Компанії Google з кожним роком вдається створювати все більш цікаві і просунуті в усіх відношеннях програмні алгоритми, які покращують життя простих українців. Сьогодні, 8 січня 2018 року, «пошуковий гігант» поділився вкрай важливими відомостями про те, що він запустив синхронний перекладач мови в режимі реального часу, причому він підтримує українську мову. Це означає, що голосова мова буде переводитися в міру того, як людина її озвучує.
Нова можливість доступна починаючи з сьогоднішнього дня в голосовому помічнику Google Assistant. Досить сказати йому «стань моїм перекладачем англійською», або ж «допоможи мені говорити по-японськи», після чого віртуальний асистент почне показувати переклад того, що говорить користувач. Цей самий переклад, крім відображення в текстовому вигляді, буде озвучуватися співрозмовнику, якщо це необхідно. Співрозмовник при цьому зможе відповісти на своїй мові, який автоматично переведеться на мова користувача. За рахунок цього двоє людей, які не знають мови один одного, зможуть спілкуватися за допомогою голосу.
Компанія Google додатково зазначає, що її синхронний перекладач працює настільки добре і ефектно, що йому навіть не потрібно попередньо говорити, якою мовою відбувається озвучення чого-небудь, тому як він сам визначає мову, але такий обов’язково повинен бути в списку підтримуваних. Нова можливість вже доступна в рамках помічника Google Assistant на смартфонах і планшетах, а в найближчі кілька днів вона стане доступна на «розумних» колонках Google Home, а потім на аналогічних від Lenovo, LG і JBL, але вони обов’язково повинні бути оснащені екранами.
Повідомляється, що функція голосового перекладу в режимі реального часу працює з таким мовами, як «Арабська, Українська, Китайська, Чеська, Данська, Голландський, Англійський, Фінський, Французький, Німецький, Грецький, Гінді, Угорська, Індонезійська, італійська, японська, корейська, Польський , Португальська, Румунська, Російська, Словацька, Іспанський, Шведський, Тайська, Турецька, В’єтнамський ». У майбутньому компанія Google обіцяє поповнювати даний список новими, а також постійно займатися поліпшенням всіх існуючих.
Кожна провалена мобілізація та масові спроби втечі за кордон чоловіків показують, що добровольців в Україні не так багато, а ворог тільки збільшує свою армію.
Про проблеми армії розповів військовий експерт Віталій Жмайло в етері національного телемарафону.
За його словами, на сьогодні працівники ТЦК просто виконують свою роботу, тому народний гнів треба скерувати на росіян, а не шукати їх в середині держави.
“Багато українців кричать про насильницьку мобілізацію, але давайте подивимося правді в очі, добровольців не так багато, а ворог сильний і йому потрібно давати відсіч. Звичайно, все потрібно робити в рамках закону, але коли людина ухиляється, порушує закон, то до неї повинні бути застосовані певні міри“ – розповів експерт
Також він додав, якщо працівники ТЦК перестануть виконувати свою роботу, то через місяць окупанти уже будуть в Києві, адже добровольців уже дуже мало.
“Найкращий приклад, як на мене, це “Український легіон”, який планували сформувати з українців в Польщі, а саме з всіх чоловіків, які проживають в Євросоюзі. По найскромнішим підрахункам приблизно 700 тисяч військовозобов’язаних чоловіків проживають в Євросоюзі і тільки 600 чоловіків подали заявку до “Українського легіону”, що в процентному відношенні дорівнює 0.1 %, це стільки добровольців зі 100% чоловіків за кордоном. Повірте, в середині України не кращий відсоток“ – розповів Віталій Жмайло
Експерт закликав не критикувати працівників ТЦК, а зрозуміти, що сьогодні мобілізація дуже потрібна, а чоловіків, які будуть іти добровільно захищати країну уже не так багато залишилося.
Нагадуємо, що в Міністерстві оборони раніше повідомляли, що на окупованих територіях України знаходять понад 600 тисяч солдатів РФ, а до нового року цю цифру окупанти планують збільшити до 700 тисяч.
«ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і те, що їх демонізують та зменшується рівень довіри», — нардепка Анна Скороход.
Усі схеми і розцінки у відео:
В листопаді минулого року Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію з питань порушення законодавства в Міноборони та ЗСУ. Цілий рік цей орган парламентського контролю досліджував дотримання прав військових і днями комісія нарешті оприлюднила свій звіт, який виявився доволі скандальним. Ухилення від мобілізації за сприяння працівників ТЦК, “липові” відстрочки, корупція в ЗСУ – ось далеко неповний перелік тих проблем, які винесли на загал народні депутати.
«Але є ТЦК, з якими абсолютно нормально працювати, які дослухаються і не роблять такого безпрєдєлу який дозволяють собі інші», — народний депутат Скороход.
Голова парламентської ТСК по правам військових пояснила, як нардепи можуть змінити підходи до мобілізації.