Connect with us

MOBILZONE

Гаджети для мізків: вибираємо техніку для навчання та роботи

Опубліковано

Неймовірно, але факт: мобільні пристрої хороші не тільки для соцмереж та розглядання мемів з метеликами, на них – не повірите! – можна ще й продуктивно працювати. Причому, якщо мова йде не про графічний дизайн або відеомонтаж, не обов’язково витрачати на техніку гігантські суми. У статті піде мова про недорогі, але продуктивні гаджети для навчання і офісу.

Смартфон — OPPO A3s

Кожен школяр або студент, напевно, знає з десяток варіантів, як за допомогою смартфона написати контрольну і здати залік. Навіть, якщо не вдаватися до військових хитрощів, OPPO A3s буде кориснй своєю зручністю. На великому екрані з діагоналлю 6,2 ” поміститься прірва інформації. Отже, буде зручно читати і навіть редагувати лекції та документи. А, завдяки IPS-матриці і режиму захисту зору від синього випромінювання, втома очам не загрожує. І нехай не лякає значна діагональ – сучасний форм-фактор з витягнутим екраном 19: 9 і тонкими рамками дозволив зменшити габарити пристрою.

Подвійна камера вкупі з софтом дозволяє фотографувати і обробляти документи так, що результат не відрізнити від якісного PDF-скан. Зрозуміло, при необхідності апарат здатний і на більше – наприклад, знімати портрети з ефектом боке і деталізовані пейзажі з багатою передачею кольору.

OPPO A3s оснащений чіпом Qualcomm Snapdragon 450 – спритний бюджетник, який буде «тягнути» не тільки текстові редактори, але і більш вимогливі програми: в AnTuTu смартфон видає близько 73 400 балів. Завдяки 2 ГБ оперативної пам’яті він дозволяє паралельно працювати з декількома програмами без вивантаження даних з пам’яті (скажімо, з редактором, парою месенджерів і з декількома відкритими вкладками браузера). А також без тормозіння перемикатися між завданнями. Для одночасної роботи у двох додатках реалізований режим поділу екрана.

Крім того, OPPO A3s виділяється і дизайном, хоча здавалося б: бюджетний апарат. Крім класичного чорного є варіанти для любителів яскравих кольорів – яскраво-червона і темно-фіолетова моделі.

Ноутбук — Lenovo IdeaPad 320-15ISK

Вибір недорогого, але спритного лептопа – справа, мабуть, ще більш тонка, ніж пошук якісного бюджетного телефону. У цьому сегменті традиційно лідирують рішення Lenovo. І модель IdeaPad 320-15ISK не виняток.

За 12 000 грн. вендор пропонує непоганий процесор Intel Core i3 6006U, 4 ГБ оперативної пам’яті та дискретну відеокарту NVIDIA GeForce 920MX з 2 ГБ пам’яті. Потужності вистачить не тільки на текстові редактори і YouTube, а й на більш вимогливі завдання на зразок Photoshop. Дисплей оснащений TN-матрицею на 1920х1080 пікселів з матовим покриттям. А кришка розкривається до 180 градусів – зручно працювати практично в будь-якому положенні.

Інтерфейсів у ноутбуці предостатньо. Три порти USB версії 3.0 – два класичних і один Type-C. Є стандартний картрідер SD / SDHC / SDXC / MMC і HDMI-вихід. З мережевими підключеннями теж повний порядок: модуль Wi-Fi, гігабітний Ethernet і Bluetooth 4.1. Хіба що накопичувач посередній – 500 ГБ HDD на 5400 оборотів в хвилину.

Акумулятора вистачить приблизно на 5-6 годин активної роботи, а в економному режимі – і того більше. Важить IdeaPad 320-15ISK пристойно: 2,2 кг. Так що це перш за все робоча станція, яку в разі чого можна взяти з собою.

Планшет — Xiaomi Mi Pad 4

Свіжий, 2018 року випуску, Xiaomi Mi Pad 4 відмінно підходить для навчання та офісу з цілого ряду параметрів, у першу чергу – за рахунок компактності. Його зручно носити навіть у маленькій сумці. На 8-дюймовому екрані комфортно працювати з документами, читати книги, вивчати лекції та освітні ролики YouTube. Очі не «зламаються» дякуючи якісній IPS-матриці з роздільною здатністю Full HD.

На продуктивність скаржитися теж не доводиться. Восьмиядерний Qualcomm Snapdragon 660 з тактовою частотою до 2,2 ГГц, відеоприскорювач Adreno 512, 4 ГБ оперативної пам’яті – такого комплекту вистачить на будь-які завдання, та й в ігри можна зарубати. Вбудованої пам’яті небагато – 32 або 64 ГБ, але передбачений слот microSD. Любителям фотозйомки напевно сподобається 13-Мп камера. А ті, хто часто користується відеодзвінками, залишаться задоволені 5-мегапіксельною фронталкою. Працює планшет під управлінням ОС Android 8.1 з фірмовою оболонкою MIUI 9.5, яка ось-ось повинна оновитися до 10-ї версії.

Xiaomi Mi Pad 4, як і більшість подібних пристроїв, проводиться у версії з LTE і без – різниця в ціні приблизно 1500-2000 грн. Wi-Fi двохдіапазонний, Bluetooth 5.0, роз’єм Type-C – у загальному, швидка передача даних без проводів забезпечена. 3,5-мм аудіовихід теж є. Акумулятор на 6000 мАг – не дуже високий показник, на перший погляд. Однак, для планшета з 8-дюймовим дисплеєм АКБ цілком гідна: цілий день протримається. А важить гаджет всього нічого – 342 грами, як два стандартних смартфона.

Електронна книга — Digma X600

Планшет – високопродуктивний пристрій, який нерозумно купувати тільки для книжок і лекцій. Для читання краще придбати букрідер – і очам спокійніше, і розетка буде потрібна в 5-10 разів рідше.

Digma X600 оснащена E-Ink дисплеєм на 6 ” (1024х758 пікселів) з підтримкою 16 градацій сірого кольору. Іншими словами, текст досить чіткий, а, завдяки сенсорному шару, переходити на наступну сторінку можна старим добрим перегортанням. Екран оснащений м’яким підсвічуванням для читання у темряві, та прикритий міцним склом.

Вбудованої пам’яті в апараті 8 ГБ. Цього із запасом вистачить, щоб завантажити всю домашню бібліотеку, – виходить приблизно від трьох до чотирьох тисяч книг. Чому це важливо: слот для карт пам’яті не передбачений, доведеться задовольнятися тим, що є.

Із розпізнаванням різних форматів проблем немає – Digma X600 розуміє всі актуальні формати, включаючи fb2, epub і pdf. Картинки популярних форматів, само собою, апарат теж розуміє. До речі, заливати книги можна прямо з мережі – є модуль Wi-Fi. Батареї на 1500 мАг вистачить як мінімум на три тижні помірного читання – зрозуміло, якщо без підсвічування. Важить букридер як смартфон – 170 грамів.

Висновок:

За помірні гроші можна підшукати спритні та функціональні гаджети, ресурси яких не закінчаться на третій вкладці Chrome і десятому документі MS Word, – в чому ми переконалися на прикладі чотирьох різних пристроїв. Як то кажуть, вибирайте з розумом і користуйтеся із задоволенням!

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

MOBILZONE

Податкова хоче отримати доступ до банківських карток українців: дата

Опубліковано

Податкова хоче отримати доступ до банківських карток українців: дата

Скоро українцям стане складніше приховати доходи, адже в податковій службі хочуть отримати доступ до банківської інформації.

У рамках реформи, Державна податкова служба хоче отримати доступ до банківської таємниці. Це передбачено Національною стратегією доходів. Крайній термін реалізації — 2027 рік. Цю інформацію повідомило видання “Громадське”.

Видання зробило відповідний запит до ДПС, а саме – “чи буде в Україні відкрита банківська таємниця?. У відповіді на запит видання в ДПС зазначили, що прагнуть мати доступ до конфіденційної інформації банків і платіжних сервісів — зокрема, щодо обігу коштів та електронних грошей на рахунках громадян.

У податковій пояснюють, що наразі не мають інформації про суми на рахунках боржників, а ця інформація необхідна для ефективного стягнення заборгованості.

Міністерство фінансів, у відповідь на запит журналістів, зазначило, що відкриття доступу ДПС до рахунків дозволить спростити декларування доходів фізичних осіб, а також удосконалити сервіси для платників. Це також посилить аналітичні можливості служби: податківці зможуть порівнювати дані про надходження коштів із задекларованими доходами.

Проте для реалізації цієї ініціативи необхідно внести відповідні законодавчі зміни, за які має проголосувати Верховна Рада. До того ж, податкова служба має покращити захист своїх інформаційних систем та впорядкувати процес податкових перевірок, щоб підвищити довіру до себе з боку громадян.

Очільник фінансового комітету парламенту Данило Гетманцев вже прокоментував цю ініціативу:

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Київстар терміново запровадив Великодні знижки для українців: подробиці

Опубліковано

Київстар терміново запровадив Великодні знижки для українців: подробиці

Напередодні Великодня мобільний оператор Київстар підготував приємний сюрприз для своїх клієнтів — спеціальні святкові знижки.

Починаючи з 15 квітня 2025 року, користувачі застосунку Мій Київстар можуть скористатися знижкою 20% на святковий асортимент в онлайн-магазині Аврора. Про це мобільний оператор повідомив на своїх офіційних ресурсах.

Як зазначив мобільний оператор, знижка діє за промокодом і сумується з іншими знижками, програмою лояльності, бонусами чи акціями, а також поширюється на такі товари: косметика, посуд, декор для дому, книги, побутова хімія та іграшки. Знайти перелік акційних товарів можна на спеціальній сторінці для абонентів Київстар на сайті Аврори.

Як скористатися пропозицією:

  1. Відкрийте або завантажте застосунок Мій Київстар і увійдіть до свого акаунта.
  2. У розділі «Розваги» знайдіть промокод і посилання на акційні товари.
  3. Виберіть товари та введіть промокод під час оформлення онлайн-замовлення на сайті Аврора

Акція триває з 15 по 30 квітня 2025 року. Промокод можна використовувати необмежену кількість разів для будь-якої суми замовлення аж до 10 травня 2025 року включно.

Також читайте:

Найкращий тариф від Київстар у квітні: інтернет-користувачі у захваті

Київстар потрапив під хвилю тролінгу в TikTok

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Monobank запускають нову функцію: що нового

Опубліковано

В Monobank запускають нову функцію: що нового

У додатку Monobank з’явився новий інструмент — monoКЕП, або кваліфікований електронний підпис. Наразі функція перебуває на етапі бета-тестування.

Про це повідомив співзасновник банку Олег Гороховський. За його словами, наразі новий підпис доступний лише для бета-користувачів, зареєстрованих як ФОП.

Як створити та використовувати monoКЕП

Щоб оформити електронний підпис у Monobank, потрібно:

  • Зайти в розділ «Профіль»;
  • Обрати пункт «monoКЕП»;
  • Створити пароль і пройти ідентифікацію через Face ID.

Після цього документи можна підписувати безпосередньо зі смартфона. Для цього потрібно відкрити файл, натиснути «Поділитись», обрати Monobank і ввести пароль для підтвердження.

«Чекаємо фідбеку, щоб переконатися, що все працює стабільно. І тоді користувачам більше не доведеться шукати свій КЕП серед сайтів і папок», — зазначив Гороховський.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Податкова хоче отримати доступ до банківських карток українців: дата
MOBILZONE2 хв. тому

Податкова хоче отримати доступ до банківських карток українців: дата

Київстар терміново запровадив Великодні знижки для українців: подробиці
MOBILZONE1 годину тому

Київстар терміново запровадив Великодні знижки для українців: подробиці

В Monobank запускають нову функцію: що нового
MOBILZONE3 години тому

В Monobank запускають нову функцію: що нового

Чи може ТЦК надсилати бойову повістку поштою: відповідь юриста
MOBILZONE4 години тому

Чи може ТЦК надсилати бойову повістку поштою: відповідь юриста

У «Резерв+» з'явилася функція на яку чекали всі чоловіки: що нового
MOBILZONE16 години тому

У «Резерв+» з’явилася функція на яку чекали всі чоловіки: що нового

Названо найпопулярніші бренди смартфонів у 2025 році
MOBILZONE16 години тому

Названо найпопулярніші бренди смартфонів у 2025 році

Понад 100 смартфонів і планшетів Xiaomi отримали нову операційну систему HyperOS 2: перевірте свій пристрій
MOBILZONE20 години тому

Понад 100 смартфонів і планшетів Xiaomi отримали нову операційну систему HyperOS 2: перевірте свій пристрій

ТЦК отримали додаткові повноваження: які нововведення з’являться у застосунку Резерв+
MOBILZONE22 години тому

ТЦК отримали додаткові повноваження: які нововведення з’являться у застосунку Резерв+

Vodafone пропонує гарну знижку на тарифи для абонентів: як отримати
MOBILZONE23 години тому

Vodafone пропонує гарну знижку на тарифи для абонентів: як отримати

Українцям запровадили суворі обмеження на права та послуги: що не можна
MOBILZONE1 день тому

Українцям запровадили суворі обмеження на права та послуги: що не можна

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.