Connect with us

MOBILZONE

Топ 10 найпотужніших смартфонів середнього класу

Опубліковано

Xiaomi краще за всіх: Топ 10 найпотужніших смартфонів середнього класу

За традицією, кожен місяць популярний бенчмарк AnTuTu публікує рейтинг найкращих смартфонів в самих різних цінових діапазонах. Сьогодні мова піде про найкращих, а точніше, найпотужніших смартфонах середнього класу за підсумками серпня. І забігаючи вперед скажемо, що в цей раз перше місце в «турнірної таблиці» зайняв апарат китайської компанії Xiaomi.

Зазвичай в лідерах потужності в середньому ціновому сегменті були смартфони Redmi. Але в серпні на перше місце вирвалася одна з моделей флагманської серії Xiaomi Mi 11. Мова йде про Xiaomi Mi 11 Lite. Смартфон, який базується на 5-нанометровому чіпсеті Qualcomm Snapdragon 780G в поєднанні з 8 Гбайт оперативної і 128 Гбайт вбудованої пам’яті набрав за підсумками тестування в AnTuTu 530 657 балів. Тут потрібно відзначити, що зазвичай 5-нанометровий техпроцес використовується для чіпів, призначених для смартфонів флагманського рівня.

Xiaomi краще за всіх: Топ 10 найпотужніших смартфонів середнього класу

Друге і третє місця в серпневому рейтингу AnTuTu зайняли два китайських смартфона на платформі Qualcomm Snapdragon 778G. Це HONOR 50 Pro і HONOR 50, які отримали 511 155 і 506 774 бали відповідно. Четверте місце дісталося OPPO Reno 6 5G на базі чіпсета Dimensity 900 від MediaTek. Замикає п’ятірку лідерів Redmi 10X 5G, оснащений однокристальної платформою Dimensity 820. Наступні три місця зайняли Realme Q3 Pro, OPPO K9 5G і iQOO Z3, які базуються на мобільній платформі Qualcomm Snapdragon 768G.

Дев’яте місце в тесті AnTuTu зайняв Huawei Nova 8 Pro. Він базується на чіпсеті Kirin 985, який в парі з 8 Гбайт ОЗУ дозволив смартфону набрати в синтетичному тесті 438 795 очок. Також в десятку найпотужніших смартфонів Huawei увійшов Huawei Nova 8 з тим же процесором, що і у Pro-версії.

ТОП-10 найбільш потужних смартфонів середнього класу за серпень 2021 року за версією AnTuTu:

[1] Xiaomi Mi 11 Lite (Qualcomm Snapdragon 780G, 8/128 Гбайт).
[2] HONOR 50 Pro (Qualcomm Snapdragon 778G, 8/256 Гбайт).
[3] HONOR 50 (Qualcomm Snapdragon 778G, 8/256 Гбайт).
[4] OPPO Reno6 5G (MediaTek Dimensity 900, 12/256 Гбайт).
[5] Redmi 10X 5G (MediaTek Dimensity 820, 6/128 Гбайт).
[6] Realme Q3 Pro (Qualcomm Snapdragon 768G, 8/128 Гбайт).
[7] OPPO K9 5G (Qualcomm Snapdragon 768G, 8/128 Гбайт).
[8] iQOO Z3 (Qualcomm Snapdragon 768G, 8/256 Гбайт).
[9] Huawei Nova 8 Pro (Kirin 985, 8/128 Гбайт).
[10] Huawei Nova 8 (Kirin 985, 8/128 Гбайт).

Facebook Comments

MOBILZONE

Через який одяг на вулиці можуть вручити повістку

Опубліковано

Через який одяг на вулиці можуть вручити повістку

Після того, як у столичному метро сфотографували чоловіка у футболці з написом “Ухилянт”, у соцмережах не вщухають обговорення цього випадку. Деякі користувачі засудили дії хлопця, стверджуючи, що чоловік хизується, поки інші ризикують своїм здоров’ям і життям заради захисту України. Ще певна частина користувачі висловили думку, що справжні ухилянти не наважилися б одягнути такий одяг, щоб не привертати лишній раз уваги на себе, а це означає, що її одягнув військовий, який «тролить» дану категорію чоловіків.

Як виявилося, один з продавців, який продає такі футболки знаходиться в Одесі і реалізує свій товар оптом. Тим часом деякі інтернет-магазини після скандалу видалили оголошення про продаж таких речей. Однак пропонують чашки та чохли для телефонів із вигравіюваним словом «ухилянт».

Виявляється, з юридичної точки зору носіння такої футболки в громадському місці, може мати наслідки.

Адвокат Микола Максимов сказав: «З точки зору того, що зараз відбувається, це може бути кваліфіковано, як хуліганство”

Максимов зазначив, що у правоохоронних органів є підстави притягувати до відповідальності тих, хто носить такі футболки в громадських місцях. Адже у кодексі про адміністративні правопорушення є чітке положення про те, що хуліганство — це прояв неповаги до суспільства. А в теперішні часи носити таку футболку, це не тільки неповага до військових, які захищають нашу державу, а й підтримка тих, хто ухиляється від служби. Тому коли людина відкрито носить таку футболку, ця поведінка кваліфікується як хуліганство, адже її дії можна розглядати як зневагу до суспільства, до військових, до суспільної мети.

В такому випадку можливе покарання штрафом до 119 грн або 15 діб адміністративного арешту, а також наслідком носіння такої футболки може бути те, що співробітники TЦК можуть вручити повістку та доставити до військкомату.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українцям відновили видачу паспортів за кордоном: кого це стосується

Опубліковано

Українцям відновили видачу паспортів за кордоном: кого це стосується

ДП Документ відновив у тестовому режимі, видачу паспортів українцям за кордоном.

Варто зазначити, що документ видаватимуть передусім «громадянам із соціально незахищених верств населення». ДП Документ пояснює це тим, що вони хочуть запобігти перевантаженню системи та повторних технічних збоїв.

Щоб отримати закордонний паспорт, необхідно виконати такі дії:

• Отримати смс після 25 квітня, що ваш паспорт готовий;
• Надати документи, що посвідчують особу заявника;
• Пройти процес верифікації та перевірки своїх особистих даних.

Нагадуємо, що наприкінці квітня Міністерство закордонних справ вирішило призупинити надання послуг у консульствах України. А згодом призупинили й видачу паспортів та документів військовозобов’язаним чоловікам віком від 18 до 60 років. В той момент в Міністерстві закордонних справ заявили, що це рішення є тимчасовим.

Згодом український уряд оприлюднив постанову No443, згідно з якою військовозобов’язані українці зможуть отримати документи лише в Україні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українців можуть покарати за переказ коштів з картки на картку

Опубліковано

Українців можуть покарати за переказ коштів з картки на картку

Українські банки проводять регулярний фінансовий моніторинг операцій клієнтів і в окремих випадках можуть навіть застосовувати санкції.

Фінансовому моніторингу підлягають усі перекази понад 400 тис. грн, але іноді в поле зору банку потрапляють перекази на значно менші суми. Це можливо, якщо на рахунку клієнта фіксуються нетипові перекази коштів.

Наприклад, якщо раптово почали здійснюватися великі суми переказів, банк може заморозити картку або певний переказ. А також, якщо кошти починають надходити від різних людей, не пов’язаних з власником рахунку.

Банки блокують такі транзакції, щоб з’ясувати  джерело надходження коштів і власнику потрібно довести їх законність, то дані можуть бути передані до фіскальних органів за підозрою в незаконних операціях.

Після цього контролюючий орган може звернутися до суду і вже за його рішенням може бути виписаний штраф.

Якщо буде доведено, що фізична особа займається незаконною торгівлею, штраф може скласти від 17 до 34 тисяч гривень. Крім того, у фізичних осіб можуть вилучати кошти отримані від незаконного обігу, а також продукцію та засоби виробництва.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.