Connect with us

MOBILZONE

У ПриватБанку роз’яснили, що тепер доступно у “Приват24”

Опубліковано

У ПриватБанку роз'яснили, що тепер доступно у "Приват24"

ПриватБанк запускає сервіс відеоконсультацій жестовою мовою. Про це нововведення свідчить інформація, опублікована на сайті банку.

З 29 вересня 2024 року в додатку Приват24 з’являється сервіс відеоконсультацій українською жестовою мовою. Це унікальне рішення для українських банківських додатків, розроблене фахівцями ПриватБанку, яке дозволяє клієнтам, які спілкуються жестовою мовою, отримувати консультації безпосередньо від банківських фахівців.

Щоб скористатися послугою, необхідно зайти в мобільний додаток Приват24, у верхньому правому куті екрана увійти в розділ «Комунікації» (значок навушників) і обрати розділ «Консультація жестовою мовою».

За допомогою всеукраїнських сурдоперекладачів та професійних тренерів Асоціації людей з інвалідністю, працівники ПриватБанку вивчають та продовжують вдосконалювати знання української жестової мови.

Керівник відділу дистанційної підтримки ПриватБанку Оксана Аношечкіна розповіла – «За перші два дні до нас звернулося 18 клієнтів. Наші фахівці освоїли жестову мову за три місяці і дуже хвилювалися перед запуском. Але вперше дзвінок мав величезний успіх і вся наша команда пишається тим, що запровадила таку послугу, щоб допомогти людям вирішити їхні проблеми у спосіб, який здавався неможливим лише шість місяців тому. Це неймовірне натхнення».

В Україні, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 2,1 мільйона громадян мають різний ступінь порушення слуху, мова жестів є основним або одним із основних засобів спілкування для близько 230 тисяч осіб.

Також читайте:

НБУ запроваджує нові обмеження на карткові перекази: що потрібно знати.

Нова пошта кардинально піднімає ціна за посилки.

Мобільний зв’язок стане розкішшю: тарифи зібралися підняти майже в половину.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

You must be logged in to post a comment Login

Залишити коментар

MOBILZONE

Мобілізація по-новому: які зміни підготували для українців

Опубліковано

Мобілізація по-новому: які зміни підготували для українців

В Україні хлопців віком від 16 до 25 років, які оформлюватимуть паспорт, автоматично вноситимуть до реєстру “Оберіг” без необхідності проходження військово-лікарської комісії (ВЛК). Уряд ухвалив рішення, яке дозволяє військовим частинам самостійно набирати добровольців, оминаючи територіальні центри комплектування (ТЦК). Командирам також надано право видавати направлення на проходження ВЛК. Відповідну постанову затвердили 1 жовтня.

Призов без участі ТЦК
Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку призову під час мобілізації. За словами депутата Олексія Гончаренка, тепер командири військових частин можуть самостійно надавати направлення на ВЛК для визначення придатності до військової служби. Крім того, командири отримали право комплектувати свої частини за рахунок добровольців. Генштаб ЗСУ визначатиме перелік частин, чиї командири можуть призивати резервістів та військовозобов’язаних.

Постановка на облік через “Резерв+”
Ще одне нововведення стосується хлопців, яким виповнилося 17 років. Вони повинні стати на військовий облік через додаток “Резерв+” або особисто з’явитися до ТЦК. У разі невиконання цього обов’язку, на них чекатиме штраф. Міністерство оборони запропонувало скасувати комісії, які займаються постановкою на військовий облік, що закріплено у законопроєкті No12076. Відтепер молоді люди зможуть самостійно стати на облік онлайн або прибути до ТЦК, у разі порушення — штраф від 17 до 25,5 тисяч гривень. Однак певні поважні причини, наприклад, хвороба або проживання на тимчасово окупованих територіях, можуть звільнити від відповідальності.

Цифровізація мобілізаційних процесів
Заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко повідомила, що дані про чоловіків від 16 до 60 років автоматично оновлюватимуться в реєстрі “Оберіг” через бази Державної міграційної служби та інших державних реєстрів. Хлопці, які проживають за кордоном, також будуть автоматично внесені до цього реєстру. Важливість військових електронних документів для чоловіків, які перебувають за кордоном, перевірятиметься через співпрацю з Державною міграційною службою.

Відстрочка від мобілізації через “Резерв+”
З листопада 2024 року у додатку “Резерв+” можна буде отримати відстрочку від мобілізації. Ця функція стане доступною для студентів, багатодітних батьків та осіб з інвалідністю. Крім того, відстрочку можна буде подовжити через додаток, що значно спростить процедуру для студентів, які навчаються за кордоном.

Перевірка повістки через “Резерв+”
Додаток “Резерв+” також дозволить перевіряти достовірність повісток за допомогою QR-коду. Це допоможе визначити, чи була повістка підписана начальником ТЦК і чи є вона чинною.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Офіційно схвалено бронювання за гроші: що відомо

Опубліковано

Офіційно схвалено бронювання за гроші: що відомо

В Україні планують запровадити систему економічного бронювання, яка надасть окремим категоріям працівників можливість отримати відстрочку від мобілізації. Про це заявив народний депутат Ярослав Железняк, додавши, що зараз обговорюються три варіанти реалізації цього механізму.

Основною умовою для введення економічного бронювання стане перехід на щомісячну звітність з податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), що замінить чинну квартальну систему. Це дозволить більш оперативно відслідковувати зміни у зайнятості громадян.

Нова система бронювання охопить як працівників приватних компаній, так і державних установ. Зокрема, вона поширюватиметься на працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств критичної інфраструктури та організацій, важливих для підтримання економіки й життєдіяльності населення.

Максимальний термін бронювання становитиме 12 місяців. Це нововведення є частиною комплексних реформ у мобілізаційній системі, які уряд почав впроваджувати з 5 червня 2024 року.

Офіційно схвалено бронювання за гроші: що відомо

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Укрпощтою відправлено ще 70 000 повісток для громадян, але є проблеми

Опубліковано

Укрпощтою відправлено ще 70 000 повісток для громадян, але є проблеми

Міноборони відправило Укрпошті ще 70 000 повісток для громадян, — Ukrainian Military Pages.

Сформовані реєстром повістки підписані електронними підписами начальників ТЦК та мають QR-код, який можна перевірити за допомогою камери смартфона і «Резерв+».

В алгоритмах формування повісток виявлені деякі проблеми. Повістки формуються в тому числі й на військовозобов’язаних з оформленим бронюванням чи відстрочкою, а також на тих, хто згідно з цим же реєстром вже призваний на військову службу.

Наразі не відомо як працює механізм відбору повісток, але раніше заявлялось, що це може бути принцип «лотереї» — так званий «рандомайзер», який випадково обиратиме серед військовозобов’язаних, які відповідають вимогам мобілізації.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.