Connect with us

MOBILZONE

Чому при хорошому сигналі погано працює Wi-Fi

Опубліковано

Чому при хорошому сигналі погано працює Wi-Fi

Мабуть в кожній квартирі та кожному домі наявна мережа Wi-Fi, адже вона набагато краща від покриття мобільних операторів. Але не завжди домашня мережа Wi-Fi володіє високою швидкістю. І навіть при ідеальній роботі провайдера домашнього інтернету, користувачі все одно скаржаться на погану роботу Wi-Fi.

Чому Wi-Fi погано працює?

Причина полягає у високому навантаженні на частоти, у яких працюють точки доступу. А більшість роутерів мають діапазон 2,4 ГГц. Проблема криється не у вашому домі, але стосується роутерів навколо вас: сусідські пристрої, вуличні точки доступу в кафе, готелях та бізнес-центрах.

Кожен з роутерів задіює від 20 до 40 МГц з стандартної смуги 80 МГц, доступної в 2,4 ГГц діапазоні. Коли роутерів не так багато, то вони без проблем можуть працювати поряд один з одним. Але коли Wi-Fi роутери з’явилися майже в кожній квартирі ситуація виглядає наступним чином:

Чому при хорошому сигналі погано працює Wi-Fi

Кожна фігура показує роботу одного роутера. Ці фігури перетинаються та сигнал накладається один на одний. Як ви бачите – працює одразу 5 роутерів. Чим сильніше перетинаються сигнали вашого роутера з сусідніми – тим сильніші перешкоди у домашній мережі Wi-Fi.

Рішення проблеми

Найпростіше – змінити номер працюючого каналу у роутері. В діапазоні 2,4 ГГц всього 13 таких каналів. Роутер самостійно змінює канал від перешкод, але іноді через перешкоди сусідського роутера, вони починають працювати в одній частині спектора, заважаючи одне одному. Перевірити вільні спектори можна за допомогою програми для смартфону Acrylic Wi-Fi Home. У колонці “Chan” показує номер працюючого каналу. Для своєї мережі обирайте самий верхній канал – 13.

Якщо програма не допомагає, тоді варто замінити роутер з підтримкою 5ГГц. Це новий діапазон для Wi-Fi мереж, який більш ніж в 2 рази. Даний діапазон зараз дуже мало використовується. До того ж радіус дії Wi-Fi в 5 ГГц менше, ніж в 2,4 ГГц що зведе до мінімуму перешкоди з сусідніх квартир або будинків.

Facebook Comments

MOBILZONE

Як працюватиме е-кабінет військовозобовʼязаного: пояснення

Опубліковано

Як працюватиме е-кабінет військовозобовʼязаного: пояснення

Найближчим часом Міноборони запровадить електронний запис відвідування ТЦК та з 18 травня запустить е-кабінет для військовозобов’язаного.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації Катерина Черногоренко.

За її словами, це звичайний мобільний додаток, який можна завантажити з App Store і Google Play Market. У ньому ви просто авторизуєтесь і заповнюєте необхідні «поля» для оновлення даних. Йти до TЦК нема потреби.

Заступниця міністра нагадала, що з 18 травня військовозобовʼязані повинні зареєструвати свої дані: номер телефону, електронну адресу (за наявності) та фізичну адресу проживання.

Це можна буде зробити в трьох доступних форматах — в ТЦК та СП, через ЦНАП або через е-кабінет.

“Ми розробляємо функцію авторизації, де ви можете заповнити ці три поля і відразу отримати інформацію з бази військовозобов’язаних “Оберіг”, щоб переглянути дані про вас в реєстрі”, – сказав Черногоренко.

Заступниця міністра оборони зазначила, що якщо виникне необхідність уточнення даних, TЦК зв’яжеться із військовозобов’язаним і подальша обробка цих даних буде проводитися безпосередньо між ним і співробітниками TЦК.

Водночас ви можете оновити свої дані за допомогою додатку з будь-якої точки світу.

«Ми вважаємо, що кількість військовозобов’язаних, які скористаються цією функцією, може сягнути 70-80%, тому що це буде дуже зручно», – сказав Черногоренко.

Також читайте:

Як водії через “Дію“ можуть отримати копії документів

Як чоловікам за кордоном отримати документи

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У iOS з’явиться корисна «ремонтна» функція для iPhone

Опубліковано

У iOS з'явиться корисна «ремонтна» функція для iPhone

У бета-версії iOS 17.5 було виявлено новий програмний інструмент під назвою Repair State. Він покликаний вирішити відому проблему, що виникає під час передачі смартфона в сервісний центр для ремонту при відключенні служби Find My.

Донедавна деактивація Find My на час передачі iPhone до сервісного центру не була проблемою, але потім компанія впровадила в iOS функцію Stolen Device Protection. Вона посилює заходи безпеки та змінює деякі налаштування конфіденційності.

Зокрема, власнику iPhone тепер доводиться чекати цілу годину перед тим, як він знову зможе користуватися пристроєм. Цей час залежить від того, як довго тривав ремонт.

Функція Repair State вирішує цю проблему. Ввівши свій Apple ID і пароль як власник iPhone, користувач підтверджує законність ремонту, уникаючи необхідності відключення Find My або Stolen Device Protection. За даними порталу MacRumors, реліз стабільної версії iOS 17.5 очікується у травні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Pornhub і Only Fans нанесли удар в спину росіянам

Опубліковано

Pornhub і Only Fans нанесли удар в спину росіянам

Pornhub, який є одним із найпопулярніших порнографічних сайтів у світі, зареєструвався в Україні та сплачуватиме податки до бюджету країни.

«Компанія, якій належить сервіс Pornhub, нарешті зареєструвалася в Україні платником ПДВ як постачальник електронних послуг. Тепер можна стежити за сумлінною сплатою податків не лише Only Fans. Остання, до речі, поповнила бюджет на $0,7 млн. за I квартал», – заявив голова фінансового комітету Верховної ради Данило Гетьманцев.

Раніше стало відомо, що Державна податкова служба України оштрафувала понад $5,5 тис. Pornhub через небажання реєструватися в країні та несплату податків до бюджету.

Крім того, було названо найбільших платників ПДВ з цифрових послуг (Google, Apple, Meta* та Valve), які задекларували та сплатили понад 50 млн доларів ще до настання граничного терміну.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.