Connect with us

MOBILZONE

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Опубліковано

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Компанія Xiaomi займається випуском продукції не тільки для глобального ринку, а й для внутрішнього споживача в Китаї. Телевізори, які надходять у продаж у багатьох країнах, мають відмінності від тих, які надходять у продаж строго на китайський ринок. Давайте спробуємо розібратися чим відрізняється телевізор, випущений для українського споживача від китайського.

 

На Українському ринку телевізори фірми Xiaomi з’явилися відносно недавно, але за цей короткий час зайняли одну з лідируючих позиції і продовжують користуватися попитом. Таку затребуваність можна пояснити важливим поєднанням – високої якості і доступної вартості. Основною особливістю цих телевізорів є чітка і реалістична картинка, яка є в телевізорах, як преміального класу, так і бюджетного.

Зовнішній вигляд

У телевізорі у звичайній картонній коробці, усередині він захищений пінопластом. З одного боку коробки перераховані всі особливості даної моделі: 4K Ultra HD Android TV, HDR, вбудований Chromecast і інше. На глобальної версії на коробці немає написів на китайській мові. Модель телевізора написана з літерним закінченням RU.

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Перевірка версії

Є можливість перевірити справжність телевізора «mi.com/global/verify/#/ua/tab/imei», де необхідно ввести серійний номер пристрою, якщо у вас глобальна версія то ви отримаєте відповідь

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Меню Українською мовою

У китайській версії при першому включенні, знадобиться витратити не мало часу для настройки системи, відключення китайських і підключення українских сервісів .Але такого не виникає якщо ваш телевізор випущений російського ринку, який, підтримує російську мову відразу. Швидка настройка від Google допоможе легко зробити голосову настройку через ваш смартфон.

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Цифрове ТБ

У китайській версії телевізорів Xiaomi не працюють українські частоти, а тільки китайські частоти в системі DTMB-мовлення. Також не підтримуються українські частоти цифрового телебачення. Тому через цеї недоліку необхідно купувати додатково зовнішній Т2-тюнер.
У українськії версії є вбудований цифровий тюнер, який працює в популярних стандартах мовлення: DVB-T2 (ефірне) і DVB-C (кабельне). Вам всього лише необхідно вставити кабель в тюнер йде від вашої антени або від провайдера кабельного телебачення, заново відрегулювати і насолоджуватися переглядом.

Android TV

Наявність Android 9 дозволяє користувачам без будь-яких проблем використовуватися українською мовою при «спілкуванні» з телевізором. Крім Google Play Market в телевізорах встановлений фірмовий лаунчер (оболонка) Patch Wall. Особливість Patch Wall полягає в тому, що вона підлаштовується під кожного глядача, запам’ятовуючи і аналізуючи його інформаційні переваги. Це означає, що система постійно навчається і вдосконалюється, в результаті чого істотно підвищується пошук цікавого для користувача відеоконтенту.
Домашню сторінку від Google можна викликати кнопкою пульта із зображенням кружечка, а Patch Wall – кнопкою з написом MI.

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Пульт ДУ з голосовим пошуком і командами

У телевізорів, як глобальної, так і китайської версії є голосові команди, які дуже допомагають і компенсують відсутність кнопки «Меню» на пульті. У китайському варіанті управління голосом здійснюється або на китайській мові, або на англійській, а для українського ринку, голосові команда віддаються на українській мові. Но при цьому пульти виглядають однаково.

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Facebook Comments

MOBILZONE

“Ухилянтами” автоматично можуть стати дуже велика кількість чоловіків: цифра дня

Опубліковано

"Ухилянтами" автоматично можуть стати дуже велика кількість чоловіків: цифра дня

Закон про мобілізацію набуде чинності 18 травня. Чоловіки мають лише 60 днів, щоб звернутися до ТЦК чи оновити дані в електронному кабінеті, чи ЦНАП.

На сьогодні в Україні нараховується, що близько 3 мільйонів чоловіків призивного віку не стоять на військовому обліку. Тому новий закон розв’язує руки поліції і представникам ТЦК, адже після 60 даного терміну їх всіх буде подано в розшук і примусово доставлено до ТЦК.

Журналістка Вікторія Панченко в ексклюзивному репортажі для ТСН.ua розповідає, яке покарання та кого покарають, якщо особа не з’явиться до ТЦК протягом 60 днів.

Штрафи для ухилянтів

Крім розшуку чоловіків ухилянтів на них буде накладено штраф до 25 тисяч гривень.  Якщо оплата не буде здійснена, інформація буде передана правоохоронним органам. Таким чином особу вносять до реєстру боржників, накладає арешт на майно особи та обмежує використання банківських карток.

Виникає логічне запитання: звідки міліція та ТЦК беруть дані про ймовірних ухилянтів? Відповідь проста – існує багато реєстрів для отримання персональних даних українців. Один із них – банк. Дана організація 100% надає інформацію про чоловіків відповідного віку, а також може надати державна міграційна служба, МВС тощо.

Обмеження для ухилянтів

Нагадуємо, що ухилянтів каратимуть не лише штрафами. Чоловіки, які не оновили свої дані у ТЦК будуть позбавлені права керувати транспортним засобом. Проте є винятки. Є дві ситуації, в яких обмеження не діє: якщо встановлення такого обмеження позбавляє особу основного законного джерела доходу; якщо особа, яка керує транспортним засобом має інвалідність або на його утриманні особи з інвалідністю I, II групи або дитини з інвалідністю.

У вас дві машини – поділись із ЗСУ

До того ж, мобілізаційний закон передбачає, що транспортні засоби для потреб Збройних Сил можуть бути вилучені у громадян, які володіють кількома транспортними засобами. Вилучатимуть не всі автомобілі, і не у всіх, тобто мобілізація може торкнутися різних категорій власників і транспортних засобів.

Схема мобілізації авто

Збройним силам знадобиться більше вантажівок, спецтехніки та позашляховики. Водночас остаточного переліку ще немає, оскільки в законі вказано лише «транспортні засоби», а не які транспортні засоби.

Збройні сили України склали перелік необхідної техніки, після чого в областях формується мобілізаційне замовлення. Також мається на увазі, що мобілізовану техніку буде заборонено продавати, перереєстровувати та вивозити за межі України та навіть в інші регіони. Її необхідно буде повернути власнику протягом 30 днів після демобілізації.

Мобілізація автомобілів стосується і народних депутатів. А саме головних працівників ВР, адже автопарк у них, дай Боже.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Monobank оновив застосунок Expirenza: що туди увійшло

Опубліковано

Monobank оновив застосунок Expirenza: що туди увійшло

Онлайн-банк monobank на початку квітня оновив дизайн і почав тестувати Expirenza 2.0 – мобільний додаток для тих, хто любить відвідувати кафе, бари та ресторани. Про це повідомив співзасновник банку Олег Гороховський.

Дане оновлення сервісу, дозволяє переглядати меню понад 1700 ресторанів по всій Україні, оплачувати рахунок з чайовими та залишати відгуки про кафе та ресторани за допомогою QR-кодів.

Expirenza 2.0 містить підбірку пропозицій щодо того, в які ресторани піти й що там спробувати – так званий “Їжлисти». Вони надходять від рестораторів і шеф-кухарів. Користувачі також можуть створювати власні добірки та ділитися ними з друзями та іншими користувачами програми.

Ще одна нова функція – “Частування” – дозволяє пригощати інших.

“Ви купуєте людині щось смачненьке у закладі за допомогою Expirenza, а вона приходить і куштує ваше частування в зручний для себе час”, – пояснює Гороховський.

У вересні 2021 року monobank придбав сервіс Expirenza – на той час платформу для меню та оглядів для так званої індустрії гостинності.

Бренд Expirenza інтегрований в екосистему monobank і отримав назву Expirenza by mono.

У вересні 2023 року monobank придбав сервіс бронювання столиків TakeUsEat, а вже в лютому 2024 року monobank запустив кампанію збору коштів для ЗСУ через кафе та ресторани, а в березні розширив сервіс збору коштів «Банка».

Також читайте:

Американська компанія Sentry Enterprises продемонструвала першу у світі банківську картку, оснащену OLED-дисплеєм

ПриватБанк та monobank почали блокувати картки українців після операцій з криптовалютою.

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Офіційно представлена оновлена Nokia 220: підтримує 4G та VoLTE

Опубліковано

Офіційно представлена оновлена Nokia 220: підтримує 4G та VoLTE

Модельний ряд телефонів Nokia поповнила оновлена модель 220 4G. Апарат підтримує роботу з двома SIM-картами та оснащується портом USB Type-C.

Nokia 220 4G (2024) забезпечили 2,8-дюймовим IPS-екраном та фізичною T9-клавіатурою з великими кнопками. У телефоні є два слоти для SIM-карт, підтримка мереж 4G та технології VoLTE з подвійним режимом очікування. Доступно також FM-радіо.

Пристрій отримав 64 МБ оперативної пам’яті та накопичувач на 128 МБ. За автономність відповідає акумулятор ємністю 1450 мАг, що заряджається через роз’єм USB Type-C. Існує підтримка Bluetooth 5.0 для підключення бездротових аксесуарів.

Новинка надійде у продаж у Китаї 29 квітня за ціною приблизно 40 доларів. Про доступність в інших регіонах поки що не повідомляється.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
"Ухилянтами" автоматично можуть стати дуже велика кількість чоловіків: цифра дня
MOBILZONE7 години тому

“Ухилянтами” автоматично можуть стати дуже велика кількість чоловіків: цифра дня

Monobank оновив застосунок Expirenza: що туди увійшло
MOBILZONE9 години тому

Monobank оновив застосунок Expirenza: що туди увійшло

Офіційно представлена оновлена Nokia 220: підтримує 4G та VoLTE
MOBILZONE9 години тому

Офіційно представлена оновлена Nokia 220: підтримує 4G та VoLTE

Оновлення Telegram принесло безліч нових функцій для всіх користувачів
MOBILZONE10 години тому

Оновлення Telegram принесло безліч нових функцій для всіх користувачів

В Україні сім'ям із дітьми виплатять нову допомогу: від 25 до 40 тисяч гривень
MOBILZONE10 години тому

В Україні сім’ям із дітьми виплатять нову допомогу: від 25 до 40 тисяч гривень

В Україні запровадять нову систему визначення придатності до служби
MOBILZONE12 години тому

В Україні запровадять нову систему визначення придатності до служби

Замість "обмежено придатний": в Україні з'являться нові статуси військовозобов'язаних
MOBILZONE14 години тому

Замість “обмежено придатний”: в Україні з’являться нові статуси військовозобов’язаних

В одній з областей України в ТЦК тимчасово припинили прийом документів на відстрочку
MOBILZONE16 години тому

В одній з областей України в ТЦК тимчасово припинили прийом документів на відстрочку

realme випустила універсальну 240-ватну GaN-зарядку
MOBILZONE1 день тому

realme випустила універсальну 240-ватну GaN-зарядку

Грошова допомога малозабезпеченим українцям: як отримати виплати
MOBILZONE1 день тому

Грошова допомога малозабезпеченим українцям: як отримати виплати

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.