Connect with us

MOBILZONE

Офіційно представлено флагманський смартфон Xiaomi Mi 11 Pro: ціна та характеристики

Опубліковано

Офіційно представлено флагманський смартфон Xiaomi Mi 11 Pro: ціна та характеристики

Xiaomi показала довгоочікувану Pro-версію флагмана Mi 11, яка пропонує покращений за рахунок підтримки технології Dolby Vision 120-Гц AMOLED E4-дисплей з роздільною здатністю QHD +, а також вдосконалену камеру: 5-Мп телемакро-об’єктив поступився своїм законним місце 8-Мп перископу- телевику з оптичним наближенням 5х (детально про камері нижче). Подивитися результат фото- і відеозйомки в форматі 8K і 4К при 120fps можна з динаміками Harman / Kardon, а гідний час автономної роботи при цьому сценарії покликана забезпечити батарейка на 5000 мАг. Нарешті, дизайн: візитна картка Mi 11 Pro – зелене забарвлення. Ну і так, Mi 11 Pro – перший Xiaomi з сертифікованої захистом IP68.

Продовжуючи тему автономності, не можна не відзначити підтримку 67-Вт зарядки, причому мова йде про потужності не тільки провідної, а й бездротової зарядки. В комплекті блоку для зарядки не буде, але, як і в випадку з Mi 11, компанія подарує його тим, кому він дійсно потрібний. Окремо можна буде докупити 80-Вт док для бездротової зарядки, причому для покупців Mi 11 Pro він обійдеться всього в 200 юанів (850 гривень) замість 500. А ще буде док для зарядки одночасно трьох пристроїв (наприклад, два смартфона і навушники).Офіційно представлено флагманський смартфон Xiaomi Mi 11 Pro: ціна та характеристики

Тепер про камеру. В Mi 11 Pro Xiaomi замінила 108-Мп основний сенсор на 50-Мп Samsung GN2. Його головними перевагами є великі 1,4-мкм пікселі (2,8 мкм в Бінінг 4-в-1) при величезному розмірі сенсора 1 / 1,12 “, просунута фокусування Dual Pixel Pro і технологія Fusion Stagger HDR, яка повинна вивести динамічний діапазон на новий рівень. У основного модуля є оптична стабілізація зображення, то ж стосується згаданого вище телевика-перескопа. Третій сенсор – вже знайомий по Mi 11 13-Мп ширік з кутом захоплення 123 градуса.

 

Mi 11 Pro все на тому ж рівні, що у стандартна версія: самий сильний на сьогоднішній день чіпсет Qualcomm Snapdragon 888 приправлений пам’яттю LPDDR5 і UFS 3.1, а стабільність системи, в тому числі на швидкій 67-Вт зарядці (повний заряд за 36 хвилин) забезпечується багаторівневою системою охолодження. Доступ до Мережі забезпечує 5G-модем і модуль Wi-Fi 6, є модуль NFC.

Офіційно представлено флагманський смартфон Xiaomi Mi 11 Pro: ціна та характеристики Офіційно представлено флагманський смартфон Xiaomi Mi 11 Pro: ціна та характеристики Офіційно представлено флагманський смартфон Xiaomi Mi 11 Pro: ціна та характеристики Офіційно представлено флагманський смартфон Xiaomi Mi 11 Pro: ціна та характеристики Офіційно представлено флагманський смартфон Xiaomi Mi 11 Pro: ціна та характеристики

 

Технічні характеристики Xiaomi Mi 11 Pro
Звязок 2G, 3G, 4G, 5G
Прошивка MIUI 12 на Android 11
Екран 20:9, 3200 x 1440 , 515 ніт, 30-120 Гц, тач-сенсор 480 Гц, 1500 ніт, HDR10+, Dolby Vision, MEMC, 5 000 000:1, DCI-P3, JNCD 0,38, Delta E 0,41, AMOLED Е4, Gorilla Glass Victus
Чипсет Qualcomm Snapdragon 888
CPU: 8 ядер, 5 нм, Cortex-X1 2,84 ГГц + 3 x Cortex-A78 до 2,4 ГГц + 4 x Cortex-A55 по 1,8 ГГц
GPU: Adreno 660
Оперативна память 8 ГБ
LPDDR5
12 ГБ
LPDDR5
Основна память 128 ГБ
UFS 3.1
256 ГБ
UFS 3.1
SIM і карта памяти Дві nanoSIM-карти
Камера Тройна, AI, Fusion Stagger HDR, запис видео 8К@30/24fps, 4K@60/30fps, 1080p@60/30fps, 720p@30ps, сло-мо 1920fps
Основна: 50 Мп, Samsung GN2, 1/1,12″, f/1.95, 1,4 мкм (2,8 мкм ), OIS, фокусировка Dual Pixel Pro, фокусна довжина 24 мм, 8 линз
Широкоугольна: 13 Мп, 1/1,3″, f/2.4, 1,12 мкм, 123 градусов, 16 мм
Телефото: 8 Мп, перископ-оптика, f/3.4, 1 мкм, OIS, оптичний зум 5х, цифровий зум 50х, 120 мм, 5 линз
Селфі В отворі з ліва, AI, HDR
Батарея 5000 мАч
Зарядка USB-C, проводна зарядка 67 Вт, беспроводна зарядка 67 Вт,
Безпроводні інтерфейси Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2,4/5 ГГц, 2×2 MIMO, 8×8 MU-MIMO, Wi-Fi Direct, Miracast
Bluetooth 5.2
GPS, AGPS, Beidou, ГЛОНАСС, Galileo
NFC Є
Біометрія Сканер в екрані

Розпізнання лиця

Звук Стереодинаміки, Harman Kardon, LDAC, LHDC, aptX, aptX Adaptive, True Wireless Stereo Plus
Водозахист IP68
Розмір і вага 8,53 мм
208 г
Ціна 4999 юаней
(21356 гривень)
5299 юаней
(22638 гривні  )
5699 юаней
(24318 гривень)

Facebook Comments

MOBILZONE

Історичний момент: одно з передових країн буде писати закони через ChatGPT

Опубліковано

Історичний момент: одно з передових країн буде писати закони через ChatGPT

Об’єднані Арабські Емірати відзначаються тим, що є першою країною у світі, яка використовує штучний інтелект для створення нових законів та вдосконалення існуючих.

Шейх Мохаммед бін Рашид Аль Мактум нещодавно оголосив, що його країна стане піонером у використанні штучного інтелекту для допомоги у розробці законів, а також для перегляду та внесення змін до існуючих. Цей новаторський крок був схвалений на останньому засіданні Кабінету міністрів країни, на якому були прийняті ключові рішення щодо створення «законодавчої системи, керованої штучним інтелектом», під наглядом Управління регуляторної розвідки.

Система на базі штучного інтелекту зможе аналізувати судові рішення, процедури виконання та реальний вплив законів на життя громадян, надаючи рекомендації щодо законодавчої реформи. Мета полягає у створенні законів, які відповідають потребам економіки країни та різноманітного населення.

Завдяки штучному інтелекту законодавці зможуть швидше розробляти закони, використовуючи зрозумілі терміни та навіть кілька мов. Однією з головних переваг такої системи є підвищення ефективності. Очікується, що вона скоротить час обробки законодавчих документів на 70%, а також надасть рекомендації, обґрунтовуючи найкращі міжнародні практики.

Керівництво ОАЕ вважає, що це важливий крок для того, щоб залишатися на передовій технологічного та економічного прогресу. За словами юриста та законодавця Хешама Ельрафі, такий підхід відкриває абсолютно нові можливості для підвищення ефективності законотворчості.

«Це запроваджує абсолютно новий спосіб створення законів. Замість традиційної парламентської моделі, де закони застрягають у нескінченних політичних дебатах, цей підхід є швидшим, чіткішим та спрямованим на вирішення реальних проблем», – сказав він в інтерв’ю виданню «Телеграф».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ТЦК йдуть “на рейд” по підприємствах: лише 8 категорій мають захист

Опубліковано

ТЦК йдуть "на рейд" по підприємствах: лише 8 категорій мають захист

Бронювання – це особлива форма відстрочки від призову на військову службу для працівників важливих для держави підприємств. На сьогодні, щоб отримати бронювання, потрібно виконувати важливі функції для функціонування в державі і працювати на відповідному підприємстві.

Саме бронювання регулюється постановою Кабінету міністрів № 36. Згідно з нею, право на бронювання 100% мають наступні працівники:

  • лікарі;
  • прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури;
  • виробники зброї, безпілотників та військової продукції;
  • працівники підприємств енергетики, атомної, вугільної, нафтогазової промисловості;
  • підприємства оборонної промисловості, що мають контракти для Збройних Сил України;
  • будівельники фортифікаційних споруд;
  • рятувальники, сапери та пожежники Державної служби з надзвичайних ситуацій;
  • поліцейські.

Інші компанії можуть бронювати до 50% своїх працівників, якщо вони були визнанні критичними для країни. Бронювання дійсне не більше шести місяців, після чого його необхідно поновлювати.

Важливо: працівник не може самостійно зробити бронювання – це робить лише керівник.

Як зробити бронювання у 2025 році

Після отримання статусу критично важливого об’єкта, керівник підприємства подає список військовослужбовців до Генерального штабу Збройних Сил України. Там його розглядають протягом трьох робочих днів, а рішення передають до ТЦК.

Після затвердження кожен працівник отримує офіційний документ із підтвердженням відстрочки.

Є інший спосіб для оформлення бронювання. Це можна зробити через Дію. Керівник надає перелік працівників, а необхідну інформацію про них система автоматично отримує через сервіс Оберіг.

Для отримання бронювання працівник повинен:

  • бути військовослужбовцем (старше 25 років або молодше, якщо він має досвід роботи у військовому відомстві чи службі);
  • мати актуальні дані у військово-обліковому документі;
  • бути на військовому обліку;
  • мати оновлені дані в системах “Резерв+” або в ТЦК та СП.

Також читайте:

Мобілізація у травні: що чекає військовозобов’язаних старше 50 років

Кабмін скасує відстрочку від мобілізації для здобувачів освіти, які почали навчання після 25 років.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Водіїв в Україні штрафують за використання “Дії”: що потрібно знати

Опубліковано

Водіїв в Україні штрафують за використання "Дії": що потрібно знати

Україна впевнено крокує до цифрового майбутнього, однак нові технології все ще викликають непорозуміння на практиці. Зокрема, водії, які використовують електронні документи в додатку “Дія”, ризикують отримати штраф.

Хоча ще у 2019 році Постанова Кабміну №956 прирівняла електронні права та техпаспорт до паперових і пластикових аналогів, деякі патрульні поліцейські продовжують вимагати фізичні документи. У разі їх “відсутності” складаються постанови про штраф у розмірі 425 гривень (ч.1 ст.126 КУпАП).

Що робити водіям:

  • Спокійно пояснити інспектору про законність електронних документів, пославшись на Постанову КМУ №956.
  • Зафіксувати розмову або знайти свідків.
  • У разі складання протоколу — обов’язково оскаржити його в суді.

Суди, як правило, стають на бік водіїв, визнаючи штрафи неправомірними.

Чому виникають проблеми?
Основні причини — необізнаність правоохоронців або їхнє небажання визнавати цифрові документи. Водночас держава офіційно підтримує цифровізацію, а додаток “Дія” є повноцінним інструментом для водіїв.

Поради для водіїв:

  • Перевіряйте актуальність документів у “Дії”.
  • Завантажте їх для офлайн-доступу.
  • Фіксуйте порушення і не бійтеся відстоювати свої права.

Електронні документи у “Дії” мають таку ж юридичну силу, як і фізичні. Неправомірні штрафи мають бути скасовані.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Історичний момент: одно з передових країн буде писати закони через ChatGPT
MOBILZONE1 годину тому

Історичний момент: одно з передових країн буде писати закони через ChatGPT

ТЦК йдуть "на рейд" по підприємствах: лише 8 категорій мають захист
MOBILZONE3 години тому

ТЦК йдуть “на рейд” по підприємствах: лише 8 категорій мають захист

Водіїв в Україні штрафують за використання "Дії": що потрібно знати
MOBILZONE14 години тому

Водіїв в Україні штрафують за використання “Дії”: що потрібно знати

Скільки можна переказувати грошей собі на картку: максимальна сума
MOBILZONE16 години тому

Скільки можна переказувати грошей собі на картку: максимальна сума

Вчитися не врятує: студентів 25+ почнуть масово мобілізувати
MOBILZONE18 години тому

Навчання не врятує: студентів 25+ почнуть масово мобілізувати

Ухилянтам не сховатися: ТЦК готують нові жорсткі обмеження
MOBILZONE19 години тому

Ухилянтам не сховатися: ТЦК готують нові жорсткі обмеження

Українці з низькими пенсіями отримуватимуть додаткові виплати
MOBILZONE20 години тому

Українці з низькими пенсіями отримуватимуть додаткові виплати

Українцям із невисокими пенсіями передбачені додаткові виплати.
MOBILZONE22 години тому

Українцям із невисокими пенсіями передбачені додаткові виплати.

Мобілізація у травні: що чекає військовозобов'язаних старше 50 років
MOBILZONE23 години тому

Мобілізація у травні: що чекає військовозобов’язаних старше 50 років

Стосується багатьох абонентів Київстар, Vodafone та lifecell: мобільні оператори зробили важливу заяву
MOBILZONE23 години тому

Стосується багатьох абонентів Київстар, Vodafone та lifecell: мобільні оператори зробили важливу заяву

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.