Connect with us

MOBILZONE

Українцям у Польщі підказали, як підключити найдешевшого мобільного оператора Play

Опубліковано

Українцям у Польщі підказали, як підключити найдешевшого мобільного оператора Play

Українцям, які проживають у Польщі, детально розповіли про послуги, які може надати мобільний оператор Play. Згідно з інформацією, опублікованою на порталі Технофан, Play пропонує спеціальну пропозицію для українців, які мають намір придбати місцевий номер мобільного телефону.

Купуючи місцеву SIM-карту, користувачі можуть:
– скористатися місцевими тарифами, що зробить національні дзвінки у Польщі дешевшими;
– у деяких випадках, установи можуть вимагати номер телефону, зареєстрованого у Польщі, для підтвердження особи або отримання повідомлень.

Основні мобільні оператори в Польщі пропонують спеціальні тарифи, спрямовані на задоволення потреб та очікувань українських користувачів.

Придбавши стартовий пакет Play зараз, українці отримають 200 ГБ для початку. Крім того, якщо вони користуються програмою Play24, то отримають додаткові 300 ГБ інтернет-трафіку для використання.

Щоб отримати до 500 ГБ:
1. Придбайте стартовий пакет від мережі Play та зареєструйте номер.
2. Поповніть свій абонентський рахунок на суму від 10 злотих.
3. Активуй акцію через програму Play24 або за допомогою коду: *111 *1219 *1# – коди Play треба ввести прямо на клавіатурі вашого пристрою.

“Проте, безкоштовні гігабайти – лише частина можливостей, які може надати вам цей оператор. Для знаходження найкращої пропозиції для вас, відвідайте https://www.play.pl/ua/oferta/play-karta/ukraina та оберіть опцію, що вас зацікавить. У вас є можливість вибору серед наступних пропозицій.”
“Крім того, українці отримають безлімітні пакети дзвінків та SMS на всі національні мережі Польщі та номери фіксованого зв’язку (за винятком екстрених викликів та деяких кол-центрів).
Опції інтернет-трафіку.

Додаткові можливості.
При виборі однієї з наведених опцій, ви отримаєте детальні пропозиції з щомісячною вартістю. Наприклад, обравши “Безлімітні пакети”, ви зможете переглянути 4 спеціальні пропозиції:
– Пакет S за 30 злотих на місяць, що включає 30 ГБ даних та необмежену кількість дзвінків та текстів на національні та фіксовані номери.
– Пакет M за 35 злотих на місяць, що включає 40 ГБ даних, необмежені дзвінки та текстові повідомлення на національні та фіксовані номери, а також до 1200 ГБ додатково на рік.

– Пакет L за 40 злотих на місяць, що включає 50 ГБ даних, необмежені дзвінки та текстові повідомлення на національні та фіксовані номери, а також до 2400 ГБ додатково на рік.

– Пакет XL за 45 злотих на місяць, що включає 60 ГБ даних та необмежені гігабайти в мережі 5G, необмежені дзвінки та текстові повідомлення на національні та фіксовані номери, а також до 4800 ГБ додатково на рік.

Можливо активувати кожен з пакетів та спеціальні налаштування в мережі Play двома методами: через додаток Play24 або використовуючи спеціальні коди Play.
Як зазначається, щоб використовувати вибраний код, просто введіть його на клавіатурі пристрою і натисніть кнопку виклику.
*111*1223*1# – код активує пакет S за 30 злотих на місяць.
*111*1224*1# – код активує пакет M за 35 злотих на місяць.
*111*1225*1# – код активує пакет L за 40 злотих на місяць.
*111*1226*1# – код активує пакет XL за 45 злотих на місяць.

Для користування номером телефону Play та активації обраних пакетів потрібно мати достатню кількість коштів на рахунку.
Існує кілька способів поповнення рахунку Play:
1. Придбати картку поповнення рахунку в магазині або салоні мережі Play і слідувати інструкціям, що надруковані на ній.
2. Використовувати онлайн-банкінг або функції відповідних банкоматів.
3. Скористатися офіційним веб-сайтом мережі Play: https://doladowania.play.pl/.

SIM-карту Play можна придбати у салоні мережі Play, який зазвичай знаходиться в багатьох торгових центрах, або в інших місцях. Також можна купити картку в одному з багатьох магазинів-партнерів або через Інтернет.

 

Також варто зауважити, що згідно з правилами ЄС, кожна SIM-карта повинна бути зареєстрована. Якщо цього не зробити, SIM-карта буде неактивною. Для реєстрації SIM-карти необхідне посвідчення особи, найкраще – паспорт. Реєстрацію можна здійснити в салоні вашого оператора або в деяких партнерських салонах. Якщо у вас вже є номер PESEL, його можна використати для активації SIM-карти. Якщо ж номер PESEL відсутній, SIM-карту можна активувати, використовуючи номер паспорта або номер картки резидента.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

You must be logged in to post a comment Login

Залишити коментар

MOBILZONE

З’явилися перші відгуки на AirPods 4: хороший звук та середня автономність

Опубліковано

З'явилися перші відгуки на AirPods 4: хороший звук та середня автономність

У мережі з’явилися перші огляди бездротових навушників Apple AirPods четвертого покоління, випущених у двох версіях. Розбираємося, що говорять про звучання, шумозаглушення та автономність новинки представники закордонних ЗМІ.

Кріс Уелч з The Verge пише, що якщо просто вставити AirPods 4 у ​​вуха і включити шум приглушення без музики, то результат буде не дуже вражаючим. Але з низькочастотними звуками, як шум літака або міського транспорту, вони справляються дуже непогано. З увімкненим ANC можна слухати музику з 50-відсотковою гучністю, тоді як на AirPods попереднього покоління та AirPods 4 без шумоподавлення журналісту доводиться викручувати гучність на максимум, щоб все чути.

Джейк Крол із TechRadar похвалив роботу режиму прозорості, що пропускає зовнішні звуки. За його словами, в AirPods 4 ця функція працює краще, ніж у AirPods Pro. Біллі Стіл з Engadget зазначив, що обидві версії AirPods 4 нічим не відрізняються щодо якості звучання.

Ніколь Нгуєн з The Wall Street Journal добре відгукується про якість звучання та шумозаглушення навушників, але обидва параметри сильно залежать від посадки у вухах. Також вона розчарована автономністю AirPods 4, оскільки навушники витримують до 5 годин без шумозаглушення, тоді як AirPods 3 працюють до 6 годин, а AirPods Pro – 6 годин із включеним шумозаглушенням.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Apple розкрила обсяг оперативної пам’яті всіх версій iPhone 16

Опубліковано

Apple розкрила обсяг оперативної пам'яті всіх версій iPhone 16

Незабаром після презентації нових iPhone старший віце-президент з технологій апаратного забезпечення Apple Джоні Сруджі поділився з журналістами новими подробицями про флагмани 2024 року. Зокрема, він розповів про одну з ключових характеристик айфонів, про які Apple на презентаціях традиційно не згадує.

Топ-менеджер підтвердив, що усі моделі iPhone 16 отримали 8 ГБ оперативної пам’яті. Минулого року таким обсягом могли похвалитися лише iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max, а базовим версіям дісталося лише по 6 ГБ. Апгрейд, за словами представника Apple, викликаний впровадженням пакету ШІ-функцій Apple Intelligence. Приємними «побічними ефектами» також стануть збільшення продуктивності новинок в іграх та покращення роботи деяких сервісів.

На питання, чому компанія не зосередилася на збільшенні кількості ядер CPU, Сруджі відповів, що Apple вже лідирує в цій галузі (малася на увазі одно-і багатопотокова продуктивність), тому надмірність їй ні до чого. За його словами, розробники дійшли висновку, що два P-ядра і чотири E-ядра на сьогоднішній день точно відповідають потребам мобільних пристроїв.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Ціни на землю в Україні: стало відомо, за скільки можна продати пай у вашому регіоні

Опубліковано

Ціни на землю в Україні: стало відомо, за скільки можна продати пай у вашому регіоні

Український ринок землі працює вже понад три роки. На сьогодні ринок землі не є активним, але угоди з купівлі-продажу землі не припинялися навіть попри повномасштабну війну.

Звичайна, ціни на землю відрізняються від регіону, адже ціна в Донецькій області та Івано-Франківській мають прірву.

Так, зі свіжих даних, які опублікував канал 24tv.ua, було вияснено вартість одного гектара землі в кожному регіоні Україні. При цьому відмінності цін у різних регіонах також дуже значні.

На сьогодні вартість одного гектара землі в Україні вже відчутно перевищує тисячу доларів і становить 47 776 гривень за гектар. При цьому розкид цін за регіонами дуже істотний. На сході та на півночі країни – у регіонах, що знаходяться в безпосередній близькості від лінії фронту, ціни на землю значно нижчі, ніж у центральній та західній Україні.

Області, де один гектар можна купити менше ніж за 40 тисяч гривень:

  • Миколаївська – 32 470 грн;
  • Херсонська – 33 094 грн;
  • Харківська – 33 708 грн;
  • Дніпропетровська – 36 227 грн;
  • Чернігівська – 36 283 грн;
  • Кіровоградська – 39 651 грн.
  • Одеська – 39 172 грн;

На Заході та в Центрі ціни вище середнього. Зокрема, ціна за гектар значно перевищила 47 776 гривень у таких областях:

  • Закарпатська – 52 359 грн;
  • Вінницька – 52 803 грн;
  • Волинська – 53 567 грн;
  • Тернопільська – 54 773 грн;
  • Хмельницька – 58 218 грн;
  • Полтавська – 61 641 грн;
  • Рівненська – 63 274 грн;
  • Київська – 68 026 грн;
  • Львівська – 78 953 грн.

Івано-Франківська область значно випереджає інші регіони за вартістю гектара, займаючи перше місце. Там середня ціна за гектар становить 157 883 гривні.

Слід зауважити, що в донецькій та Луганській області фактично не ведеться ринок землі, адже там ідуть активні бойові дії.

Ціни на землю в Україні: стало відомо, за скільки можна продати пай у вашому регіоні

Вартість сільськогосподарської землі визначається багатьма факторами. Одне з найважливіших – місце розташування. Земля, розташована поблизу великих міст або в регіонах з інтенсивним сільськогосподарським виробництвом, зазвичай коштує дорожче. Крім того, близькість до інфраструктури, такої як дороги, електрика чи водопостачання, підвищує вартість землі.

Ще один важливий фактор – якість ґрунту. Земля з високим класом оцінки, тобто найбільш родюча земля, має вищу ціну. І-ІІІ класи є найціннішими і можуть коштувати вдвічі дорожче землі нижчих класів. Розмір і форма ділянки також мають значення – більші, регулярні ділянки більш привабливі для потенційних покупців.

Ціни на землю сільськогосподарського призначення також залежать від макроекономічного впливу. Економічна ситуація в країні, аграрна політика і навіть зміна клімату можуть вплинути на вартість землі.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
З'явилися перші відгуки на AirPods 4: хороший звук та середня автономність
MOBILZONE2 години тому

З’явилися перші відгуки на AirPods 4: хороший звук та середня автономність

Apple розкрила обсяг оперативної пам'яті всіх версій iPhone 16
MOBILZONE3 години тому

Apple розкрила обсяг оперативної пам’яті всіх версій iPhone 16

Ціни на землю в Україні: стало відомо, за скільки можна продати пай у вашому регіоні
MOBILZONE7 години тому

Ціни на землю в Україні: стало відомо, за скільки можна продати пай у вашому регіоні

В Нові пошті з'явилась нова функція: розділення оплати
MOBILZONE7 години тому

В Нові пошті з’явилась нова функція: розділення оплати

Клієнтам великого банку потрібно перевипустити картки
MOBILZONE9 години тому

Клієнтам великого банку потрібно перевипустити картки

Заброньованих від мобілізації українців стане більше: в чому причина
MOBILZONE11 години тому

Заброньованих від мобілізації українців стане більше: в чому причина

У Польщі запроваджують нові виплати
MOBILZONE13 години тому

У Польщі запроваджують нові виплати

В Україні автоматизують видачу повісток через "Оберіг": залучать і Укрпошту
MOBILZONE14 години тому

В Україні автоматизують видачу повісток через “Оберіг”: залучать і Укрпошту

Скільки готівки можна зняти в банкоматі Приват, Ощад і mono за один раз: останні дані
MOBILZONE1 день тому

Скільки готівки можна зняти в банкоматі Приват, Ощад і mono за один раз: останні дані

Повістка у поштові скриньці не вирок: коли можна не реагувати на виклик до ТЦК
MOBILZONE1 день тому

Повістка у поштові скриньці не вирок: коли можна не реагувати на виклик до ТЦК

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.