Connect with us

MOBILZONE

TP-Link випустила роутери для бідних з підтримкою Wi-Fi 7

Опубліковано

TP-Link випустила роутери для бідних з підтримкою Wi-Fi 7

Компанія TP-Link оголосила про старт продажів у Китаї трьох маршрутизаторів із підтримкою новітнього стандарту Wi-Fi 7: BE3600, BE5100 та BE6500. Ціни на них стартують від 229 юанів (~900 гривень), що можна вважати доступною перепусткою у світ швидкісного інтернету нового покоління.

Найдоступніша модель TP-Link BE3600 за ціною приблизно 900 гривень підтримує роботу у двох діапазонах з максимальною пропускною здатністю до 3600 Мбіт/с. У роутері є чотири гігабітні порти Ethernet і передбачена підтримка агрегації портів WAN і LAN, що дозволяє досягти ще більшої швидкості передачі даних.

Наступна в лінійці модель BE5100 із цінником на рівні 1300 гривень теж працює у дводіапазонному режимі, але підтримує пропускну здатність до 5100 Мбіт/с. У роутері є 2,5-гігабітний порт Ethernet і ще три гігабітні, а також агрегація WAN і LAN. Ця модель підходить для користувачів, яким потрібні більш високі швидкості та надійніші можливості підключення.

Найдорожчий у серії роутер BE6500 коштує близько 2100 гривень та забезпечує передачу даних на швидкості до 6500 Мбіт/с. Тут чотири 2,5-гігабітні порти Ethernet і шість незалежних FEM-підсилювачів. Ця модель орієнтована на любителів онлайн-ігор та тих, хто хоче дивитися онлайн-відео у високій якості.

Серед особливостей новинок виділяється функція дводіапазонного стекування MLO для підвищення швидкості обміну даними, технологія Xtra Range 2.0 (тільки в BE3600 та BE5100) для розширення зони покриття діапазону 5 ГГц, прив’язка маршрутизації та можливість створення Mesh-мережі завдяки технології EasyMesh 3.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

You must be logged in to post a comment Login

Залишити коментар

MOBILZONE

У “Резерв+” додадуть нову функцію: що нового

Опубліковано

У "Резерв+" додадуть нову функцію: що нового

З листопада в застосунку “Резерв+” планується додати можливість отримання відстрочки від мобілізації для студентів денної форми навчання, багатодітних батьків і осіб з інвалідністю. Про це повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко під час конференції IT Arena 2024.

“Ми прагнемо, щоб люди, які мають право на відстрочку, могли швидко й без паперової тяганини заявити про це через застосунок. Для цього необхідно не лише внести зміни до нормативної бази, але й забезпечити технологічну готовність реєстрів”, – зазначила Черногоренко.

За її словами, три форми відстрочок будуть доступні вже з листопада: для студентів денної форми навчання, багатодітних батьків та осіб з інвалідністю. Це нововведення суттєво полегшить життя, особливо студентам, які навчаються за кордоном. Також буде можливість продовжувати відстрочку через застосунок, що допоможе уникнути зайвої бюрократії.

Крім того, з жовтня 2024 року в “Резерв+” з’явиться новий сервіс з пошуку вакансій у військових частинах. Після оновлення користувачі зможуть швидше знайти відповідні позиції для майбутньої служби. Для початку пошуку потрібно буде заповнити коротку анкету, а система на основі вказаних навичок підбере найкращі варіанти.

Кожна вакансія міститиме детальний опис, включно з інформацією про бригади, командирів та досягнення. Унікальність сервісу полягає у зручному процесі вибору вакансій за допомогою простого інтерфейсу: можна буде зберігати цікаві пропозиції або відхиляти невідповідні, просто натиснувши “плюс” чи “мінус”.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У “Дії” запустили функцію uResidency

Опубліковано

У "Дії" запустили функцію uResidency

У державному додатку “Дія” було запущено функцію uResidency. Це програма електронного резидентства, яка дозволяє громадянам інших країн реєструватися на ФОП в Україні та за її межами.

Про це повідомив Міністр цифрової трансформації Михайла Федорова.

«Ми створили найкращі умови для українських підприємців – реєстрація ФОП відбувається найшвидше у світі, податки можна сплатити в кілька кліків, додаткові бізнес-сервіси доступні онлайн. Зараз готові масштабувати цей досвід і для іноземців, оскільки стати електронним резидентом в Україні простіше і вигідніше, ніж вести бізнес будь-де у світі, податкова ставка становить лише 5%», – написав Федоров.

Як скористатись послугою?

Щоб стати е-резидентом, потрібно заповнити заявку в застосунку чи на порталі uResidency – це займає 5–10 хвилин. Після цього проводиться перевірка, і резидент отримає КЕП у консульстві, без необхідності відвідувати Україну. Далі відкриває ФОП онлайн – та усі подальші взаємодії відбуватимуться автоматично.

Федоров зазначив, що звітність буде повністю автоматизована. Банк сам розрахує податки, подасть декларації та впорається з усією тяганиною – все відбувається автоматично без втручання людини.

За його словами, не потрібно тратитися на бухгалтерів і юристів, адже їхню роботу буде виконувати система, а резиденти будуть займатися власними справами.

Електронне резидентство – це важливий і революційний проект для економіки, це постійні додаткові надходження в бюджет. В Естонії, наприклад, електронне резидентство діє вже 10 років і щороку приносить мільйони доларів податкових надходжень , – сказав міністр.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Отримати відстрочку від мобілізації без візиту до ТЦК: як це зробити

Опубліковано

Отримати відстрочку від мобілізації без візиту до ТЦК: як це зробити

Міністерство оборони України планує запровадити в додатку «Резерв+» нову функцію, яка дозволить військовозобов’язаним отримувати відстрочку від призову в автоматичному режимі.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко під час виступу на технологічній конференції IT Arena 2024 у Львові.

За її совами, щоб реалізувати даний проект потрібно внести лише деякі зміни до нормативної бази, а також забезпечити технологічну готовність партнерів, які володіють відповідними реєстрами даних.

З листопада 2024 року заплановано запровадити три форми автоматичної відстрочки: для студентів денної форми навчання, багатодітних батьків та людей з інвалідністю. Наразі Департамент працює над узгодженням необхідних нормативних змін.

Ми хочемо, щоб особи, які мають підстави для відстрочки, могли за кілька хвилин повідомити про своє право через додаток, не відвідуючи ТЦК особисто, – зазначила Черногоренко.

Також читайте:

Лист з повісткою: в “Укрпошті” розповіли деталі отримання.

Як дізнатися, що ТЦК наклали штраф до того поки він не подвоївся.

Безкоштовна програма для перевірки штрафів від ТЦК.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.