Connect with us

MOBILZONE

Realme 11 4G проти Realme 11 5G: чим відрізняються смартфони, окрім покоління стільникового зв’язку

Опубліковано

Realme 11 4G проти Realme 11 5G: чим відрізняються смартфони, окрім покоління стільникового зв'язку

Китайська компанія Realme має два смартфони зі схожими іменами. Це Realme 11 4G і Realme 11 5G, який, як може здатися на перший погляд, відрізняються лише стандартом стільникового зв’язку, що підтримується. Але насправді у цих смартфонів набагато більше відмінностей. Ми вирішили порівняти їх один з одним, щоб ви могли зрозуміти, який з них підійде вам найкраще.

Дизайн
Realme 11 4G трохи компактніший за свого 5G-собрата. Його розміри становлять 159,9 х 73,3 х 8 мм, а вага – 178 г, що робить смартфон максимально зручним для використання однією рукою. У той же час Realme 11 5G має більші габарити — 165,7 мм заввишки, 76 мм завширшки і 8,1 мм завтовшки, а важить він разом з усією начинкою 190 г.

Загалом обидва смартфони виконані у схожому дизайні з великим практично безрамковим дисплеєм та задньою кришкою із пластику. Щоправда, у 5G-версії каркас виконаний із алюмінієвого сплаву, а у 4G-версії дисплей захищений склом Gorilla Glass 5 від Corning.

Дисплей
Одна з головних характеристик будь-якого смартфона – його дисплей. І смартфони Realme, що розглядаються сьогодні, — не виняток. Їхні екрани відрізняються не тільки розміром, але технологією виробництва. Так, Realme 11 4G оснащений 6,4-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю Full HD+, а його 5G-собрат оснащений більшим 6,72-дюймовим екраном типу IPS LCD з роздільною здатністю Full HD+.

Тут потрібно відзначити, що AMOLED-екрани відрізняються високою енергоефективністю, яскравою передачею кольору і глибоким чорним кольором. А IPS LCD-панелі, хоч і поступаються їм в яскравості та контрастності, зате мають більш природну колірну гаму та широкі кути огляду. В результаті вибір між Realme 11 5G та Realme 11 4G з точки зору дисплея зводиться до переваг у розмірі та точності кольору.

Апаратне та програмне забезпечення
Realme 11 4G та Realme 11 5G відрізняються як зовні, так і всередині. Перший базується на восьмиядерній платформі MediaTek Helio G99 з тактовою частотою 2,2 ГГц, який добре справляється з повсякденними завданнями, включаючи ігри та багатозадачність. А ось Realme 11 5G на крок попереду зібрана з погляду продуктивності завдяки встановленому “під капотом” чіпу Mediatek Dimensity 6100+ із вбудованим 5G-модемом. Він відрізняється високою продуктивністю, теплоефективністю та підтримкою рішень ІІ.

Конфігурації пам’яті у смартфонів однакові: це 8 Гбайт ОЗП та від 128 до 256 Гбайт вбудованої пам’яті.

Камери
Камери – це те, що поєднує ці два смартфони. Обидва оснащені подвійною основною камерою з головним датчиком на 108 мегапікселів та додатковим 2-мегапіксельним сенсором. Для селфі та дзвінків під відеозв’язки у них передбачена 16-мегапіксельна фронтальна камера. Різниця між смартфонами може помітна хіба що при постобробці кадрів, оскільки чіпсет 5G-версії підтримує різні функції поліпшення знімків на основі штучного інтелекту.

Акумулятор
Як і дисплей, акумулятор відіграє важливу роль у виборі смартфона. Тут між Realme 11 5G та Realme 11 4G відмінностей немає. Обидва смартфони живляться від акумуляторної батареї ємністю 5000 мАг, яка здатна забезпечити їм цілий день роботи без заряджання. А підтримка 67-ватного проводового заряджання дозволить заповнити заряд акумулятора в найкоротші терміни.

Але насправді смартфони можуть відрізнятися часом автономної роботи, оскільки технологія 5G є енергоємнішою. А ось realme 11 4G окрім того, що сама по собі технологія 4G є менш ресурсоємною, ніж 5G, також відрізняється низьким рівнем енергоспоживання AMOLED-дисплея.

Ціна запитання
Крім характеристик, нові смартфони Realme відрізняються і ціною. Так, вартість Realme 11 4G стартує з позначки 280 євро, а його 5G-собрат коштує на 20 євро дешевше.

Переваги Realme 11 4G:
AMOLED-дисплей;
компактні розміри;
легкий.

Недоліки Realme 11 4G:
відсутність підтримки 5G;
Android 12 замість сучаснішого Android 13.

Переваги Realme 11 5G:
підтримка 5G;
більш продуктивний процесор;
Android 13;
великий екран.

Недоліки Realme 11 5G:
IPS-дисплей.

Facebook Comments

MOBILZONE

ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і на роботу: усі схеми і розцінки

Опубліковано

ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і на роботу: що відомо

«ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і те, що їх демонізують та зменшується рівень довіри», — нардепка Анна Скороход.

Усі схеми і розцінки у відео:

В листопаді минулого року Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію з питань порушення законодавства в Міноборони та ЗСУ. Цілий рік цей орган парламентського контролю досліджував дотримання прав військових і днями комісія нарешті оприлюднила свій звіт, який виявився доволі скандальним. Ухилення від мобілізації за сприяння працівників ТЦК, “липові” відстрочки, корупція в ЗСУ – ось далеко неповний перелік тих проблем, які винесли на загал народні депутати.


«Але є ТЦК, з якими абсолютно нормально працювати, які дослухаються і не роблять такого безпрєдєлу який дозволяють собі інші», — народний депутат Скороход.

Голова парламентської ТСК по правам військових пояснила, як нардепи можуть змінити підходи до мобілізації.

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українців реєструють на одноразові виплати в 10800 гривень: як отримати

Опубліковано

Українців реєструють на одноразові виплати в 10800 гривень: як отримати

NRC надає фінансову допомогу українцям, які евакуюються з Донеччини через Павлоград

Норвезька рада у справах біженців (NRC) пропонує грошову підтримку громадянам, які евакуювалися з Донецької області через транзитний пункт у Павлограді.

Хто може отримати допомогу

Фінансова допомога у розмірі 10 800 гривень надається кожному, хто прибуває до спеціального транзитного шелтера в Павлограді. У цьому пункті можна залишатися до трьох днів.

Як подати заявку на грошову допомогу

Щоб отримати виплату, необхідно зареєструватися безпосередньо в транзитному шелтері.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном: 066 832 70 78.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Відмазки” від мобілізації: що вигадують ухилянти, щоб не йти до армії

Опубліковано

"Відмазки" від мобілізації: що вигадують ухилянти, щоб не йти до армії

“Відмова від мобілізації: судові справи, аргументи та наслідки”

Мобілізація в Україні супроводжується численними спробами військовозобов’язаних уникнути служби. Дехто отримує повістки, але не приходить, інші вимагають особливих умов. TSN.UA підготували огляд найгучніших випадків, який представила Вікторія Панченко на своєму YouTube-каналі.

“Мене не брали на службу”

У жовтні 2023 року житель Волинської області отримав бойову повістку, проте відмовився її приймати. На суді чоловік частково визнав провину, пояснивши, що ще у 2022 році його визнали “обмежено придатним”. Пізніше військова частина відмовилася його приймати. У своїх показах він згадав, що має неповнолітню дитину і проблеми зі здоров’ям, однак не надав підтверджувальних документів.

Працівники ТЦК зазначили, що чоловік заявляв про “онкологію”, хоча у ВЛК підтвердили лише незначні проблеми з хребтом. Суд визнав його винним за ст. 336 ККУ (ухилення від призову) та засудив до трьох років позбавлення волі.

“Не хочу помирати”

У Черкаській області чоловік відмовився від мобілізації, пояснивши це небажанням ризикувати життям. Після того як у червні 2024 року ВЛК визнала його придатним, він отримав бойову повістку, але не з’явився на пункт збору. На суді чоловік визнав провину та розкаявся. Вирок суду — три роки позбавлення волі.

“Отримав повістку й ховався”

Житель Тернопільщини після отримання бойової повістки у жовтні 2022 року так і не з’явився до ТЦК. Чоловік пояснив, що має проблеми зі здоров’ям, включно з психічними розладами, але не надав відповідних документів і не оскаржив висновок ВЛК.

Суд визнав його винним за ст. 336 ККУ, призначивши три роки ув’язнення.

“Очікував бронь від підприємства”

Трохи менше, а саме 1 рік та 6 місяців іспитового терміну отримав чоловік, який також ухилився від мобілізації. Про це йдеться у вироку Лохвицького районного суду Полтавської області.

На суді чоловік визнав свою провину та розкаявся. Він розповів, що сам прийшов в ТЦК після ухвалення нового мобілізаційного закону, щоб встати на військовий облік і отримати бронь від підприємства де він працює. Пройшовши ВЛК, чоловіка було визнано придатним і фактично відразу вручено бойову повістку, хоча він надав працівникам ТЦК гарантійний лист від підприємства, де повідомлялося, що йому мають надати бронь.

Таким чином, чоловік проігнорував бойову повістку і у визначену дату не з’явився на відправку, бо розгубився, адже вважав, що буде мати бронь, на даний час він і є заброньованим. Також чоловік розповів, що має зарплату 20 тисяч гривень і кожен місяць донатить по 2-3 тисяч гривень на ЗСУ.

Суд визнав чоловіка винним за статтею 336 ККУ та врахував всі обставини справи і засудив його до 1 року та 6 місяців іспитового терміну.

Зміни у процедурі бронювання

Міністерка економіки Юлія Свириденко спростувала інформацію про 1,5 мільйона заброньованих осіб. За її словами, таких осіб ніколи не було більше ніж 950 тисяч. Кабмін уже проводить аудит усіх бронювань, що може змінити критерії критичності підприємств.

З 25 жовтня бронювання діє лише для тих, хто отримав статус до 31 травня. Планується впровадження системи пріоритетів, зокрема за рівнем заробітної плати працівників.

Відстрочки онлайн

Заступниця міністра оборони з цифровізації Катерина Черногоренко оголосила про запуск тестування нової системи *”Резерв+”*. Тепер оформлення чи продовження відстрочки стане можливим через онлайн-запит, без черг і відвідування ТЦК.

Уряд працює над удосконаленням процедур, щоб забезпечити баланс між потребами оборони та економіки.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і на роботу: що відомо
MOBILZONE40 хв. тому

ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і на роботу: усі схеми і розцінки

Українців реєструють на одноразові виплати в 10800 гривень: як отримати
MOBILZONE3 години тому

Українців реєструють на одноразові виплати в 10800 гривень: як отримати

"Відмазки" від мобілізації: що вигадують ухилянти, щоб не йти до армії
MOBILZONE5 години тому

“Відмазки” від мобілізації: що вигадують ухилянти, щоб не йти до армії

Чоловіків, яких "бусифікували", зможуть поскаржитися військовому омбудсмену: що відомо
MOBILZONE6 години тому

Чоловіків, яких “бусифікували”, зможуть поскаржитися військовому омбудсмену: що відомо

Офіційно представлений вбивця флагманів Nubia Z70 Ultra: великий екран без вирізів і нестандартна камера
MOBILZONE19 години тому

Офіційно представлений вбивця флагманів Nubia Z70 Ultra: великий екран без вирізів і нестандартна камера

Панель завдань Windows 11 отримає нові корисні функції
MOBILZONE20 години тому

Панель завдань Windows 11 отримає нові корисні функції

Оператори Київстар, Vodafone і lifecell розповіли у кого найдешевші тарифи
MOBILZONE21 годину тому

Оператори Київстар, Vodafone і lifecell розповіли у кого найдешевші тарифи

Без захисту. S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl вже виклали на торенти
MOBILZONE22 години тому

Без захисту. S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl вже виклали на торенти

Спецмобілізація чоловіків з "білими білетами: що відомо
MOBILZONE24 години тому

Спецмобілізація чоловіків з “білими білетами: що відомо

"Резерв+" запускає онлайн-оформлення відстрочок для багатодітних батьків
MOBILZONE1 день тому

“Резерв+” запускає онлайн-оформлення відстрочок для багатодітних батьків

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.