Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi 13 Ultra проти Samsung Galaxy S23 Ultra: порівняння головних флагманів 2023 року

Опубліковано

Xiaomi 13 Ultra проти Samsung Galaxy S23 Ultra: порівняння головних флагманів 2023 року

Xiaomi 13 Ultra та Samsung Galaxy S23 Ultra – одні з головних флагманів першої половини 2023 року. Обидва смартфони можуть похвалитися приголомшливим дизайном та висококласними характеристиками. Якщо ви знаходитеся в пошуках нового смартфона і розглядаєте до покупки один із цих флагманів, то, можливо, наша нова стаття, в якій ми порівняли їхні характеристики, допоможе вам визначитися з вибором.

Дизайн
І Xiaomi 13 Ultra, і Samsung Galaxy S23 Ultra мають дизайн преміум-класу з алюмінієвим каркасом та скляними панелями з обох боків.

Xiaomi 13 Ultra проти Samsung Galaxy S23 Ultra: порівняння головних флагманів 2023 року

Xiaomi 13 Ultra одягнений в корпус висотою 163,2 мм, шириною 74,6 мм і товщиною 9,1 мм і важить 227 г, тоді як Samsung Galaxy S23 Ultra трохи більший і важчий за конкурента з розмірами 163,4х78,1х8,9 мм і масою 234 р. Обидва смартфони мають захист від пилу та вологи відповідно до стандарту IP68.

Xiaomi 13 Ultra проти Samsung Galaxy S23 Ultra: порівняння головних флагманів 2023 року

Загалом з погляду дизайну вибір між цими двома смартфонами — питання особистих переваг. Однак Samsung Galaxy S23 виглядає елегантніше за рахунок мінімалістичного дизайну.

Дисплей
Xiaomi 13 Ultra оснащений 6,73-дюймовим дисплеєм типу AMOLED з роздільною здатністю Quad HD+ (3200 на 1440 пікселів), тоді як Samsung Galaxy S23 Ultra має більший 6,8-дюймовий дисплей Dynamic AMOLED 2X з роздільною здатністю Quad HD+ (408).

Обидва екрани пропонують яскраві насичені кольори та забезпечують захоплюючі враження завдяки частоті оновлення зображення 120 Гц та підтримці HDR10+. Крім цього, обидва смартфони мають вбудований в дисплей сканер відбитків пальців. Зрештою, вибір між двома цими смартфонами залежатиме від ваших особистих переваг щодо розміру дисплея та технології його виробництва.

Апаратне та програмне забезпечення
Обидва флагмани базуються на чіпсеті Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, який забезпечує першокласну продуктивність та підтримку стільникових мереж 5G. Смартфон Xiaomi має від 12 до 16 Гбайт оперативної та від 256 Гбайт до 1 Тбайт вбудованої пам’яті, тоді як його конкурент від Samsung пропонується у конфігураціях з 8 або 12 Гбайт ОЗУ та вбудованим накопичувачем на 256 та 512 Гбайт або 1 Тбайт. Обидва смартфони гарантують високу продуктивність, а вибір тут безпосередньо залежить від конфігурації пам’яті, яку ви віддаєте.

Що ж до програмного забезпечення, Xiaomi 13 Ultra поставляється з мобільною операційною системою Android 13 і фірмовою оболонкою MIUI на борту, тоді як Samsung Galaxy S23 Ultra працює під керуванням Android 13, поверх якої встановлена фірмова прошивка One UI. В обох випадках програмна платформа відрізняється зручним інтерфейсом користувача.

Камери
Xiaomi 13 Ultra має загалом п’ять камер. Попереду у нього встановлена 32-мегапіксельна фронтальна камера, а ззаду знаходиться квадрокамера, що складається з головного 50,3-мегапіксельного сенсора в компанії з трьома датчиками.Xiaomi 13 Ultra проти Samsung Galaxy S23 Ultra: порівняння головних флагманів 2023 року

У той же час Samsung Galaxy S23 Ultra оснащується більш просунутою квадрокамерою з головним датчиком на 200 мегапікселів, двома 10-мегапіксельними модулями та ще одним 12-мегапіксельним датчиком. Для селфі та відеозв’язку у нього встановлено 12-мегапіксельну фронтальну камеру.

Акумулятор
Xiaomi 13 Ultra живиться від акумуляторної батареї ємністю 5000 мАч і підтримує швидке провідне заряджання потужністю 90 Вт і швидке бездротове заряджання на 50 Вт. Samsung Galaxy S23 Ultra оснащується таким же акумулятором на 5000 мАг, щоправда, потужність його провідної зарядки обмежена на позначці 45 Вт, а бездротовий – на 15 Вт.

Оскільки обидва смартфони мають акумулятори однаковою ємністю, то й автономність мають бути приблизно на одному рівні. При цьому Xiaomi 13 Ultra має перевагу у вигляді більш швидкої зарядки, тоді як «козир» Samsung Galaxy S23 Ultra — це зворотна бездротова зарядка.

Ціна
Вартість Samsung Galaxy S23 Ultra та Xiaomi 13 Ultra на європейському ринку стартує з позначки 1300 євро.

Переваги Samsung Galaxy S23 Ultra:
Стілус S-Pen;
більш тонкий;
підтримка eSIM;
захисне скло Corning Gorilla Glass Victus 2

Недоліки Samsung Galaxy S23 Ultra:
гірша за фронтальну камеру.

Переваги Xiaomi 13 Ultra:
краще камери;
швидша зарядка;
до 1 Тбайт убудованої пам’яті.

Недоліки Xiaomi 13 Ultra:
відсутні.

Facebook Comments

MOBILZONE

ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і на роботу: усі схеми і розцінки

Опубліковано

ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і на роботу: що відомо

«ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і те, що їх демонізують та зменшується рівень довіри», — нардепка Анна Скороход.

 

Влистопаді минулого року Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію з питань порушення законодавства в Міноборони та ЗСУ. Цілий рік цей орган парламентського контролю досліджував дотримання прав військових і днями комісія нарешті оприлюднила свій звіт, який виявився доволі скандальним. Ухилення від мобілізації за сприяння працівників ТЦК, “липові” відстрочки, корупція в ЗСУ – ось далеко неповний перелік тих проблем, які винесли на загал народні депутати.


«Але є ТЦК, з якими абсолютно нормально працювати, які дослухаються і не роблять такого безпрєдєлу який дозволяють собі інші», — народний депутат Скороход.

Голова парламентської ТСК по правам військових пояснила, як нардепи можуть змінити підходи до мобілізації.

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українців реєструють на одноразові виплати в 10800 гривень: як отримати

Опубліковано

Українців реєструють на одноразові виплати в 10800 гривень: як отримати

NRC надає фінансову допомогу українцям, які евакуюються з Донеччини через Павлоград

Норвезька рада у справах біженців (NRC) пропонує грошову підтримку громадянам, які евакуювалися з Донецької області через транзитний пункт у Павлограді.

Хто може отримати допомогу

Фінансова допомога у розмірі 10 800 гривень надається кожному, хто прибуває до спеціального транзитного шелтера в Павлограді. У цьому пункті можна залишатися до трьох днів.

Як подати заявку на грошову допомогу

Щоб отримати виплату, необхідно зареєструватися безпосередньо в транзитному шелтері.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном: 066 832 70 78.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Відмазки” від мобілізації: що вигадують ухилянти, щоб не йти до армії

Опубліковано

"Відмазки" від мобілізації: що вигадують ухилянти, щоб не йти до армії

“Відмова від мобілізації: судові справи, аргументи та наслідки”

Мобілізація в Україні супроводжується численними спробами військовозобов’язаних уникнути служби. Дехто отримує повістки, але не приходить, інші вимагають особливих умов. TSN.UA підготували огляд найгучніших випадків, який представила Вікторія Панченко на своєму YouTube-каналі.

“Мене не брали на службу”

У жовтні 2023 року житель Волинської області отримав бойову повістку, проте відмовився її приймати. На суді чоловік частково визнав провину, пояснивши, що ще у 2022 році його визнали “обмежено придатним”. Пізніше військова частина відмовилася його приймати. У своїх показах він згадав, що має неповнолітню дитину і проблеми зі здоров’ям, однак не надав підтверджувальних документів.

Працівники ТЦК зазначили, що чоловік заявляв про “онкологію”, хоча у ВЛК підтвердили лише незначні проблеми з хребтом. Суд визнав його винним за ст. 336 ККУ (ухилення від призову) та засудив до трьох років позбавлення волі.

“Не хочу помирати”

У Черкаській області чоловік відмовився від мобілізації, пояснивши це небажанням ризикувати життям. Після того як у червні 2024 року ВЛК визнала його придатним, він отримав бойову повістку, але не з’явився на пункт збору. На суді чоловік визнав провину та розкаявся. Вирок суду — три роки позбавлення волі.

“Отримав повістку й ховався”

Житель Тернопільщини після отримання бойової повістки у жовтні 2022 року так і не з’явився до ТЦК. Чоловік пояснив, що має проблеми зі здоров’ям, включно з психічними розладами, але не надав відповідних документів і не оскаржив висновок ВЛК.

Суд визнав його винним за ст. 336 ККУ, призначивши три роки ув’язнення.

“Очікував бронь від підприємства”

Трохи менше, а саме 1 рік та 6 місяців іспитового терміну отримав чоловік, який також ухилився від мобілізації. Про це йдеться у вироку Лохвицького районного суду Полтавської області.

На суді чоловік визнав свою провину та розкаявся. Він розповів, що сам прийшов в ТЦК після ухвалення нового мобілізаційного закону, щоб встати на військовий облік і отримати бронь від підприємства де він працює. Пройшовши ВЛК, чоловіка було визнано придатним і фактично відразу вручено бойову повістку, хоча він надав працівникам ТЦК гарантійний лист від підприємства, де повідомлялося, що йому мають надати бронь.

Таким чином, чоловік проігнорував бойову повістку і у визначену дату не з’явився на відправку, бо розгубився, адже вважав, що буде мати бронь, на даний час він і є заброньованим. Також чоловік розповів, що має зарплату 20 тисяч гривень і кожен місяць донатить по 2-3 тисяч гривень на ЗСУ.

Суд визнав чоловіка винним за статтею 336 ККУ та врахував всі обставини справи і засудив його до 1 року та 6 місяців іспитового терміну.

Зміни у процедурі бронювання

Міністерка економіки Юлія Свириденко спростувала інформацію про 1,5 мільйона заброньованих осіб. За її словами, таких осіб ніколи не було більше ніж 950 тисяч. Кабмін уже проводить аудит усіх бронювань, що може змінити критерії критичності підприємств.

З 25 жовтня бронювання діє лише для тих, хто отримав статус до 31 травня. Планується впровадження системи пріоритетів, зокрема за рівнем заробітної плати працівників.

Відстрочки онлайн

Заступниця міністра оборони з цифровізації Катерина Черногоренко оголосила про запуск тестування нової системи *”Резерв+”*. Тепер оформлення чи продовження відстрочки стане можливим через онлайн-запит, без черг і відвідування ТЦК.

Уряд працює над удосконаленням процедур, щоб забезпечити баланс між потребами оборони та економіки.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і на роботу: що відомо
MOBILZONE9 хв. тому

ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і на роботу: усі схеми і розцінки

Українців реєструють на одноразові виплати в 10800 гривень: як отримати
MOBILZONE3 години тому

Українців реєструють на одноразові виплати в 10800 гривень: як отримати

"Відмазки" від мобілізації: що вигадують ухилянти, щоб не йти до армії
MOBILZONE4 години тому

“Відмазки” від мобілізації: що вигадують ухилянти, щоб не йти до армії

Чоловіків, яких "бусифікували", зможуть поскаржитися військовому омбудсмену: що відомо
MOBILZONE6 години тому

Чоловіків, яких “бусифікували”, зможуть поскаржитися військовому омбудсмену: що відомо

Офіційно представлений вбивця флагманів Nubia Z70 Ultra: великий екран без вирізів і нестандартна камера
MOBILZONE19 години тому

Офіційно представлений вбивця флагманів Nubia Z70 Ultra: великий екран без вирізів і нестандартна камера

Панель завдань Windows 11 отримає нові корисні функції
MOBILZONE20 години тому

Панель завдань Windows 11 отримає нові корисні функції

Оператори Київстар, Vodafone і lifecell розповіли у кого найдешевші тарифи
MOBILZONE21 годину тому

Оператори Київстар, Vodafone і lifecell розповіли у кого найдешевші тарифи

Без захисту. S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl вже виклали на торенти
MOBILZONE22 години тому

Без захисту. S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl вже виклали на торенти

Спецмобілізація чоловіків з "білими білетами: що відомо
MOBILZONE23 години тому

Спецмобілізація чоловіків з “білими білетами: що відомо

"Резерв+" запускає онлайн-оформлення відстрочок для багатодітних батьків
MOBILZONE1 день тому

“Резерв+” запускає онлайн-оформлення відстрочок для багатодітних батьків

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.