Connect with us

Бізнес

Програмам uTorrent і BitTorrent для завантаження торрентів прийшов кінець

Опубліковано

Ось уже як більше 10 років користувачам по всьому світу доступні для завантаження і використання популярні програми під назвою uTorrent і BitTorrent, що дозволяють завантажувати торренти. Це найбільш поширені засоби для отримання будь-якого піратського контенту, тобто фільмів, книг, відеоігор, музики та інших даних, захищених авторським правом. На жаль, але всьому хорошому в цьому світі рано чи пізно приходить кінець.

Хоч ще недавно BitTorrent Inc, що володіє однойменним клієнтом і uTorrent, заявляла про збереження роду своєї діяльності, однак сьогодні молода компанія Tron її викупила, причому не заради самих програм, а виключно для законного і ліцензованого використання P2P-технологій, права на які у неї є . Використовуватися вони будуть для криптовалюта, тобто на їх базі компанія збирається запустити власну криптовалюта.

Таким чином, на жаль, програмами uTorrent і BitTorrent для завантаження торрентів прийшов кінець, тому що компанії Tron немає абсолютно ніякого сенсу продовжувати над ними роботу, тому як дані продукти ніяких не можна монетизувати, а криптовалюта на їх базі – це золота жила, якщо керівництво буде приймати правильні рішення. Поки що ніхто з представників двох компаній не повідомив про плани щодо закриття популярних торрент-клієнтів, однак така інформація гарантовано з’явиться в найближчі місяці.

Засновник Tron Джастін Сан зазначив, що дана угода зробила його компанію «найбільшою децентралізованої екосистемою Інтернету в світі». Пов’язано це з технологією P2P. Користувачі в коментарях до такої публікації в соцмережі Twitter висловлюють свою негативну думку, запевняючи в тому, що їм зовсім не потрібна ніяка криптовалюта. Навряд чи когось із них послухають, тому як за торрент-клієнти з повним пакетом патентів бізнесменам довелося віддати близько 126 млн доларів

Facebook Comments

Бізнес

Qualcomm очікує падіння ринку смартфонів на 30% у наступному кварталі

Опубліковано

Qualcomm прогнозує зниження обсягу поставок смартфонів на 30% у другому кварталі поточного року. Про це сказано у фінансовому звіті компанії за перші три місяці року. 

Прогноз заснований на результатах першого кварталу: за цей період мобільний ринок впав на 21%. Через це Qualcomm показала погіршення результатів у чистому прибутку (-29% у порівнянні з минулим роком), хоча і досягла поставленої мети за загальними доходами. 

На думку Qualcomm, три фактори можуть вплинути на продажі смартфонів у наступні місяці: стан глобального ланцюжка поставок, попит на нові смартфони і вплив політики держав щодо запобігання поширенню COVID-19 на довіру бізнесу і покупців.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Apple сподівається знову відкрити роздрібні магазини у травні

Опубліковано

Віце-президент Apple із роздрібної торгівлі та персоналу, Дейдра О’Брайан, розповіла своїм підлеглим, що вона очікує відкриття «багатьох» роздрібних магазинів у травні. На поточний момент всі торгові точки Apple за межами Китаю закриті через COVID-19. 

О’Брайан не уточнила, про які регіони йде мова, але заявила, що компанія «продовжує відстежувати ситуацію в кожній локації». Про це повідомляють джерела Bloomberg серед співробітників магазинів Apple, прес-служба компанії не прокоментувала інформацію. 

У кінці березня повідомлялося, що Apple сподівається відкрити як мінімум частину магазинів у першій половині квітня. Компанія закривала Apple Store і в Китаї, однак, на початку березня знову запустила їх роботу через зниження загрози. 

Невідомо, коли до роботи в офісах зможуть повернутися корпоративні співробітники Apple, але глава корпорації Тім Кук заявив, що коли це станеться, всім доведеться проходити перевірку температури і заповнювати чек-листи із самопочуття. 

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Масове виробництво iPhone 12 затримується

Опубліковано

Компанія Apple затримує початок масового виробництва iPhone 12, як мінімум на місяць, через пандемію COVID-19, повідомляє The Wall Street Journal.

За даними WSJ, Apple також скоротила кількість iPhone, які вона планує випустити в другій половині цього року, на 20%.

З чуток, Apple планує представити нові iPhone у вересні 2020 року, але в продаж вони надійдуть у жовтні або листопаді.

Очікується, що в цьому році Apple випустить чотири моделі iPhone з підтримкою 5G, включаючи одну 5,4-дюймову, дві 6,1-дюймові та одну 6,7-дюймову версію.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.