Connect with us

MOBILZONE

Клієнти Нової пошти розчаровані сервісом

Опубліковано

Клієнти Нової пошти розчаровані сервісом

Посилки приходять у величезних коробках. Клієнти найбільшого в Україні приватного поштового оператора “Нова пошта” почали масово скаржитися на обслуговування. Зокрема, українців не влаштовують стали обов’язковими величезні коробки, в яких, часом, перевозять товар зовсім невеликих габаритів. Негативні відгуки з’явилися на сторінці компанії в Facebook.

Так, один з клієнтів розповів, що користується послугами “Нової пошти” вже дуже давно, однак після того, як компанія ввела обов’язкові коробки для використання, він був дуже засмучений. Він вказав, що кілька невеликих товарів співробітники компанії склали в величезну коробку, що залишилося порожнє місце в якій заповнили папером.

Інший клієнт також висловив невдоволення, при цьому, висловлюючись куди менш стриманим тоном. Він запропонував упаковувати дрібногабаритних товари в коробки з-під холодильника, і припустив, що в компанії немає куди дівати папір і картон.

За словами клієнта, перші кілька разів він не звернув уваги, коли товар надійшов в коробках невідповідного розміру, проте така ситуація тривала, з разу в раз. Він звернув увагу також, що посилки з Китаю приходять із зазначенням ваги до десятих грама, так що підібрати коробку відповідного розміру було б зовсім не складно.

Ще одна клієнтка і зовсім розповіла, що в порожній простір, яке утворюється при використанні оператором занадто великих коробок, співробітники складають побутове сміття.

Представники “Нової пошти” відповіли на претензії клієнтів, вказавши, що, згідно з правилами оператора, всі посилки в товарній упаковці доупаковиваются фірмовими коробками компанії.

Клієнти Нової пошти розчаровані сервісом Клієнти Нової пошти розчаровані сервісом Клієнти Нової пошти розчаровані сервісом Клієнти Нової пошти розчаровані сервісом

Facebook Comments

MOBILZONE

ПриватБанк розігрує нові Iphone 15 : умови акції

Опубліковано

ПриватБанк розігрує нові Iphone 15 : умови акції

ПриватБанк завжди проводить цікаві розіграші для своїх клієнтів. Так, з 3 травня по 2 серпня 2024 ПриватБанк буде розігрувати кожен місяць по три нових Iphone 15.

Хто може взяти участь в акції

Повнолітні клієнти ПриватБанку, які мають ІПН та активну картку Visa.

Для участі в акції потрібно :

  • Зареєструйтеся за допомогою свого мобільного телефону.
  • Протягом певного періоду акції здійснити 3 поповнення мобільного на загальну суму від 400 грн через Приват24 з картки Visa (враховуються також автоплатежі). Кожні 3 поповнення мобільного – ще один шанс на виграш.
  • 3. Чекайте на розіграш призів щомісяця.

Яка винагорода чекає на переможців

  • Перший етап акції – розіграш трьох iPhone 15 Pro Max 256GB.
  • Другий етап акції – розіграш трьох iPhone 15 Pro Max 256GB.
  • Третій етап акції – розіграш чотирьох iPhone 15 Pro Max 256GB.

Щоб взяти участь в акції перейдіть за посиланням.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Відсьогодні остаточно скасовано статус обмежено придатних: що це значить

Опубліковано

Відсьогодні остаточно скасовано статус обмежено придатних: що це значить

Відсьогодні остаточно скасовано статус обмежено придатних до служби. Як йдеться у перехідних положеннях, громадяни України, визнані обмежено придатними до військової служби до 4 травня, протягом 9 місяців підлягають повторному медичному огляду.

Що тепер потрібно зробити:

▪️Пройти ВЛК колишні обмежено придатні мають до 4 лютого 2025;
▪️Вони отримають новий висновок про придатність. І можуть бути розділені на різні категорії «залежно від ступеня функціональності»;
▪️Придатність та непридатність визначатиметься не стільки від хвороби чи фізичної вади, скільки від стану конкретної людини.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Міністерство оборони України внесе зміни до положення про ВЛК: що відомо

Опубліковано

Міністерство оборони України внесе зміни до положення про ВЛК: що відомо

В Міністерстві оборони України з 4 травня внесли зміни щодо положення військово лікарської – комісії (ВЛК). А саме, було визначено список діагнозів, які будуть визнаватися непридатними до військової служби.

Отже, з 4 травня непридатними до військової служби будуть визнавати чоловіків, які хворі на інфекційні та вірусні захворювання, які не піддаються лікуванню. Також призивати не будуть осіб з захворюваннями центральної нервової системи, інфекційними ураженнями шкіри, гельмінтозами, протозойними захворюваннями.

Повний список хвороб, з якими не будуть призивати до військової служби:

  • хронічний вірусний гепатит;
  • туберкульоз;
  • чоловіки, які хворі на рак;
  • швидко прогресуючі захворювання крові та кровотворних органів;
  • захворювання щитовидної залози;
  • всі види цукрового діабету зі значними функціональними порушеннями;
  • захворювання центральної нервової системи, особливо дитячий церебральний параліч і паралітичні синдроми;
  • хворобою Паркінсона;
  • розсіяним склерозом;
  • захворюваннями серцево-судинної системи,
  • захворювання дихальної системи;
  • судинними захворюваннями.
  • тяжкі розлади психіки;

Також за цим наказом тепер зняття з військового обліку і визнання непридатності чоловіка буде двома комісіями ВЛК.  Штатна військово-лікарська комісія перевірятиме рішення ухвалені позаштатними ВЛК. При цьому в процесі встановлення діагнозу військові медики спиратимуться на результати обстежень та аналізів та у разі невідповідності скликатимуть консиліум.

Дані рішення було внесено, тому що багато з діагнозів відносилися до “Обмежено придатних”, а так як даний статусу був скасований, то в Міністерстві оборони вирішили більш детально пройтися по хворобам, з якими не будуть призивати до військової служби.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.