Connect with us

MOBILZONE

Бронювання за 8000 гривень: відстрочка за мінімальну зарплату

Опубліковано

Бронювання за 8000 гривень: відстрочка за мінімальну зарплату

У Верховній Раді знову вернулися до варіанту економічного бронювання за гроші. Законопроект №11308 уже зареєстрований та готується до розгляду депутатами. Головна умова – сплата податків у розмірі мінімальної зарплати.

Автором законопроекту став народний обранець Георгій Мазурашу. Як пояснює депутат, через “совкову” специфіку мобілізаційної політики багато українців просто звільняються з офіційної роботи та переходять в тіньовий сектор економіки. Також після вступу в силу нового закону про мобілізацію багато українців пробують перетнути кордон.

Варто зазначити, що все це вкрай негативно вплинуло на соціально-економічну ситуацію в Україні, знизивши спроможність протистояти агресору.

Тому питання економічного бронювання повинно бути розглянуто для розвитку та піддержки економіки. Даний крок допоможе збільшити відрахування до бюджету, стимулювати розвиток економіки та підтримку Збройних сил України.

Таким чином, новим законопроектом пропонується бронювати військовозобов’язаних чоловіків, які офіційно працевлаштовані або займають підприємницькою діяльністю і сплачують податками не менше розміру мінімальної заробітної плати. Нагадуємо, що у 2024 році мінімальна зарплата становить 8000 гривень.

Важливо підкреслити, що бронювання має здійснюватися автоматично через щомісячне податкове підтвердження сплати податків. Інформація може бути надана онлайн або іншим способом. Відповідні дані будуть передані в міський або районний ТЦК, де проживає або працює громадянин.

Нагадуємо, що в Офісі президента уже не раз відкидали ідею економічного бронювання. Це пояснюється тим, що більшість українців може розцінювати це як офіційний “відкуп” від мобілізації, що може розколоти суспільство. Адже українців уже не раз наголошували, що війна не повинна бути тільки для “бідних”, воювати повинна вся країна незалежно від статусу.

Також читайте:

Скільки вироків було винесено за ухилення від мобілізації з тюремним терміном.

Чи вистачить місць в українських в’язницях для всіх ухилянтів та дезертирів.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

You must be logged in to post a comment Login

Залишити коментар

MOBILZONE

Офіційно представлений 12-дюймовий планшет Vivo Pad3: ціна і характеристики

Опубліковано

Офіційно представлений 12-дюймовий планшет Vivo Pad3: ціна і характеристики

У березні цього року бренд Vivo представив великий 13-дюймовий планшет Pad3 Pro, а відбувся анонс моделі без додавання «Pro» в назві. Планшет Vivo Pad3 представлений на китайському ринку, він менший старшого брата – оснащений 12,1-дюймовим екраном. Роздільна здатність сторін дисплея становить 2800×1968 пікселів, частота оновлення – 144 Гц, а максимальна яскравість – 600 нит. Екран здатний відображати контент у форматі HDR10 з підтримкою понад мільярд кольорів.

Планшет Vivo Pad3 побудований на SoC Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3, обсяг оперативної пам’яті становить від 8 до 12 ГБ, а флеш-пам’яті – від 128 до 512 ГБ. Пристрій працює під керуванням ОС Android 14 з додатковим інтерфейсом OriginOS 4. Також у нього передбачена 8-Мп основна та 5-Мп фронтальна камери. Місткість акумулятора становить 10 000 мАг, він підтримує швидку зарядку потужністю 44 Вт. Планшет укладено в металевий корпус, його товщина становить лише 6,57 мм, а вага – 589 г.

З інших особливостей новинки виробник відзначає 6 вбудованих динаміків із панорамним 3D-звуком, спеціальну систему відведення тепла із загальною площею розсіювання 27 500 кв. мм та власну версію штучного інтелекту Vivo BlueLM. Для Vivo Pad3 пропонуються стілус Pencil2s та клавіатура Smart Touch. Вартість планшета складає від 2499 до 3099 юанів ($345 – $425) залежно від обсягу пам’яті. Продажі в Китаї стартують 5 липня.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Грошові виплати за повернення українців додому: що відомо

Опубліковано

Грошові виплати за повернення українців додому: що відомо

Громадяни України, які повернуться додому, отримають виплати від Парламентської асамблеї Ради Європи. Про це в четвер, 27 червня, повідомили нардеп і голова міграційного комітету ПАРЄ Олексій Гончаренко та нардеп Євгенія Кравчук.

За надання фінансової підтримки українцям для повернення на Батьківщину проголосували 56 парламентарів – рішення ухвалили одноголосно. Резолюція закликає ЄС забезпечити негайні та короткострокові політичні рішення для підтримки громадян України.

«Серед іншого, резолюція також передбачає, довгострокову програму підтримки внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Україні. Вона повинна включати грошову допомогу для забезпечення їм доступу до житла, у тому числі соціального, а також кредити та іншу підтримку для пошуку довгострокових житлових рішень», – зазначила Євгенія Кравчук.

До того ж документ підтверджує, що українці, які перебувають під тимчасовим захистом ЄС, мають право подати заяву на отримання притулку та отримати дозвіл на постійне проживання після трьох років перебування в країні. У ПАРЄ зазначили, що повернення українців додому може тривати роками, тому підготовку до цього процесу маємо розпочинати вже зараз.

Олексій Гончаренко зазначив, що резолюція також передбачає фінансову допомогу українцям, які повернуться в Україну. Виплати будуть виділені після закінчення бойових дій і покликані заохотити українців повертатися додому.

Євгенія Кравчук підкреслила, що 5,9 мільйона українців знайшли притулок у Європі, а ще понад 500 тисяч українців емігрували за межі Європи з початку повномасштабного вторгнення. Кількість внутрішньо переміщених осіб в Україні досягла 5 мільйонів.

Також читайте:

Названо сценарії нової мобілізації після 16 липня

Повістки поштою будуть відправляти зовсім скоро.

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Блокпости ТЦК навіть на вулицях: названо сценарії нової мобілізації після 16 липня

Опубліковано

Блокпости ТЦК навіть на вулицях: названо сценарії нової мобілізації після 16 липня

Понад два тижні залишилося у військовозобов’язаних, щоб оновити свої військово-облікові дані – цей термін спливає 16 липня. Яких заходів буде вживати держава, щодо тих, хто проігнорував дану вимогу і не оновив дані.

Про це розповіли член парламентського комітету з питань нацбезпеки Федір Веніславський.

«Ми створили кілька альтернативних можливостей для виконання вимог законодавства, це «Резерв+», ЦНАП, ТЦК та СП. Пропускна здатність цих систем дозволяє громадянам України чоловічої статі від 18 до 60 років виконати всі вимоги. Динаміка, яку ми спостерігаємо, вказує на те, що система працює в межах заданих нами параметрів» – зазначив Федір Веніславський

Тому, якщо громадянин не буде виконувати вимоги закону, на нього будуть направлені відповідні негативні юридичні наслідки, а саме: обмеження в праві керування транспортним засобом, адміністративна відповідальність у вигляді штрафу на суму 17 -25,5 тисяч гривень, які будуть спонукати громадян виконувати норми закону.

Адвокат Катерина Аніщенко розповіла, що нардепи гарно постаралися і зробили так, щоб ніхто не міг уникнути санкцій, які передбачені новим мобілізаційним законом.

«У законі, який набув чинності 18 травня, чітко прописані всі штрафні санкції для тих, хто не оновить свої дані. Відповідно, офіційно поштою будуть надсилати повістки на відомі зареєстровані адреси, в результаті буде багато судових справ, щодо притягнення правопорушників до відповідальності». – зауважила адвокат Катерина Аніщенко.

Також, вона додала що, якщо мова йде про фізичну зупинку військовозобов’язаних громадян, то не виключається примусовий супровід з метою поставити особу на військовий облік. А той, хто перебуває в розшуку, відносно них поліція має право вчинити адміністративне затримання, примусово доправити до ТЦК, де їх примусово поставлять на військовий облік.

На запитання про алгоритм позбавлення водійських прав адвокатка сказала:

«Законом передбачено, що така можливість є. Щоб позбавити водійських прав, потрібно подати позов до суду. Для цього має передувати ціла серія невиконаних дій ухилянта, зокрема неотримання повістки, неявка за повісткою, а також якщо, адміністративне затримання не призвело до жодних результатів. І тільки після того, коли ТЦК отримає всі відповіді на свої дії, вони можуть подати заяву до суду з вимогою щодо заборони ухилянтом керування транспортом засобом”

Катерина Аніщенко також впевнено наголосила на тому, що після 16 липня, дії ТЦК та поліції будуть більш жорсткішими.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.