Connect with us

MOBILZONE

Українців попередили про нову біду на всій території країни: що відомо

Опубліковано

В Україні очікується чергова катастрофа – відомо, що ймовірність потужного землетрусу висока. Громадян попереджають про небезпеку.

В Україні очікується чергова катастрофа – відомо, що ймовірність потужного землетрусу висока. Громадян попереджають про небезпеку.

Сейсмологи зазначили, що мова іде про землетрус силою 7-7,5 бала. Очікується, що це станеться в сейсмічно активній зоні Вранча у Румунії. Зона може охопити усю територію України.

Дослідження показують, що сильні землетруси виникають на глибині від 140 до 180 кілометрів, де розряджається велика кількість енергії. Що може призвести до підземних поштовхів, які пошириться майже на всю Україну. Тому існує певна небезпека, адже чим довше накопичується енергія, тим сильнішим буде землетрус.

Директор Інституту геофізики імені Субботіна НАН України Олександр Кендзера розповів, що ефект землетрусу вимірюється у балах на земній поверхні, а його магнітуда пропорційна енергії, що виділяється безпосередньо з джерела землетрусу. Зазначається, що найбільшу небезпеку землетрус несе для Одеської області.

Українці можуть відчути його суттєво. Біля південного та західного кордонів України можуть бути трохи менші поштовхи, – пояснив Кендзера.

Українців попередили про нову біду на всій території країни: що відомо

Варто зазначити, що всі інші землетруси, осередки яких розташовані в Україні, не несуть загрози населенню та об’єктам: атомним електростанціям, естакадам, мостам тощо.

За словами Олександра Кендзери, протягом останнього століття потужні землетруси у зоні Вранча відбувалися регулярно, раз на 15-30 місяців. Але зараз їх давно немає.

Важливо підкреслити, що вчені не можуть точно передбачити такі природні явища. Точний час і силу поштовхів теж не можливо визначити.

Нагадуємо, що останній сильні землетруси були в Туреччині 6 лютого 2023 року магнітудою 7,7 та 7,6 бала, які забрали життя понад 50 тисяч людей та зруйнували цілі міста.

Facebook Comments

MOBILZONE

Названо смартфони Xiaomi, Redmi і POCO, які отримають прошивку HyperOS 2.0

Опубліковано

Названо смартфони Xiaomi, Redmi і POCO, які отримають прошивку HyperOS 2.0

За чутками, Xiaomi випустить прошивку HyperOS 2.0 вже на початку наступного місяця. Не чекаючи цієї події, інсайдери вже випустили список пристроїв, які, ймовірно, отримають свіже ПЗ серед перших. До нього увійшли понад 50 смартфонів та планшетів Xiaomi, Redmi та POCO.

Передбачуваний список смартфонів та планшетів Xiaomi виглядає так:

  • Xiaomi 14, 14 Pro, 14 Ultra, 14T, 14T Pro
  • Xiaomi 13, 13 Pro, 13 Ultra
  • Xiaomi 12, 12 Pro, 12S, 12S Pro, 12S Ultra, 12T, 12T Pro
  • Xiaomi 11, 11 Pro, 11T, 11T Pro, 11 Youth Vitality Edition, 11 5G NE
  • Xiaomi Mix Fold 2, Fold 3
  • Xiaomi Pad 6, Pad 6 Pro, Pad 6 Max 14, Pad 5 Pro 12.4

Redmi:

  • Redmi K60, K60E, K60 Pro, K60 Ultra
  • Redmi K50, K50 Pro, K50 Extreme Edition, K50 Gaming Edition
  • Redmi Note 13, 13 4G, 13 Pro, 13 Pro 4G, 13 Pro+, 13R, 13R Pro
  • Redmi 12, 12C, 12 5G, 13, 13 5G, 13C, 13C 5G, 13R, 14C, 14R

POCO:

  • POCO F4 GT, F5, F6, F6 Pro
  • POCO X5 Pro 5G, X6 5G, X6 Neo,
  • POCO M6, M6 4G, M6 Plus 5G, M6 Pro, M6 Pro 5G

Nazvano smartfony, yaki otrymayutʹ proshyvku HyperOS 2.0. Poky shcho neofits

Пошук бездротових камер у мережі Wi-Fi

Названо смартфони Xiaomi, Redmi і POCO, які отримають прошивку HyperOS 2.0
Можливість вимкнути швидке налаштування екрана блокування

Названо смартфони Xiaomi, Redmi і POCO, які отримають прошивку HyperOS 2.0
Меню вибору віртуальної ОЗУ

Названо смартфони Xiaomi, Redmi і POCO, які отримають прошивку HyperOS 2.0
Нові «Налаштування»

За неофіційними відомостями, нова прошивка отримає функцію виявлення камер відеоспостереження, краще працюватиме на старих пристроях, дозволить відключати редактор екрана блокування по утриманню пальця, зможе підтримувати до 16 ГБ віртуальної ОЗУ та обзаведеться новим меню налаштувань.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Банки розкриватимуть банківську таємницю та особисті дані клієнтів для поліції

Опубліковано

У Верховній Раді найближчим часом планують розглянути закон, який дозволить банкам розкривати дані про користувачів платіжних послуг на запит поліції. Багато експертів розкритикували такі наміри влади, адже це суперечить вимогам Конституції.

Які банківські дані може запитати поліція

Отже, найближчим часом Верховна Рада у другому читанні буде розглядати законопроект №11 043 щодо удосконалення функцій Нацбанку з державного регулювання ринків фінансових послуг. Зазначається, що перед другим читання в законопроект була введена низка змін.

Таким чином, згідно з новими правилами, поліція зможе надавати запити банкам і їм протягом 24 годин повинні надати всю необхідну інформацію. А саме:

  • суму та валюту платіжної операції;
  • дату проведення платіжної операції;
  • тип платіжної операції;
  • геопросторові дані, IP-адресу, адресу засобу дистанційної комунікації (включаючи платіжний додаток) або платіжного пристрою;
  • ідентифікаційні дані отримувача: для фізичної особи — прізвище, ім’я та по батькові (при наявності), реєстраційний номер облікової картки платника податків тощо;
  • повне найменування надавача платіжних послуг;
  • унікальний ідентифікатор отримувача та/або повний номер електронного платіжного засобу та/або рахунку отримувача;
  • найменування та код еквайра (при наявності);
  • ідентифікатор платіжного пристрою (при наявності);
  • код, що ідентифікує операцію в платіжній системі (при наявності);
  • унікальний ідентифікатор платника та/або повний номер електронного платіжного засобу та/або рахунку платника.

Деякі експерти зазначили, що даний закон напряму порушує статтю 32 Конституції України (щодо захисту конфіденційної інформації про особу). Таким чином, у разі прийняття даного законопроекту в Конституції України будуть два закони, які суперечать один одному.

Також читайте:

Ухилянтам приготуватися: як їх будуть відловлювати за допомогою відеоспостереження.

Відстрочка від армії за гроші стане одним із головних факторів наповнення бюджету-2025.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Україні запускають “єДозвіл”: для чого він потрібен

Опубліковано

В Україні запускають "єДозвіл": для чого він потрібен

Уже з 18 вересня підприємці зможуть скористатися новим електронним сервісом «єДозвіл» на порталі «Дія».

Про послугу

У рамках цієї послуги підприємства зможуть оперативно подавати декларації про відповідність матеріально-технічної бази вимогам законодавства про охорону праці.

Якщо раніше подання декларації через “державну службу України з питань праці” займала п’ять днів, то тепер підприємці зможуть здійснити весь процес в один клік. Система автоматично перевірятиме та реєструватиме документи, щоб зменшити кількість повернень через неповну інформацію.

Послуга «єДозвіл» є частиною проєкту «е-Підприємець» і стане важливим інструментом для бізнесу, що використовують важку техніку та механізми. У 2023 році таку декларацію подали понад 13,2 тис. підприємців, що достатньо для підтвердження її необхідності.

Крім того, у жовтні через «єДозвіл» підприємці зможуть отримати висновки, які дозволяють продовжити термін розрахунків за імпортними та експортними операціями. Це значно спростить процес, оскільки раніше документи подавалися в паперовому вигляді.

Також читайте:

Українцям показали зарплати чиновників: вище у 2,5 рази.

У «Дії» тепер можна отримати грошові виплати: як подати заявку.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.