Після анонса нових відеокарт NVIDIA на базі архітектури Turing, багато журналістів, ентузіастів і просто користувачів стали відзначати, що старі картки десятої серії не поспішають залишати полиці магазинів. Це дало грунт для чуток, згідно з якими розробник не планує відмовлятися від попередньої серії графічних прискорювачів. Тепер же ця інформація підтвердилася офіційно.
В ході недавнього виступу на конференції Citi Global Technology Conference фінансовий директор NVIDIA Колетт Кресс повідомила, що GPU на базі Turing і Pascal будуть співіснувати паралельно ще якийсь час. Судячи з усього, відеокарти десятої серії не зніматимуть з продажу як мінімум до кінця 2018 року.
«Відеокарти на Turing зробили великий стрибок в плані продуктивності і загальних можливостей, тому висока ціна на них цілком виправдана. Але ми плануємо продавати як карти на архітектурі Turing, так і на Pascal. Ймовірно, це триватиме до святкового сезону », – зазначила Кресс і підкреслила, що в компанії не вважають Turing і Pascal конкурентами – адже новинки хоч і дорожче, але пропонують користувачам набагато більш високу продуктивність.
Грунтуючись на наступній заяві Кресс, що прозвучало в ході цієї ж конференції, можна зробити й інший висновок: компанія планує почати виробництво і продаж бюджетних відеокарт на архітектурі Turing лише після того, як старі запаси GTX 10-й серії будуть повністю розпродані.
«Спочатку в продажу з’являться карти з трасуванням променів. Це будуть RTX 2080 Ti, 2080 і 2070 », – заявила Кресс.
Це дозволяє припустити, що трасування променів не буде підтримуватися базовими моделями нової лінійки. Ймовірно, очікувати їх появи варто не раніше 2019 року – до тих пір цю цінову нішу займатимуть залишки складських запасів 10-й серії GeForce, щоб не створювати конкуренції всередині бренду.
Компанія Microsoft остаточно унеможливила встановлення Windows 11 без інтернет-з’єднання та облікового запису Microsoft. Як повідомляє The Verge, у новій тестовій збірці системи видалено всі відомі способи обходу цих вимог.
У Microsoft пояснили, що користувачі, які налаштовували систему без входу до акаунта, отримували «неповністю сконфігуровані пристрої». Тепер процес початкового налаштування Windows 11 можна завершити лише за умови активного інтернет-з’єднання та входу через Microsoft Account.
Раніше цього року компанія вже заблокувала популярну команду обходу “bypassnro”. Тепер під заборону потрапив і трюк “start ms-cxh”, який дозволяв створювати локальний акаунт під час інсталяції. Після останніх оновлень ця команда просто перезапускає налаштування і більше не обходить вимогу авторизації.
Такі неофіційні методи користувалися попитом серед власників версій Windows 11 Pro та Home, які не хотіли прив’язувати систему до облікового запису Microsoft та уникали інтегрованих онлайн-сервісів. Тепер же цей варіант остаточно зник.
Xiaomi продовжує розкривати подробиці про новинки, що дебютують 26 жовтня. На цей раз компанія розповіла про телевізор Xiaomi TV S Pro 85 флагманської лінійки.
Пристрій отримає панель Mini LED з діагоналлю 85 дюймів, роздільною здатністю 4К та кадровою частотою 144 Гц. Екран має 1440 зон підсвічування, максимальна яскравість складе 2400 кд/кв.м. Xiaomi не розкрила вартість телевізора, але назвала його «суперекраном у ціновій ніші 10 тис. юанів [1370 доларів]». Тобто ціна не перевищить цієї позначки.
85-дюймова версія доповнить раніше випущені Xiaomi TV S Pro з діагоналлю 65 та 75 дюймів. Ці телевізори, нагадаємо, оснащуються чотириядерними процесорами Arm Cortex-A73, мають 4 ГБ ОЗУ та 64 ГБ флеш-пам’яті, підтримують Wi-Fi 6, наділені чіпом NFC та парою портів HDMI 2.1.
Напередодні інсайдер Digital Chat Station повідомив, що MIUI 14 стане останньою версією оболонки, і після неї Xiaomi представить інший інтерфейс користувача. Але, за інформацією порталу XiaomiUI, це не відповідає дійсності.
На підтвердження своїх слів сайт опублікував скріншоти найменувань тестових збірок MIUI 15 для Redmi K60 Pro (Socrates), MIX Fold 3 (Babylon), Xiaomi 14 Ultra (Ishtar), 13 (Fuxi) та 12T (Plato). Також інсайдери повідомляють, якщо заміна MIUI 15 у вигляді MiOS і з’явиться, то буде доступна тільки в Китаї.