Connect with us

Бізнес

Чим Windows 10 зараз краще Mac

Опубліковано

Старший кореспондент Business Insider Стів Ковач – відданий прихильник Mac. Він вирішив кілька днів покористуватися ноутбуком MateBook X Pro від Huawei на Windows 10 і описати переваги, а також недоліки обох платформ.

На початку відео Ковач розповідає, як останні 15 років він користувався комп’ютерами Mac, тому що пристрої на Windows були повільними і не безпечними. Потім він показав MateBook X Pro за ціною від 1200 доларів, який багато в чому краще сучасних Mac.

За останні роки Microsoft вирішила більшість проблем Windows, в тому числі, пов’язаних з безпекою, швидкістю роботи і вбудованими сервісами. Система працює з віртуальним асистентом Cortana, який може здійснювати пошук серед локальних файлів і в інтернеті.

Нижче перераховані переваги пристроїв на Windows 10, яких, на думку Стіва Ковача, не вистачає Mac.

Вибір апаратного забезпечення

Користувачі Windows мають величезний вибір: пристрої 2 в 1, трансформери, планшети, звичайні ноутбуки і зовсім унікальні пристрої. При цьому сучасні комп’ютери на Windows зазвичай оснащені часто використовуваними портами: USB 3.0, USB-C, SD-Card та ін.

Різні цінові категорії

Вибір пристроїв на Windows 10 починається від декількох сотень доларів. При покупці Mac потрібно бути готовим витратити, мінімум, 1000 доларів.

Сенсорний дисплей

Керівництво Apple відмовляється випускати Mac з сенсорним дисплеєм, посилаючись на те, що macOS розрахована на роботу з курсором. Багато пристроїв на Windows 10 працюють з Touch-панелями, навіть якщо функціонально є звичайними ноутбуками.

Основна претензія Ковача до Mac полягає в тому, що Apple зупинила Mac в розвитку, в той час як Windows за останні роки значно покращилася.

iPad залишається поза конкуренцією

Ковач зазначив, що, якщо користувачеві потрібен планшет, то краще зупинитися на iPad. Магазин додатків Microsoft Store дуже далекий від App Store за кількістю і якістю додатків. Також додамо, що дисплеї iPad залишають Windows-пристрої аналогічної цінової категорії далеко позаду.

Facebook Comments
Читати далі
13 коментарів

13 Comments

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бізнес

Qualcomm очікує падіння ринку смартфонів на 30% у наступному кварталі

Опубліковано

Qualcomm прогнозує зниження обсягу поставок смартфонів на 30% у другому кварталі поточного року. Про це сказано у фінансовому звіті компанії за перші три місяці року. 

Прогноз заснований на результатах першого кварталу: за цей період мобільний ринок впав на 21%. Через це Qualcomm показала погіршення результатів у чистому прибутку (-29% у порівнянні з минулим роком), хоча і досягла поставленої мети за загальними доходами. 

На думку Qualcomm, три фактори можуть вплинути на продажі смартфонів у наступні місяці: стан глобального ланцюжка поставок, попит на нові смартфони і вплив політики держав щодо запобігання поширенню COVID-19 на довіру бізнесу і покупців.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Apple сподівається знову відкрити роздрібні магазини у травні

Опубліковано

Віце-президент Apple із роздрібної торгівлі та персоналу, Дейдра О’Брайан, розповіла своїм підлеглим, що вона очікує відкриття «багатьох» роздрібних магазинів у травні. На поточний момент всі торгові точки Apple за межами Китаю закриті через COVID-19. 

О’Брайан не уточнила, про які регіони йде мова, але заявила, що компанія «продовжує відстежувати ситуацію в кожній локації». Про це повідомляють джерела Bloomberg серед співробітників магазинів Apple, прес-служба компанії не прокоментувала інформацію. 

У кінці березня повідомлялося, що Apple сподівається відкрити як мінімум частину магазинів у першій половині квітня. Компанія закривала Apple Store і в Китаї, однак, на початку березня знову запустила їх роботу через зниження загрози. 

Невідомо, коли до роботи в офісах зможуть повернутися корпоративні співробітники Apple, але глава корпорації Тім Кук заявив, що коли це станеться, всім доведеться проходити перевірку температури і заповнювати чек-листи із самопочуття. 

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Масове виробництво iPhone 12 затримується

Опубліковано

Компанія Apple затримує початок масового виробництва iPhone 12, як мінімум на місяць, через пандемію COVID-19, повідомляє The Wall Street Journal.

За даними WSJ, Apple також скоротила кількість iPhone, які вона планує випустити в другій половині цього року, на 20%.

З чуток, Apple планує представити нові iPhone у вересні 2020 року, але в продаж вони надійдуть у жовтні або листопаді.

Очікується, що в цьому році Apple випустить чотири моделі iPhone з підтримкою 5G, включаючи одну 5,4-дюймову, дві 6,1-дюймові та одну 6,7-дюймову версію.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.