Connect with us

Інтернет

Оновлений Google Chrome привів в сказ мільйони людей

Опубліковано

В мире огромное множество веб-браузеров на любой вкус и цвет, однако самым популярным среди таковых является Google Chrome, которым пользуется практически каждый второй человек, использующий интернет. Как стало известно сегодня, 15 июля 2018 года, новая версия этого интернет-обозревателя, которая уже доступна для загрузки и установки на компьютеры под управлением Windows, Mac и Linux, привела в бешенство миллионы людей, причем причина на то действительно есть.

С каждым годом растет доля устройств, работающих от аккумулятора, то есть люди хотят быть все более мобильными. В связи с этим запас времени автономной работы всегда ограничен, а чем больше нужно вычислительной мощности, тем быстрее все будет разряжаться. Веб-браузер Google Chrome никогда особо не отличался экономичностью, однако с релизом новой версии этого браузера все стало еще хуже. Это не какие-то догадки, а данные из официального блога «поискового гиганта».

В частности, Google опубликовала в своем официальном блоге на английском языке информацию о том, что новая версия браузера Chrome теперь потребляет на 13% больше оперативной памяти, чем раньше. Проще говоря, теперь это приложение для компьютеров будет еще сильнее нагружать техническое оснащение компьютера или же ноутбука, что негативно скажется на времени автономной работы и производительности, если электронный гаджет обладает скудным техническим оснащением.

Американская корпорация увеличила на 13% расход оперативной памяти для борьбы с опасной уязвимостью Spectre, которая была обнаружена еще в январе 2018 года. Впрочем, пользователи убеждены в том, что теперь Google Chrome будет разряжать их компьютеры еще быстрее, а все стационарные модели начнут работать медленнее, потому как для работы веб-браузера отныне требуется на 13% больше оперативной памяти, а также вычислительной мощности процессора, чтобы преобразовывать данные.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гаджети

Disney+ предоставит 4К-качество без дополнительной платы

Опубліковано

Стрімінговий сервіс Disney +, запуск якого призначений на 12 листопада, надасть передплатникам контент у розгиренні аж до 4К без додаткової плати. Про це повідомляє CNET.

На одній підписці користувач може переглядати фільми і серіали одночасно на чотирьох пристроях, а при бажанні налаштувати сім профілів для членів сім’ї або друзів. Епізоди оригінальних шоу виходитимуть по одному в тиждень, а не повним сезоном в один день.

Головний конкурент Disney +, Netflix, пропонує до п’яти профілів і всього один пристрій, на якому одночасно може відтворюватися контент. Місячна підписка на Netflix при цьому коштуватиме 8,99 доларів замість 6,99 доларів за Disney +. За збільшення числа екранів до чотирьох і 4К-якість у Netflix доведеться купувати план за 15,99 доларів в місяць.

На виставці D23 Expo 2019 компанія Disney показала нові трейлери оригінальних шоу, які вийдуть на стрімінговій платформі.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Huawei представила процесор і фреймворк для штучного інтелекту

Опубліковано

Huawei представила свій найпотужніший процесор для обробки обчислень штучного інтелекту – Ascend 910. Разом з ним анонсована ШІ-платформа MindSpore.

Ascend 910 побудований на архітектурі Da Vinci і показує продуктивність в 256 терафлопс для операцій з плаваючою крапкою. Для обчислень з цілочисльною точністю новинка забезпечує 512 терафлопс. Споживана максимальна потужність – усього 310 Вт.

Без сумніву, Ascend 910 має більшу обчислювальну потужність, ніж будь-який інший ШІ-процесор у світі, – Ерік Сюй, виконавчий директор Huawei

MindSpore включає на 20% менше рядків коду, ніж провідні на ринку фреймворки, що допомагає розробникам підвищити ефективність продукту як мінімум на 50%. Обчислювальна платформа підтримує розробку додатків для штучного інтелекту в усіх сценаріях для пристроїв і хмарних середовищ.

Разом з Ascend 910 MindSpore навчає моделі в два рази швидше, ніж аналоги при використанні бібліотеки TensorFlow від Google.

Код MindSpore буде відкритим для дослідження, реліз платформи призначений на перший квартал 2020 року.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Google попросила співробітників не обговорювати політику у внутрішніх чатах

Опубліковано

Американська компанія Google оновила рекомендації зі спілкування всередині компанії. Про це повідомив телеканал CNBC з посиланням на документ, що підтверджує нові правила. 

Співробітники корпорації тепер не повинні говорити про політику і останні новини. Головний обов’язок «ґуґлерів» – виконувати роботу, а не витрачати робочий час на дискусії з відволікаючими темами, пояснюється у нових правилах.

Також, Google попросила не принижувати колег, підрядників або партнерів. Якщо співробітник помітив обговорення невідповідне рекомендації, то його вже будуть розглядати менеджери і модератори, які можуть забрати права на коментування або вжити дисциплінарних заходів.

Нові правила суперечать відомій культурі Google, доповнює CNBC. Компанія традиційно підтримує свободу слова і дебати всередині неї, а співробітники часто вступали в гарячі розмови про політичні та соціальні проблеми.

Раніше в цьому місяці видання Wired розповіло, що «гуглери» втратили довіру роботодавця, «яку звикли сприймати як належне». Це призвело до серйозних заворушень всередині компанії у 2018 році, коли співробітники Google влаштували протести по всьому світу.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.