління розумних дверних дзвінків: Smart Doorbell 4 і Smart Doorbell 4 Pro. Моделі отримали оновлені камери, покращену автономність та розширені можливості розпізнавання людей та об’єктів.

Старша модель Smart Doorbell 4 Pro оснащена подвійною камерою з роздільною здатністю 5 і 2 Мп та широким кутом огляду – понад 150° у кожної лінзи. Вбудований акумулятор на 9800 мАг забезпечує до шести місяців без підзарядки. Пристрій підтримує нічне бачення на відстані до 5 метрів, вміє розпізнавати людей, кур’єрів, посилки та навіть свійських тварин, а також пропонує безкоштовне розпізнавання хмар. Серед інших особливостей — двосторонній голосовий зв’язок, маскування голосу, вбудована пам’ять на 32 ГБ та три дні безкоштовного зберігання хмарного запису.

Базова версія Smart Doorbell 4 отримала спрощену конфігурацію: камери на 3 і 1 Мп з кутами огляду 160 і 108 відповідно, акумулятор на 5100 мАч (до чотирьох місяців автономності), один ІЧ-датчик руху, а також базові функції розпізнавання людей і активності. Також передбачено нічну зйомку, двосторонній зв’язок та базову інтеграцію з додатком Mi Home.

Ціна Xiaomi Smart Doorbell 4 у Китаї становить 299 юанів (приблизно $42), а версія 4 Pro – 499 юанів (близько $69). Продаж стартує 21 липня. Про глобальну доступність поки що не повідомляється.

Facebook Comments Box
Читати далі
Advertisement
Стало відомо, як одною простою дією зробити так, щоб ваш iPhone розряжався не так швидко
MOBILZONE6 години тому

Стало відомо, як одною простою дією зробити так, щоб ваш iPhone розряжався не так швидко

У ТЦК дали офіційну відповідь, чи будуть вони штрафувати людей за неоновлення даних після 17 липня
MOBILZONE10 години тому

У ТЦК дали офіційну відповідь, чи будуть вони штрафувати людей за неоновлення даних після 17 липня

Xiaomi випустила розумний дзвінок Smart Doorbell 4 з розпізнаванням облич
MOBILZONE11 години тому

Xiaomi випустила розумний дзвінок Smart Doorbell 4 з розпізнаванням облич

Новий інструмент в ChatGPT може керувати комп'ютером та виконувати доручення
MOBILZONE12 години тому

Новий інструмент в ChatGPT може керувати комп’ютером та виконувати доручення

За останні дні тисячі чоловіків в Україні, які користуються додатком «Резерв+», отримали повідомлення про нібито адміністративне правопорушення. У повідомленнях йдеться про штраф за несвоєчасне оновлення даних.
MOBILZONE15 години тому

Тисячі чоловіків в «Резерв+» побачили повідомлення про штраф: чи потрібно його оплачувати

Київстар заявив про рекордне зниження цін на тарифи: знижка до 150 грн щомісяця
MOBILZONE16 години тому

Київстар заявив про рекордне зниження цін на тарифи: знижка до 150 грн щомісяця

lifecell пояснив українцям, як врятувати eSIM та номер за 3 кроки
MOBILZONE17 години тому

lifecell пояснив українцям, як врятувати eSIM та номер за 3 кроки

ПриватБанк змінив частину сервісів в "Приват24": що нового
MOBILZONE19 години тому

ПриватБанк змінив частину сервісів в “Приват24”: що нового

"Резерв+" розширить перелік відстрочок: хто ще зможе отримати відстрочку без відвідування ТЦК
MOBILZONE20 години тому

“Резерв+” розширить перелік відстрочок: хто ще зможе отримати відстрочку без відвідування ТЦК

У Дії з’явиться можливість надсилати голосові запити: деталі
MOBILZONE1 день тому

У Дії з’явиться можливість надсилати голосові запити: деталі

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.